Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 mar 2013, o 09:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 12:11
Posty: 30
Podziękowań: 5
Strzelec
23.11 - 21.12


Główne cechy charakteru: optymizm, energiczność, niezależność, szczerość, bystrość.
Twoje wady: brak konsekwencji w działaniu, zbytni idealizm, rozrzutność.
Planeta opiekuńcza: Jowisz
Żywioł: Ogień
Najlepsi partnerzy: Strzelec, Wodnik, Lew

Strzelec to prawdziwy poszukiwacz przygód, niezależny, odważny, zuchwały, beztroski, pełen optymizmu i wiary, pozytywnie nastawiony do ludzi, przyjazny i uprzejmy. Strzelce są energiczne, z zapałem idą do przodu, nie oglądają się za siebie, są bezkompromisowe, mają w sobie mnóstwo entuzjazmu, którym zarażają innych. Sprawiedliwi w osądach, wyrozumiali, godni zaufania. Lubią wyzwania, nowe sytuacje i przygody. Kochają podróże, ciężko im znaleźć swoje miejsce na świecie, są bardzo niespokojne i ciągle gdzieś ich "niesie". Strzelce są zdolne, ale często niestety także leniwe i niekonsekwentne, mają tysiące pomysłów, łatwo się do czegoś zapalają, ale ich entuzjazm potrafi też szybko opaść. Strzelec to największy optymista spośród innych znaków, lekkoduch, potrafi podnieść na duchu prawie każdego, jego pozytywne myślenie przyciąga do niego masę ludzi. Strzelce nie narzekają na brak przyjaciół, niestety one same ciężko się przywiązują, może dlatego, że wciąż szukają odpowiedniego miejsca dla siebie i często udają się w najróżniejsze zakątki na świcie. Niestety Strzelce to także zbyt duży idealista, często żyje w świecie fantazji, chodzi z głową w chmurach, łatwo go zwieść i zranić. Osoby spod tego znaku za bardzo ufają innym, często są zbyt naiwni, wierzą w dobre intencje ludzi, co często przysparza im kłopotów. Są bardzo szczerzy, czasami nawet za bardzo, lubią umoralniać, zawsze chcą mieć rację i mają problemy z przyznaniem się do błędu. Strzelce są bardzo rozrzutne, najpierw wydają, dopiero później myślą. W miłości są pełni pasji, namiętności, ale ciężko się przywiązują do drugiej osoby. Często odchodzą bez uprzedzenia. Mają duży temperament, również seksualny.

źródło: magiakart.pl


Mały Strzelec

Mały Strzelec to wulkan energii. Wiecznie się kręci i wszędzie go pełno. Ruch jest mu potrzebny jak powietrze i jedzenie, należy więc dawać mu jak najwięcej swobody, a w wieku szkolnym rozwijać zacięcie do sportu. Jowisz wyposażył swoich podopiecznych w cechy przywódcze. Już jako dziecko Strzelec lubi ustalać reguły gry. Zawsze ma coś do powiedzenia. Rozległe zainteresowania, bystrość, wrodzona inteligencja i ogromna ciekawość sprawiają, że już w bardzo młodym wieku jest wdzięcznym partnerem do rozmów. Od najmłodszych lat lubi korzystać z uroków życia. Jest bałaganiarzem, ucz go porządku!

Pani Strzelec

Kocha swobodę, jest niezależna i zawsze taka pozostanie. Nigdy nie zgodzi się na rolę żony przy mężu. Z nosidłami na plecach będzie biegać po mieście, górach i lasach. Nie jest typem mamy-kwoki, daje dzieciom wiele swobody, ale obdarza je także ciepłem. Nie należy do kobiet, które w pełni realizują się tylko poprzez macierzyństwo. Ma wiele zainteresowań, uczy się do końca życia, ciągle wymyśla sobie dodatkowe poprzeczki. Wciąż dokądś pędzi, coś czyta, z kimś rozmawia. Często nie ma jej w domu, a kiedy już jest, swoimi dzikimi pomysłami potrafi postawić całą rodzinę na głowie. Brzydzi się zdradą i jest to chyba jedyna rzecz, której nie wybaczy. Jest oddanym kumplem dla wszystkich członków rodziny. Swoim pociechom płci żeńskiej może nie zaszczepić cech uznawanych za typowo kobiece. Nauczy je za to, jak dobrze prowadzić auto i być wyszczekaną i przebojową.

Pan Strzelec

Jowialny, serdeczny i otwarty. Ma w sobie coś z wodzireja, życie towarzyskie jest dla niego niezwykle ważne. Kocha zabawę wszelkiego typu, równie dobrze się czuje na parkiecie, jak i w pokoju dziecięcym w stroju Indianina. Jest szczery, troskliwie opiekuje się dziećmi i zwierzętami, jak nie zapomni o ich istnieniu. Nie jest domatorem, nie ma gustu i nie przywiązuje uwagi do własnego wyglądu, sprawia wrażenie niechluja. Pogrążony we własnym świecie teorii, z nosem w książce przesiedzi cały dzień w mieszkaniu, zje byle co i nie raz zapomni o randce, bądź umówionym spotkaniu. Nie jest pazerny na pieniądze, często dla świętego spokoju rezygnuje z walki o dobra materialne. Jest bardzo wrażliwym, romantycznym kochankiem, który zakochuje się "na śmierć" parę razy w swoim życiu. Na ogół to nie on opuszcza, lecz jest opuszczany przez kobiety, które nie potrafią zrozumieć jego artystycznej, szalonej duszy.

Edipresse Polska S.A.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, o 11:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Prawie wszystko tu napisane to ja :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 paź 2013, o 00:36 

Dołączył(a): 13 paź 2013, o 00:26
Posty: 7
Podziękowań: 0
Nie sądziłam, że tak wiele można się dowiedzieć o sobie z horoskopu :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2016, o 19:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2016, o 19:09
Posty: 29
Podziękowań: 0
Jakbym czytał charakterystykę samego siebie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2017, o 20:40 

Dołączył(a): 12 lut 2017, o 21:46
Posty: 1
Podziękowań: 0
To prawda. Chyba niewiele więcej można dodać.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL