Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 gru 2012, o 20:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Bliźnięta (22.05 - 21.06) - opis znaku zodiaku

Bliźnięta, to osoby bardzo ciekawskie – często muszą wiedzieć wszystko, co jest przed nimi ukrywane. Przeważnie ich zainteresowania są bardzo bogate i nie ograniczają się tylko do kilku rzeczy. Zazwyczaj wykazują się wielką aktywnością i zapałem w pracy. Raczej nie należą do osób małomównych, dlatego w towarzystwie bardzo często narzucają nowe tematy do rozmów. Dobrze nawiązują kontakty z ludźmi. Bliźnięta mają wysokie predyspozycje, aby w przyszłości osiągnąć sukcesy w biznesie.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, o 09:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 12:11
Posty: 30
Podziękowań: 5
Bliźnięta
22.05 - 22.06


Główne cechy charakteru: inteligencja, komunikatywność, kreatywność.
Twoje wady: huśtawki nastrojów, mściwość, brak samokrytycyzmu.
Planeta opiekuńcza: Merkury
Żywioł: Powietrze
Najlepsi partnerzy: Bliźnięta, Panna, Skorpion

W znaku Bliźniąt znajdują się osoby o żywej wyobraźni, bardzo inteligentne, wszechstronne, komunikatywne, pomysłowe, kontaktowe, bystre, zręczne, łatwo przyswajające informacje. Ludzie spod tego znaku potrafią bardzo łatwo zjednywać otoczenie, mają duże grono znajomych i przyjaciół, są bardzo lubiani i szanowani. Są ciekawi świata, przebojowi, lubią podróże, ruch, działanie, zdobywanie wiedzy i informacji, wszystko to, co nieznane i niezdobyte. Wszechstronność, wrażliwość na piękno, elastyczność, duże zdolności przywódcze, ambicja, zdolność logicznego myślenia, dyplomacja to także cechy Bliźniaka. Bliźnięta to także osoby pełne sprzeczności i wahań, kapryśne, nadwrażliwe, nie znoszą krytyki. Lubią się wyróżniać sposobem ubierania i swoim zachowaniem, bardzo cenią niezależność, nie znoszą ograniczeń. Cechuje ich dwoistość natury. W miłości cechuje ich namiętność, pasja, ciekawość drugiej osoby, ale z drugiej strony, nie ma, co liczyć na ich wierność i oddanie. Bliźnięta są niestabilne uczuciowo, wolą życie w luźnych związkach, nie cierpią składania deklaracji.. Często denerwują partnera swoją huśtawką nastrojów, zmiennością, popadaniem w różne stany emocjonalne i ze skrajności w skrajność. Ludzie spod tego znaku są nieobliczalni, ciężko ich rozszyfrować i przewidzieć jak się zachowają w danej sytuacji. Skłonni do intryg i manipulowania. Bliźnięta są dosyć mściwe, lepiej nie wyrządzać im krzywd, gdyż długo chowają w sobie urazy i rzadko o nich zapominają. Brakuje im samokrytycyzmu, Bliźnięta uważają, że są najbystrzejsze, nieomylne i zawsze mają racje.

źródło: magiakart.pl


Małe Bliźnięta

Rodzice małych Bliźniąt zazdrośnie spoglądają na inne dzieci, które siedzą spokojnie, budując domki z klocków, ich pociecha nie jest w stanie wysiedzieć na jednym miejscu. Ta ogromna ruchliwość malucha jest dużym utrudnieniem dla opiekunów, ale dzięki niej dzieci spod tego znaku bardzo szybko się rozwijają. Jeżeli coś im przeszkadza osiągnąć dobre wyniki, to z pewnością kłopoty z koncentracją. Ich myśli bardzo często rozbiegają się w wielu kierunkach, a wszechstronne zainteresowania sprawiają, że naprawdę trudno jest im się skupić na jednym temacie. Dzieci spod tego znaku są prawdziwym utrapieniem dla nauczycieli, potrafią zasypać ich pytaniami, na które w większości nie ma jednoznacznych odpowiedzi. Intelektualne możliwości młodych Bliźniąt są wielkie, często jednak ich wiedza jest powierzchowna.

Pani Bliźnięta

Jej dom tętni życiem, rozbrzmiewa śmiechem i gwarem gości. Pani spod tego znaku prowadzi bowiem bujne życie towarzyskie, potrafi godzinami wisieć na słuchawce telefonu, a na spacerach z dzieckiem, w kolejce do kina lub w poczekalni u dentysty natychmiast zaprzyjaźnia się ze wszystkimi. Jej żywiołem jest praca, nauka, czytanie książek i czasopism oraz burzliwe dyskusje. Ciągle się dokształca, zapisuje na różne kursy i szkolenia, wciąż gdzieś się spieszy. W młodości łatwo ją namówić do takich szaleństw, jak dredy, czerwone włosy, czy fryzura ,na aniołka", wszystko zależy od tego, z kim się przyjaźni i co w danej chwili jest modne. Zawsze jest ,na topie".
Kocha podróże i w wakacje realizuje swoje marzenia. Jej problemem jest to, że często nie potrafi odróżnić prawdy od fałszu, przez co nierzadko popada w tarapaty. Łatwo uwierzy w ciepłe słowa, pożyczy pieniądze nieuczciwym kolegom.

Pan Bliźnięta

Dla mężczyzny spod tego znaku najważniejsza w życiu jest dobra zabawa. Kobieta, z którą zdecyduje się spędzić życie, powinna podzielać jego pasje i mieć własne, śmiać się z jego dowcipów, być osobą oczytaną. Musi również tolerować jego wyjścia z kolegami, powinna też być dobrym kumplem. Trudno sprostać takiemu zadaniu, jeśli więc masz zamiar poślubić Bliźniaka, to już teraz zapisz się na siłownię, kursy językowe i bądź na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje na świecie. Do tego oczywiście powinnaś być powabna, zawsze modna, zadowolona ze swojego związku i niezależna finansowo. Bliźniak nie należy do skąpców, wręcz przeciwnie, jeśli ma pieniądze, zawsze się podzieli, nie lubi jednak osób, które nie dają sobie w życiu rady. Można liczyć na jego przyjaźń, nie można natomiast za bardzo liczyć na jego stałe uczucie. Jest miłośnikiem pięknych, damskich kształtów i mistrzem flirtu, bardzo często z tego daru korzysta. Wyjątkowo inteligentny i wygadany, jeśli tylko się postara, zawsze znajdzie posadę. Na ogół wyuczony przez niego zawód nie ma nic wspólnego z tym, czym się zajmuje.

źródło: Edipresse Polska S.A.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 cze 2017, o 22:36 

Dołączył(a): 13 cze 2017, o 21:19
Posty: 9
Podziękowań: 0
Prawie wszystko sie zgadza! :ymapplause:


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL