Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 gru 2012, o 20:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Baran (21.03 - 20.04) - opis znaku zodiaku

Baran jest typem prawdziwego odkrywcy, który nie przepada za częstym przebywaniem w domu. To osoby bardzo aktywne i energiczne, które mogą wykazać się w wielu dziedzinach życia. Na ogół czarują wręcz swoją charyzmą, jak również nieprzeciętną osobowością. Należą do prawdziwych dusz towarzyskich, które potrafią rozkręcić nawet nudne rozmowy. Często również decydują się na uprawianie sportów.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 mar 2013, o 09:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 12:11
Posty: 30
Podziękowań: 5
Baran
21.03 - 20.04


Główne cechy charakteru: stanowczość, energia, silna wola, upór, odwaga.
Twoje wady: porywczość, impulsywność, kłótliwość.
Planeta opiekuńcza: Mars
Żywioł: Ogień
Najlepsi partnerzy: Lew, Waga, Strzelec

Baran to niezwykle energiczna i aktywna osoba, lubiąca życie w ciągłym ruchu. Uwielbia ruch, ryzyko, często znajduje się w niebezpiecznych sytuacjach, ale nie straszne mu pokonywanie trudności. Walka, pokonywanie przeciwności losu, to jego żywioł. Barany kochają wolność i niezależność, ciężko je usidlić. Bywają bardzo impulsywne, często wręcz agresywne, nie znoszą sprzeciwu. Władza, zaszczyty, to coś co je pociąga, do czego dążą. Ludzie spod tego znaku lubią chodzić swoimi ścieżkami, są indywidualistami, obdarzone niezwykłą przebojowością, charyzma i pewnością siebie, łatwo nawiązują kontakty i dogadują się z otoczeniem. Nowe sytuacje i doznania stymulują osoby w znaku Barana. Choć mają one trudne charaktery, to nie sposób się nudzić w ich towarzystwie. Barany mają tysiąc pomysłów na minutę, starają się ciągle iść do przodu i nie poddawać się, niepowodzenia mobilizują ich do walki o poprawę losu. Zapał, energia, zdolność przekonywania ułatwia im odnalezienie się w wielu sytuacjach i w zawodach, gdzie ważne jest pozyskanie przychylności ludzi. Niecierpliwi z natury, otwarci, ale czasami ranią, poprzez swoją szczerość "aż do bólu". Nieobca jest im skłonność do oszukiwania, złośliwość, nietolerancja, czasami wręcz arogancja. Niektóre problemy barany próbują rozwiązać "siłą", porywczość to też jedna z słabych stron baranów. Z drugiej strony Baran to urodzony optymista, obdarzony dużym poczuciem humoru, fantazją, pomysłowością i ciętym językiem. Kochają aktywność, ruch fizyczny i podróże. Stagnacja zdecydowanie do nich nie pasuje.

źródło: magiakart.pl


Mały Baran

Mały Baran jest niczym promień wiosennego słońca. Kiedy wpada do pokoju, wszystko błyskawicznie zmienia swoje położenie i nawet nie wiesz, jak robi taki bałagan. Ten bardzo optymistycznie nastawiony do każdego wyzwania miły dzieciak zamęczy Cię swoją ruchliwością, jeśli tylko będziesz próbowała za nim nadążyć. Wiecznie umorusany, z wytartymi na kolanach spodniami jest postrachem wychowawców, którzy nie potrafią okiełznać jego temperamentu. Rzadko można spotkać go wśród kujonów, nie ma cierpliwości, by ślęczeć nad książkami. Uwielbia za to wszelkie wybuchy, nagłe zwroty akcji i ryzykowną jazdę (na razie na rowerku). Najlepszym dla niego fachem byłby zawód ,mundurowy". Jego opiekun Mars (bóg wojny) postara się, by zrobił karierę w wojskowości Nie licz więc na doktoraty, lecz na sukcesy w sporcie, biznesie i na strzelnicy. Jesteś rodzicem małego Barana - dbaj o jego kondycję, kup mu psa, by mógł się wybiegać i jak tylko podrośnie, zapisz go na zajęcia sportowe i do zuchów.

Pani Baran

Kobieta bardzo energiczna, która koniecznie musi mieć określone cele. Marzenia o pięknym księciu nie spędzają jej snu z powiek. Wiele rzeczy robi instynktownie. Ani w pracy, ani w domu nie nadaje się na to, by być na drugim miejscu. Ma zawsze dużo spraw na głowie i ciągle jest w ruchu, nie lubi zbędnej gadaniny i plotek. Wymaga, by dzieci, podwładni oraz ukochany byli posłuszni i nie zawracali niepotrzebnie głowy. Jej wejście do biura zawsze związane jest z zamieszaniem. Wszędzie jej pełno, zawsze tryska optymizmem i zaraża nim wszystkich. Dobrze jest mieć ją koło siebie, bo z przyjemnością wykonuje się wtedy wszystkie obowiązki. Sama jej obecność ustawia wszystkich na odpowiednich miejscach. Czasem traci cierpliwość, wpada w złość. W tym czasie najlepiej zejść jej z drogi.

Pan Baran

Jest nieco szorstki w obyciu i wolno uczy się dobrych manier. Ale zwykle jest lubiany za szczerość, otwartość i bezpośredniość. Ma serce na dłoni; a co na sercu, to na języku. Absolutna prostolinijność! Życie z nim płynie wartko, nikt nie narzeka na nudę. Raz po raz sprawia rodzinie nie zawsze miłe niespodzianki. Na przykład spontanicznie zmienia plany spotkania, stawiając wszystkich na baczność i żądając, by byli zachwyceni jego pomysłami. Często ma kłopoty, by zdążyć na umówione spotkanie. Prędzej trupem padnie niż się przyzna, że postąpił wbrew swoim zasadom. Uważa się bowiem za wzór cnót. Uwielbia prawić morały, zwracać innym uwagę na ich błędy i niedoskonałości. Umie zarobić pieniądze, w domu powinno mu się wydawać, że rządzi. Stworzenie takiego poczucia to naprawdę nic trudnego dla kobiety, nawet o bardzo przeciętnych talentach dyplomatycznych. Trzeba tylko chwalić, podziwiać, chodzić z nim na wycieczki i podzielać jego zainteresowania.

źródło: Edipresse Polska S.A.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL