Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 gru 2016, o 12:24 

Podziękowań: 7
Witajcie kochani
W dzisiejszym nagraniu opowiadam jakie zmiany fizyczne i emocjonalne zaobserwowałam u siebie i innych pod wpływem zwiększających się wibracji Ziemi jak i wzrostu intensywności napływającej energii.
Zapraszam do wysłuchania, polubień jak i komentowania jakie zmiany zaobserwowaliście u siebie.

Zapraszam na mojego bloga,gdzie są wszystkie moje nagrania
cudmilosci.wordpress.com

Tytuł:
PostNapisane: 26 gru 2016, o 23:26 

Podziękowań: 30
Wzrost energii ziemi był ilka lat temu, potem spadła energia, jeśli czujesz większą energie to raczej ona pochodzi zpoza ziemi, słońce lub coś mocnego w pobliżu układu słonecznego którego naukowcy nie odkryli.
Inna możliwość to rosnąca emanacja kilku ludzi w polsce, jedna osoba może emanować na całe województwo i zarażać tym inne osoby. Takich osób w polsce jest chyba 4 i kolejne kilkanaście z mniejszym wpływem.

Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2016, o 16:51 
Administrator

Podziękowań: 605
A kim oni są? Możesz wymienić nazwiska?

Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2016, o 18:42 

I co jeszcze, ich adresy domów, komórki, emaile ? Sorki, nie mam pozwolenia.

Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2016, o 22:41 
Administrator

No to każdy może tak powiedzieć, że zna osoby, które coś tam... Zresztą nieważne czy podasz czy nie, tylko dlaczego akurat cztery? Drażni mnie taka niekonsekwencja w dokładności, czyli to, że niby mówisz precyzyjnie, ale w sumie i tak nic z tego nie wiadomo. Są jakieś tajemnicze cztery osoby, a ja bym chętnie je poznała lub chociaż popatrzyła na nie energetycznie.

Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2016, o 23:51 

Popatrz se na mnie, może zobaczysz je choć częściowo poprzez mnie.

Tytuł:
PostNapisane: 28 gru 2016, o 23:55 
Administrator

Już patrzyłam :P
Co do nich, to widzę tylko jedną, a reszta się ukrywa, dlatego chciałam jakoś dokładniej zobaczyć.
Tylko nie znasz przecież wszystkich, którzy są na tym etapie rozwoju, więc dokładnych liczb nam nie podasz. Takie osoby bardzo często się ukrywają i wcale się im nie dziwię.

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2016, o 00:46 

też sie im nie dziwie, nie zależy im na modłach ani uwielbieniu, to zwykłe osoby, tylko jasnowidz by je odróżnił z tłumu, pod warunkiem że sie dostroił do wyższych częstotliwości bo nie zauważy światła z aury skoro w nim pływa całe miasto.
Jest ich więcej niż 4 ale te 4 osoby są najbardziej widoczne. Reszta jest połowe drogi za nimi.
Nie są religijne więc w kościołach bywają głównie by pozwiedzać :-P
Wszystkie to własnowiercy, wierzą w siebie. To taka własna religia jednoosobowa, budowanie kontaktu z sobą wyżej i jednoczenie sie czyli rozszerzanie świadomości na wszystkie swoje ciała i jaźnie.

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2016, o 01:08 
Administrator

Ok a masz z nimi kontakt? Na jakiej zasadzie jest między Wami korelacja? Znają Cię?

Tytuł:
PostNapisane: 29 gru 2016, o 01:14 

Tylko dwoje z nich mnie zna.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt