Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sty 2015, o 15:40 
„Prawda Ciebie i mnie wyzwoli”. :o) Żartobliwie, ale z przesłaniem.

Duchowość wg mojej filozofii i doświadczeń nie polega na odlatywaniu i dorabianiu sobie skrzydeł (jak nieszczęsny Ikar, który Archonta chciał poudawać) tylko na przetrawieniu siebie nawet do najczarniejszej i najgłębszej ze wszystkich głębin i przeżuciu wszelkiej niewygodnej wiedzy o sobie, tak jak przeżuwa Eskimos starą fokę, długo i z namaszczeniem.

Witam serdecznie. Alleluja i do przodu. :)


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 sty 2015, o 20:02 
Co teraz trawisz? :)

Witaj.


  
 
PostNapisane: 29 sty 2015, o 00:57 
Brakuje mi materiału do konsumpcji, może się nadasz... :ymdevil:
Ktoś tutaj bywa? Czy tylko cienie przeszłe śmigają?


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2015, o 12:14 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Bywa ;)
Nie wspomniałeś, że duchowość to też życie w teraźniejszości. Bo co tak naprawdę określa Ciebie? Twoja przeszłość, myśli, cele?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2015, o 14:58 
Witaj.

Przeszłość i przyszłość jest tożsamym. Trochę skomplikowanym procesem jest, wyrazić tę oczywistość w teorii. Najlepiej widać tę spójność (tożsamość) na wielowymiarowych płaszczyznach wolnego ducha, czyli w snach- przeszłość, teraźniejszość, przyszłość komasuje się się w jeden "film", liczne sceny, które wydają nam się bez związku. Teraźniejszość to punkt zbiorczy. Ten punkt nakreśla dalsze przenikanie się warstw/ struktur czasowych. Ważny jest ruch w czasie, we wszystkich kierunkach jednocześnie. Przyzwyczailiśmy się do odliczania czasu, że czas idzie do przodu.
Myśl- inspirator, może się wykreować w różnym czasie przenikania, stąd częste zjawiska retrospekcyjne lub tzw: "deja vu".

=====
"Nie wspomniałaś"...jestem ona.....Nic nie szkodzi, często nie tak mylą. ;)


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 sty 2015, o 18:45 
Nie sądzę żebyś chciała mnie skonsumować :)

Tak, przeszłość i przyszłość jest tożsamym, ale reakcje może wywoływać różne. Szerokie pojęcie, ciężko je wyspecyfikować.


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2015, o 11:47 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Masz nicka "aster", więc kojarzy się z mężczyzną ;) Ale już się poprawiam.

Widzę, że może dojść tu do jakiejś konsumpcji - może z forum zrobi się portal matrymonialny :P czemu nie :D

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 sty 2015, o 12:03 
Aster- to od tego rozczochranego kwiatka. Jest mi bardzo bliski...mnie się tez tak zdarza, takie rozczochranie. Na ważne spotkania potrafię wyjść w kapicach. Tylko cicho sza, nikomu ani słowa. Nic nie było pisane, nie widzieliście mnie tu... :o)
------
Konsumpcja tak ogólnie... to fajny wynalazek. Podoba mi się. :) Te rozbudzanie kubeczków smakowych...


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 sty 2015, o 20:03 
W porządku. Wolność jest naszym prawem. Złudne jest każde przekonanie, które chce nam ją zabrać. Refleksja jest jednak czymś naturalnym. Poczuj swoją wolność.


  
 
PostNapisane: 30 sty 2015, o 20:45 
Chętnie. Ach, ta wolność. Nie jestem jednak gotowa stanąć z moim psem w szranki, kto szybciej obsika drzewko pod Urzędem Miasta. :) Czuję ograniczenie z tego powodu.
Masz jakaś poradę?


  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL