Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 lip 2019, o 08:57 

Podziękowań: 0
Dziś rano obudziłam się i nie mogłam się uspokoić. Śniło mi się, że całą rodziną przygotowywaliśmy się do jakiejś imprezy, byli moi rodzice, mąż, wujkowie, kuzyn, no masa ludzi, wszyscy się szykowali, kąpali, ubierali.

W pewnym momencie dostałam sms "ok" - nadawcą - była koleżanka z pracy, która narobiła mi sporo świństw. Myślę sobie, po co do mnie pisze, wchodzę w konwersację, a tam sms wysłany do niej z prośbą, żeby kupiła czarną bramę do ogrodu. Okazało się, że smsa wysłała moja mama! Ależ się wkurzyłam w tym śnie! Przy całej rodzinie zrobiłam aferę, zabrałam kurtkę i chciałam wyjść z domu. Pokłóciłam się jeszcze z mamą, że jak mogła mi to zrobić, że wie przecież, że nie chcę żadnego kontaktu z tą osobą. Mama przeprosiła, ale nie poczuwała się aż tak do winy.

Ja wyszłam z domu, wszyscy bliscy jakoś się rozpierzchli, ktoś poszedł na urodziny, ktoś gdzieś na grilla. Moja złość przeniosła się na jakiegoś chłopaka, który w tym śnie był moim chłopakiem. Byłam na niego mega zła i nie chciałam z nim gadać. Był bardzo szczupły, miał jasne włosy i wydawało mi się, że nie obchodzą go moje uczucia, ale za każdym razem, gdy tak pomyślałam to np. podjeżdżał do mnie rowerem i próbował rozbawić.

W końcówce snu jechałam z mamą autem. Za nami jechała karetka na sygnale, więc zjechałyśmy na bok. Na naszych oczach zderzyły się jednak dwa auta. Na szczęście nikomu nic się nie stało, tzn. podeszłam do auta, i nie widziałam tam ludzi, raczej takie hm... kształty, którym biło serce. Mama na chwilę straciła kontakt, była nieprzytomna, ale po chwili pomogła mi ogarnąć "ofiary".

Dwa dni później kolejny realistyczny sen.

Śniło mi się, że sprzątałam jakieś ciuchy, a rodzice pomagali mi w przygotowaniu nowego mieszkania/domu. Czekałam na Szymona, mojego męża, ale w końcu się nie doczekałam, bo został w pracy przez całą noc. Ja miałam jakieś wrażenie, że mnie zdradza, ktoś do mnie zadzwonił i powiedział, że tak może być. Następnego dnia moi przyjaciele przyszli do tego domu, żeby mi pomóc. Podzieliłam się z nimi moimi obawami, ale prosiłam, żeby nic nie wspominali Szymonowi, bo muszę zebrać dowody, na to, co zrobił.

Wszyscy mega mnie w tym wspierali i tak sztucznie się zachowywali się wobec Szymona, niby normalnie, ale napięcie było.

W międzyczasie przyszła do mnie koperta. Priorytet, a podpis nadawcy był podpisem mojego i Szymona kolegi. Wzięłam tę kopertę i chciałam w spokoju zobaczyć, co tam jest. Wyszłam z domu, spotkałam Tatę, który mówił, żebym wracała. Ja się uparłam i poszłam do auta. Chciałam odjechać w jakieś ustronne miejsce, ale przejechałam kawałek i obok domu cioci mojego Szymona w ogromnej kałuży wił się olbrzymi wąż. Zatrzymałam się, chciałam zrobić mu zdjęcie, żeby od razu wrzucić jako materiał. Otworzyłam drzwi i chciałam zrobić foto, ale wtedy ten wąż zobaczył mnie i chciał zaatakować. Zamknęłam więc drzwi i próbowałam zrobić zdjęcie przez szybę.

Nacelowałam aparat, a zamiast węża zobaczyłam... pumę! Pomyślałam, że zwierzęta uciekły z zoo. Otworzyłam tę kopertę i wyciągnęłam z niej zdjęcia. Udało mi się zobaczyć tylko jedno, na którym Szymon stał z jakąś kobietą. Było podpisane "8 marca, flirtują". Reszty zdjęć nie udało mi się w tym śnie zobaczyć, chociaż byłam przekonana, że tam są dowody zdrady. Dostałam od Szymona sms "dostałaś kopertę podpisaną żona?". Nie odpisałam, ale jak wróciłam, dowiedziała się, że on dostał te same zdjęcia, tylko koperta była podpisana "mąż". Kazałam mu się wynosić. On wyszedł, przyjaciele mnie pocieszali. Sceneria się zmieniła, ja przez szybę zobaczyłam moją szwagierkę, z którą się nie lubimy. Wyszłam z domu, żeby zapytać, co tu robi. Powiedziała mi, że to ona te zdjęcia zrobiła i wysłała.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt