Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lis 2018, o 14:15 

Podziękowań: 0
Dzień Dobry,
Proszę Państwa,
Piszę, prosząc o pomoc. Sprawa dla mnie i mojej rodziny poważna. W domu i w sercach smutek, a myśli zwariowane już całkiem.
Zaginął nam Przyjaciel. Kot. Po wielu dniach poszukiwań pomodliłem się do Świętej Gertrudy, patronki kotów prosząc o pomoc. Choćby o zesłanie snu, który będzie w stanie pomóc.
No i dostałem sen. Oto on.
Jestem na powietrzu. Niedaleko ode mnie widzę drewnianą konstrukcję, nieduża, która służy za miejsce do trzymania gnoju. I na tymże, gnoju, leży mężczyzna. Właściwie tarza się z radością. Wtem z lewej strony pojawia się mój Przyjaciel. Kot. Podchodzi po żerdzi. Zatrzymuje się. Jest właściwie obojętny. Spostrzegam, że nie ma ogona (w rzeczywistości, kocur ma niewładny ogon, ciągnięty po ziemi). Widzę ranę. Ale zabliźnioną, i pokryta różowa skóra. Głaszcze chwilę kota, który odchodzi w kierunku mężczyzny tarzajacego się w gnoju, i...w naturalny sposób znika. Mężczyzna już stoi. Pochyła głowę, a z jego ust wychodzi, wypada (nie wiem) czarny żuk.
Sen się kończy.
Sądzę, że wyżej opisany sen przekazuje mi dużo informacji. Nie potrafię jednak ich odczytać.
Pomóżcie, proszę.
Ciepło pozdrawiam,

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt