Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lip 2018, o 10:05 

Podziękowań: 0
Byłam gdzieś z koleżanką X I byłą koleżanka y I jakimiś dzieciakami w autobusie mnie wykiwaly I pojechały dalej a ja wysiadlam, wracałam sama do domu jak pijana kręcilo mi się wszytko słabo mi było, spotkałam kolegę Z gadałam z nim o tym że Y znowu zabiera mi przyjaciół i zobaczyłam zaćmienie księżyca ale przez jakiś meteor dziurawy w środku potem powiedziałam że idę do domu ale zamiast tego obudziłam się u kolegi J w domu gdzie miał pełno peruk, miał tatuaże z czaszakami I malował ludzi, ubieral ich jak do jakieś charakteryzacji potem obudziła mnie, y, wyszłam z tego domu ale byłam naga w samym ręczniku I był ranek następnego dnia byłam przerażona ze nie dzwoniłam do rodziców i nie zabija ale zdałam sobie sprawę że ich nie ma bo idą na rano, wpisałam kod weszłam do domu a oni byli i matka do mnje, całe szczęście że zadzwoniłas do mnie zaplakana bo się martwlismy powiedziałam że ja tego nje pamiętam a ona mi powiedziała że mówiłam że "tylko diabeł mnie uratuje tylko on mnie rozumie i coś jeszcze ale tego nie pamiętam" potem dodałam I stwierdziłam że kiedy tak myślę to się mniej boję I spojrzałam na figurkę głowy szczura na korytarzu byka straszna... Potem jakby zmienił się sen widziałam klatki z psami po prawej takie białe średnie a po lewej takie małe co wyglądały jak noworodki bardziej xd i ktoś powiedział że lubi niespodzianki i otworzył drzwi do białej klatki a pies tam otworzył pysk wydał z siebie okropny pisk i jakby mnie wciągal aż się obudziłam xd creepy to było naprawdę okropny sen aż zaczęłam się modlić kiedy się obudziłam serio, zaczęłam się modlić XD o co w nim chodiz jakie jest jego znaczenie?

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt