Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 mar 2017, o 13:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Anastazja jest główną bohaterką książek z serii "Dzwoniące Cedry Rosji". Dzieli się ona z czytelnikami ogromną wiedzą z zakresu natury.
Ponieważ zbliża się sezon wysiewu, przedstawię podawaną przez nią metodę, która jej zdaniem pozwala na wyhodowanie roślin, które wydadzą plony dedykowane pod konkretną osobę.

Według Anastazji każde nasionko zawiera w sobie ogromną ilość informacji. Dzięki tym informacjom nasionko doskonale wie kiedy powinno ożyć, wykiełkować, jakie ma pobrać soki z ziemi, jak wykorzystywać energię słońca, księżyca i gwiazd, w co ma się zmienić i jakie płody ma wydać.

Jej zdaniem nasionko jest w stanie wydać płody nasycone w odpowiednich proporcjach składnikami odżywczymi, energią i wszystkim czego potrzeba konkretnemu człowiekowi, jednak aby tak się stało musi otrzymać przed procesem wzrostu odpowiednie informacje o tym człowieku dla którego ma wydać płody.

Oto jej metoda:
Przed wysianiem należy wziąć do ust nasionko, jedno lub kilka i trzymać je pod językiem co najmniej 9 minut. Następnie położyć między dłońmi i trzymać je w tej pozycji przez ok. 30 sekund. Trzymając nasiona pomiędzy dłońmi trzeba stać boso na kawałku ziemi, gdzie następuje wysianie. Weź nasionko w dłonie, podnieść do ust i wydmuchaj powietrze w jego stronę. Ogrzej je swoim oddechem. Potem należy przez ok. 30 sekund trzymać dłonie otwarte, aby nasionko miało przed sobą widoczne ciała niebieskie. Nasionko ustali chwilę wykiełkowania. Następnie możesz wsadzić nasionko do ziemi. Przez pierwsze trzy dobry od chwili wsadzenia nie wolno go podlewać. Siew należy wykonać zgodnie z kalendarzem księżycowym. Należy pamiętać, aby gołymi dłońmi robić dołki w ziemi, w których chcemy zadołować nasionko. Anastazja zaleca nawet, aby nie tylko wykopywać je dłońmi, ale również trochę pomiętosić ziemię gołą stopą.

Według Anastazji w ten sposób nasionko wchłania informacje o człowieku i w trakcie tworzenia swojego owocu będzie w maksymalnym stopniu pobierać energię z ziemi i kosmosu potrzebną dla konkretnego człowieka.

Nie należy wycinać wszystkich chwastów. Anastazja zaleca, aby je podcinać zamiast je wyrywać, ponieważ każde z nich mają jakieś przeznaczenie. Niektóre chronią rośliny przed chorobami lub przekazują dodatkowe im informacje. Zaleca się, aby w trakcie wzrostu rośliny mieć z nią częsty kontakt. Płody mają największą moc, gdy spożywamy je 3 dni po zbiorach.

Według Anastazji płody wyhodowane w ten sposób i spożyte przez człowieka są w stanie wyleczyć go z wszelkich chorób ciała, zahamują proces starzenia organizmu, pozbawią złych nawyków, zwiększą zdolności umysłowe i przyniosą spokój duszy.

Dlaczego należy stawać boso na ziemi i poruszać dołki w ziemi gołymi stopami? Anastazja twierdzi, że poprzez pocenie się nóg wychodzą z człowieka toksyny, które zawierają dodatkowe informacje o chorobach organizmu. Sadzonki będą w stanie pobrać te informacje i przekażą je płodom, które będą zdolne do walki z tych schorzeniami. Dodatkowo Anastazja zaleca, aby często chodzić boso po ogrodzie.


Oprócz tego Anastazja zaleca, aby na każdej działce hodować słoneczniki, mieć zasiane zboża o powierzchni ok. 1,5m kwadratowych. Oraz co najmniej 2 metry kwadratowe miejsca z "dziką łąką", czyi takiego w które nie ingerujemy. Jeśli takiej nie mamy, to możemy przynieść darń z lasu i ją posadzić.


Podałem tylko tak w skrócie metodę jaką zaleca przy prowadzeniu ogródka w zgodzie z naturą. Na całym świecie ludzie korzystają z tej metody. Najwięcej w Rosji, ponieważ tam narodziła się seria tych książek. Możecie w internecie poszperać i poszukać opinie osób, które wysiewały zgodnie z tą metodą.

Dla tych ciekawych daję link do filmiku o Anastazji z telewizji NTV:


W każdym razie polecam każdemu kto chce żyć w zgodzie z naturą lub poznać ją bliżej, przeczytać książki z tej serii, a zwłaszcza pierwszą część. Jeśli ktoś nie może wysiać nasionek według wszystkich zaleceń z jej metody, to niech chociaż przez jakiś czas potrzyma je w ustach lub w ślinie na dłoni. Chodzi o to, że w ślinie jest mnóstwo informacji o nas i dla nasionka będzie to pierwsza forma płynu jaką zacznie w siebie wchłaniać w procesie wzrostu, łącznie z informacjami o nas.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 mar 2017, o 21:20 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1730
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 606
To trochę homeopatia :)
Dzięki za posta, przyda się!


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2017, o 11:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 341
Podziękowań: 30
etam homeopatia :)
jeśli ktoś widzi energie to se zdaje sprawe że to istotna informacja bo wszystko jest polem informacyjnym.
Jednak jakim cudem posiać hektar pszenicy tą metodą ? Może drzewko, krzew.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL