Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wypadające zęby
PostNapisane: 4 maja 2014, o 11:37 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 11:34
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witam. Słyszałem, że to niedobrze jak śnią się zęby a miałem wczoraj z nimi dziwny sen, w związku z tym prosiłbym o interpretację. Niewiele z niego pamiętam, wydaje mi się że był to krótki sen, w którym w pewnym momencie poczułem coś dziwnegoło się kilka pojedy w ustach, wyciągnąłem z nich najpierw jeden ząb a zaraz po tym posypanczych i wyciągnąłem z lewej i prawej strony 2 całe rzędy zębów razem z fragmentem szczęki, dziąsła chyba nie było widać. W efekcie pozostał mi jeden ząb. Co to może znaczyć?

Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2014, o 13:46 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
Miło by było jakbyś poprawił tekst, bo nie do końca rozumiem o co chodzi.

To nie tak do końca jest, że jak się śnią zęby to źle, u mnie włosy maja taką symbolikę.

Generalnie jest przyjęte, że wypadające zęby to nieszczęście, ale tez nie napisałeś, czy były one zdrowe czy zepsute, a to tez ważne


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2014, o 14:32 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 4 maja 2014, o 11:34
Posty: 2
Podziękowań: 0
Wydaje mi się, że były zdrowe, choć nie zwróciłem na to szczególnej uwagi.. Jak wyciągałem te rzędy zębów to wyglądało to jak fragmenty krowiej szczęki, tylko mniejsze, wiem bo w dzieciństwie znajdywałem masę krowich kości.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2014, o 14:53 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
zdrowe zęby: zwiastują sukces i korzyści materialne

wypadające zęby: nieszczęście

więc, być może zwróć uwagę na swoje finanse, możesz mieć jakieś wydatki nieoczekiwane, które mogą nadszarpnąć Twój budżet


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL