Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wyczuwanie duchów
PostNapisane: 14 gru 2012, o 12:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 gru 2012, o 12:13
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam zapewne są osoby które wyczuwają obecność duchów tak jak ja i moja koleżanka ale czy możliwe jest wyczuwanie uczuć ludzi??. Ostatnio pisałam z koleżanką z którą dawno się nie widziałam i nie miałam okazji porozmawiać,napisała że wyczuwa duchy a także uczucia ludzi,po chwili napisała mi dokładnie to co ja czuje,zaskoczyło mnie to no bo nie wiem jakim cudem ona to wyczula. Dziwne wydało mi się to że ona wie,że ma to w swojej podświadomości że ma pomagać innym ale nie może być z kimś blisko,po prostu coś jej to mówi,nie umie z tym walczyć,nie chce dać sobie pomóc. Czy to jest możliwe i normalne??. Już sama nie wiem.;/;/


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2012, o 12:57 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Witaj Paula,
Twoja koleżanka wyczuwa stan emocjonalny, czyli uczucia, emocje itp. u innych ludzi i nie ma w tym niczego nienormalnego. Jednak z tą bliskością bym nie była taka pewna, uważam, że każdy człowiek ma swoją wolną wolę i może o sobie decydować, więc nie ma co popadać w skrajności i zanadto tragizować ;)
To co się z nią dzieje to nic strasznego, prawdopodobnie ruszyła jej się 4 czakra, czyli serca, ona odpowiada za współodczuwanie innych.
Nie ma jej w czym pomagać, raczej powinna się cieszyć z tego faktu :)
Czy to jest możliwe? Oczywiście i zapewniam, że nie ona jedna to odczuwa :) Da się od tego odciąć, ale w pewnych przypadkach to bardzo pomocne.
W każdym razie pogratuluj jej ode mnie ;) Jeśli czuje, że ma pomagać, niech wybierze odpowiednią dla siebie ścieżkę i to robi.
Pozdrawiam!

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL