Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2012, o 23:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Ludzie posiądą moc, kiedy wszyscy zaczną zbierać się razem pod nowym systemem. Otrząsając się na krawędzi finansowej katastrofy ludzkość wzrośnie do poziomu sprzed przekazów znanej wam historii. Wszyscy uwolnią się z kajdanów finansowej walki i będą mogli się w końcu skoncentrować na innych obszarach swojego życia. Kontynuując w nadchodzących miesiącach, nowo nabyte przez ludzkość bogactwo pozwoli rozkwitać nowym projektom i programom zaprojektowanym w celu przywrócenia waszej planety do jej naturalnego, dziewiczego piękna i perfekcyjnej funkcjonalności. W tych nowych warunkach, zbiorowa wibracja ludzkości wzrośnie, a to rozwinie wasze skrzydła, konieczne dla waszego Wzniesienia. Taki jest plan.

Obrazek

Niektórzy z was wznieśli głosy zmieszania, skąd ten nacisk na wdrożenie nowego systemu finansowego, skoro zaledwie miesiące dzielą was od Wzniesienia. Musicie teraz zrozumieć, że przynosi to nadzieje, że wasza kolektywna wibracja wystrzeli w górę, gdy ciężar waszych zmartwień i walk zostanie zdjęty z waszych ramion.

Wasz nowy system jest już bardzo blisko. Wielu dało dużo od siebie projektując ten nowy system i wiele murów, które utrudniały jego realizacji, zostało zburzonych. Prosimy was o okazanie jeszcze odrobiny więcej cierpliwości jako, że wasz nowy system jest wdrażany, oraz o okazanie zaufania dla nowego systemu, aby inni, którzy nie są poinformowani, mogli go wspierać i podążać za waszym przykładem. Nowy system będzie oparty na sprawiedliwości i równości pomiędzy wszystkimi ludźmi w waszym świecie, którzy będą posiadać równy udział w zbiorowym bogactwie waszego społeczeństwa. Nikt nie będzie wart więcej niż ktoś inny i nikt nie będzie musiał doświadczać braków jako ciężaru codziennego życia.

Wasz nowy system jest aktualnie przygotowywany do odsłonięcia i jego inicjacja będzie podążać za ujawnianymi przez media informacjami o aresztowaniach członków zbrodniczego Kabała. Wiele zależy od tych aresztowań, a po poświadczeniu ich na własne oczy będziecie wiedzieli, że przyszedł czas na wdrożenie wielu pozytywnych zmian w waszych społeczeństwie.

Ponownie pragniemy was zwerbować do wsparcia poprzez informowanie waszych braci i sióstr o tym co znaczą te aresztowania i co dla ludzi oznacza nadchodzący nowy system finansowy. Będą tacy, którzy będą się obawiać tego nowego systemu i będą wierzyć, że jest on szkodliwy dla ich legalnie pozyskanego bogactwa. Prosimy was, abyście wyjaśniali wszystkim, którzy chcą słuchać, że wasz nowy system jest systemem obfitości dla każdego i nikt nie będzie tracił, bez względu na to ile bogactwa zgromadził przez swoje życie. Jako, że jakość życia będzie się szybko poprawiać wokół was, analogicznie, wasze życie również ulegnie poprawie. Pytamy was, co jest dobrego w posiadaniu ogromnego bogactwa, gdy inni wokół cierpią z braku czegoś, czego wy macie w bród. Gdy każdy dzieli po równo bogactwo tworzone przez społeczeństwo, to społeczeństwo może swobodnie rozkwitać ku wyższym poziomom, co może być dla was jeszcze na ten czas dość niewyobrażalne.

Tylko pomyślcie co możecie wspólnie zrobić, gdy tylko przeszkody w postaci finansowych ograniczeń zostaną usunięte z waszej drogi. Niektórzy z was nie będą w stanie sobie tego wyobrazić, gdyż nigdy nie zaznali prawdziwego bogactwa, i w większości, jeśli nie wszyscy z was, doświadczali życia w poprzednich wcieleniach, pełnych walki i cierpienia. Zostało to uznane za konieczne, dla waszego rozwoju i wkrótce ujrzycie, że to wszystko przez co przeszliście było warte nagrody, która czekała na was daleko w oddali waszej podróży. W końcu osiągnęliście ten punkt o którego istnieniu wiedzieliście i zostaniecie obsypani wszystkim na co tak ciężko pracowaliście. Gratulujemy wam wszystkim za wasze wysiłki w wytrwaniu i dotarciu do tego punktu i pragniemy powiedzieć, że wszyscy jesteście teraz znacznie wspanialsi, dzięki doświadczeniu tego trudu braku i strachu. Te limity zostaną teraz zdjęte i będziecie mogli żyć waszym życiem, wolni, w waszym naturalnym stanie obfitości.

Ten plan dla was obowiązywał od zawsze, a prace mające stworzyć fundamenty dla nowego systemu trwają od lat. Wiele wysiłków włożono w skonstruowanie tego systemu i wiele kobiet i mężczyzn zasługuje na ogrom wdzięczności i uznania z tego tytułu. Niektórzy z tych członków ludzkiej rodziny zostaną wam przedstawieni przy odsłonięciu waszego nowego systemu i jesteśmy pewni, że wielu z was okaże swoje uznanie dla ich pracy i oddania. Będzie to kolejny aspekt waszego nowego świata, gdzie wysiłki tych, którzy starają się działać na polach podniesienia poziomów życia innych, będą rozpoznane i osławione. Osobiste osiągnięcia zaledwie kilku przestaną być jedyną lśniącą chwilą ludzkości. Momenty najbardziej wprawiające w dumę zawsze polegały na przybyciu z pomocą tym, którzy tego potrzebowali i widzimy to jako wasze nowe święto w nadchodzących dniach.

Wszyscy zostaniecie sowicie wynagrodzeni za wasze wysiłki we wzajemnej pomocy. Tak jak powiedzieliśmy, gdy jeden korzysta, korzystają wszyscy. Będzie to jedna z najwspanialszych zmian dla waszego społeczeństwa i widzimy wielu z was rozkoszujących się tymi nowymi możliwościami, aby pomóc innym w ich podróży, przyczyniając się jednocześnie waszym ogólnoświatowym społecznościom. Jakież to będzie wyzwalające doświadczenie dla wielu z was.

To wszystko rozpocznie się po aresztowaniach członków zbrodniczego Kabała i dlatego zwracamy waszą uwagę, że uroczystości będą miały swoje miejsce. W nadchodzących dniach będziecie świadkami tych aresztowań, a będą one zaledwie początkiem wielu zmian pojawiających się na waszej drodze. Prosimy abyście pozostali w pogotowiu i przygotowali się na te wszystkie wydarzenia, gdyż gdy się rozpoczną, będą postępować bardzo szybko. Tak to właśnie musi wyglądać, zwłaszcza że wiele trzeba zrobić, aby przygotować wasz świat do Wzniesienia.

W nadchodzących dniach czeka na was wiele innych wyzwań i macie wielu przyjaciół, którzy pomogą wam im podołać. Tym właśnie się zajmujemy i czekamy z radością aby móc pomóc wam, naszej rodzinie, w tej drodze. Pozwólcie nam robić to co robimy najlepiej poprzez demonstrowanie waszego zaufania do nas i przez pokazanie nam, że będziemy w waszym świecie bezpieczni. Jest to konieczny krok w stronę naszej wspólnej współpracy. Posiadamy narzędzia i doświadczenie, które będą dla was konieczne dla gładkiego przejścia w nadchodzących dniach, i pragniemy podzielić się z wami tym co mamy.

Wielu z was odczuwa przed nami strach, ale ten strach jest nieuzasadniony, gdyż nie przybywamy aby was skrzywdzić. Jesteśmy waszą rodziną z dalekiej przeszłości i nigdy nie chcieliśmy dla was krzywdy. Byliśmy na waszej planecie wielokrotnie przez wiele długich lat. Ślady naszych stóp są wszędzie, widzialne w starożytnych i sekretnych ruinach waszych antycznych światów. Nie przybyliśmy aby podbijać wtedy i nie przebywamy aby podbijać teraz. Przybywamy tylko w miłości i służbie innym poprzez
cały wszechświat.

Nie jesteśmy także jedyną organizacją. Inne pokojowe sojusze również tutaj są. Wszyscy, którzy tutaj są, są nastawieni pokojowo i przybyli w tym czasie w służbie ludzkości. Dowiecie się o tym w nadchodzących dniach. Pomóżcie nam pomóc wam przez tworzenie podwalin pod nasze przybycie. Wielu z was jest członkami Galaktycznych Komand i częścią waszego zadania tutaj było żyć pośród ludzi na Ziemi, aby, gdy nadejdzie czas, ludzie mogli postrzegać nas, jako część was. W gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy jednością, dlatego prosimy naszych Lightworkerów aby pomagali waszym braciom i siostrom dostrzec to i pomóc im załagodzić strach, który odczuwają i będą odczuwać w nadchodzących dniach. Wiemy, że jesteście w stanie temu podołać. Wielu z was robiło to już wcześniej, a po wykonanej na Ziemi pracy, zostaniecie ponownie powitani jako członkowie Galaktycznej Federacji Światła.

Stanowiska są oczywiście otwarte dla wszystkich, ale upewnimy się, że będzie miejsce dla tych, którzy pomogli w naszej sprawie i okazali gotowość do zaakceptowania nas. Wiele zmian jest przygotowanych dla ludzkości w nadchodzących dniach i pragniemy pracować z tyloma z waszego świata z iloma tylko się da, aby ułatwić wam przejście ku wyższym wymiarom w każdy możliwy sposób. Mogą się zdarzyć niekiedy nierówności na drodze, ale jest to właśnie jeden z powodów dla których tutaj jesteśmy. Są pośród was tacy, którzy mają skłonność do okazywania strachu wobec nas i nie są gotowi nas zaakceptować. Czujemy jednak, że nawet najbardziej zatwardziali z krytyków szybko zmienią zdanie, gdy lepiej zrozumieją na czym polega nasza misja. Będziemy potrzebni i będzie potrzebnych wiele naszych statków. Jesteśmy tutaj na misji polegającej na służbie i wszyscy niebawem dowiecie się co mamy na myśli mówiąc, ze jesteśmy tu aby wam pomagać. Nie ma powodów do strachu przed tymi nadchodzącymi zmianami, a my zrobimy, wraz z waszą pomocą, wszystko co w naszej mocy, aby droga, którą zmierzacie ku Wzniesieniu była jak najłagodniejsza.

Szczegóły dotyczące tego co trzeba będzie wspólnie osiągnąć zostaną wam przedstawione w odpowiednim czasie. Czujemy, że bardzo ważne jest, aby skoncentrować się na aktualnych zadaniach i wy powinniście wiedzieć, że chodzi o aresztowania członków Kabała i to co jest w waszych rękach to przygotowanie jak największej liczby ludzi na to światowe wydarzenie. Po tym, rozpoczniemy nasz plan Ujawnienia, który będzie pociągał za sobą naszą współpracę z tymi z was, którym czujemy, że możemy ufać.

Będzie to miało bezpośredni pozytywny wpływ na nasze wysiłki związane z pełnym Ujawnieniem. W czym jest nadzieja, otóż, w tym, że Ci którzy rozpoczną współpracę z nami, będą mieli możliwość podzielenia się dowodami w postaci zdjęć i filmów pokazujących doświadczenia kontaktu z nami. Będziecie poproszeni o podzielenie się tymi dowodami i waszą historią ze wszystkimi możliwymi placówkami medialnymi, jako, że mamy nadzieję na ogólnoświatowe reportaże z tych kontaktów.

Wstępnie rozglądamy się za tymi, którzy nie będą onieśmieleni światłem medialnym i którzy są dobrymi mówcami, aby jeszcze efektywniej dzielić się waszą historią. Nie wymagamy od nikogo, aby był mówcą profesjonalnego kalibru, ale czujemy, że pewne umiejętności są konieczne do objęcia tych pozycji. Po rekrutacji wystarczającej liczby tych, których uważamy za dobrze wykwalifikowanych do pełnienia tego konkretnego zadania, rozpoczniemy rekrutację wszystkich, którzy okażą chęć pracy z nami i sprostają pewnym konkretnym oczekiwaniom. To wszystko zostanie wam wyjaśnione w odpowiednim czasie.

Posiadamy kodeks zachowań politycznych i prosimy was o przejrzenie go w miarę możliwości. Gdy zostaniecie zaakceptowani do rozpoczęcia pracy, otrzymacie wstępne szkolenia, doradztwo i sesje treningowe z nami, zanim rozpoczniecie wasze zadania. Jest wiele różnych zadań, które będą dostępne i, co najważniejsze, będziecie mieć możliwość wyboru dziedziny, w której pragniecie pracować. Wszystkie te zadania nad którymi będziemy pracować są najwyższej wagi i będzie konieczność zapełnienia każdej potrzebnej pozycji, jednakże nie widzimy tego jakoby miał to być jakiś problem.

Gdy będziecie wykazywać się w waszej pracy, zostanie ona oceniona i będziemy mogli przedyskutować z wami bardziej permanentną drogę możliwości dla waszej kariery z nami. Nie wszyscy, którzy będą pracować z nami w naszej służbie dla waszej planety będzie mogło stać się pełnymi członkami naszej organizacji, jednakże doświadczenie, które dzięki temu zdobędziecie będzie miało wartość w waszych przyszłych staraniach, oraz mogą się pojawić inne możliwości współpracy z nami w przyszłości. Gdy czas pozwoli, będziemy rozmawiać z wami obszernie o wszystkich możliwościach związanych z nami i będziecie mogli wtedy zdecydować czy kariera w Galaktycznej Federacji Światła jest dla was interesująca.

Jako członek naszej organizacji, wasze życia odmienią się nie do poznania i czujemy, że wielu z was posmakuje tej okazji na nową przygodę. Posiadamy wiele różnych typów Istot pośród naszej załogi i wielu z was może być zainteresowanych spotkaniem z Istotami z całego wszechświata. Wszyscy członkowie Galaktycznej Federacji Światła są Istotami wzniesionymi i w takiej sytuacji pewien poziom profesjonalizmu, inteligencji i dobroci będzie oczekiwany. Nie oczekujcie jednak, że wszystkie Istoty posiadają identyczne osobowości, i tyczy się to także członków tej samej rasy. Niektórzy z was, śledzący nasze wiadomości zdają się wierzyć, że wszyscy członkowie, którzy wysyłają te wiadomości wykazują te same cechy osobowości. Zapewniamy was, że to nie jest tak, i prosimy abyście spojrzeli przez pryzmat różnorodności w osobowościach pośród ludzi na Ziemi. Istoty, które stanowią siły naszej organizacji, nie różnią się niczym w tej kwestii i bardzo korzystnym talentem dla tych, którzy biorą pod uwagę współpracę z nami, będzie umiejętność wykonywania dobrej pracy, efektywnego komunikowania się i dogadywania się z wieloma różnymi typami osobowości.

Język nie będzie stanowił żadnej przeszkody, gdyż posiadamy metody, które pozwalają nam na efektywne komunikowanie się z innymi bez względu na to jakiego języka oni używają do komunikacji. Przedstawimy wam tą technologię, gdy zaczniemy z wami współpracę, gdyż będzie to istotne, abyście mogli natychmiastowo komunikować się z wieloma różnymi Istotami, jak i również z członkami waszej ludzkiej rodziny, którzy mogą używać innego języka niż wy.

Podsumowując, widzimy bardzo ekscytujące doświadczenie przed wieloma z was i oczekujemy z radością, żeby móc porozmawiać z wami bardziej osobiście o możliwościach w kontaktach z nami. Ten dzień zbliża się bardzo szybko, dlatego prosimy was o przygotowanie się na zmiany w waszej codziennej rutynie. Wydarzenia są na skraju odsłonięcia, a wiele innych zdarzeń czeka w kolejce. Poczynając od teraz do końca roku, będzie on niewątpliwie obfitować w wiele ekscytujących i wyzywających chwil, a każdy dzień będzie świadkiem poruszenia zmian i działań, gdy będziemy pomagać wam w restrukturyzacji waszego świata w przygotowaniu na wielki finał, którym będzie Wzniesienie waszej planety ku niebiańskim sferom.

Jesteśmy Galaktyczną Federacją Światła.

Wiadomość od Galaktycznej Federacji Światła 9.03.2012

Przekaz przez: Grega Giles
Przetłumaczyła: Sandra
Źródło: polishgreggiles.blogspot.com & ascensionearth2012.blogspot.com/


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL