Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wszelkie pytania
PostNapisane: 30 cze 2013, o 09:32 

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 14
Witam, coś mało w tym dziale jest... i to bardzo mało. xD Nie wiem czy powinnam, dopiero się powoli obeznaje na tym forum, ale cóż raz kozie śmierć, zaryzykuje. :)

Jeśli macie pytania dotyczące magii czyli talizmanów itp. to możecie je kierować tutaj, chętnie wam odpowiem. :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 09:56 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Ja mam :)

Czy jeśli nie wierzysz w jakiś talizman (obojętne co to jest) to on działa?
Np. jeśli jest to ważny dla wielu ludzi symbol, powiedzmy krzyż.

Nie wiem czy wiesz coś na temat pieczęci, ale jeśli tak, to prosiłabym Cię o wypowiedzenie się w moim ostatnim temacie --> pieczec-wlasciwie-jest-t1575.html

edit: Chyba czytasz w moich myślach!! :D właśnie odpisałaś w tym wątku :D

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 cze 2013, o 10:01 

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 14
Talizman osobisty tzn. taki jaki sami stworzymy działa tylko jeśli w niego wierzymy, talizman który ma jakiś starożytny znak typu runa, czy ying yang, pentagram jest naładowany wiarą milionów ludzi - działa po prostu astralnie, wiadomo astral to świat energii, który się tworzy wraz z naszymi emocjami, myślami, fantazjami - i ta wiara w ten symbol kumuluje się i jest on gotowy do użycia już po oczyszczeniu, czasem jednak nie zauważamy działania ów symboli bo często działają subtelnie.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lip 2013, o 21:50 

Dołączył(a): 14 lip 2013, o 18:07
Posty: 8
Podziękowań: 0
Ja mam pytanie jak sprawdzić czy byłem bądź jestem pod wpływem uroku/klątwy :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2013, o 15:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
czyli :
jeśli znalazłam sobie kamień
wzięłam go w rękę i pomyślałam sobie, ze ładuje go energia i on będzie mnie chronił przed np. wpływami innych na moje decyzje i uwierzyłam w to - to będzie już talizmanem ?
oczywiście będę w to wierzyła.
czy wtedy on będzie działał i nie dopuści do manipulowania moimi decyzjami ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2013, o 17:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 22:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
mgiełko, zależy jak go nastroisz. Możesz go rytualnie poświęcić, wyryć/narysować na nim jakieś symbole, które pomogą Ci uwierzyć w jego działanie *jak głosi metamodel psychologiczny*, albo tchną w niego pewien rodzaj energii *w którą wierzysz, co może ułatwić sprawę*. Tylko wtedy nie mówimy o talizmanie, a amulecie.
amulet - chroni, talizman - zwiększa prawdopodobieństwo/podnosi jakieś umiejętności.
Bardzo dobrą książką na ten temat jest "Sztuka Tworzenia Talizmanów" Israel Regardie. Dostępna w sieci, mówi o tworzeniu talizmanów planetarnych, z ogromnym potencjałem i symboliką. Możesz zastosować wiedzę z niej do "ulepszenia" swojego kamyczka :3


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL