Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 wrz 2017, o 09:05 

Podziękowań: 0
Dzień dobry, chciałabym poprosić o interpretację mojego snu:

W jakimś nieznanym dla mnie celu weszłam na teren, gdzie nie można było wchodzić. Zostałam zaatakowana przez agresywne pszczoły, dwie mocno się we mnie wbiły. Szukałam pomocy u ludzi, użądlone ręka i noga zaczęły drętwieć i robić się czarne. Ktoś we śnie powiedział mi, że to pszczoły wywołujące nowotwór. Zgłosiłam się więc do mojego kolegi, który w tym śnie miał być ich właścicielem [?] a on mi powiedział, że będzie bolało, ale będzie ok.

Wiem, że w śnie rozpaczliwie szukałam pomocy u ludzi, bo czułam, że to użądlenie jest śmiertelne.

Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2017, o 20:43 
Administrator

Podziękowań: 603
Średnio mi się to użądlenie podoba, wypadałoby się oczyścić po tym energetycznie, ale co najważniejsze - niczego nie kreuj i cofnij ten sen jak umiesz.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt