Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lut 2013, o 13:30 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Wszystko wydawało mi sie bardzo realistyczne tak że po obudzeniu nadal sie zastanawialam czy to byl tylko sen.

Obudziłam sie w mieszkaniu kolegi. Pytałam ich jak ja sie tu znalazłam, kto mnie przywiozł bo nic nie pamietam. Dzwonilam do koleżanki ale ona nie wiedziała. Nikt nie wiedział.

Lezalam na łóżku ze swoim ukochanym i głaskałam go po gołych plecach a jego przechodziły ciarki.
Jednak nie dazył do blizszej relacji, cały czas powtarzał imię "Kasia" więc zapytałam kto to jest ale nie pamietam co mi odpowiedział.
Troche się podroczylismy i pocałowaliśmy, pozniej powiedzial ze idzie nasz kolega i ze kupimy butelke wódki.

Znów znalazłam sie u siebie w domu i zastanawiałam jak ja tam dotarłam.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2013, o 17:59 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Cytuj:
Łóżko kojarzy się z odpoczynkiem i bezruchem, oraz nawiązuje do związków uczuciowych, seksu i małżeństwa.
Sen o leżeniu mówi, że potrzebie odpoczynku i nabraniu dystansu do pewnych rzeczy.
Gdy znana ci osoba śpi - na razie będzie zerwany kontakt z nią z powodu jej zamknięcia i bezczynności;



No fakt narazie sie nie kontaktujemy, czekam na jego inicjatywe no ale czy sie doczekam to tego nie wiem... Postanowiłam niedawno ze dam mu troche czasu na przemyślenie, ze zostawie go samego na jakiś czas to może zatęskni... W sumie on się nigdy nie odzywał pierwszy, zawsze to ja musiałam wykonać ten ierwszy krok...

Cytuj:
Sen o głaskaniu wyraża zmysłowość śniącego, jego tęsknotę za kontaktem fizycznym i delikatną cielesnością. Jeśli śni Ci się, że kogoś to prawdopodobnie masz potrzebę poczucia bliskości i ciepłego kontaktu z drugim człowiekiem.
Jeśli jednym z motywów Twojego snu było głaskanie, to znak, ze jesteś osobą bardzo wrażliwą i uczuciową. Przelotne miłostki czy flirty nie są dla Ciebie. Jeżeli więc już masz się w coś zaangażować, to jedynie w poważny związek.
Kłaść się obok jakiejś osoby - masz potrzebę nawiązania kontaktu z kimś (z tą osobą);
Leżeć ze znaną osobą - łączą, was wspólne sprawy, interesy, poglądy; bliski kontakt z tą osobą i więź emocjonalna między wami;
Leżenie z ukochaną osobą to zapowiedz trwałego szczęścia.



No ja bym bardzo chciała się z nim skontaktować, brakuje mi go i tęsknie za nim...
Wypowiadając czyjeś imię przywołujemy w ten sposób kogoś bliskiego, kogoś za kim tęsknimy, oczekujemy jego obecności w naszym życiu, często wypowiadamy imię osoby, która była nam bliska, wypowiadamy również imię osoby, na której nam zależy. Jest to lęk przed stratą bliskich nam osób… nasze pragnienie przebywania z kochanymi przez nasz istotami…


Nie wiem czy w jego życiu była jakaś Kasia badz inna dziewczyna...
A może tylko moja podświadomość przeinaczyła imię żeby mi coś dokładniej przekazać?

Cytuj:
Greckie słowo, od którego utworzono imię Katarzyna, brzmiało: katharos (czysty, prawy, bez skazy). Tuż obok w słowniku widzimy podobne słowo: kathaireo (burzę, zabijam). Jest to jednym z przejawów zjawiska polegającego na tym, że w imieniu tym się siły budujące, tworzące łączą z niszczącymi.

Liczba tego imienia wynosi sześć.

Tego dnia na świecie pojawił sie człowiek, jako mężczyzna i kobieta,a a zatem sześć jest również liczbą miłości, małżeństwa, partnerstwa, więzi rodzinnych, ogniska domowego. Jest liczbą harmonii, doskonałości, piękna.



Może tęskni za mną, za bliskością, nie widujemy sie zbyt często....

Cytuj:
W snach dotyczacych aktualnego zwiazku pojawienie sie łóżka, jego wygląd, estetyka, komfort - odnosic sie beda do aktualnej sytuacji emocjonalnej, stabilnosci wiezi oraz perspektyw.

Jeśli pościel czysta i miła - W uczuciach wszystko jest na dobrej drodze.

Przestawione łóżko - zmiana punktu widzenia (stanowiska) lub stanu psychicznego; zmiana w sposobie organizacji wypoczynku; inne doznania lub potrzeby w sferze seksu, bądź w zwykłej relacji między partnerami;
(w rzeczywistości to łóżko stoi pod ściana a w śnie było pod oknem i było oświetlone przez słońce)

Wstawanie - Pragnienie podniesienia się i okazania się mężczyzną. Wstawanie z łóżka i pogodne rozpoczęcie dnia. We wstawaniu dusza przenosi swą siłę działania do świadomego życia. W przeciwieństwie do leżenia kojarzy się z aktywnością...



Moze zmieni swoje nastawienie i sam sie bedzie chcial skontaktowac, i nie bedzie czekal az ja to zrobie pierwsza...Moze wezmie sprawy w swoje ręce...

Cytuj:
Pocałunek jest symbolem wyrażającym miłość, szacunek, oddanie. Bywa wyrazem głębokich uczuć, lub zmian życiowych, najczęsciej pozytywnych.

Okna jasne, czyste, pełne światła odzwierciedlaja pozytywny stan psychiczny osoby śniącej, dobry nastrój, optymizm a ponadto są dobrą prognozą na przyszłość.

Słońce to w sennej symbolice bardzo dobry znak. Najczęściej oznacza bowiem energię i spory zapał.


No jak zmieni swoje postępowanie to mysle że nasze relacje sie bardzo poprawią, częsciej bedziemy sie widywać a to na pewno dobrze na nas wpłynie...


Cytuj:
Sen, że jesteś w łóżku, w obcym pokoju - nieoczekiwana wizyta przyjaciół;



Może mnie odwiedzi ?


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL