Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam
PostNapisane: 7 lip 2013, o 17:27 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2013, o 12:23
Posty: 17
Podziękowań: 7
Witajcie, możliwe, że część z Was zna mnie z zp. gdzie jestem moderatorką. Co mnie przyciąga na fora o takiej tematyce jak to i zp? To co we mnie siedzi przede wszystkim, czyli chęć ciągłego poszerzania wiedzy w dziedzinach, które mnie interesują, oraz własne doświadczenia (sny dotyczące przyszłości, bardzo dosadne i trafne podpowiedzi intuicji na temat nadchodzących zdarzeń, lub trapiących mnie spraw, wiadomości przekazywane przez zmarłych i mniej przyjemne sprawy). Bartemaus (pozdrawiam :) ) może potwierdzić, że znana jestem z ciętego języka, ironii i tego, że nie boję się komuś powiedzieć co naprawdę myślę o jego zachowaniu lub jego osobie (jeśli już moja cierpliwość się skończy, a wbrew pozorom jest cierpliwa...). Sprawy paranormalne najpierw racjonalnie analizuję, oceniam a następnie wydaję wyrok, nie zakładam z góry, że obraz, który spadł jest manifestacją sił nadprzyrodzonych. Lubię analizować sny, na podstawie tego co przekazuje psychoanaliza, symbolika i tego co podpowiada mi intuicja. Z chęcią podzielę się ( w razie potrzeb, które np. możecie wyrazić przez pw) wiedzą na temat domowych sposobów dbania o urodę lub zdrowie (znaczną część poprę wiadomościami zdobytymi na farmakognozji, lub tego co sama wyszukałam, sprawdziłam jeśli chodzi o kosmetyczne/farmakologiczne podejście do spraw) - od razu zaznaczam, nie uważam się za super eksperta w tej kwestii, ale tym co sprawdzone warto się podzielić :). Pozdrawiam wszystkich ;) :-h

_________________
"Męczą, lub dają odpocząć - są twoje. Czasem ukojenie, czasem paranoje.
Sny, nawet gdy są złe, to się budzisz... Możesz w nich kochać lub mordować ludzi.
Krzywe odbicie w witrynie twego ducha. Są twoje - tajne, nie jawne jak życie.
Tu wszystko dzieje się naprawde..."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 7 lip 2013, o 20:43 
Wizjoner
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 795
Podziękowań: 256
witaj milusio wśrod nas:)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lip 2013, o 21:03 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2013, o 12:23
Posty: 17
Podziękowań: 7
Narbhflaith :), lubię poczytać sobie książki Kinga, psychologiczne, dotyczące spraw kryminalnych. Jeśli chodzi o filmografię podobnie, nie pogardzę również dokumentem, po którym zastanawiasz się dokąd to wszystko prowadzi. Lubię zastanowić się nad ludzką psychiką, analizować pewne wydarzenia. Nie ograniczam się do kilku kategorii, ponieważ sądzę, że wiedzy nigdy za dużo (mimo, iż doszłam do wniosku, że ludzie żyjący rutyną i dostrzegający mniej mają mniej problemów -lub ich po prostu tylko tyle dostrzegają).

O sobie, o sobie mogę dodać jeszcze, iż kiedyś "odkryłam", że cechy mojej cyferki, daty urodzenia, znaku zodiaku i imienia się kumulują. Możliwe, że stąd też moje "paranienormalne zdolności" @-) \:D/

_________________
"Męczą, lub dają odpocząć - są twoje. Czasem ukojenie, czasem paranoje.
Sny, nawet gdy są złe, to się budzisz... Możesz w nich kochać lub mordować ludzi.
Krzywe odbicie w witrynie twego ducha. Są twoje - tajne, nie jawne jak życie.
Tu wszystko dzieje się naprawde..."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lip 2013, o 10:26 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 30 cze 2013, o 07:14
Posty: 36
Podziękowań: 13
Witaj serdecznie. :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam
PostNapisane: 8 lip 2013, o 13:28 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 11:06
Posty: 12
Podziękowań: 0
Witaj serdecznie :)


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL