Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Nasze forum » Aktualności » Kosz

Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 kwi 2014, o 22:12 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 9 kwi 2014, o 21:48
Posty: 1
Podziękowań: 0
witam.. mam pytanko bo nawiedzil mnie niematerialny stwor polprzezroczysty dlugi na 1.5 metra gruby na 40 centymeteow przypominal latajoncego wieloryba lub aliena tego z filmu , wszystko zdarzylo sie o godz po 12 w nocy w moim pokoju ,mialem zgaszone swiatlo lezalem na lózku i poczulem ze cos jest nie tak ,powietrze zrobilo sie jakies gestsze i widzialem to po ciemku, zapaliłem swiatlo i zobaczylem jak to cos sobie lata w moim pokoju ,wystrachalem sie troche ale co mialem zrobic chcialem to dotknonc ale bylo polprzezroczyste wiec nie moglem,nie byl to duch na pewno nigdy wczesniej nie widzialem ducha ale ta zjawa to nie ghost na bank,siedzialem wpatrzony w stwora jak kronzy po po pokoju po czym zgasilem swiatlo i sie polozylem wystrachany i zasnelem...wydaje mi sie ze stwora ktos wysłał zeby mnie przestraszyc..
Moim zganiem było to cos co zabiera ludziom Dusze..!
Prosze o pomoc w tej sprawie,nie bylem naćpany i nie śnilem
Moglem sie narazic pewnym ludziom o ktorym na razie nie bede pisał ....
Przepraszam zgóry za błendy ortograficzne
Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2014, o 22:51 
Oświecony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1132
Podziękowań: 363
jak wiesz, że błędy porobiłeś to wypadałoby poprawić chyba, bo nie da się tego czytać.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2014, o 12:03 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 26 maja 2013, o 10:46
Posty: 21
Podziękowań: 6
A w tej bajce były smoki? Znasz może Bonda?

_________________
Big things have small beginnigns


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 kwi 2014, o 14:52 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Po pierwsze tak jak wspomniała Asia, skoro wiesz, że są błędy, to pasuje je poprawić. Nikt nie będzie się domyślał, o co chodzi. Ty oczekujesz pomocy, więc to Ty powinieneś czytelnie przedstawić problem.
Po drugie ja już Cię uprzedzałam!, ok nie posłuchałeś, więc zaczniemy nową zabawę, ale tym razem na innych warunkach!.
IP Cię zdradziło...

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL