Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 paź 2012, o 08:56 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Asia napisał(a):
Zaintrygował mnie ten bierny charakter?:)
Ty mi się kojarzysz, jako osoba mocno stąpająca po ziemi, szczera - jak potrzeba to do bólu - co dla mnie jest mocną zaletą, choć ciut niebezpieczną dla innych:). Kobieta elegancka o mocnym charakterze wzbudzajaca szacunek


Asiu, nie pytaj mnie dlaczego, tak mi się skojarzyło w związku z Twoją osobą, ale mogę się mylić, bo przecież Cię nie znam. :)

Co do mojego opisu: rodzice mi zawsze mówili "spadnij z nieba na ziemię" :) ale może nie przez bujanie w obłokach, tylko odważniejsze marzenia niż innych. I oczywiście zadawane pytania, na które nie znajdywali odpowiedzi. Jeśli już w jakimś zajęciu się mocno "zakorzenię" i uprę, że tak będzie, to rzeczywiście stąpam mocno po ziemi i nie odpuszczam.
Szczerość - masz rację i często palnęłam przy ludziach jakimś hasłem, które dla mnie było normalne, a ich mogło urazić, teraz staram się być bardziej delikatna, aczkolwiek czasem człowiek potrzebuje kopa szczerości bez owijania w bawełnę. :) A czy innym się to podoba? No cóż, każdy sobie dobiera przyjaciół jakich chce, prawda? :) Działa to w dwie strony, bo ja też lubię szczerych ludzi, nie razi mnie to ani trochę :)

W sumie nigdy się nie zastanawiałam czy wzbudzam szacunek i nie zależy mi na tym, także w ramach weryfikacji należałoby chyba przeprowadzić wywiad środowiskowy haha :D

Elegancki styl rzeczywiście lubię, dobrze się czuję w takim i chyba dobrze wyglądam ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2012, o 15:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2012, o 09:03
Posty: 8
Podziękowań: 1
Prawie nic nie zgadłaś :c

_________________
Powiedz jej, żeby znalazła mnie tam gdzie banshee śpiewa
potem niech poleci do mnie na skrzydłach Anioła
wtedy byłaby prawdziwą miłością moją...
Powiedz jej, żeby utkała to na kości jednorożca
i zafarbowała na czerwono krwią starego kamienia


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2012, o 18:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Vergil - uwierz starałam się :D

panna39 - jak, to nie masz kogo, post nad Tobą napisał Vergil i to jego opisujesz zgodnie z zasadami zabawy. To właśnie o to tutaj chodzi - piszesz jak sobie wyobrażasz osobę, która jako ostatnia napisała posta.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2012, o 19:00 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
A mnie się Vergil kojarzy z raczej niskim wzrostem i ciemnymi falowanymi włosami :)
Trochę cyniczno-ironiczny humor, poszukiwanie własnej osobowości ze skłonnością do ciemności ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2012, o 14:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Hah, ciekawy temat.
Panna:

Myślę że jesteś dość młodą kobietą o długich, jasnych, brązowych włosach.
Masz delikatne rysy twarzy, ciemne, brązowe oczy i głębokie, ciekawskie spojrzenie.
Z charakteru ambitna, pełna energii, zapału do życia, ale czasami miewasz ciężkie chwile. Optymistka chętna do współpracy, z czasami chwilowym Chaosem w głowie. Impulsywna.
Stawiałabym też na jakiś sport. ;)

I to chyba tyle. :)

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2012, o 08:38 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Sayiah:

wyglad
włosy ciemny blond, okularki, szczupła, jasna cera, hmmm lubiąca ubierać się w czarne rzeczy, chodząca z książką lub słuchawkami w uszach

Czasem "dożarta", ale kiedy komuś się dzieje krzywda, to skora do pomocy, cierpliwa, wysłucha, ciekawa ludzi i świata, ale czasem już znudzona i wtedy wolisz zamykać się we własnym świecie, mam wrażenie, że lubisz towarzystwo starszych osób i jesteś bardzo dojrzała jak na swój wiek, spostrzegawcza, dociekliwa, masz poczucie humoru, czasem jesteś ironiczna ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2012, o 13:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Huhu, całkiem nieźle trafiłaś. ;3
Ja już nie oceniam, żeby nie zabrakło Innym! |D

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2012, o 07:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2012, o 09:03
Posty: 8
Podziękowań: 1
Myślę, że każdy sam się opisze na koniec.

_________________
Powiedz jej, żeby znalazła mnie tam gdzie banshee śpiewa
potem niech poleci do mnie na skrzydłach Anioła
wtedy byłaby prawdziwą miłością moją...
Powiedz jej, żeby utkała to na kości jednorożca
i zafarbowała na czerwono krwią starego kamienia


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2012, o 12:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Jeśli ktoś chce może opis zweryfikować, a jeśli nie, to nie, bo celem zabawy jest aby po prostu pisać jak sobie dana osoba kogoś wyobraża i to nic, że ktoś już o tej osobie pisał np. że ma czarne włosy, ale przecież Ty nie koniecznie tak ją sobie wyobrażasz prawda? Daj swój własny opis i zabawa będzie się kręcić ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 paź 2012, o 15:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 13:44
Posty: 171
Podziękowań: 63
Mnie też możecie wsiąść na celownik jeśli chcecie poćwiczyć :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL