Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wasze propozycje
PostNapisane: 5 wrz 2013, o 12:54 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Jak nazwa działu wskazuje, przeznaczyliśmy go do tego, aby wysłuchać Waszych sugestii, propozycji zmian co do forum i jego funkcjonowania.

Jaki ma sens pisanie na czacie, czy obgadywanie administracji, jeśli ta nawet tego nie zauważy? Piszcie tutaj swoje KONSTRUKTYWNE propozycje co i jak powinno wg Was funkcjonować na forum.

Chcecie nowy dział? Napiszcie o tym, bo my niestety wszystkim nie jesteśmy w stanie czytać w myślach ;) Chyba, że wolicie sobie ponarzekać, w takim wypadku podziękujemy...

Czekamy na konkrety, a każdy dokładnie przeanalizujemy, rozważymy wszystkie za i przeciw, a następnie damy odpowiedź publicznie.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2013, o 23:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2013, o 10:40
Posty: 28
Podziękowań: 12
Cytuj:
h) PISANIE DUŻYMI LITERAMI traktowane jest jako krzyk i będzie nagradzane natychmiastowym ostrzeżeniem. To samo tyczy się zbyt dużej liczby wykrzykników.

Zmieniłbym na "notoryczne" pisanie dużymi literami. *rolling the eyes*
+ Zmieniłbym słowo "nagradzane" na jakiejś bardziej pasujące.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 04:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Po pierwsze
proponuję aby DEIR na tym forum było umieszczone obok Reiki. ( chodzi mi o to żeby np w Uzdrawianiu i Energetyce powstała chmurka DEIR jak to się ma z Reiki.)
Dlaczego? Otóż dlatego, że DEIR jest podobne do REIKI ale lepsze. Jest systemem tego typu, więc może moim zdaniem rzecz jasna zostać umieszczone.

Po drugie
Proponuję aby utworzyć nową rangę na forum, Filtrator. Osoby te będą zajmowały się przesiewem informacji, ponieważ w tych czasach jeśli chcemy przetrwać musimy mieć prawdziwe dane. Zrozumcie to wreszcie. Powinniśmy znać wszelkie zagrożenia. Nawet jeśli wyjdziemy ponad barierę ciała, to i tak chyba warto bronić ciała. "ciało to świątynia ducha".
Przecież filarem NWO jest pranie ludziom mózgów poprzez fałsz i niedoinformowanie. Myślicie że dlaczego dzieci nie chcą się uczyć? dla obecnych dzieci nauka to wręcz coś obrażającego.
Takim ludziom tępym, można wcisnąć każdą ciemnotę.
Nasze forum powinno obalać wszelkie kłamstwo, a żeby obalić kłamstwo potrzeba do tego ludzi kompetentnych. Albo prowadzimy w rozwój, albo bawimy się tylko w duchowe pierdolamento, bez żadnej praktycznej strony postępowania.

Po trzecie
Proponuję propagować na tym forum jedynie Dietę Optymalną. Każdy powinien przejść na DO. Oczywiście to tylko propozycja.

""Pragniemy, aby Twój rozwój duchowy i osobisty szedł ze sobą w parze, uzupełniając się wzajemnie, nie zapominając o zdrowej diecie,""

To cytat od was.
Przecież zdrowa dieta jest tylko jedna, Dieta Optymalna. Jeśli naprawdę pragniecie aby rozwój duchowy szedł w parze z dietą właściwą, powinniście chociaż przeanalizować takie dane, bo to nie jest byle co.
Z jednej strony piszecie że każdy jest inny, sialala a zdrógiej strony piszecie "nie zapominając o zdrowej diecie" To wskazuje na to, że istnieje jakaś konkretna dieta.
Powinniście sprawdzać każde dane. No chyba że nie pragniecie tego, a tylko tak piszecie, a tak naprawdę chcecie dbać tylko o forum.
Tak więc chociaż sprawdzcie , przeanalizujcie tą dietę. Proszę.

Po czwarte należy ruszyć to forum. Ale forum może ruszyć tylko wtedy, kiedy będzie działało zgodnie z prawami wszechsiwata.
Wtedy dostanie wsparcie. Wtedy to forum realnie stanie się Wrotami rozwoju na poziomie energoinformacyjnym.

Moje propozycje w moim odczuciu wydają się sensowne i w pełni logiczne. Ale to tylko moje zdanie

PS. Jesteśmy ludzmi rozwiniętymi o szerokiej wiedzy. Widzimy więcej, dlatego powinniśmy się jednoczyć, a nie dzielić. Nadchodzą czasy takie, że tylko najmądrzejsi przetrwają.
To że wam mówię o DO, ITP jest po to by wyciągnąć was z fałszu. Jesteście spoko.
Możecie mi przedstawiać kontrargumenty ale nie macie racji. Tutaj ja mam racje. Ktoś z nas ją musi mieć.
Tak więc proszę o przeanalizowanie moich propozycji.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lut 2014, o 12:20 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Nie będziemy się kłócić kto ma rację, to nigdy nie przynosi zadowalających efektów. Gdybyś był doktorem, profesorem, EKSPERTEM w danej dziedzinie to inaczej. Byłoby Ci łatwiej przemawiać do ludu i Twoje słowa nie byłyby tak podważane jak teraz. Sam widzisz, że wykształcenie jest ważne, ale nie o tym...

1. Propozycja moja jest taka, żebyś był ekspertem na naszym forum od Diety Optymalnej i kto będzie chciał uzyskać informacje na jej temat, Ty ich udzielisz. Bez zalewu postów i wpychania na siłę swoich przekonań, bo to jak widać nie działa. Kto będzie chciał, to przyjdzie po więcej. Na razie w dziale Zdrowa dieta jest za mało postów, żeby tworzyć poddziały, ale w przyszłości jak najbardziej tak zrobimy.

2. Co do nowej rangi, to może lepiej gdyby zamiast Filtratora był Ekspert danej dziedziny? Uważam to za dobry pomysł.

3. Deir - nie jestem za tym, aby tworzyć taki dział, aczkolwiek zastanowimy się razem z Irisą czy działu Reiki nie nazwać inaczej. Osobiste moje powody są takie, że Deir uważam za sektę i nie chcę jej propagować. Kto będzie chciał, i tak znajdzie, ale nie czuję potrzeby reklamowania na łamach tego forum.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 11 lut 2014, o 12:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Ewelina napisał(a):
Nie będziemy się kłócić kto ma rację, to nigdy nie przynosi zadowalających efektów. Gdybyś był doktorem, profesorem, EKSPERTEM w danej dziedzinie to inaczej. Byłoby Ci łatwiej przemawiać do ludu i Twoje słowa nie byłyby tak podważane jak teraz. Sam widzisz, że wykształcenie jest ważne, ale nie o tym...

1. Propozycja moja jest taka, żebyś był ekspertem na naszym forum od Diety Optymalnej i kto będzie chciał uzyskać informacje na jej temat, Ty ich udzielisz. Bez zalewu postów i wpychania na siłę swoich przekonań, bo to jak widać nie działa. Kto będzie chciał, to przyjdzie po więcej. Na razie w dziale Zdrowa dieta jest za mało postów, żeby tworzyć poddziały, ale w przyszłości jak najbardziej tak zrobimy.

2. Co do nowej rangi, to może lepiej gdyby zamiast Filtratora był Ekspert danej dziedziny? Uważam to za dobry pomysł.

3. Deir - nie jestem za tym, aby tworzyć taki dział, aczkolwiek zastanowimy się razem z Irisą czy działu Reiki nie nazwać inaczej. Osobiste moje powody są takie, że Deir uważam za sektę i nie chcę jej propagować. Kto będzie chciał, i tak znajdzie, ale nie czuję potrzeby reklamowania na łamach tego forum.


Też jestem tego zdania jako użytkownik.
Kto będzie chciał to sam przyjdzie po wiedzę bez zalewania się postami i stwierdzeniami, że każdy powinien - każdy kto chce to MOŻE. Myślę, że można to rozgraniczyc bez wylewania jadu, narzucania co powinniśmy i sporów o to


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lut 2014, o 13:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 12:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
1-OK
2-OK
3- DEIR prowadzi oficjalne badania zMoskiewskim Uniwersytetem Socjologicznym. Oczywiście nie namawiam, jedynie informuję. W rosjii o DEIR mówi się gdzieniegdzie w oficjalnych mediach.

"Też jestem tego zdania jako użytkownik.
Kto będzie chciał to sam przyjdzie po wiedzę bez zalewania się postami i stwierdzeniami, że każdy powinien - każdy kto chce to MOŻE. Myślę, że można to rozgraniczyc bez wylewania jadu, narzucania co powinniśmy i sporów o to"

w pełni się z Tobą zgadzam.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2014, o 23:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2014, o 21:54
Posty: 30
Podziękowań: 1
Można by może było stworzyć dział lub wątek (np. w dziale ''duchy'' albo ''rozwój duchowy i umysł'') o szamaniźmie, bo nie znalazłem tu takiego a pasuje do tematyki tej strony.
Sam bym mógł co nieco napisać na ten temat bo trochę wiem, interesuję się tym.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2014, o 10:28 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
To napisz najpierw kilka wątków, a później taki dział zrobimy.
Z doświadczenia wiem, że ludzie lubią mówić nad wyraz swoich chęci i zamiarów.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 mar 2014, o 20:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2014, o 21:54
Posty: 30
Podziękowań: 1
W najbliższym czasie postaram się napisać jakiś dłuższy zlepek myśli na ten temat.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2014, o 16:36 

Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 16:25
Posty: 19
Podziękowań: 4
"Można by może było stworzyć dział lub wątek (np. w dziale ''duchy'' albo ''rozwój duchowy i umysł'') o szamaniźmie, bo nie znalazłem tu takiego a pasuje do tematyki tej strony.
Sam bym mógł co nieco napisać na ten temat bo trochę wiem, interesuję się tym."

Dla mnie szamanizm składa się z rzeczy : Sztuki śnienia, rozprowadzania energii oraz podróży psychodelicznych. Znam się na szamaniźmie i popieram pomysł.
P


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL