Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lis 2014, o 19:37 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 11 lis 2014, o 19:21
Posty: 5
Podziękowań: 0
Kolory otaczają nas i wpływają na nasze życie każdego dnia. Na warsztatach dowiecie się jaki wpływ mają na Was barwy i ich wibracja oraz jak świadomie wykorzystywać je do poprawy jakości swojego życia.

W programie:

- powiązanie i wpływ barw na psychikę,
- ćwiczenia z tablicami barw,
- rozróżniane barw ciepłych i chłodnych - ćwiczenia
- indywidualna analiza kolorystyczna każdego uczestnika
- kolory i antykolory,
- starożytne techniki pracy z kolorami pochodzącymi z Ajurwedy,
- metody naświetlania czak kolorami,
- wizualizacje z kolorami,
- kolory Twojej wewnętrznej duszy - kolaż.

Czas trwania: 10:00 - 18:00
Miejsce: Miejsce: Centrum Harmonii, ul. Chopina 8, 40-093, Katowice
Koszt: 120 zł

Więcej o nas na naszej stronie http://www.centrumharmonii.pl

Zapisy pod numerem 531 222 335 lub mailowo .

Prowadząca: Sylwia
Dyplomowany Coach i Mentor, Trener Biznesu, Nauczyciel Vedic Art, Mistrz Reiki, Dyplomowany Bioenergoterapeuta, Naturoterapeuta
Posiada niezwykły dar wglądu w człowieka, dzięki czemu już po krótkiej rozmowie czuje z jakim problemem boryka się dana osoba, wie jak można jej pomóc. Kieruję się zasadą, że to co jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, te wizje, te marzenia, które możemy zobaczyć lub poczuć w wyobraźni są możliwe do realizacji w naszej rzeczywistości zewnętrznej. Najważniejsze jest to, aby człowiek posiadał świadomość tej możliwości- to pierwszy krok do otwarcia siebie na przygodę jaka jest życie.
Jestem pasjonatka kształtowania życia, mam już spore doświadczenie przeprowadzaniu ludzi na tą świadomą część życia , to mój dar, ale też duża odpowiedzialność.
Preferuję życie w zgodzie z naturą i prawami Matki Ziemi, tworzę Mandale, obrazy energetyczne, pasjonują mnie kamienie i minerały i wykonuję z nich naturalna biżuterię, kocham muzykę, przy której moje serce czuje harmonię i spokój.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL