Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 kwi 2018, o 11:15 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1730
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 606
Przychodzi czas kiedy zastanawiamy się kim jesteśmy, skąd pochodzimy i czego doświadczamy. Na swojej życiowej ścieżce napotykamy na znaki i ludzkie drogowskazy.

Zapraszamy na  Pierwsze Warsztaty prowadzone przez osoby parapsychiczne, które przedstawią swoje postrzeganie świata, działania energii  poprzez obraz doświadczeń, jakich jako ludzie doświadczamy.

Odszukanie własnej prawdy jest najważniejsze, poprzez te warsztaty może runąć Twój dotychczasowy światopogląd, abyś zadał sobie odpowiednie pytania i odnalazł samego siebie.


Głównym założeniem warsztatów jest przedstawienie i prezentacja wiedzy poprzez wzorce i programy podświadomości, jak powstają kiedy ich nabywamy jak je rozpoznawać i samemu pracować ze sobą.

W odniesieniu do poniższych tematów:
Karma, karma rodowa, umowy z duszami
Serce a Umysł, w drodze do odszukania największej siły w sobie
Wiara - czym jest ? Boskość a systemy religijne i ich koncepcje
Koncepcja oraz czym jest tworzenie siatek energetycznych przez Egregory
Byty energetyczne od duchów po rasy obcych
Oczyszczanie energetyczne
Ochrona energetyczna, przyczyny ataków
Ataki energetyczne, wampiryzm, złodzieje dusz
Cień, ciemna strona, śmierć
Wybaczanie, intuicja, cele, intencje, manifestacja
 
Warsztaty  w terminie 5-6 maja 2018 Bielsko-Biała. Gdzie prócz poznania naszego sposobu postrzegania, możesz odbyć swoją prywatną podróż energetyczną - w zależności od energetyki  zebranej grupy i potrzeby Twojej duszy.

Koszt: 500 zł / 2 dni
Nie obejmuje ewentualnych noclegów, zawiera przygotowane przez nas materiały szkoleniowe, kawę, herbatę, napoje, poczęstunek. Przewidujemy możliwość zamówienia posiłku w przerwie obiadowej (dodatkowo płatne na miejscu).

Wpłatę zadatku w wysokości 100 zł należy przelać na konto po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Jeżeli warsztaty nie odbędą się z przyczyn organizacyjnych, wszyscy Uczestnicy zostaną poinformowani, a zadatek będzie zwrócony.

Pozdrawiamy Ewelina i Elżbieta
Telefon kontaktowy:
Elżbieta : 795-989-000
Ewelina: 790-296-356


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL