Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 sty 2018, o 23:30 

Dołączył(a): 28 kwi 2013, o 11:11
Posty: 13
Podziękowań: 0
Kryształy w życiu człowieka cz. I. Wrocław, 10 luty 2018, godz.10.00 - 17.00

Warsztaty oparte na ćwiczeniach, medytacjach i praktyce: prowadzi Katarzyna Barczyńska

Kryształy to kamienne dary natury - istoty bardzo długo żyjące i dobroczynne dla życia człowieka. Obserwują nasze codzienne sprawy i potrafią nauczyć nas jak spokojnie i we właściwym rytmie działać i dostosowywać tempo umysłu w osiągnięciu optymalnych korzyści dla zdrowia i rozwoju osobistego. Warsztaty mają na celu poruszenie naszych kryształów wewnętrznych i zewnętrznych dla uzyskania klarownej informacji i/lub utworzenia potrzebnej, oczekiwanej dla siebie zmiany.

Jak porozumieć się z kamieniem, odczuwać jego mowę i przekaz?

Jak wpływa na nasze ciało emanacja kamieni, czy można wyleczyć się kamieniem?

Jak ukoić swoje ciało i emocje targane burzami codzienności? Czy możemy działać i żyć w swoim osobistym rytmie?

Czym jest Pole Kryształowe Człowieka? W jakim celu istnieje? Jak wygląda?

Te tematy poruszymy podczas pierwszego spotkania.

W programie również: -
opis i pokazanie struktur kryształowych człowieka na wybranej osobie, - ćwiczenia i medytacje z minerałami, - nabywanie sensytywności i umiejętności odczytu wpływu różnych minerałów na organizmy ludzkie, - ćwiczenia zwiększające wrażliwość odczytu informacji z kamieni, - medytacja Czerni i Jedności. Pole kryształowe to zapis informacji istniejący wokół naszego ciała w kryształach/drobinach eterycznych, nasza biblioteka zdarzeń w całej czasoprzestrzeni. Z pomocą informacji o tym zapisie - nazywam to czytaniem pola kryształowego - możemy podejmować decyzje o korzystnych zmianach. Zmiany to najczęściej rezygnacja ze współpracy naszego pola z innymi zaplecionymi czasowo polami, negatywnymi czy nieodpowiednimi dla nas. Pod wpływem zdecydowanej, mocnej decyzji - zbędne nici obcego pola wyplatają się z naszego samoistnie. Wystarczy podjąć konkretną, pełną zaufania decyzję i trwać przy niej. Reszta dzieje się sama.

PROWADZENIE: Katarzyna Barczyńska - terapeutka holistyczna, specjalizuje się w odczytywaniu informacji z pola kryształowego człowieka i przekazywaniu wiedzy o minerałach/kamieniach - ich właściwościach oczyszczających, leczniczych oraz harmonizujących nasz organizm i otoczenie. Prowadzi warsztaty, prelekcje i sesje indywidualne w Polsce i za granicą. Wizytówka: http://swiatkrysztalow.com.pl/krotko-o-mnie/

TERMIN: Wrocław, 10 luty 2018r. (godz.10 - 17)

KOSZT: 200 zł. (w cenie poczęstunek, kawa i herbata).

Na miejscu możliwość zakupu unikalnej książki:

http://swiatkrysztalow.com.pl/produkt/ksiazka-123/

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl lub telefonicznie: 509 354 808.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL