Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 cze 2018, o 14:49 

Dołączył(a): 28 kwi 2013, o 11:11
Posty: 15
Podziękowań: 0
WARSZTAT TERAPEUTYCZNY "JAK PŁYNIE MIŁOŚĆ" WG. METODY BERTA HELLINGERA

Polecamy serdecznie ustawienia rodzinne wg. metody Berta Hellingera - spotkanie terapeutyczne „JAK PŁYNIE MIŁOŚĆ” w związku, w rodzinie, w pracy, w życiu.

Zapraszamy Was na warsztaty rozwojowe z terapeutką Dorotą Malewską - dedykowane osobom, które chcą cieszyć się sukcesem osobistym i zawodowym, dobrym zdrowiem oraz udanymi relacjami.


Nowe, ciche ustawienia rodzinne metodą Berta i Sophie Hellinger to sprawdzona metoda, która odsłania przyczyny nie pozwalające nam żyć pełnią życia. Prace ustawieniowe pokazują, jak wielki wpływ na nasz los ma nasza rodzina i przodkowie i jak ważne jest znalezienie właściwego miejsca w systemie rodzinnym. Ustawienia rodzinne odkrywają niedostępne innymi sposobami uwikłania, które są przyczyną problemów w życiu i pozwalają je skutecznie rozwiązać pracą na głębokim poziomie. Uwalniamy się od tego, co nie nasze, zajmujemy swoje miejsce w systemie rodzinnym, czujemy siłę płynącą z korzeni i zyskujemy nową świadomość, która pozwala nam żyć własnym życiem wypełnionym miłością.

W bezpiecznej atmosferze pod okiem doświadczonego terapeuty, który jest przewodnikiem w procesie transformacji - krok po kroku odsłaniamy to, co do tej pory było niewidzialne, docierając do źródła niewyczerpalnej siły i miłości, która odmienia życie.

PROWADZĄCA:
Dorota Anna Malewska. Certyfikowany terapeuta szkoły nowych cichych ustawień rodzin metodą Berta Hellingera. Absolwentka dwuletniej szkoły kształcącej w zakresie świadomej pracy z oddechem Prana Visions. Uczestniczka seminariów Gerharda Warpera, Wolfganga Deussera. Jako certyfikowany terapeuta szkoły nowych cichych ustawień rodzin metodą Berta Hellingera moim celem jest poprowadzenie Ciebie tam, skąd wszystko płynie i co wszystko uzdrawia – do miłości.

Jeśli jesteś gotowy/gotowa na zmianę w swoim życiu, masz kłopot, który od dawna bezskutecznie starasz się rozwiązać – ustawienia rodzinne są dla Ciebie.

TERMIN: 30 czerwca - 1 lipca 2018r. (sobota: od godz. 10 do 18, niedziela: od 9.30 do 14)

MIEJSCE: Wrocław, ul. Ostrowskiego 13A

KOSZT: 500 zł

OBOWIĄZUJE WCZEŚNIEJSZA REZERWACJA MIEJSC.


INFORMACJE: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 509 354 808.

Zasady pracy podczas warsztatów: podczas zajęć każdy będzie mógł przepracować swój temat - pytanie - problem. Pracujemy w grupie i z cała grupą. Uczestnicy będą mieli szansę doświadczyć zarówno bycia reprezentantem w ustawieniach innych osób jak i pracy we własnym ustawieniu. Warsztat będzie pełen wartościowych ćwiczeń, które pomogą nam otworzyć się na siebie oraz innych poszerzając pole naszego widzenia, a także zwiększając naszą świadomość oraz możliwość doświadczania tych samych sytuacji z innej perspektywy. Nasze spotkanie to niezwykła możliwość, by zgłębić przyczynę swoich problemów lub/i odszukać odpowiedzi na nurtujące pytania. W spokoju i skupieniu możemy odkryć skuteczne - pozytywne rozwiązania oraz znaleźć własne, odpowiednie miejsce w konstelacji rodzinnej jak i osobistej ścieżce życia.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL