[ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 wrz 2016, o 19:35 

Dołączył(a): 19 wrz 2016, o 19:16
Posty: 2
Podziękowań: 0
Witam,

Opiszę Wam pokrótce moją sytuację,a jest bardzo negatywna.Jakiś czas temu uwolniłem się z wampiryzmu fizycznego (tzn. podając rękę czerpałem energię od drugiej osoby),siłą własnej woli,trochę duchowością chrześcijańską itp.Przeszedłem strasznie długą drogę przemiany z osoby negatywnej na pozytywną....tak wcześniej byłem pesymistą,w tej chwili widzę świat w kolorowych barwach i nie zmieniam tego myślenia - tzn. jestem dobrym człowiekiem i optymistą (nie ma wyjątków,zawsze jak coś jest nie tak w związku z moim myśleniem odrzucam to i przeprowadzam kontraatak myślowy na pozytywny).Niestety ale jedna ważna dla mnie osoba czuje się wyczerpana po rozmowie ze mną.Objawy jakie nam towarzyszą to ból brzucha (tak jakby ktoś czerpał energię ze mnie,a z Niej to samo).Ja obwiniam siebie za tą sytuację ,musze powiedziec ,że kiedyś ludzie odemnie stronili ponieważ czerpałem z ich pól aurycznych energię,teraz tego nie robię ,to jedyna osoba która się tak czuje w moim towarzystwie.Chciałbym się dowiedzieć,czy jest to moja wina czy może jej (oboje chorujemy).Dodatkowo chciałem się zapytać znawców tematu – czy jest sens samemu oczyszczać i harmonizować własne czakry i aurę ,czy lepiej zapłacić Bioenergoterapeucie za wykonaną pracę? Bardzo zależy mi ,aby ta relacja się utrzymała i stąd to moje zaniepokojenie.W tej chwili kiedy nawet nie mam z nią kontaktu czuję się wyczerpany i boli mnie brzuch (tak jakby ktoś kradł mi energię).

Pozdrawiam.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2016, o 21:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 09:37
Posty: 365
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 87
Co do samego tematu to jakaś paranoja istnieje, a ludzie i tak się po między sobą połaczeni że można za wampirów uznać wszystkich. Kwestia kultu krwi od tysiąlecii ... jedzą ciało i piją krew .. ech ..
W trakcie sexu - wymiana energetyczna zawszę! Każdy się podpinał...itp..
Miło że dokonałeś jak piszesz zmiany, super doceniam to ale że osoba żle się czuję przy tobie nie do konca znaczy że nadal jestes wampirkiem.
Niech każdy pamięta , że aby wampir się podłączył ofiara się na to godzi.
To wyczerpanie no coż , to że jesteście połączeni po drugie TO ONA MA PROBLEM BO DAJĘ cI ENERGIĘ, albo czemuś.Na takie rzeczy patrzy się z dwóch stron. Możliwe że ma jakieś mechanizmy, zworce dużo tego to są rzeczy podświadome.
Ból brzucha sprawdz - czakrę i w necie ( emocję w ciele ) połaczenia sznurami to normalne, może coś po między wami jest nie uzdrowione ( żale, pretensję, przysięgi to przeważnie gardło , ...) czasami spychanie na innych odpowiedzilnosći, a nie branie odpowiedzilnosći za siebie ... a może to zwykły stres ..
Nie wiem na ile jesteś świadomy, czasem nie człowiek czerpie energię a byty u niego, duchy, fantomy itp..
Czy to moja wina ??? Katolik nadal ? wzorce pokuty ? Chorujecie dużo ludzi choruję, przy tej energii ... ja się na temat Bioenergo... nie wypowiadam ...bardziej szamana lub szamanki poszukaj, poczytaj na forach . oczywiście że samemu też cały czas trzeba dbać o siebie.
Wampir energetyczny kradnie energię ponieważ jego aura przecieka i nie jest w stanie utrzymać energii.
U ciebie moim zdaniem masz byty dla których tą energię kradłeś,karmiłeś je.
Wyczerpanie, brak energii to ubytek energii możliwe że sam coś karmisz może to być nawet historia, wspomnienie z innego okresu a jest linia i tam idzie energia.
Czytaj ucz się ale i przydło by się abyś rozliczył i wybaczył sobie przeszłość.
Uwązaj na szarlatanów ... he..he.. chodzi o to że trzymaj się od ludzi którzy straszą i posługują się strachem aby kontorlować innych a co gorsza im pomagać.
Dużo oczyszczaniaaaa..... dla duszy i ciała.
Powodzenia :)

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 20 wrz 2016, o 21:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 09:37
Posty: 365
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 87
z cieniem mógłbyś zacząć pracować. Na stornie ciemnanoc dużo można poczytać.
Ludzie mogą się żle czuc ponieważ możesz chodzi o twoją energię wibrację, może jesteś podpięty pod niski astral i to czują albo towarzystwo.
Rozlicz się z przeszłością, tylko wampiryzm ? Jest coś takiego jak przyczyna i skutek .. choroba to też przyspieszenie karmy.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 wrz 2016, o 13:43 

Dołączył(a): 19 wrz 2016, o 19:16
Posty: 2
Podziękowań: 0
Dopuszczam takze klatwe rodowa. Jest tak,ze gdy wypije Yerba Mate to ludzie lgna do mnie , tak jakgdyby wszystkie dziury w sferze mentalno-duchowej sie lataly a ja mialbym oczyszczona aure. Ale jak zniknie efekt dzialania to znow zaczynam pobierac energie swoim mistycznym punktem - i pobieram wraz z nia stan emocjonalny (ktos jest wesoly,lekliwy,smutny,takze to dotyczy dwoch biegunow naszego zycia). Przez dlugi okres czasu zle o sobie myslalem.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 wrz 2016, o 16:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 09:37
Posty: 365
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 87
Może czas zająć się programami i wzorcami swoimi.

Z tego co obserwuję i znam więszkosć ludzi sami sobie szkodzą i sami się przeklinają. Często specjalnie sami tworzą jakieś zdarzenia aby się dowartościowywać podswiadomie. Oczywiście że praca z wzorcem ofiary to podstawa.A to co napisałes o Yerba Mate to tylko twój programik.Ta roslina nie ma żadnych właściwości niewiadomo jakich aby coś takiego robić.
Wiesz ile ludzi o sobie żel myślI...to są wzorce. Katwa rodowa a na jakiej podstawie tak sadzisz ??

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL