[ Posty: 48 ] 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lut 2014, o 17:13 

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 17:04
Posty: 5
Podziękowań: 0
witam,
mam pytanie odnośnie tematu dotyczącego odcinania złych energii (wampirów energetycznych), co czuje taki człowiek, który został odcięty?

ktoś powiedział mi ze spotykam się z wampirem energetycznym i należy odącić jego złą energię. początkowo nie wiedziałam o co chodzi ale po przeczytaniu kilku artykułów coś w tym jest, zawsze jak wychodził byłam zmęczona, nie miałam siły wstać do pracy.. od kilku dni w ogóle go nie widzę i jest jakby lepiej czuje że mam ochotę wstać.

Jak można sprawdzić czy dana osoba napewno jest takim wampirem?

Dziękuję za odpowiedzi


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lut 2014, o 18:25 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1732
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
mrofeczka, chyba już to sprawdziłaś ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 lut 2014, o 19:32 

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 17:04
Posty: 5
Podziękowań: 0
ale skąd mieć pewność? da się to sprawdzić? hm, ostatnio troche dzieje sie w moim życiu, ciągle tłumaczyłam to nawałem obowiązków, brakiem czasu nawet na herbate.. ogólnie pędem życia zmartwieniami. dopiero teraz jak mi ktoś powiedział, zaczełam sie zastanawiać.
on chce wrócić do mnie.. i szczerze nie wiem, czy to odcięcie usuwa tylko negatywną energie łączącą ludzi a to dobre zostaje? czy taki wampir może być "obezwładniony" z wysysania energii?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lut 2014, o 09:08 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1732
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Wampir pozostaje wampirem, bo robi to [w tym przypadku] nieświadomie. Wątpię, żeby świadomie wysysał z Ciebie energię, a wiesz na czym wampiryzm polega? Ktoś ma za mało własnej energii i mimowolnie ciągnie z innych. Niektórzy nie robią nic, a ludzie czują się przy nich zmęczeni, a inni ściągają np. poprzez swoje narzekactwo.

Nie wiem czy wampira da się obezwładnić, ale na pewno da się przed nim bronić ustawiając sobie osłonę i nie wchodząc w bliższe relacje, bo tylko jak się przed nim otworzysz zostaniesz wyssana.

Spróbuj być wypoczęta i spotkać się z tą osobą. Jak będziesz czuć się tak jak zawsze, to znaczy, że jest wampirem.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lut 2014, o 17:39 

Dołączył(a): 16 lut 2014, o 17:04
Posty: 5
Podziękowań: 0
Dziękuję, za odpowiedź.
na tą chwile.. nie mogę o nim zapomnieć.. ciągle wracam gdzieś myślami, jednak jakiś kawałek czasu byłam z nim.
Wygląda to jakbym ściągała go myslami.. zacznę myslec odzywa sie.... a ja czuje ucisk w żołądku.. i stres.

Sprobuje tak jak radzisz spotkać się jak będę wypoczęta i pełna sił.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 17 lut 2014, o 20:48 

Dołączył(a): 30 lip 2013, o 22:38
Posty: 27
Podziękowań: 7
A powie mi ktoś,jaka energia najczęściej emanuje od takiego wampira? Bo raz poczułem taką ciężką, nieprzyjemną energię, ale nie potrafiłem jej nazwać... Od mojego kolegi- wampirka...


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: 31 mar 2014, o 19:01 

Dołączył(a): 15 maja 2013, o 13:14
Posty: 25
Lokalizacja: Górny Śląsk
Podziękowań: 13
Igrxx napisał(a):
A powie mi ktoś,jaka energia najczęściej emanuje od takiego wampira? Bo raz poczułem taką ciężką, nieprzyjemną energię, ale nie potrafiłem jej nazwać... Od mojego kolegi- wampirka...


smutek.

_________________
Pomagam w oczyszczeniu aury, odlokowywaniu czakr, oczyszczam energie.
Wykonuję odczynianie uroków, scalenie i uzdrawianie duszy.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2014, o 15:33 

Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 15:25
Posty: 19
Podziękowań: 4
Wampiry jak już zaczną z tobą konwersację to czujesz straszny ucisk w różnych czakrach, namacalna utrata energii, jest to specyficzne uczucie, nie da się go pomylić z żadnym innym uczuciem. Smutek? pewnie dochodzi i smutek, ale raczej patologiczny, (nie prawdziwy)


 Zobacz profil  
 
Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL