[ Posty: 48 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 sty 2013, o 21:52 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 17:30
Posty: 1732
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
moniruda napisał(a):
Ja mam takiego wampira energetycznego w pracy. Jak jego nie ma to cały świat jest piękny. Wszystkie problemy są do rozwiązania i przejścia. Jak tylko pojawi się to w pomieszczeniu, daję słowo, robi się ponuro a ja po całym dniu pracy jestem bez sil. Jest to bardzo dołujące przeżycie. Rozmawiałam z koleżankami tez czują to samo. Chciałabym się od tego odciąć ale nie potrafię. :(


Spotkałam się z taką osobą, wszystkich wysysała, tylko nie mnie :D Nie dopuszczałam do pojawiania się jakichkolwiek emocji związanych z tym, co mówi, śmiałam się z tego i myślałam o czymś innym, w ogóle się nie skupiałam na słowach :) W rezultacie po kilkugodzinnej podróży, wampir był wesoły, ja też, a reszta całkiem już rozdrażniona ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 sty 2013, o 15:39 

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 19:02
Posty: 27
Podziękowań: 6
Ja mam obecnie takiego wampira jestem z nim już trochę czasu i nie mogę doczekać się końca.Jestem zmęczona rozdrażniona,nie śpie.Mój wampir tryska energią jak na swój wiek wysysając ze mnie resztki.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2013, o 11:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 17:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Najwięcej wampirów według mnie można spotkać właśnie wśród pseudo-ezoteryków.
Ew, zauważyłam też że często wampirem dla kogoś może być osoba która ma jakieś powiązania karmiczne z "ofiarą". Czyt, skrzywdziła tą osobę lub zabiła. Choć nie zawsze.
Ale kiedy już spotykam się z jakimś wampirem, nieświadomym swojego działania, to po prostu proszę o ReiKi, i już. Wampir "nakarmiony", a mi się krzywda nie dzieje. Ewentualnie po prostu ignoruję fakt, czy tworzę sobie bariery. ;) Największym wampirem jakiego spotkałam, to była/jest pewna Pani, która - świadomie - działa tak, iż jej luby odwiedza przez nią psychologa, ale nie może zakończyć z Nią związku, bo Ona Go szantażuje. xD Ironia losu. Tylko jak nieczłowieczym trzeba być do takiego czegoś?

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 18:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2013, o 16:23
Posty: 50
Podziękowań: 10
Od kilku dni słaniam się na nogach po wizycie mojej siostry ciotecznej- wampira energetycznego. Już podczas spotkania zaczęła boleć mnie głowa i poczułam podenerwowanie. Następnego dnia zrobiłam się senna, rozdrażniona, kłótliwa i całkowicie wybita z rytmu. Zawsze wiedziałam że ona jest wampirem ale tym razem dała czadu. Trwa to już 4 dzień i nie moge dojść do siebie :( :-w

Jesli komuś to pomoże to opisze typ jaki reprezentuje ten wampir- otóż jest to osoba bardzo gadatliwa, energiczna i "obrotna". Założe się, że wiele nieświadomych ludzi uważa ją za niezwykle przyjacielską i sympatyczną. Nic bardziej mylnego. Kiedy tylko się ze mną spotka zaczyna wylewać swoją frustrację do całego świata. Staje się kłębkiem nerwów, gotowym odgryźć głowę wszystkiemu co się rusza. Im dłużej się z nią przebywa, tym ona zyskuje na sile. Gada coraz więcej, właściwie w pewnym momencie się już nie zamyka a wszysyc inni siedzą znużeni i senni. Tak to wygląda. Niestety, w pewnych sytuacjach nie da się uniknąć spotkań z rodziną. Już się boje co to będzie w Wielkanoc jak sie cała rodzina spotka! :/ Z takich spotkań wychodzę zawsze wykończona.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 mar 2013, o 19:48 

Dołączył(a): 24 maja 2012, o 10:49
Posty: 12
Podziękowań: 3
Widzę, że dużo z Was miało kontakty z wampirami.
Emocje i uczucią są częscią naszego życia. Nie ma osób które byłyby obojętne na wszystko i nie odczuwały złosci , lęku, frustracji. Wraz z tego typu negatywnymi emocjami tracimy energię i stajemy się przez to słabsi. Energię którą tracimy może pobierac wamipr i zywić się nią , czerpać z niej siłę. Znam wampiry które specjalnie wywołują takie negatywne emocje i potem pożywiają się energią ofiar. Może to wygladać w bardzo róznoraki sposób , mogą wywoływac hustawki nastrojów np. dawac nadzieję w jakiejś sprawie a później ją odbierać. W niektórych wypadkach ofiara wampiryzmu moze popaść w przygnebienie lub co gorsze, w depresje.
Wampiry niekoniecznie mogą żywic się energią wytworzoną z negatywnych emocji, mogą tez czerpać energię z emocji pozytywnych. Ważne jest, to aby było jak najwiecej hustawek i zmian nastroju "dawcy".
Zmiany nastroju powodują zwiekszenie utraty energii i łatwiejsze pobieranie.
Osoba taka niekoniecznie może być wampirem, ale może posiadac taki toksyczny dla otoczenia charakter.
Jedno jest pewne, że przy takim wampirze dawca czuje się źle.
Zachowanie takiego wampira powoduje skrajne wyczerpanie emocjonalne i po pewnym czasie taka ofiara zdaje sobie z tego sprawę.
Jaka obrona ? unikać takich ludzi przy których czujemy się źle i wręcz czujemy do nich niechęć i frustrację.
Zwykle to jest tak, że osoba będąca wampirem energetycznym ciągle ma jakieś problemy i ciągle obarcza tymi problemami osoby trzecie. A wampiry różnią się tym od zwykłych użalaczy, że czerpią energię z osob, które wysłuchują ich zwierzeń. Wtedy momentalnie poprawia się humor "wampirowi", a słuchasz staje się słabszy. Czuje się źle, nawet jak był wcześniej wesoły i w dobrym humorze. W rezultacie "wampir" czuje się wspaniale, a "słuchacz" czuje się tak, jakby to on miał problem. To mija po pewnym czasie, ale może znów wrócić przy kolejnym spotkaniu w "wampirem". Przy "użalaczu" jesteśmy sobą i nie bierzemy tego tak dosłownie do siebie, nie czujemy się aż tak źle...Możemy tylko tylko poczuć uczucia odpowiednie do historii opowiadanej przez "uzalacza".
Każdy człowiek podświadomie będzie w końcu unikał spotkań z wampirem energetycznym.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2013, o 23:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 15:36
Posty: 266
Podziękowań: 106
A więc oto co można znaleźć wśród dzisiejszej młodzieży, czyli:

WAMPIREM JESTEM I NIC CO WAMPIRZE NIE JEST MI OBCE.

Proszę bardzo rozmowę jaką dziś odbyłem z wampirem, który jest tego nieświadomy, lubi żerować na ludzkiej energii, ale ten temat go tylko ciekawi.
No to... Indżoj!
Cytuj:
KUPSTER
14:10:47
Cześć
14:11:13
ty z zapytaj ?

Hik
14:11:15
Hej. C; Co tam?
14:11:18
Tsa. :3

KUPSTER
14:11:26
Wampir energetyczny ?
14:11:42
A okey a tam ?
14:12:46
halo

Hik
14:13:32
Niezbyt, ale miałem styczność takimi wampirami i się nieco na nich znam. :3
14:13:41
Też w miarę, bezsenność znowu atakuje. :D

KUPSTER
14:14:40
noo . skoro juz wiesz cos o nich to moze mi pomozesz sam nim jestem tylko nie swiadomie

14:15:23
i wiesz chciałbym nad tym panowac ale tez używać tych umiejetnosci

Hik
14:15:46
To jesteś czy chcesz być? oO Bo de facto, bycie wampirem to choroba układu energetycznego.

KUPSTER
14:16:40
no jestem sam to zauważyłem bo ludzie z ktorymi sie widuje po chwili są jacys inni ale ja sam nie wiem jak tego uzywac

Hik
14:16:57
Umiejętności? Jakich umiejętności? Wampir to jak pasożyt astralny, nic nie umie, a w dodatku żeruje tylko na energii innych. C;
14:17:05
No właśnie - często nieświadomie. ^ ^

KUPSTER
14:17:40
no wiem własnie ale nie wiem jak swiadomie żerowac na energii innych
14:18:42
ja nie wiem kiedy to robie i jak ja to robie

Hik
14:18:59
Dlaczego chcesz świadomie żerować na energii innych?
To można brać za atak "magiczny" i kiedyś się może to na Tobie odbić, jak trafisz na kogoś kto umie posługiwać się swoją energią i przez to zgłupiejesz. C;

KUPSTER
14:19:49
chcem sie odegrac na paru osobach oni skrzywdzili mnie fizycznie a ja chcem sie odegrac wiesz oco mi chodzi

Hik
14:20:06
Do tego nie trzeba być wampirem. :D
14:20:42
Jak się chcesz na kimś odbić, to czasem wystarczy sama intencja naładowana energią. :PP

KUPSTER
14:21:29
a moze wiesz jak nim zostac moze bede zaczynał od początku i bede swiadomie to wykorzystywał

Hik
14:22:12
No, ale po co chcesz zaburzyć swój układ energetyczny, który jak widać i tak nie ma się za dobrze? ;3

KUPSTER
14:22:43
no nie wiem tak jakos chciałbym
14:22:48
to pomozesz

Hik
14:23:48
Nie pomogę Ci, dopóki nie zaczniesz odpowiadać poprawnie na moje pytania. :3

KUPSTER
14:24:04
hah,,, no dobra

Hik
14:25:04
Po co Ci bycie wampirem? Oprócz chęci zemsty.
Ile Ty k**** masz lat?
Wiesz, że są inne sposoby odbicia się na innych?
Bycie wampirem jakoś nie pomoże Ci się zemścić. Ucierpisz na tym Ty i parę osób, które może lubisz.

KUPSTER
14:28:08
poprostu bardzo mnie ciekawi wampiryzm a szczególnie energetyczny wielu moich znajomych są świadomie wapirami energetycznymi ja tez bym chciał

Hik
14:28:41
Chciałbyś być wampirem, bo inni są? oO Lol.
Wampiry przeważnie są nie lubiani. ;_;

KUPSTER
14:29:01
mi takie otoczenie pasuje

Hik
14:30:16
To ile masz lat? ;>
bo teraz to serio ciekawe może być. |D

KUPSTER
14:31:10
17 :)
14:31:57
to jak pomozesz

Hik
14:32:42
D: Boru, Ty masz 17 lat i myślisz w kategoriach "chce być wampirem, bo inni są"?

KUPSTER
14:33:30
Nie nie chcem bo inni są ... poprostu bardzo mnie to ciekawi i wgl... Pomożesz

Hik
14:35:01
Huh, co jest interesującego w byciu wampirem?
Może używać też reiki do pobierania energii, a przy okazji pomagasz innym.

KUPSTER
14:36:14
niee.. mnie tylko interesuuje wampir energetyczny
14:37:38
to opowiesz mi ?

Hik
14:40:56
:D Tak, tylko interesuje. Próbujesz mnie podejść, nieładnie tak podchodzić człowieka z analitycznym mózgiem, który długo trenował wyciąganie wniosków i uczył się o manipulacji. C;

KUPSTER
14:41:33
heh... Prosze opowiedz mi o tym

Hik
14:42:26
^ ^ Wybacz mi, ale muszę na trochę zniknąć, bo muszę pomóc babci. Wrócę za jakąś godzinę. Wtedy dokończymy rozmowę, okej?

KUPSTER
14:42:45
okey

Hik
15:17:38
Jestem. ^^


Proszę bardzo. C:
I nie bijcie jak napisałem gdzieś jakiś absurd. :<

_________________
Prognozowanie z liczb: http://wrotarozwoju.pl/prognozowanie-liczb-t1264.html
Natomiast tutaj odpowiadam na pytania dotyczące numerologii: http://wrotarozwoju.pl/zapytaj-neuronka-t1673.html


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2013, o 15:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2013, o 21:33
Posty: 204
Podziękowań: 84
Ehh, to jest straszhne o.O chwilę po wysypie Zmierzchu, nastolatkowie zamieszczali w necie ogłoszenia, w których oferowali swoją krew w zamian za przemianę w wampira.
Dobrze, że poruszyłeś ten temat - tak naprawdę wampiryzm, mimo swej mhrooocznej nazwy, jest tylko chorobą układu energetycznego, a raczej sposobem, w jaki układ radzi sobie z niedoborem energii - zasysa jej potężne ilości, ale ma problemy z przyswajaniem. No i mamy taki energetyczny odkurzacz. W modelu psychologicznym mówi się o wampirach mentalnych, które przerzucają swoje problemy na innych, kradną innym motywację, emocje.
Co do wampiryzmu - to nie jest takie trudne niestety, co sprawia, że masę nastolatków się za to bierze ;q A potem taki dostanie w kość i leci skarżyć się na forum ezoterycznym *o ile doleci*, albo wraca do chrześcijaństwa i głosi szkodliwość okultyzmu, ezoteryki.

Neuron napisał(a):
I nie bijcie jak napisałem gdzieś jakiś absurd. :<


Nikt Cię bijać nie będzie ;x


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 gru 2013, o 18:13 

Dołączył(a): 30 lip 2013, o 22:38
Posty: 27
Podziękowań: 7
Ciekawy temat. Nie będę pisał swoich spostrzeżeń, tylko opiszę tu swój przypadek.
Podczas sprawdzania energetyki dwukrotnie znaleziono u mnie pobieranie energii przez mężczyznę, którym okazał się mój kolega. Podłączył się pod czakrę splotu słonecznego. Już wcześniej podświadomie się tego domyślałem, ale wtedy nie zainteresowała mnie w takim stopniu ezoteryka.

Ogólnie, osoba ta jest zakompleksiona i łatwo jest ją wyprowadzić z równowagi. I często z racji wspólnego obcowania jak kolega z kolegą wspierałem go i on czuł oparcie we mnie, ale w drugą stronę już nie mogę tego tak napisać... Co ciekawe, oboje mamy te same choroby...

Odkąd było połączenie? trudno mi to napisać. Możliwe, że od dawna. Co przeżywałem podczas kontaktu z nim? Bezpodstawną niechęć, irytację, drażliwość. Nawet myślenie na jego temat powodowało we mnie bezpodstawne rozdrażnienie. A ja nie wiedząc czemu próbowałem to racjonalizować. Ale z biegiem czasu wszystko wyszło na światło dzienne.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 3 gru 2013, o 21:12 

Dołączył(a): 30 lip 2013, o 22:38
Posty: 27
Podziękowań: 7
narbhflaith napisał(a):
Igrxx,

próbowałeś się od niego odcinać? Możliwe, że przez niego masz chorobę.


Niedługo będę miał seans w tym celu. A z chorobą właśnie może mieć wiele wspólnego i ogólnie z moimi problemami. Myślę, że może ciągnąć od naprawdę ładnych kilku latek...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2014, o 14:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 11:08
Posty: 223
Podziękowań: 15
Odcinanie= techniki obronne. Można ciągle odcinać macki wampirów. Jest to niezbędne na pierwszym etapie nauki. Ale potem należy przejść od technik obronnych do całkowitej nieosiągalności, a robi się to w ten sposób że ustawia się otoczkę ochronną łączać dolne czakry i górne, czego uczy się np na kursach w szkole deir. (deir.pl). Po założeniu otoczki człowiek staje się nieosiągalny dla żadnych wpływów z zewnątrz
Dla potomnych :-)


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL