Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 gru 2016, o 22:09 

Podziękowań: 30
co tu tak pusto, nima radiestetów duchowych na forum ?
Wahadło w dłoń i buja sie. A jak nie ma wahadła to zużyta torebka z herbatą jest dobra, tylko trza wykręcić z wody .
Do tego narysować kółko z podziałką procentową lub jakąkolwiek inną.
Zadajesz pytanie i buja sie, albo sie nie buja. Jak nie buja to niema odpowiedniego jasnowidzenia, czyli nie ma co wydawać kasy na profesjonalne wahadło. Ale jeśli ktoś chce najlepsze są wahadła egipskie białych energii.

Diagramy do analizy są dostępne w internecie, tylko wydrukować lub zrobić samemu.

Ostatnio edytowano 4 gru 2016, o 00:25 przez lumen, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: 3 gru 2016, o 23:11 

Podziękowań: 125
Jak ktoś nie chce korzystać z wahadełka to nie powinno się go do tego zmuszać. Nie potrafię sobie wyobrazić profesjonalnego jasnowidzenia z wykorzystaniem wahadełka. No chyba, że chodzi o wróżbę.

Poza tym regulamin pkt. 4.e) , następnym razem będzie co najmniej ostrzeżenie.

Tytuł:
PostNapisane: 3 gru 2016, o 23:45 

Kto tu mówi o zmuszaniu, pokazuje jakie mają lidziska możliwości.
Widzisz, mało wiesz o profesjonalnym jasnowidzeniu, wahadło pokazuje precyzyjnie głównie liczby, jest jak monitor komputera. Bez monitora nic nie widać, ale czuć że komputer pracuje.
Są różne rodzaje jasnowidzenia, czasem widać sporo ale liczby rzadko, wahadło jest pomocne tym którzy mają jasnowidzenie przyczynowe.

Wahadło i wróżba ? Haha

Tytuł: Re:
PostNapisane: 4 gru 2016, o 00:19 

sentinel89 napisał(a):
Poza tym regulamin pkt. 4.e) , następnym razem będzie co najmniej ostrzeżenie.

Właśnie odpowiedziałeś na moje wewnętrzne pytanie czemu tu tak mało ludzi pisze. Regulamin godny NWO czyli masz prawo czytać i siedzieć cicho albo ban.
Ps: ile zbanowanych ludzi masz na koncie ?

Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2016, o 09:46 

Akurat nie przez to tak mało ludzi tutaj pisze. Po prostu my (administracja) swego czasu poświęcaliśmy mu dużo czasu (w okolicach roku 2012-2014), a później (do teraz) odpuściliśmy sobie trochę jego rozwój. W tamtych latach aktywność na forum była bardzo wysoka. Codziennie kilkadziesiąt postów lub więcej, nowe tematy, nowi użytkownicy. Forum miało to coś, co jednych przyciągało a drugich odpychało.
Możliwe, że niedługo wypuścimy nową wersję, która ruszy je na nowo.

Od chwili jego istnienia zbanowałem, hm.. nie licząc botów lub użytkowników, którzy tylko zarejestrowali się w celach reklamowych to może z 5 osób. Na tym forum od zawsze panował porządek i konkretne zasady.

Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2016, o 15:08 

Ok, dzięki za szczerość :)

Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2016, o 16:56 
Administrator

Podziękowań: 606
Jak dla mnie wahadło nie jest wiarygodne. Próbowałam i mnie to nie przekonuje...
Widziałam tez osobę "w akcji" z takim wahadełkiem i śmiać mi się chciało i to bardzo, bo widać było, że rusza całą ręką, aby poruszyło się wahadło. Czuję niesmak.

Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2016, o 17:12 

Kiedyś przez jakiś czas testowałem wahadełko. Przeprowadzałem kilka eksperymentów sprawdzających wiarygodność wyników z jego wykorzystaniem. Doszedłem do takiego samego wniosku, co Ewelina - dla mnie wahadełko również nie jest wiarygodne.
Jeśli ktoś posiada prawdziwy dar jasnowidzenia, to wahadełko nie jest mu w ogóle potrzebne.

Natomiast jeśli ktoś uważa, że jest nieomylne, to niech na 10 karteczkach napisze cyfrę od 1 do 10, wylosuje jedną karteczkę nie widząc cyfry i spróbuje przy pomocy wahadełka odgadnąć, co to za cyfra.

Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2016, o 18:29 

Nie do wszystkiego sie nadaje wahadło i nie dla wszystkich.
U mnie ruchy wywołują podświadome lub nadświadome ruchy nadgarstka, są prawie niewidoczne. Łokieć nieruchomo dłoń nad łokciem.

Gdybym miał jsnowidzenie atmiczne czy eteryczne to z łatwościa bym odgadnął na której kartce coś pisze. Jasnowidzenie przyczynowe nie do tego służy. Poza tym trening czyni miszcza.

Tytuł:
PostNapisane: 8 gru 2016, o 19:49 

Wahadło jest wzmacniaczem jasnowidzenia które mamy. Jeśli niema jasnowidzenia to wahadło będzie pokazywać bzdury lub nic.
Ale zawsze może pokazać coś co dotyczy zdrowia lub własnej przeszłości. Czyli to co każda podświadomość wie z całą pewnością bo dotyczy jej samej.
Czyli np pokaż czy to jabłko jest dobre dla mnie, lub w ilu % jest dobre.
Można badać swe ciało czego w nim brakuje lub czego jest za dużo.
Wykrywanie czegoś co jest poza ciałem wymaga większych zdolności jasnowidzenia.

Jackowski ma dobre jasnowidzenie a mimo to posługuje sie wahadłem żeby określić dokładniejsze położene obiektu, u niego to jest mapa a nie diagramy choć i tego nie wykluczam skoro ma opanowaną prace z wahadłem.

Wahadło pokazuje różnice w energii, napis na kartce papieru nie zmienia energii, w zasadzie niczego nie zmienia.

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt