Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 wrz 2016, o 21:50 

Dołączył(a): 5 wrz 2016, o 21:37
Posty: 1
Podziękowań: 0
Proszę o pomoc w interpretacji snu. Już kiedyś mi się to śniło, od kilku nocy znów kilka razy.
Mam męża i synka, mieszkamy za granicą. W śnie nagle znajduję się w naszej miejscowości w Polsce. Nie wiem, co tutaj robię. Jest noc. Próbuję zadzwonić do męża. Nie ma takiego numeru. Idę pod dom jego rodziny. Mój mąż jest z jakąś dziewczyną. Nie zna mnie, nie kojarzy, kiedy mu mówię, że jesteśmy małżeństwem i mamy dziecko, patrzy na mnie jak na idiotkę i zamyka drzwi. Nie wiem co się dzieje, nie mam dokąd pójść i nie wiem co robić. Najgorsza rozpacz, jaką mogę sobie wyobrazić. Co może znaczyć ten sen i fakt, że on się powtarza?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 wrz 2016, o 08:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 345
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 83
Moim zdaniem nie jest to żadna utrata, tylko sen z pamięcią może z poprzednich wcieleń ? choć nie musi, ponieważ ludzie w snach też mogą symbolizować kogoś o podobnej energii.To sen o lęku i strachu braku rodziny i miejsca, domu.Zastanów się czy masz takie lęki ? I jesli tak to trzeba poszukać przyczyny, często jest to brak poczucia bezpieczeństwa itp... ale jest inna jeszcze kwestia jeśli mieszkasz za granicą i żyjesz w jakieś społeczności emigrant , to w pewien sposób można odbierać energię danej społecznośći. Gdybyś była wrazliwa i empatyczna równie dobrze mogła byś odebrać, odczuć taką energie leku od kogoś kto mocno daje temu energie lub od jakiejśc grupy ludzi. A czując energie, w snie podświadomosć czytając taką energie przybrała by twoje wzorce i obrazy z biblioteki wzorców, symboli -podswiadomości.
:) Gdyby było to od innych trzeba sie od tego odciać, jeśli to twoje trzeba uwolnić przeszłość i zamiast skupiać sie na lekach ... skupiać i doceniać , być wdzięcznym za to że masz męzą rodzinę ..dom gdzie kolwiek on jest :)
pa

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL