Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ] 
1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 mar 2012, o 20:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Jasnowidzeniem nazywamy zdolność postrzegania zjawisk, osób oraz przedmiotów bez wykorzystania percepcji zmwysłowej.
Podobno każdy z nas może rozwinąć w sobie zdolność jasnowidzenia, jednak wymaga to wiele pracy - szczególnie z trzecim okiem.
Czy waszym zdaniem istnieje takie zjawisko, jak jasnowidzenie? A może sami mieliście z nim styczność?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 17:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 maja 2012, o 16:09
Posty: 94
Podziękowań: 16
Wydaje mi się, że tylko niektórzy ludzie maja taką zdolność.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2012, o 20:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Ja miewam coś podobnego do zjawiska jasnowidzenia. Ale jest to raczej intuicja. Wrażenie, że cos potoczy sie tak nie inaczej.
Co do samego zjawiska, owszem, myśle, ze coś takiego istnieje, ale nie sądze, żeby kazdy mógł okiełznać tę umiejętność. Trzeba mieć specyficzna osobowość, bardzo dużą wrażliwość, i wspomnianą intuicję, ale na bardzo wysokim poziomie.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2012, o 15:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 16:54
Posty: 2
Podziękowań: 0
witam Wszystkich na początku... - odnośnie tematu to nie zgadzam się z stwierdzeniem..."Podobno każdy z nas może rozwinąć w sobie zdolność jasnowidzenia, jednak wymaga to wiele pracy - szczególnie z trzecim okiem." Jasnowidzenie to dar a nie umiejętność...wróżenie jest umiejętnością, ziołolecznictwo, irydologia lecz nie jasnowidzenie czy bioenergoterapia - to człowiek dostaje z "góry". Pozdrawiam...


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 maja 2012, o 18:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 13:17
Posty: 20
Podziękowań: 3
Parokrotnie doświadczałem tego zjawiska osobiście z bardzo dużą dokładnością, lecz nie na zawołanie i myślę, że po odpowiednim przygotowaniu i dostrojeniu oraz uwrażliwieniu się każdy może coś tam wyczuć, nie pisze że od razu będzie losy świata przepowiadał, jednak być może to przydatne w życiu osobistym, natomiast drugą stroną medalu jest to, że rozwijanie "bo chce" sprawi, że człowiek będzie nieprzygotowany psychicznie i wykorkuję od wrażeń.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2012, o 10:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 maja 2012, o 10:18
Posty: 179
Lokalizacja: centrum Polski
Podziękowań: 30
Mi też się wydaje,że nie każdy obdarzony jest takimi zdolnościami


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2012, o 10:31 

Dołączył(a): 20 maja 2012, o 09:55
Posty: 5
Podziękowań: 0
Ja osobiście uważam, że nie każdy ma taki dar... a chyba nie do końca intuicja to to samo co dar jasnowidzenia no nie?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 cze 2012, o 16:58 

Dołączył(a): 8 maja 2012, o 18:35
Posty: 52
Podziękowań: 12
Witam serdecznie wszystkich, zgodzę się co napisał EzoFenix,to prawda to dar od Boga,lub z pokolenia na pokolenie.Chociaż i też są wydane książki na temat jasnowidzenia, gdzie można rozwinąć umiejętności do pozazmysłowego postrzegania.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 cze 2012, o 15:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 maja 2012, o 11:50
Posty: 46
Podziękowań: 19
Chciałabym być jasnowidzem :) niestety, jedyne, co mam - to bardzo rozbudowana intuicja i czasem interpretacja kart tarota... A na dodatek, sama potrafię nie zawierzyć swojej intuicji... na czym przeważnie (żeby nie powiedzieć zawsze) źle wychodzę...

_________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamał kobiecie skrzydła, to później zostaje jej latanie na miotle


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 15:44 

Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 15:32
Posty: 11
Podziękowań: 0
uważam, że to być może dotyka ludzi bardzo wrażliwych, którzy poniekąd interesują się tą tematyką, potrafią zajżeć w głąb siebie, odczuwają i współistnieją być może z innymi bytami, czują kogoś po tamtej stronie kto ich prowadzi i pomaga "jawniej" niż nam...a z drugiej strony być może gdybyśmy sami pracowali nad sobą też rozwinęlibyśmy w sobie taka umiejętność jasnowidzenia..może powinnismy bardziej ufać ludziom i samym sobie, stać się lepszymi dla innych i samych siebie, wyzbyć się nienawiści, żyć w przyjaźni, wybaczać...może to jest klucz do przyszłości?? Nie wiem..chcialabym, a boje sie :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie
1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL