Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 mar 2012, o 11:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2012, o 00:06
Posty: 32
Podziękowań: 10
Witajcie!

Jakie są wasze ulubione zabawki z dzieciństwa, które miło wspominacie? Ja pamiętam, że często bawiłem się klockami, natomiast ulubioną moją zabawką był taki terenowy, zdalnie sterowny samochód (zawsze lubiłem się nim bawić). :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2012, o 16:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2012, o 18:08
Posty: 55
Podziękowań: 7
miałam lalkę
była dosć duża i miała piękne włosy i długie rzęsy...
Lalkę nazwałam Konstancja, na pamiątkę jednej z bohaterek filmu Północ - Południe...
poza tym zawsze lubiłam łazić po budowach z dzieciakami z podworka i drzewach i to mi zabawki zastępowalo ;)

_________________
open your eyes and free your mind


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lip 2012, o 20:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Ja miałam multum zabawek, które ambitnie użytkowałam.
Posiadałam dużą kolekcje "ludzików", ubóstwiałam je, zresztą cała dzieciarnia z bloku miała uciechę. Tak, one były naj.

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2012, o 18:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2012, o 19:46
Posty: 19
Lokalizacja: Mazowsze; Niedaleko Radomia;
Podziękowań: 7
Ja bardzo lubiłam misie. Nie przepadałam za lalkami bo uważałam, że są dla dziewczyn (a kim ja jestem? xD) Zawsze byłam chłopczycą i.... jestem :D Mój miś miał na imię.... Miś :D Miałam lalki później... Jedna nazywała się Karolina, druga nie pamiętam. Szkoda, że je straciłam :( No cóż... jestem już za duża na zabawki xD Ech. Fajnie było by znów zamienić się w dziecko i bawić dawnymi zabawkami. Czasami żałuje, że nie ma ich przymnie. Czuje się jak dziecko... no i w pewnym stopniu jestem nim, na pewno. :)

_________________
"Witaj gościu, nie zapytam cię, skąd pochodzisz.
Jeśli jesteś przyjacielem, powitamy cię z otwartym sercem.
Jeśli jesteś nieznajomym, nie pozostaniesz nim wśród nas zbyt długo.
Jeśli jesteś wrogiem, podbijemy wkrótce twoje serce naszą miłością."
~ "2012 i przyszłość Ziemi"


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lip 2012, o 19:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 14:52
Posty: 312
Podziękowań: 39
Uskrzydlona, ja też niekiedy tęsknie za moimi zabawkami (kilka pierdułek jeszcze mam, przyznaje), ot sentyment, wspomnienie szczęśliwego dzieciństwa :) Nieraz wraca do mnie myśl "po kiego ja to czy tamto oddawałam ?!". Jeśli dałam cos, co naprawdę lubiłam dzieciakowi z rodziny a on nadal to ma to chętnie bym zabrała i schowała. A szcególnie mnie wkurzało, kiedy widziałam, że zabawki, o które ja dbałam i wiele dla mnie znaczyły ktoś rozpieprza w kilka dni. No ale cóż, nie ma co składnicy robić, "cza" do przodu iść ;)

_________________
Sceptyk


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 30 lip 2012, o 15:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2012, o 21:57
Posty: 42
Podziękowań: 6
Ja miałam dwie ulubione zabawki, jedną pamiętam dosyć średnio - bardziej jestem świadoma jej z opowiadań mojej mamy.Drugą pamiętam bardzo dobrze bo miałam ją dosyć długo. Pierwsza byłą lalka szmacianka do której gadałam kiedy uczyłam się mówić :D Drugą był pluszak - małpka baaardzo ją kochałam :P I pamiętam,że ubierałam ją w ciuszki dla niemowlaków:D Zamiast bawienia się w mamę i dziecko z lalkami to bawiłam się w mamę i dziecko z małpką :D Ale to były czasy :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2012, o 15:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 18:39
Posty: 142
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Podziękowań: 34
Hm. Był taki jeden Pluszak, biały Pies. Teraz jest gdzieś na strychu. A tak poza tym wiele pluszaków-Ptaków. Zawsze ich skrzydła przypominały mi te Anielskie.

_________________
Na pewno słyszeliście kiedyś o Marce Mohito, jeśli to twoja ulubiona marka koniecznie zajrzyj na stronę wyprzedaż Mohito tutaj znajdziecie, najnowsze kolekcje w super cenach :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2012, o 09:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 sie 2012, o 08:57
Posty: 7
Podziękowań: 0
lalki i misie mam do dzisiaj

_________________
spełnienia marzeń


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 sie 2012, o 13:18 

Dołączył(a): 11 sie 2012, o 16:35
Posty: 12
Lokalizacja: Wrocław / Częstochowa
Podziękowań: 1
oj kiedy to bylo hmm.. klocki LEGO, samochodziki na takim torze wyscigowym co sie sterowalo kontrolerem, pilkarzyki :D


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2012, o 14:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sie 2012, o 10:12
Posty: 3
Podziękowań: 0
Miś oraz samochodziki

_________________
Nie masz wpływu na to, jak umrzesz. Ani kiedy. Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL