Lokalizacja: WrotaRozwoju.pl » Ezoteryka » Sny

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 sty 2016, o 03:11 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
Dzień cały temu śniło mi się
że gdzieś wszedłem wraz z kilkoma osobami
I ufo tutaj ten temat pojawia sie jak w horrorze,gdyż poprostu budzimy się po wyjsc a ja widze odlatujacy statek ,Kilku z nich siedziala na drzewach, ja przy ognisku.
Pozniej aranżacja się zmienia
I siedzę przy ognisku z moją kuznka przyszywaną siedzimy i obserwujemy (*Rozmowy ?O czym nie wiem Ale było miło i ten klimat ogniska ,to co lubię)gwiazdy ,poczym widzę statek i mowie do niej ej oni dziś latają(kosmici) A ona no wooow !
I dodatkowo mowie do niej moja pepa nie bój się ,patrz gdzoe lecą )(gdzie te słowa mowila do tej kuzynki jej mama ,ktora zmarła w wieku 33 ech lat ,także po przebudzeniu się wystrachałem ...
I czy moja przyszywana ciotka chce mi coś powiedzieć??
O co chodzi z tym snem ,sen był surrealistyczny kolory były wyraźne ,kontury ostre a szczegółowość była na normalnym poziomie*No jak nie śpimy ,wtedy ta sama
Drzewo na którym siedziało trzech typa po odlocie statku wyschnięte ,ognisko było rozpalone ,także było nam cieplo
Ja siedziałem pod skałka oparty i niby nic ale dostrzegłem że chrust był naniesiony A miejsce gdzie byłem "na ognisku "było otoczone z jednej strony skałkami ,także palące się ognisko dawało mnostwo ciepla ,było bezwietrznie .


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2016, o 03:13 

Dołączył(a): 5 gru 2015, o 05:31
Posty: 217
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękowań: 6
ots18 napisał(a):
Dzień cały temu śniło mi się
że gdzieś wszedłem wraz z kilkoma osobami
I ufo tutaj ten temat pojawia sie jak w horrorze,gdyż poprostu budzimy się po wyjsc a ja widze odlatujacy statek ,Kilku z nich siedziala na drzewach, ja przy ognisku.
Pozniej aranżacja się zmienia
I siedzę przy ognisku z moją kuznka przyszywaną siedzimy i obserwujemy (*Rozmowy ?O czym nie wiem Ale było miło i ten klimat ogniska ,to co lubię)gwiazdy ,poczym widzę statek i mowie do niej ej oni dziś latają(kosmici) A ona no wooow !
I dodatkowo mowie do niej moja pepa nie bój się ,patrz gdzoe lecą )(gdzie te słowa mowila do tej kuzynki jej mama ,ktora zmarła w wieku 33 ech lat ,także po przebudzeniu się wystrachałem ...
I czy moja przyszywana ciotka chce mi coś powiedzieć??
O co chodzi z tym snem ,sen był realistyczny; kolory były wyraźne ,kontury ostre a szczegółowość była na normalnym poziomie*No jak nie śpimy ,wtedy ta sama.
Drzewo na którym siedziało trzech typa po odlocie statku wyschnięte ,ognisko było rozpalone ,także było nam cieplo
Ja siedziałem pod skałka oparty i niby nic ale dostrzegłem że chrust był naniesiony A miejsce gdzie byłem "na ognisku "było otoczone z jednej strony skałkami ,także palące się ognisko dawało mnostwo ciepla ,było bezwietrznie .

Tak samo z jeżeli chodzi o rozmowe z Kuzynką ,ta sama aranżacja


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL