Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lut 2013, o 14:35 
Kreator

Dołączył(a): 22 gru 2012, o 14:30
Posty: 54
Podziękowań: 7
Śniło mi sie że jestem w domu kolegi i przygotowuje sie do ślubu z jakimś gościem.
Planje ucieczke ponieważ nie chce za niego wyjść. Z kolezanką jakos udaje nam sie wymknąć.
Ide w tej sukni slubnej przez ulice i w oddali dostrzegam ukochanego z jakimis chlopakami.
Ale skrecają w jakieś podwórko. Myśle sobie że ucieka bo myśli że ja z nim chce wziąść ślub.
Pozniej jestem w swoim starym domu z kimś. Składamy się na coś ale okazuje się że mam tylko 7 złoty z jakimiś groszami. A w portfelu mam pełno trawy albo tytoniu nia pamietam.
Wychodze szukać Bankomatu ale moja karta jest chyba zablokowana bo żaden bankomat mi nie chce wypłacić pieniędzy.
Pozniej znajduuje się w pokoju w ktorym jest wielki bałagan. Dwie osoby śpią na podłodze.
Pozniej znowu gdzieś łaże i znow jestem w jakims pokoju (być może tym samym) ale jest tu tak czysciutko że nie moge się nadziwić! Zauważyłam że została wyrzucona stara kuchenka i inne niepotrzebne rupiecie i od razu zrobiło się więcej miejsca.

Teraz nadszedl czas na ślub. To było w Kaplicy. Stoje przy ołtarzu ale tam ustawiają fotel dla Pana młodego. Siadam w ławce z tyłu i czekam aż mnie zawołają. W tym czasie obmyślam że nie zgodze sie na ten ślub. Że jak ksiadz zapyta czy chce za niego wyjść to powiem "Nie" i wyjaśnie że prawdziwą moją miłością jest ktoś inny.
Pare ławek przede mną siedzi mój ukochany i spogląda na mnie z lekkim uśmiechem.
Chwile pozniej podchodzi do mnie i pyta czy pójdę z nim ulepić jakąś podstawkę (chyba tależ do doniczki) z ceramiki. Zgadzam się, biorę torebkę i w pośpiechu opuszczam kaplice tak by nikt mnie nie zauważył i nie zatrzymał. Wychodząc wiedziałam że już tam nie wrócę. Przed Kaplicą całuję go i uciekamy.

Oto moja interpretacja :

Cytuj:
Pokój to symbol psychiki, zwłaszcza świadomości osoby śniącej.
Pokój ciemny i ponury - zniechęcenie, depresja i smutek, wycofanie.
Bałagan - nieporządek i chaos we śnie odzwierciedlają podobną sytuację w życiu człowieka. Osoba śniąca czuje, że nie może zapanować nad sytuacją, sprawy wydają się być zagmatwane, a psychiką miotają sprzeczne dążenia i emocje. Wskazane jest uporządkowanie swojego życia, odrzucenie starych, błędnych nastawień, oczyszczenie umysłu - podobnie jak wykonuje się porządki w rzeczywistości.
Uciekanie przed kimś to symbol lęku, który prześladuje człowieka, bezradności i napięcia.



To obrazuje to co dzieje się w moim wnętrzu. Lęk , niepokój, obawy, chaos...
W rzeczywistości takie odczucia mam gdy myślę, że z moim ukochanym los nas rozłączy... Że nie będzie nam dane spędzić życia razem. Że pójdzie inną drogą...


Cytuj:
Maszerowanie oznacza że śniący z dużą dozą energii podąża do wybranego celu. Jest przy tym zorganizowany i wytrwały w swoim dążeniu. Oznacza energię, napęd życiowy oraz przyspieszenie biegu istotnych spraw.


To pokazuję tą sytuację jak widzę, że skręca, idzie inną drogą ale ja się nie poddaje i nadal idę naprzód.

Cytuj:
Bank jest symbolem solidności i bezpieczeństwa. Oznacza pewność i stabilność ("jak w banku"). Moze oznaczać coś co wymaga zabezpieczenia i troski. Na ogół symbol ten odnosi się do wartości, które są najcenniejsze w życiu śniącego i które ten stara się chronić.
Portfel to miejsce w którym przechowuje się cenne wartości.
Trawa kojarzy się z obfitościa i dostatkiem. Zielony kolor i bujny wzrost oznaczaja rozwój, harmonie, pozytywne uczucia, dobre perspektywy na przyszłość.
Liczba Siedem to święta liczba. Reprezentuje to, co boskie, doskonałe, ponadczasowe i mistyczne. Stanowi sumę trójki i czwórki, czyli ducha i materii. Jest liczbą magiczną. We śnie może symbolizować rozwój duchowy, poszukiwanie uniwersalnej prawdy, zwrot ku wyższym wartościom.



To są wartości które są w moim zyciu. W portfelu mam jedynie pare złoty ale resztę trzymam w bezpiecznym miejscu.
I raczej nie chodzi tu o sprawy materialne ale o uczucia które mam głęboko schowane w bezpiecznym miejscu do którego
mam dostęp tylko ja i nikt nie może mi ich zabrać.

(We śnie nawet mnie to cieszyło że nigdzie nie mogę wypłacać pieniędzy, ponieważ nie chciałam ich wydawać ale Ci z którymi się składałam mieli żal ze dałam tak mało)

Cytuj:
Nieznajomy może jedynie wydawać się we śnie obcym człowiekiem, jednak tak naprawdę reprezentować bliską osobę. Psychika z różnych powodów może maskować znane nam osoby. Najczęściej wynika to z lęku przed ukazaniem całej prawdy na temat trudnej czy bolesnej sytuacji.



Myśle że z obawy przed tym że bedzie mi dane w życiu wyjść za mąż za kogoś innego, moja psychika ukryła twarz mojego ukochanego bo bałam się że nie bedzie to ten mój wybranek. Nie chcąc ryzykować wolałam nie przystępować do sakramentu bojąc się że to ktoś inny. Jednak chyba zupełnie niepotrzebnie

Cytuj:
Zadawanie pytań odzwierciedla stan niepewności odczuwany przez śniącego na jawie. Sytuacja taka może przedstawiać dialog wewnętrzny, a rozmówca reprezentuje inną część osobowości sniącego, która bierze udział w rozważaniach. taka wewnętrzna rozmowa często obfituje w tresci, na które nalezy zwrócić uwage. Odpowiedzi na zadawane pytania mogą wskazywać rozwiązania problemu.




Siedząc biernie na tej ławce rozmyślałam o swoim życiu i o tym co jest dla mnie najważniejsze. Wiedziałam że nie mogę wyjść za kogoś kogo nie kocham tym bardziej że jest ktoś o kim marze.

Cytuj:
Głowa (w tym śnie fotel był ustawiony tak wysoko że nie było widac twarzy tego człowieka za ktorego miałam wyjśc)
Oddzielona od ciała to oznaka rozłączenia funkcji racjonalnych z popędami i emocjami. Oznacza że ktoś stracił głowę, albo, że serce zwycięzyło nad rozumem.
Kościół najwyższe wartości moralne i duchowe w życiu człowieka. Ma związek z ustalonym porządkiem etycznym.Uczestniczenie w uroczystościach kościelnych może oznaczać przemiane duchową.
Msza Święta to symbol przeobrażenia, transformacji, a także najwyższych wartości w życiu śniącego. Może odnosić się do szczególnie ważnych momentów życia. Odzwierciedla potrzebe zwrócenia się w strone sfery duchowej i mówi o opiece ze strony Sił Wyższych.



I tak oto serce mi podpowiedziało że miłość jest najważniejsza i że warto się dla niej poświęcić. Że ludzkie rozumowanie czasem nie wychodzi nam na dobre i często trzeba słuchać głosu swojego serca.

Cytuj:
Kuchnia symbolizuje ciepło ogniska domowego, temperaturę uczuć w związku. Odnosi sie do procesu przygotowywania czegoś, rozwoju. Kuchnia przytulna, ciepła i jasna świadczy o dobrej sytuacji uczuciowej i rodzinnej śniącego.
Pokój pięknie urządzony, jasny, przestronny - poczucie zadowolenia i przestrzeni psychicznej, swoboda, wolność,
pozytywne nastawienie do życia.
Nowy pokój to symbol otwierania się pewnych możliwości.



Robiąc sobie takie rozliczenie z samą sobą, uporządkowałam swoje emocje co obrazuje pokój w którym było posprzątane.
Usunełam swoje lęki, negatywne myśli, obawy. Decydując się na to ze odmówię temu nieznanemu człowiekowi wybrałam miłość i dzięki temu uzyskałam równowagę wewnętrzną ponieważ w innym przypadku cały czas miałabym poczucie że popełniłam błąd. Że zrezygnowałam z najwarzniejszej dla mnie rzeczy.

Cytuj:
Kochanek we snie oznacza kogoś lub, coś co jest bliskie dla śniącego. Coś, co wypełnia jego życie, czyniąc je pięknym i przyjemnym.
Oblicze widziane we śnie może świadczyć o intencjach i uczuciach danej osoby.
Twarz piękna i pogodna sugeruje życzliwość, ciepło i sympatię, a także zapowiada dobre relację z tą osobą.
Widzieć czyjeś oczy piękne i jasne - ciepło, serdeczność i pozytywne uczucia.
Patrzenie komuś w oczy jest oznaką uczucia i pogłębiającej się więzi.
Pocałunek - czułość miłość, oddanie.
Pocałunek skromny - oznacza dobre relacje z dana osobą, przyjaźń.
Obejmowanie kogoś odzwierciedla bliskie relacje śniącego z dana osobą i pozytywne aspekty łączących tych dwoje.
jeśli czynności obejmowania towarzysza pozytywne uczucia, wówczas doznanie takie potęguje dobra symbolikę snu.




To wszystko obrazuje uczucia jakie mam do niego. To że jest dla mnie ważny i darzę go miłością i szacunkiem.

Cytuj:
Ślub to połączenie przeciwstawnych elementów, sprzecznych pragnień. harmonijne zjednoczenie dwóch jakościowo różnych części.
Sen o wychodzeniu za mąż, samotnej kobiecie nie wróży szybkiej zmiany obecnego stanu cywilnego.
W przypadku gdy ceremonia we snie jest nie udana, sen ma znaczenie odwrotne i wróży szczęsliwe połączenie się dwojga osób.
Suknia jest symbolem kobiecości i pełnienia kobiecych ról w zyciu. Piękna jest zapowiedzią szczęścia i powodzenia w miłości.
Biały symbolizuje czystość i niewinność. Jest symbolem małżeństwa czyli połączenia dwóch przeciwieństw w jedność.
Odmowa najczęściej występuje w tzw. snach odwrotnych, w sytuacji, gdy sniący bardzo stara się cos uzyskać i boi się, że tego nie otrzyma. Odmowa we śnie zapowiada akceptację i zgode na jawie.



Myśle że to był zakamuflowany nasz własny ślub, może moje marzenia się spełnią , a morze pozostaną tylko snem
Być może jeszcze nie teraz ale w przyszłości uda nam sie ze sobą połączyć Mam nadzieje


Cytuj:
Lepienie, budowanie czegoś symbolizuje stwarzanie czegoś we własnym życiu. Odnosi sie do procesu wznoszenia pewnych trwałych konstrukcji, na których będzie się opierało dalsze życie.
Podstawka(kojarzy sie z fundamentem) - Podstawa, solidność, trwałośc. rozpoczęcie procesu budowania czegoś ważnego we własnym życiu.
Tależ(koło) symbol doskonałości, pełni, całości. Harmonia, niekończący się cykl rozwoju, wieczności. Uniwersalny symbol ochrony i bezpieczeństwa. Łączy w sobie pierwiastek męski i żeński, sferę materii i ducha.
Materiał to tworzywo, z którego śniący próbuje budować własne życie.



To element budowania naszego dalszego życia na którym będzie się być może opierał nasz (mam nadzieję) przyszły związek

Cytuj:
W Torbie znajdują się ciężary jakie śniący jest zmuszony dzwigać w wędrówce przez życie, jego doświadczenia, wspomnienia. Cały bagaż życiowych doświadczeń.



Z całym bagażem przeszłych doświadczeń...

Cytuj:
Przekraczać Próg to rozpoczynanie nowego etapu życia.
(Wychodząc z tego kościółka przekraczaliśmy próg w drzwiach)



....rozpoczniemy nowe życie... Nasze wspólne

Cytuj:
Całowanie jest symbolem wyrażającym miłość, szacunek, oddanie. bywa wyrazem głębokich uczuć, lub zmian życiowych,
najczęściej pozytywnych.
Usta reprezentują ducha, oddech, dlatego pocałunek może oznaczać nowe życie.


Tak jak zawsze młoda para wychodzi przed kościół to daje sobie buziaka
A rodzina składa życzenia na nowej drodze zycia

Cytuj:
Jeżeli sen wywołuje jednoznacznie dobre uczucia, nalezy przyjąć, iż jest on dobrą wróżbą i zapowiada korzystny rozwój sytuacji życiowej.



Wiem że w zyciu rożnie bywa i sen może być tylko wytworem mojej wyobrazni ale głęboko będe wierzyć w to że moje marzenie się spełni

A was prosze o odniesienie się do tego co napisałam może jeszcze coś się uda wymyślić :)
Ciekawa jestem jakie wy macie spostrzezenia na temat tego snu :)


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL