Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 161 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lip 2014, o 20:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
ach13 napisał(a):
Witam. Mogłabym prosić o sprawdzenie moich aniołów? 18,02,1980 , godziny nie znam, dziekuje slicznie

Anioł Słoneczny:Mikael
Należy do Chóru: Cnoty
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 18 lutego (Wodnik: 29*/30*). 2 maja (Byk: 11*/12*). 16 lipca (Rak: 23*/24*). 29 września (Waga: 5*/6*).10 grudnia (Strzelec: 17*/18*)
Związek z planetami:
Planety : Słońce / Saturn
Kwintesencja: Być, promieniować z rezerwą i cierpliwością

Charakterystyka ogólna Anioła: System polityczny, Cnota Boga. Mądrość, Piękno, Siła

Mikael jest obdarzony przydomkiem "Cnota Boga, Dom Boga, Upodobanie Boga". Nie należy go mylić z Archaniołem Mikaelem, który jest Rektorem tego chóru. Mikael jest Aniołem pomagającym tym, którzy są bardzo odpowiedzialni, którzy w swojej pracy ponoszą odpowiedzialność za innych, za inne dusze. Jako Anioł Opiekun Mikael przynosi swoją siłę i zaletę wytrwałości, lecz wymaga od osoby, którą się opiekuje, rygoru i ześrodkowania Przynosi moc wszystkim, którzy muszą zmierzyć się z trudnymi doświadczeniami tak, by inni o nich nie wiedzieli (np. ktoś bliski z rodziny jest chory na nieuleczalną chorobę). Tym, którzy go przywołują, daje umiejętność uśmiechania się każdego dnia, siłę wewnętrzną nawet wówczas, gdy sytuacja lub doświadczenie, przez które przechodzą, jest bardzo trudne Daje zdolność dystansowania się do codziennych obowiązków i niecodziennych zdarzeń. Ceni sobie wierność. Swoim podopiecznym daje wiedzę o prawach natury i prawach życia. Są sumienni, logiczni, rozumieją sens życia, czuli i troskliwi. Charakteryzują się ciekawością, umiejętnością pracy zespołowej bądź indywidualnej w imię wyższych celów. Energiczni, czarujący, potrafią być atrakcyjni. Mają zdolności dyplomatyczne. Urodzonych w dniach swojego panowania
obdarza troskliwością, siłą, wytrwałością. Chroni w obliczu zmowy, podczas podróży.
W negatywnych aspektach wspiera zdrajców u wywrotowców. Generuje fałszywe informacje, pomaga ich siewcom. Lubuje się w politycznych skandalach. Jest źródłem niechęci i wrogości.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Mikael, Polityczny Porządek, wskazuje na osobę ze zdolnościami do polityki. Prawe czyny. Duży autorytet, posłuch wśród podwładnych. Odkrycie konspiracji, zdemaskowanie zdrajców. Zajmowanie się sprawami publicznymi; działania rządowe. Będzie dużo podróżował, podróże będą bezpieczne. Ochrona przed wszelkiego rodzaju wypadkami. Sukces w relacjach zewnętrznych. Może zajmować ważną pozycję w jakiejś ambasadzie, konsulacie. Umiejętność odczytania misteriów, sekretów, zagadek. Odkrycie czyichś sekretów. Wyjdzie cało z wypadku. Będzie zajmował się sprawami publicznymi związanymi z pozycją, jaką będzie zajmował; może stać się premierem, ministrem, głównym dyrektorem, dyrektorem firmy, związków zawodowych, spółki.
W cieniach uwaga na zdrajcę, rodem z policyjnych powieści. Osoba pełna zła, od której trzeba się odsunąć. Propaguje fałszywe wiadomości. Łatwo produkuje kłamstwa. Ktoś bardzo sprytny. Władza za wszelką cenę, nawet przestępstwo. Oszczerstwo i konspiracja. Osiągnięcie wysokich pozycji, ale władza pozostanie chwiejna. Będzie wszędzie spotykał zdrajców, konspiratorów, oszustów, osoby niesprzyjające. Zostanie ofiarą prawa. Podróże z wypadkami; może znaleźć śmierć w wypadku. Zostanie obsypany oszczerstwami i zniesławiony, bez możliwości obrony.

Anioł Godzinowy: ----

Anioł Wcieleniowy: Manakel
Należy do Chóru: Anioły
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 15.02 - 19.02 (Wodnik: 25°- 29°59')
Związek z planetami:
Planety : Księżyc / Saturn

Kwintesencja: Odczuwać z radością i cierpliwością

Charakterystyka ogólna Anioła: Anioł Lekarz. Bóg, który asystuje i utrzymuje wszystkie rzeczy. Wierność Boga, Wiedza Dobra i Zła

Manakel nosi przydomek "Bóg Wspierający i Utrzymujący Wszystkie Rzeczy". Jest Aniołem Dobra i Zła. Wymaga panowania nad naszymi energiami Wody, emocjonalnym morzem, poprzez pracę nad zharmonizowaniem naszego Drzewa Życia. Pomaga zrównoważyć Wodę i Ziemię w strukturze energetycznej Jestestwa. Gdy mamy zbyt dużo wody, gdy emocjonalność zagraża zalaniem nas, gdyż nasza Ziemia wewnętrzna nie jest wystarczająco stabilna - należy przywołać Manakela. Jako Anioł Opiekun rozumie nasze słabości i pragnie, byśmy posiadali najlepsze cechy ciała i duszy. Wprowadza stabilność i trwałość w podejmowanych działaniach. Jego podopieczni są przyjemni w zachowaniu, uzyskują przyjaźń i poparcie wpływowych osób. Charakteryzują się wrażliwością, chociaż mogą jej nie przejawiać. Są pomocni, wiarygodni, żarliwi i stanowczy. Cechuje ich praktyczna inteligencja, która ułatwia zrealizowanie nowatorskich idei, znaleźć drogę do sukcesu. Urodzeni w dniach panowania Manakela są badaczami podświadomości, doradcami, psychologami, odkrywcami, także artystami. Potrafią wybaczać innym, również sobie. Sprzyja uwolnieniu, rozpuszczeniu, przepracowaniu karmy poprzez łaskę i zrozumienie. Ułatwia osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Jako Anioł Godzinowy wymaga od nas panowania nad stanami złości i pamiętliwością, by można było pracować w stanie boskiego spokoju, uwalniając nas od poczucia winy. Pomaga zrozumieć i załatwić nasze problemy materialne tak, byśmy w medytacji mogli zatrzymać wewnętrzny dialog i usłyszeć głos Niewidzialnego Przewodnika. Manakel jest Aniołem, który podpowiada, wprowadza w nasze wnętrze sentencje Boskich Reguł, Praw Kosmicznych. Zawiaduje naszym wewnętrznym zegarem w cyklu cykardyjskim, dobrze znanym Mistrzom Energii w tradycji Wschodu. Jako Anioł Lekarz zajmuje się szczególnie kręgosłupem i zębami. Pracuje także nad problemami bezsenności i koszmarami. Zapobiega depresjom, melancholii, skrajnemu zamykaniu się w sobie.

W negatywnym aspekcie rządzi złymi fizycznymi i moralnymi cechami. Patronuje depresji, zaburzeniom psychicznym, introwertyzmowi.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Manakel, Wiedza Dobra i Zła sygnalizuje osobę posiadającą zasady, normy, która wie, co jest dobre, a co złe. Wysoka moralność. Wyzdrowienie. Fatum, pech skończyły się. W snach otrzyma wskazówki, na które czekał, by dobrze wybrać swą drogę ku sukcesowi. Dzięki ambicji i łagodnemu charakterowi uzyska przyjaciół wśród dobrych ludzi. Charakter spokojny, miły. Sukces w przedsięwzięciach. Dobry, regenerujący sen. Spotka osoby, które dadzą mu dobre rady, które poprowadzą go ku Dobru. Zmieni miejsce zamieszkania, by zagnieździć się w idyllicznym pejzażu, otoczony kwiatami i drzewami owocowymi. Naprawi stare błędy i będzie żył w pokoju ze wszystkimi.
W cieniach wskazuje na osobę niemoralną, bez zasad. Niezdolność odróżniania dobrego od złego. Brak zasad moralnych Bezmyślne i okrutne krzywdy Zła kondycja fizyczna, skłonności do chorób. Niedotrzymywanie obietnic Niebezpieczne przyjaźnie Poszukiwanie materialnego zysku Jest do wszystkiego zdolny, byleby zarobić. Niemożliwe wyzdrowienie w przypadku choroby. Spotka osoby o tych wadach. Złe sąsiedztwo. Będzie żył w urwistym terenie. Pech jeszcze potrwa Złe sny, koszmary. Bezsenność Wszelakie klęski Pozna kogoś, kto będzie miał na niego zły wpływ. Ciężka karma, która rozwijając się zapoczątkuje nową karmę.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2014, o 20:54 

Dołączył(a): 26 lip 2014, o 20:51
Posty: 1
Podziękowań: 0
witam, uprzejmie proszę o sprawdzenie moich aniołów - data ur. 19 luty 1987 godz. 00:34


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2014, o 22:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
trisha napisał(a):
witam, uprzejmie proszę o sprawdzenie moich aniołów - data ur. 19 luty 1987 godz. 00:34

Anioł Słoneczny: Veuliah
Należy do Chóru: Cnoty
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 19 lutego (Ryby: 0*/1°), 3 maja (Byk: 12*/13°), 17 lipca (Rak: 24*/25°), 30 września (Waga: 6*/7°), 11 grudnia (Strzelec: 18*/19°)
Związek z planetami:
Planety : Słońce / Jowisz

Kwintesencja: Promieniować z radością i zaufaniem

Charakterystyka ogólna Anioła:

Bóg dominujący, Sukces i bogactwo, Żołnierz Boga

Veuliah nosi przydomek "Król, Władca Dominujący". Uwalnia od ucisku i zmartwień będących skutkiem problemów materialnych. Pomaga wyjść zwycięsko z wszystkich zmagań życiowych. Jeśli umiemy przywołać go w naszej świadomości, zainspiruje do sukcesu w naszych przedsięwzięciach czy to materialnych czy to duchowych, wskazując na równowagę pomiędzy tymi dwoma poziomami. Tylko jeśli zostanie ona zachowana, sukces będzie osiągnięty. Pozwala nam być źródłem Światła dla naszych bliskich dając im każdego dnia trochę radości i wiary, która jest w nas. Podczas połączenia z nim należy pamiętać o jednym: dawać, dawać zawsze i ciągle, nawet wtedy, jeśli czujemy się puści, pamiętając, że jedynie wtedy, gdy dajemy... otrzymamy w Niebie! Sprawuje władzę nad pokojem i bogactwem imperiów. Patron niewolników, zesłańców oraz tych, którzy w różny sposób zostali pozbawieni wolności. Jako Anioł Opiekun wymaga od swoich podopiecznych by stali się źródłem radości i dobrodziejstw dla tych, którzy ich otaczają. Przyniesie im (oczywiście, jeśli zostanie o to poproszony) nienaruszalny dobry humor, przyczyniający się do szczęścia wszystkich. Obdarza ich radością, pokojem, wiarą, zaufaniem. Wpływa na opanowanie potrzeby błyszczenia zawsze i wszędzie na rzecz bycia. Pragnie by walczyli oni o pokój, podejmując tę walkę także wówczas, kiedy jest ona pozornie kontrowersyjna. Zmagając się z samymi sobą osiągają wewnętrzny spokój i przechodzą na wyższy poziom miłości, cnoty i wolności. Powoduje to nierzadko drastyczne zmiany w ich sytuacji, dotyczącej różnych dziedzin życia, ale te zmiany w końcowym efekcie wpływają na polepszenie. Urodzeni w dniach panowania Veuliaha wiedzą jak wygrywać, jak osiągać pokój i bogactwo oraz jak przynosić te dary innym. Są godni zaufania, sławni. Posiadają władzę.
W negatywnych aspektach sieje niezgodę pomiędzy władcami, powoduje zniszczenie imperiów, wspiera rewolucje. Pomaga w wywoływaniu duchów. Pozbawia zaufania, wiary, dobroci.

Blaski i cienie dywinacji:

(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Veuliah, Prosperity, Bogactwo, zapowiada nadejście fali bogactwa. Zgoda z całym światem. Wrogowie zostaną zwyciężeni. Uwolnienie od złej, niskiej skłonności. Trudności znikną. Wszelkie przedsięwzięcia są rentowne. Chwiejne ulega umocnieniu. Sława stratega. Pełne i całkowite zaufane ze strony zwierzchników. Okazja do wyświadczenia ważnych przysług. Sukces w karierze militarnej. Twoje życie stanie się autentycznym rajem. Wygra wszystkie walki a jego zwycięstwa będą słynne. Będzie miał publicznie uznaną władzę. Wielkie obowiązki. Wszystko, czego się dotknie, będzie się poprawiało.
W cieniach ostrzeżenie przed osobą wprowadzającą niezgodę. W otoczeniu są zdrajcy. Plajta firmy, której dotyczy pytanie. Osoba stronnicza, przyniesie podział. Poszukiwanie bogactwa niedozwolonymi środkami. Poszukiwacz sztucznego raju. Wszystkie środki są dobre, by dojść do celu. Sztucznie uzyskany sukces, który może się zawalić w każdej chwili. Budowanie świata na łepku od szpilki. Handel wpływami. Wrogowie triumfują. Twoi szefowie odrzucają cię. Pechowy buntownik. Wojskowy, któremu nie udaje się bunt, przewrót. Wszystko, czego się dotknie, pogarsza się i traci na wartości.

Anioł Godzinowy: Yeliel
Należy do Chóru: Serafiny
Czas (Anioł Godzinowy): 0:21 - 0:40
Związek z planetami:
Planety: Neptun / Saturn

Kwintesencja: Przebudzać się cierpliwie i powoli

Charakterystyka ogólna Anioła: Miłość-Mądrość, Bóg ratujący, Namaszczony przez Pana

Yeliel jest obdarzony przydomkiem "Bóg pomocny". Yeliel był w kontakcie z Wielkimi Wtajemniczonymi z Atlantydy i oznajmił im zniszczenie ich kontynentu. Współpracuje z Wielkimi Devami Oceanów, by mogły zharmonizować się z Devami Ziemi i kontynentów. Prowadzi w kierunku zrównoważenia w sobie pierwiastki ziemi i wody tak, jak on to czyni na innym poziomie. Harmonijne zaślubiny, do których doprowadza między tymi dwoma pierwiastkami, przynoszą płodność ludziom, a także zwierzętom i roślinom. Poprzez moc swojego promieniowania daje spokój wewnętrzny w chwilach żalu i pomaga nam ponownie naładować się energiami życia. Jako Anioł Opiekun wymaga, byśmy akceptowali innych i przyjęli odpowiedzialność, jaka jest nam dana, by służyć Planowi Boskiemu. Pomaga w zrealizowaniu pracy nad sobą, szczególnie w zakresie panowania nad emocjami poprzez umiejętność widzenia rzeczywistej natury wydarzeń, które wpływają na nas poprzez zaistnienie na planie fizycznym. Daje możliwość osądzania rzeczy według ich wartości, urzeczywistniania poprzez miłość. Ułatwia budowanie drogi do najwyższego wymiaru w naszym codziennym życiu, który osiągamy czasem poprzez modlitwy bądź medytacje, jak też w każdym z momentów, w których czujemy się Jednością z Boskim Źródłem. Przyczynia się do przezwyciężenia tych, którzy niesprawiedliwie atakują. Swoich podopiecznych uczy trudnej umiejętności kierowania innymi, zarządzania, bycia szlachetnym i sprawiedliwym, kontrolowania niższych instynktów, wydawania obiektywnych opinii, udzielania bezstronnych porad. Zażegnując konflikty wprowadzają porządek w miejsce istniejącego bałaganu. Urodzeni pod wpływem Yeliela są odpowiedzialni, lojalni; stosunkowo łatwo urzeczywistniają własne marzenia. Mogą odnosić sukcesy w dziedzinie prawa (adwokat, radca prawny, sędzia), jak i w przedsięwzięciach wymagających twórczego i konstruktywnego podejścia. Dzięki swojemu patronowi władza nad ludźmi nie przesłania im takich wartości jak etyka, moralność czy odpowiedzialność. Wpływa on bowiem na przemianę w duchu mądrości, ułatwia zrozumienie duchowych praw, obdarza łatwością porozumiewania się. Wspiera w problemach emocjonalnych, ułatwia wyciszenie się i osiągniecie wewnętrznego spokoju.
W negatywnym aspekcie zarządza wszystkim, co jest szkodliwe bądź krzywdzące, rozdziela małżonków poprzez umniejszanie ich praw i obowiązków. Jest źródłem źle pojmowanego celibatu, złych nawyków moralnych.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Yeliel. Miłość-Mądrość. przypomina, iż istnieje źródło miłości, sprawiające. Ze są podejmowane bezinteresowne działania. Jesteś przeznaczeniem kogoś, kto cię potrzebuje i da ci wszystko, nie żądając nic w zamian. Altruistyczna, bezinteresowna miłość. Okres spokoju, wyciszenia wewnętrznego, sprawiający, iż zniknie brak satysfakcji. Niesprawiedliwe ataki, wygrana w procesie, wycofanie oskarżenia. Wierność partnera, triumf przyjaźni, separacja bądź rozwód me dojdzie do skutku Możliwość zajścia w ciążę Posłuszeństwo i podporządkowanie podwładnych. Harmonijne i płodne życie, także roślin i zwierząt. Różnice przestają istnieć.
W cieniach Yeliel wskazuje na separację, rozwód, brak partnera. Antykoncepcja, okresowa niepłodność, niemoc płciowa, impotencja. Należy wykorzenić złe przyzwyczajenia, jeśli sprawy mają się polepszyć. Partner nie chce małżeństwa, nie akceptuje dzieci.
Proces. Niewierność małżeńska. Nieopłacalne przedsiębiorstwo, żadnego zysku.

Anioł Wcieleniowy: Manakel
Należy do Chóru: Anioły
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 15.02 - 19.02 (Wodnik: 25°- 29°59')
Związek z planetami:
Planety : Księżyc / Saturn

Kwintesencja: Odczuwać z radością i cierpliwością

Charakterystyka ogólna Anioła: Anioł Lekarz. Bóg, który asystuje i utrzymuje wszystkie rzeczy. Wierność Boga, Wiedza Dobra i Zła

Manakel nosi przydomek "Bóg Wspierający i Utrzymujący Wszystkie Rzeczy". Jest Aniołem Dobra i Zła. Wymaga panowania nad naszymi energiami Wody, emocjonalnym morzem, poprzez pracę nad zharmonizowaniem naszego Drzewa Życia. Pomaga zrównoważyć Wodę i Ziemię w strukturze energetycznej Jestestwa. Gdy mamy zbyt dużo wody, gdy emocjonalność zagraża zalaniem nas, gdyż nasza Ziemia wewnętrzna nie jest wystarczająco stabilna - należy przywołać Manakela. Jako Anioł Opiekun rozumie nasze słabości i pragnie, byśmy posiadali najlepsze cechy ciała i duszy. Wprowadza stabilność i trwałość w podejmowanych działaniach. Jego podopieczni są przyjemni w zachowaniu, uzyskują przyjaźń i poparcie wpływowych osób. Charakteryzują się wrażliwością, chociaż mogą jej nie przejawiać. Są pomocni, wiarygodni, żarliwi i stanowczy. Cechuje ich praktyczna inteligencja, która ułatwia zrealizowanie nowatorskich idei, znaleźć drogę do sukcesu. Urodzeni w dniach panowania Manakela są badaczami podświadomości, doradcami, psychologami, odkrywcami, także artystami. Potrafią wybaczać innym, również sobie. Sprzyja uwolnieniu, rozpuszczeniu, przepracowaniu karmy poprzez łaskę i zrozumienie. Ułatwia osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Jako Anioł Godzinowy wymaga od nas panowania nad stanami złości i pamiętliwością, by można było pracować w stanie boskiego spokoju, uwalniając nas od poczucia winy. Pomaga zrozumieć i załatwić nasze problemy materialne tak, byśmy w medytacji mogli zatrzymać wewnętrzny dialog i usłyszeć głos Niewidzialnego Przewodnika. Manakel jest Aniołem, który podpowiada, wprowadza w nasze wnętrze sentencje Boskich Reguł, Praw Kosmicznych. Zawiaduje naszym wewnętrznym zegarem w cyklu cykardyjskim, dobrze znanym Mistrzom Energii w tradycji Wschodu. Jako Anioł Lekarz zajmuje się szczególnie kręgosłupem i zębami. Pracuje także nad problemami bezsenności i koszmarami. Zapobiega depresjom, melancholii, skrajnemu zamykaniu się w sobie.

W negatywnym aspekcie rządzi złymi fizycznymi i moralnymi cechami. Patronuje depresji, zaburzeniom psychicznym, introwertyzmowi.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Manakel, Wiedza Dobra i Zła sygnalizuje osobę posiadającą zasady, normy, która wie, co jest dobre, a co złe. Wysoka moralność. Wyzdrowienie. Fatum, pech skończyły się. W snach otrzyma wskazówki, na które czekał, by dobrze wybrać swą drogę ku sukcesowi. Dzięki ambicji i łagodnemu charakterowi uzyska przyjaciół wśród dobrych ludzi. Charakter spokojny, miły. Sukces w przedsięwzięciach. Dobry, regenerujący sen. Spotka osoby, które dadzą mu dobre rady, które poprowadzą go ku Dobru. Zmieni miejsce zamieszkania, by zagnieździć się w idyllicznym pejzażu, otoczony kwiatami i drzewami owocowymi. Naprawi stare błędy i będzie żył w pokoju ze wszystkimi.
W cieniach wskazuje na osobę niemoralną, bez zasad. Niezdolność odróżniania dobrego od złego. Brak zasad moralnych Bezmyślne i okrutne krzywdy Zła kondycja fizyczna, skłonności do chorób. Niedotrzymywanie obietnic Niebezpieczne przyjaźnie Poszukiwanie materialnego zysku Jest do wszystkiego zdolny, byleby zarobić. Niemożliwe wyzdrowienie w przypadku choroby. Spotka osoby o tych wadach. Złe sąsiedztwo. Będzie żył w urwistym terenie. Pech jeszcze potrwa Złe sny, koszmary. Bezsenność Wszelakie klęski Pozna kogoś, kto będzie miał na niego zły wpływ. Ciężka karma, która rozwijając się zapoczątkuje nową karmę.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lip 2014, o 10:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
Witam, ja też poproszę o sprawdzenie :) 24.03.1991 godz. 13:20
Pozdrawiam

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 lip 2014, o 19:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2014, o 14:41
Posty: 8
Podziękowań: 1
Czy mogę prosić o sprawdzenie daty 7.11.1991. Godzina coś koło 10, ale nie wiem dokładnie.

Z góry dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2014, o 10:15 

Dołączył(a): 29 lip 2014, o 22:30
Posty: 7
Podziękowań: 0
Witam :) proszę o sprawdzenie daty 25.04.1988r. godz. : 12:20.

Pozdrawiam


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 9 sie 2014, o 17:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Tsuzumi napisał(a):
Witam, ja też poproszę o sprawdzenie :) 24.03.1991 godz. 13:20
Pozdrawiam

Anioł Słoneczny: Elemiah
Należy do Chóru: Serafiny
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny):12 stycznia (Koziorożec: 21/22°), 24 marca (Baran: 374°), 6 czerwca (Bliźnięta15/16°), 21 sierpnia (Lew: 27/28°), 2 listopada (Skorpion: 9/10°)
Związek z planetami:
Planety: Neptun / Mars

Kwintesencja: Przebudzać się z żywością, bez wahania

Charakterystyka ogólna Anioła: Moc Boska, Bóg ukryty, Cień Boga

Elemiah jest obdarzony przydomkiem "Bóg ukryty". Jest Wojownikiem Światła. Wymaga zrównoważenia siły ognia i wody, woli i intuicji. Z jego pomocą pracujemy nad snem, podążając wytyczoną przez niego drogą. Wspomaga nas w pracy nad naszą wrażliwością i intuicją celem zrozumienia jego słów, dzięki czemu możemy zaangażować się we właściwe, prawe i sprawiedliwe działanie. Elemiah, poprzez swoją podwójną wodno-ognistą naturę, przychodzi wykrzesać w nas Iskrę Bożą, byśmy zaangażowali się w sposób konkretny na Ścieżce Wstępowania (powrotu do góry). Duchowy rozwój czyni człowieka zdolnym do wyrzeczeń. Dusza jest Świątynią Boga, o ile jest oczyszczona z wszelkich nieprawidłowości, fałszu, brudu. Jako Anioł Opiekun wymaga od swoich podopiecznych, by wstąpili na Ścieżkę Wojownika, rozbudzili w sobie Ogień Woli, który pozwoli im codziennie pracować nad tymi aspektami osobowości, które powinny być przetransformowane. Doszedłszy do tego etapu będą mogli wstąpić na Drogę Rycerza Światła, z całą siłą, jaką zebrali w służbie najbiedniejszym, a także tym, którzy prosili o pomoc. Urodzeni w dniach panowania Elemiaha są pracowici, pomysłowi, zdecydowani. Wyróżniają się witalnością, wspaniałą kondycją fizyczną, cechuje ich dobrze rozumiana ambicja, odwaga. Ich patron wskazuje drogę do sukcesu i władzy, pomaga w podejmowaniu trafnych zawodowych decyzji. Zapewnia umiejętność właściwej oceny sytuacji. Uczy, iż jakakolwiek nieprawość jest plamą na honorze i duszy człowieka. Pozwala zapanować nad lękami, impulsywnością, stresem, agresją.
W negatywnych aspektach sprzyja niewłaściwej edukacji bądź istotnym w niej brakom, niebezpiecznym dla społeczeństwa odkryciom. Jest przyczyną przeszkód i opóźnień we wszelkich przedsięwzięciach.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Elemiah. Moc Boża. sygnalizuje koniec negatywnych zawirowań i początek okresu szczęścia. Kłopoty minęły. Przygotowania do długiej podróży, która będzie miała bardzo dobre konsekwencje. Twarze i imiona zdrajców zostaną ujawnione, będziesz mógł się z nimi pogodzić. Nowe, wspaniałe odkrycie, które zmieni dotychczasowy bieg życia. Możliwe duże Pieniądze. Zawodowy sukces, wszystko się udaje, awans na wyższe, bardziej odpowiedzialne stanowisko.
W cieniach Elemiah zapowiada nadejście destrukcyjnego okresu. Pytający bądź osoba konsultowana poniesie klęskę. Złe i nieodpowiednie towarzystwo, zmiana charakteru na niegodziwy. Niebezpieczne odkrycia. Zdolności do handlu antykami. Krach podejmowanych inicjatyw, zarówno tych materialnych, jak i twórczych idei czy też miłości. Tendencje destrukcyjne. Wielka moc negatywnych sił. Nieodpowiedzialna wszechmoc. Trudności i przeszkody wszelkiego rodzaju. Nieszczęśliwe podróże. Klęski ekonomiczne i zawodowe .
Bogactwo osiągnięte nieuczciwą drogą, poważne problemy.

Anioł Godzinowy: Yeiazel
Należy do Chóru: Moce
Czas (Anioł Godzinowy): 13:01 -13:20
Związek z planetami:
Planety : Mars / Księżyc

Kwintesencja: Działać z łagodnością

Charakterystyka ogólna Anioła: Pocieszenie, wzmocnienie i radość. Pisarz Boga. Bóg, który cieszy

Yeiazel jest obdarzony przydomkiem "Bóg Sprawiający Radość". Jako Anioł Opiekun wymaga panowania nad emocjonalnością poprzez naszą własną wolę. Przestaniemy wówczas być więźniami naszych stanów emocjonalnych. Wspiera w walce przeciwko ciemnym siłom, na zewnątrz nas. Wcześniej jednak musimy pokonać je w naszym wnętrzu. Przynosi siłę konkretyzowania naszych działań, naszej woli w momencie, gdy angażujemy się na Drodze Wojownika Światła. Uczy pracować nad naszą energią życiową, nad naszym Chi, uruchamiając je poprzez właściwą i regularną działalność. Uczy również cnoty uruchamiania energii. Przynosi swe nauczanie wszystkim praktykującym wewnętrzne style orientalnych szkół, takich jak Tai Chi Chuan lub Chi Kung. Pomaga odnaleźć w nich element równowagi i pokierować energią z pożytkiem dla fizycznego i intelektualnego potencjału. Jest wyzwolicielem, daje wolność więźniom, uwalnia od tyranii, opresji, wszelkich wrogów. Opiekuje się drukiem i książkami. Jego podopieczni to pisarze, artyści. Są utalentowani, o wielkiej wyobraźni, zmyśle obserwacji i analizy. Ujmują wdziękiem osobistym, lubiani w każdym towarzystwie Mają naturalną łatwość komunikowania się, rysowania, pisania. Urodzonych w dniach swojego panowania Yeiazel obdarza jasnością myślenia, siłą woli. kreatywnością Sprzyja wyjściu z żałoby i żalu po stracie. Pozwala wyzwolić się z nałogów, takich jak narkomania, palenie, alkoholizm. Uwalnia od lęku. słabości, strachu przed walką dobra ze złem
W negatywnych aspektach odpowiada za wszystkie złe cechy ciała i duszy, wynikające z braku energii lub zaburzeń jej przepływu Rządzi mrocznymi bytami, szukającymi bezbronnego celu dla ich agresji i tymi, którzy unikają towarzystwa Rozwija tyranię, przemoc, nałogi

Blaski i cierne dywrnacji
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Yeiazel, Wspieranie. Radość, przynosi natychmiastowe polepszenie i pokrzepienie, gdyż twoja walka musi skończyć się zwycięstwem. Powód do radości. Wyzdrowienie. Odzyskanie pełnej formy. Nowy okres, w którym nie ma opozycji. Nie ma wrogów. Odrzucenie niektórych przekonań bądź uczuć, które wiążą z kimś lub z czymś. Modlitwy zostaną wysłuchane. Pisanie książek: beletrystyki lub pamiętników, historii własnych doświadczeń, wydawca znajdzie się łatwo. Wyrażanie wizji świata poprzez sztukę. Kształcenie umysłu za pomocą książki, sztuki. Odnowa, reperacja, nowa kreacja. Uwolnienie uwięzionego, przetrzymywanego. Bardzo ważne zmiany. List, który wyjaśnia wszystko, wyraża dotąd niewypowiedziane.
W cieniach wskazuje na chorobę i możliwość śmierci. Czarne, pesymistyczne myśli; należy je zmienić. Autodestrukcja. Samookaleczenie się. melancholia, depresja lub krzywda powodująca poczucie winy i autoagresję W skrajnych przypadkach choroba z autoagresji (autoimmunologiczna) Tendencja ucieczki od społeczeństwa Jakieś przedsiębiorstwo (przedsięwzięcie) chyli się ku ruinie; będzie mogło się utrzymać jedynie przez generalną reorganizację. Ciemna przyszłość może się zmienić, jeśli rozpocznie się naprawa. Czyjaś śmierć, także jakiegoś przedsiębiorstwa, projektu. Żal króluje. Zło poszerza swoje imperium. Opozycja trwa. Triumf wrogów. Tendencja do pisania tekstów inspirowanych przez siły Otchłani. Czarna powieść.

Anioł Wcieleniowy: Vehuiah
Należy do Chóru: Serafiny
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 21.03 - 25.03 (Baran: 0°- 4°59')
Związek z Planetami:
Planety chóru:Neptun / Uran

Kwintesencja: Przebudzać się aktywnie

Charakterystyka ogólna Anioła: Anioł Lekarz, Bóg wyniesiony i uwielbiony ponad wszelkie rzeczy, Róg Boży, Wola Duchowa

Vehuiah postrzegany jest jako "Bóg wyniesiony i wychwalany ponad wszystkie rzeczy". Jako Anioł Opiekun, Vehuiah wymaga pracy nad zharmonizowaniem i zrównoważeniem naszych wszystkich ciał (eterycznego, astralnego, mentalnego oraz przyczynowego), a także nad równowagą pomiędzy stroną materialną, kartezjańską, a aspiracjami duchowymi po to, aby zanikł wewnętrzny dualizm i aby Dusza mogła osiągnąć pełnię dojrzałości. Jako reprezentant Boskiej Jedności pomaga w odnalezieniu tej Prajedności w człowieku. Rządzi pierwszymi promieniami Słońca. Podopieczni Vehuiaha, dzięki emanacji słonecznej energii, dysponują wyjątkowymi siłami i są zdolni do przetrwania najcięższych życiowych prób. Posiadają w sobie ogień życia, energię tworzenia. Vehuiah sprzyja osiąganiu sukcesów, szczególnie w nowych przedsięwzięciach. Pomaga we wszystkich poszukiwaniach wewnętrznych, w zrealizowaniu Drogi Środka. Uczy umiejętności rozróżniania w każdym działaniu, jak i w relacjach z innymi. Pomaga powściągnąć gniew i być mądrym dojrzałą, duchową mądrością, która jest niezbędna w podejmowaniu decyzji. Oświeca wszystkich poszukujących i przekazujących innym duchowe nauki. Anioł mistycznych poetów - ukazuje im piękno Boskiej Jedni. Inspirator nauk ścisłych, szczególnie matematyki, ponieważ z Jednego powstają wszystkie inne liczby: Tao dało początek Jedności, Jedność rozróżniła się dając początek Dwóm, Dwa zrodziło Trzy, a Trzy dało początek wszystkim istotom i rzeczom (mnogości). Słabość wynika z niemocy, braku wiary we własne siły. Pozostając pod wpływem strachu, lęku, obaw o jutro człowiek jest pozbawiony chęci wprowadzania zmian na lepsze we własnym życiu. Walka oznacza przeciwstawianie się, a Vehuiah wspiera swoich podopiecznych, przekazując im ducha odwagi i męstwa. Obdarzeni siłą woli nie ugną się przed podjęciem ważkich życiowych decyzji i staną twarzą w twarz z każdym niebezpieczeństwem. Dynamiczni, odważni, cechują się bystrą inteligencją, wiernością oraz stałością. Odporni na stres i wszelkie zmiany. Wolni od skąpstwa. Dzięki Vehuiahowi są wzbogaceni wielkim sercem i wewnętrzną siłą, konieczną do przezwyciężania trudności, a także bystrą i światłą inteligencją. Zakochują się poważnie, a ich partner doświadcza prawdziwego i głębokiego uczucia. W chwilach słabości, niemocy, zwątpienia, frustracji czy też depresji Vehuiah jest nieocenioną podporą. Chroni przed samym sobą, jeśli w pogoni za sukcesami materialnymi człowiek zbacza z moralnej ścieżki postępowania. Ułatwia omijanie zasadzek i życiowych, nieprzyjemnych niespodzianek. Jako Anioł Lekarz, Vehuiah oddziałuje na wszystkie choroby duchowe powstałe w wyniku poczucia podziału bądź separacji między duszą a duchem, lub też między duszą a ciałem. Działa przede wszystkim w przypadkach chorób wibracyjnych lub mających podłoże karmiczne. Regeneruje siły.
W negatywnym aspekcie Vehuiah jest patronem buntowników, niespokojnych duchów. Wywołuje złość, gniew, oraz bezmyślne, natychmiastowe działania.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Vehuiah, Duchowa Wola. zapowiada oświecenie przez Bożego Ducha, wskazując jednocześnie na konieczność wsłuchiwania się w głos intuicji. Koniec pewnego cyklu, podjęcie nowych wyzwań, nowego kierunku rozwoju. Ważne wydarzenie, spotkanie z człowiekiem, który posiada inicjatywę. Moc, ułatwiająca wyjście z trudnych sytuacji, choroby bądź depresji. Ruch ku nowemu, sprzyjające okoliczności Bystra, światła inteligencja. Przestrzeganie moralnych praw w postępowaniu wobec innych. Ogień życia, energia tworzenia.
W cieniach Vehuiah ostrzega przed agresywnymi, niebezpiecznymi osobami, błędnymi decyzjami, wpływającymi negatywnie na twoje życie. Należy preferować myślenie przed podjęciem jakichkolwiek działań. Gwałtowna zmiana sytuacji; możliwy nowy konflikt z konsultantem. Zaślepienie, brak realnej oraz prawidłowej oceny zachodzących zdarzeń. Wydarzenia, powodujące wewnętrzny zamęt. Klęska podejmowanych inicjatyw. Brak hartu ducha, odporności na stres. Bezmyślne, natychmiastowe działania i reakcje.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 9 sie 2014, o 17:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Hadi napisał(a):
Czy mogę prosić o sprawdzenie daty 7.11.1991. Godzina coś koło 10, ale nie wiem dokładnie.

Z góry dziękuję :)

Anioł Słoneczny: Haziel
Należy do Chóru: Cherubiny
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 17 stycznia (Koziorożec: 26/27°), 29 marca (Baran: 8/9°), 12 czerwca (Bliźnięta: 20/21°), 26 sierpnia (Panna: 2/3°), 7 listopada (Skorpion: 14/15°)
Związek z planetami:
Planety: Uran / Uran

Kwintesencja: Słuchać, otwierać się z żywością

Charakterystyka ogólna Anioła: Miłość Boża, Bóg Miłosierdzia, Jałmużnik Boski

Haziel jest obdarzony imieniem "Bóg Miłosierny". Jest jednym z trzech Aniołów o uniwersalnym charakterze, ogromnej mocy i działającym natychmiast. Można go prosić o miłość wobec wszystkich ludzi. Regent Sefiry Chokmah.
Haziel pomaga w wewnętrznej przemianie celem zrealizowania naszej inkarnacji. Prosi nas o całkowitą akceptację samych siebie i tego, co mamy zrealizować. Pragnie byśmy otworzyli wewnętrzne uszy i usłyszeli głosy Niewidzialnych Przewodników, byśmy byli w każdej sekundzie gotowi do poddania w wątpliwość zarówno tego, kim i czym jesteśmy, jak i tego, co wydaje nam się, że wiemy i w co wierzymy. Pod jego opieką uczymy się współczucia i współodczuwania, rozumienia własnych i cudzych błędów. Pracuje na poziomie naszego życia duchowego, pomagając w przejściu od etapu rozwoju wstecznego do etapu ewolucji (zwłaszcza podczas naszego 42. roku, fizycznego lub duchowego). Jako Anioł Opiekun prosi, byśmy nigdy nie zastygali w naszym sposobie myślenia, bycia i działania. Jest to Anioł Ewolucji, Anioł Ruchu i jeśli umiemy naśladować go w tej płynności ciała, serca i ducha, przekaże nam ukryte od zawsze prawdy, objawi skarby prawdziwej wiedzy i da nam klucz do prawdziwych umiejętności. Szybkie i silne wibracje Haziela sprzyjają ewolucji, poddawaniu w wątpliwość posiadanej wiedzy. Urodzeni w dniach panowania Haziela są obdarzeni uczciwością, odpowiedzialnością, szczerością, wrażliwością, osobistym urokiem. Dyplomaci, finansiści, naukowcy - zwłaszcza w dziedzinie psychologii, neurologii i seksuologii. Dochodzą do najwyższych stanowisk władzy. Pierwsi wyciągają rękę do zgody, co wszakże nie jest tożsame z postawą ugięcia się czy też uniżenia, lecz stanowi wyraz pojednania w duchu miłości i niweczenia zła. Wybaczając uczą innych rozumienia istoty tego aktu, ponieważ każdy z nas jest Świątynią Ducha Świętego i powinien utrzymywać ją w nieskazitelnej Czystości. Haziel wpływa na wolę wysoko postawionych osobistości i sprawia, iż ustosunkowują się pozytywnie do przedstawianych im próśb, petycji, problemów. Wspiera w pokonywaniu własnej nerwowości, seksualnych problemów. Rozwija przyjaźnie, harmonijne relacje z innymi ludźmi, pomaga w unikaniu konfliktów. Pomaga uzyskać Boże miłosierdzie.
W negatywnych aspektach rządzi nienawiścią i hipokryzją. Opiekuje się oszustami, krętaczami. Wrogie sobie osoby utrzymuje w nieprzejednanym sporze.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Haziel, Łaska Boża. przynosi objawienie Boskiego Miłosierdzia. Uwalnia od oskarżeń. Przebaczenie błędów. Koniec pewnego etapu. Wyleczenie, wyzdrowienie. Wielcy tego świata wysłuchają cię i spełnią prośby. Przyjaźń możnych, wielkich i ważnych ludzi. Dotrzymanie złożonej obietnicy. Dobra wola. Pogodzenie się. Szczerość. Palec losu. Mądra postać.
W cieniach ostrzega przed nienawiścią i hipokryzją-wpływ otoczenia bądź osoby, która jest konsultowana. Niedotrzymane obietnice. W związkach
dominuje nienawiść. Brak pojednania. Zła wola w sprawie. Uwaga - możliwość oszustwa. Nieprzyjaciele.

Anioł Godzinowy: ---

Anioł Wcieleniowy: Sealiah
Należy do Chóru: Cnoty
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 3.11 -7.11 (Skorpion: 10°-14°59')
Związek z planetami:
Planety: Słońce / Słońce

Kwintesencja: Być, promieniować

Charakterystyka ogólna Anioła: Anioł lekarz. Bóg, motor wszystkich rzeczy. Tchnienie Boga, Wola odnaleziona

Sealiah nosi przydomek "Poruszający Wszelkimi Rzeczami". Jako Regent Sefiry Tifereth jest przekazicielem ognia słonecznego i reprezentuje pełnię duchowości, otwarty kanał dla uzdrowienia ciała i duszy. Jako Anioł Opiekun wymaga rzeczywistej pracy nad ego tak, by Ja przemieniło się sukcesywnie w Jam Jest i, w ostatecznym stadium, w byt bezpodmiotowy na planie buddycznym i atmicznym. Zapala swoje pełne światło, by oświetlić nasze czyny i wszystkie sytuacje naszego życia. Jest motorem Wszechświata. Przynosi życie i zdrowie całej Naturze, energię w każdym przejawie życia. Opiekuje się wegetacją i urodzajem, hodowlą bydła, płodami rolnymi. Prosi byśmy przygotowali nasze serca do przyswojenia Energii Chrystusowej Miłości Współczującej. Jest okiem boskim, wobec którego obnażymy się takimi, jakimi jesteśmy, w naszej prawdzie źródłowej. Jego energia pobudza wszystko dokoła, zmienia każdą sytuację na lepszą. Przyczynia się do osiągnięcia sukcesu w każdym przedsięwzięciu. Swoich podopiecznych prosi, by pracowali nad sobą dopóty, dopóki będą zdolni promieniować Światłem jedynie poprzez swoją obecność, bez potrzeby mówienia, by je wyrazić. Są chłonni wiedzy, pokorni, skromni, mądrzy, skuteczni. Wolni od despotyzmu, autorytatywności. Pomaga odnaleźć swoją tożsamość, podnieść się z kolan, zregenerować siły. Wzmacnia siły witalne, ciało i kości. Może spowolnić bądź złagodzić proces starzenia się. Jako Anioł Lekarz pomaga w uzdrawianiu duchowym począwszy od ciała buddycznego. Na planie fizycznym przynosi swoją pomoc w uzdrawianiu gorączki, udaru słonecznego a także wszystkich chorób krwi. Sealiah z uwagi na swoje Słoneczne Światło jest Aniołem Uzdrawiania Uniwersalnego na planie duchowym. Dlatego jego tchnienie może uzdrowić wszystkie stany zapalne, nawet najcięższe, o ile jest to częścią planu życia tej osoby i jeśli wprowadzi ona konkretnie w życie wszystkie niezbędne do tego środki.
W negatywnym aspekcie rządzi atmosferycznymi zjawiskami - powoduje uciążliwe gorąco bądź dominujący chłód, wielkie susze bądź nadmierną wilgotność. Wpływa na znaczące pogorszenie się sytuacji. Sprowadza klęski w przedsięwzięciach.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Sealiah, Odnaleziona Wola, zapowiada przedsiębiorczą osobę, która jest motorem popychającym do przodu. Szybkie owoce bieżących realizacji. Wszystko rusza ponownie. Problem, będący tematem pytania, da pozytywny rezultat. Źli i zarozumiali zostaną zawstydzeni. Przywrócenie na zajmowaną pozycję, upokorzenie i odsunięcie przeminie. Doskonałe zdrowie i pełna forma lub totalne wyzdrowienie w przypadku choroby. Czas na kurację odmładzającą i procesy regeneracyjne. Osoba konsultowana ma dar uzdrawiania. Obfite zbiory. Otrzyma niezbędne środki, by móc zrealizować, to, co proponuje. Osoba bardzo wykształcona. Prawdziwy Mag. Wysoka żywotność. Płodność. Dużo dzieci; moment płodności, można mieć dzieci. Odpowiedni moment do hodowli bydła i zasiewów rolnych.
W cieniach ostrzeżenie przed czarnym magiem. Ktoś przesadzający we wszystkim. Czyjaś nieudolność przyczyną klęski w przedsięwzięciach. Ekscesy sprzyjające endemicznym chorobom. Klęska urodzaju. Nieuleczalne choroby, chyba, że sposób bycia zmieni się zasadniczo. Niezwykłe gorąco, lodowate zimno; susza, ulewne deszcze w zależności od pory roku. Niecierpliwość, która powinna zostać opanowana.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2014, o 17:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
izaaa188 napisał(a):
Witam :) proszę o sprawdzenie daty 25.04.1988r. godz. : 12:20.

Pozdrawiam

Anioł Słoneczny: Khavaqulah
Należy do Chóru: Moce
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 11 lutego (Wodnik: 22/23°), 25 kwietnia (Byk: 4/5°), 9 lipca (Rak: 16/17°), 22 września (Panna: 28/29°), 3 grudnia (Strzelec: 10/11°)
Związek z planetami:
Planety : Mars / Jowisz

Kwintesencja: Działać z radością i zaufaniem

Charakterystyka ogólna Anioła: Bóg, który daje Radość, Boski Mediator, Pogodzenie

Khavaquiah jest obdarzony przydomkiem "Bóg Dający Radość". Wymaga pracy nad szacunkiem wobec Nauczycieli i Istot, które nas prowadzą po Drodze. Prosi o zachowanie wiary w naszych Przewodników, tak widzialnych, jak i niewidzialnych. Pozbawieni tej wiary będziemy nieustannie wątpić i nie posuniemy się do przodu na Ścieżce Duchowej. Prosi o zharmonizowanie i pozostawanie w stanie doskonałości. Spełnienie tej prośby pozwala mieć świadomość i przekonanie, iż pewnego dnia przyjdzie nasza kolej na prowadzenie innych po i ku Drodze. Jako Anioł Opiekun obdarza nas niezbędną siłą, która pozwoli nam wprowadzić w życie przyjęte zasady nauczania. Pozwala czuć się w harmonii z naszą duchową rodziną. Khavaquiah był jednym z Aniołów Usługujących, który intensywnie pracował z Ameridienami w Tradycji ludu Ongwehonwe. Jest wiecznym Wojownikiem Mądrości, który przychodzi nauczać nas siły, odwagi i brawury a przede wszystkim Honoru. Opiekuje się działalnością grupową, rodzinną, sprawami spadkowymi. Daje możliwość naprawienia błędów, pomyłek, złych wyborów. Obdarza darowiznami, prezentami losu, zyskami ze sprzedaży rodzinnych dóbr. Urodzeni w dniach jego panowania są oddani ideom, zawsze potrzebują określonego celu bądź wyzwania. Cieszą się pokojem, harmonią i radością. Są wszakże uparci, bowiem nie ustąpią dopóki nie zrealizują przyjętego zamierzenia. Charakteryzują się wielkim sercem, odwagą, poczuciem sprawiedliwości. Pozostają w zgodzie z samymi sobą, rodziną, oponentami.
W negatywnym aspekcie powoduje niezgodę w rodzinie, sprowadza rujnujące procesy, preferuje niesprawiedliwość. Sieje zamęt w grupach, skłóca z otoczeniem. Destabilizuje.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Khavaquiah, Pogodzenie, przynosi pojednanie. Obrażający proszą o przebaczenie. Pieniądze ze spadku, daru lub podziału zysków ze sprzedaży dóbr rodzinnych. Harmonijne relacje rodzinne, osiągnięcie consensusu. Radosny koniec negocjacji. Zgoda ze wszystkimi może kosztować. Konkurent, rywal da pieniądze, by mieć święty spokój. Wierność wynagrodzona. Docenienie zasług. Dobre relacje z towarzystwem z przeszłości. Człowiek pokoju. Starsze generacje popierają projekty. Podtrzymuj dobre relacje ze starszymi bądź starymi przyjaciółmi.
W cieniach ostrzeżenie przed rozdźwiękiem. Niesprawiedliwy proces. Ruina. Rodzina jest kontra. Trudności wszelkiego rodzaju. Wszystko idzie coraz gorzej. Przedsięwzięcie grozi zawaleniem się bądź już zaczęło się rozsypywać. Nagle piętrzące się przeszkody pomimo wcześniej sporządzonego planu i dokładnego rozeznania sytuacji. Wiele komplikacji. Trudności z pogodzeniem się. Trudności w otrzymaniu pieniędzy ze spadku. Niemożność podziału majątku. Niewierność. Odrzucenie ze strony starszych generacji. Usługi nie zostaną zaakceptowane. Niepotrzebne poświęcenie. Bezsensowne wysiłki, brak akceptacji społecznej. Nieporozumienia między rodzicami i dziećmi.

Anioł Godzinowy: Aniel
Należy do Chóru: Moce
Czas : 12:01 -12:20
Związek z planetami:
Planety (Chóru / własna): Mars / Słońce

Kwintesencja: Działać promieniując

Charakterystyka ogólna Anioła: Przerwać krąg, Bóg cnót, Pastor Izraela

Aniel ma przydomek "Bóg Prawości/Bóg Pełen Cnót". Jest tym, który przerywa krąg.... Przynosi decydujący impuls do niezbędnej zmiany kierunku. Pomaga jasno ujrzeć nasz cel ewolucji. Stanowi mocną podporę w każdej walce lub poszukiwaniu wysokiego ideału. Możemy go wezwać w każdej sytuacji, wymagającej siły, lojalności, wiedzy. Jest Przewodnikiem grupowych poszukiwań. Jako Anioł Opiekun wymaga od nas bycia ześrodkowanymi i umiejętności zdominowania naszego negatywnego ego, nasłuchiwania naszej prawdziwej tożsamości. Jest połączony z Devami lasów i inspiruje wszystkich, którzy szukają wiedzy w ziołach. Reprezentuje boskie przymioty, zwalcza zło pod każdą postacią. Opiekuje się artystami, filozofami, naukowcami. Wspiera w zwalczaniu słabości, przełamywaniu rutyny, doskonaleniu siebie. Ułatwia wyzwolenie się spod negatywnych wpływów, nawyków, bezskutecznego kręcenia wokół tych samych spraw. Pomaga w trudnych sytuacjach finansowych. Bycie bogatym nie jest grzechem. Aniel przypomina jednak, iż brak współczucia wobec biednych jest już grzechem. Boska sprawiedliwość jest obiektywna i bezstronna. Sądzi nie według bogactwa, ale zgodnie z czynami, które popełniliśmy, ze sposobu rozporządzania naszymi dobrami. Urodzonych w dniach swojego panowania obdarza niezwykłą siłą woli, poczuciem piękna, dużą wrażliwością, uczciwością i cnotliwością. W pracy są oddani i wytrwali.
W negatywnym aspekcie rządzi perwersyjnymi bytami. Wspiera szarlatanów i ludzi wprowadzających w błąd. Utrudnia, czasami uniemożliwia wręcz, wyzwolenie się od negatywnych wpływów, złych nałogów. Sprowadza na manowce i powoduje poczucie kręcenia się w kółko.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Aniel, Przerwanie Koła, zapowiada zwycięstwo. Koniec napadów, napaści, sukces. Walka między starym a nowym, pomiędzy starą i nową miłością, starymi i nowymi ideami; triumfuje nowe. Pojawia się nowa miłość, stara odchodzi w zapomnienie. Triumf dzięki poznaniu jakiejś tajemnicy. Osoba mądra, wiedząca i inspirowana. Konsultowana osoba sławna dzięki swojej wiedzy, pracy i umiejętnościom. Jest utalentowana i ma zdolności artystyczne, naukowe i filozoficzne. Nowe idee, które wiodą ku nowej partii, nowej grupie, nowemu społeczeństwu. Innowacje w zakresie dotychczasowych, z pozoru prozaicznych, zajęć! Zmiana kierunku, otoczenia, przyjaciół. Uciekinier. Kryzys świadomości.
W cieniach ostrzega przed perwersją. Przywiązanie do materii. Zaciekły i fanatyczny tradycjonalista. Adorator starych pomników, starych kamieni, obrazów i wszelkiego rodzaju osobliwości. Wypowiadanie się na tematy, o których nie ma się żadnej wiedzy, tylko dlatego, iż inni to robią. Szarlatan. Oszustwo świadome lub nieświadome. Obrona starego świata wobec nowego. Przesadna miłość do dziadków, do kraju. Klęska wszelkich przedsięwzięć. Natręctwo, napastowanie przez nowe idee, zwyczaje, styl życia. Bojowa postawa na tyłach. Trwonienie talentu na obronę straconych celów. Niezdolność do wyjścia z trudnej sytuacji. Absurdalne błądzenie we mgle.

Anioł Wcieleniowy: Achaiah
Należy do Chóru: Serafiny
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 21.04 - 25.04 (Byk: 0° - 4°59')
Związek z planetami:
Planety: Neptun / Merkury

Kwintesencja: Przebudzać się umiejętnie rozróżniając

Charakterystyka ogólna Anioła: Bóg Dobry i Cierpliwy, Rzemieślnik Boży, Cierpliwość

Achaiah charakteryzuje się cechą, określaną jako "Bóg Dobry i Cierpliwy". Wymaga byśmy pracowali nad wiarą, cierpliwością, nadzieją. Pozwoli to na przezwyciężenie trudności życia materialnego. Wytrwałość i zdolność bycia cierpliwym daje potężną siłę, męstwo oraz świadomość panowania nad emocjami. Kwintesencją istoty Achaiaha jest myśl Św. Pawła, zawarta w Liście do Koryntian (1 Kor 13:4,13) - Miłość cierpliwa jest... Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość. Ułatwia zrozumienie nauk, pozwalając uchwycić i przyswoić poprzez nasze ciało mentalne to, co udało nam się uzyskać samą intuicją. Pomaga skontaktować się z Devami wielkich jezior i lasów wysokogórskich. Achaiah wymaga od nas doskonalenia umiejętności panowania nad emocjami, rozróżniania i przenikliwości. Przypomina o przestrzeganiu i mówieniu prawdy wobec siebie i innych a także ostrzega przed oszukiwaniem w związkach, zarówno przyjacielskich, jak i powstałych na gruncie zawodowym. Przekazuje umiejętność powściągania gniewu. Jako Anioł Opiekun wymaga od swoich podopiecznych, by stali się Posłańcami Jam Jest, poprzez słowa, pisma, czyny. Złego powodu szczególną opieką otacza ludzi pióra w szerokim słowa tego znaczeniu - zwłaszcza poetów, bardów, minstreli, a także tych, którzy są budzącymi świadomość. Pomaga w rozwijaniu ideałów mistycznych, artystycznych czy intelektualnych. Zwraca baczną uwagę na te osoby, które mają dar bycia medium, by nie wpadły w iluzje niskiego astralu bądź w poziomy spirytystyczne. Urodzeni w okresie panowania Achaiaha dążą do poznania niepoznawalnego, odkrywają nowe idee, koncepcje, techniki sztuki. Cechuje ich pomysłowość, odkrywczość, pragmatyzm, komunikatywność. Wyławiają najistotniejsze, nierzadko skrywane za piękną fasadą. Dobrze zorganizowani, mocno stąpają po ziemi, są opiekuńczymi ludźmi.
W negatywnym aspekcie podopieczni Achaiaha są antagonistami, wrogami wszelkiej wiedzy, oddają się niedbalstwu i zaniedbaniom, lenistwu. Lekceważą naukę.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Achaiah, Cierpliwość, sygnalizuje konieczność bycia cierpliwym, wytrzymałym. Odkrycie skrywanej tajemnicy. Pokaże się sedno prawdy Uznanie praw Odzyskanie pozycji społecznej, być może związane z rehabilitacją Ujawnia wszystkie tajemnice, nic nie zatrzyma dla siebie, być może plotkarz. Urodzony wykonawca trudnych zadań, przedsięwzięć. Innowacje. Wybitny praktyczny zmysł, sukcesy.
W cieniach ostrzega przed lenistwem, niedbalstwem. Odwrócenie się od wiedzy, nauki, studiów. Oblane egzaminy, przegrane konkursy. Niepoważny człowiek. Degradacja w karierze zawodowej. Podejmowane przedsięwzięcia przyniosą niepowodzenie, niemożność sprostania nadchodzącym sytuacjom.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2014, o 16:51 

Dołączył(a): 7 sie 2014, o 15:20
Posty: 7
Podziękowań: 0
Proszę o sprawdzenie: 29 styczeń 1996


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL