Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 161 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 maja 2014, o 00:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 18:22
Posty: 107
Podziękowań: 44
Irisko, a do jakich aniołków my możemy się zwrócić ? Dokładnej godziny naszych urodzin nie znam.
10.01.1974
30.07.1963

Dziękuję. :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 maja 2014, o 13:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
tatiana_74 napisał(a):
Irisko, a do jakich aniołków my możemy się zwrócić ? Dokładnej godziny naszych urodzin nie znam.
10.01.1974
30.07.1963

Dziękuję. :)

Ty:
Anioł Słoneczny: Yeliel
Należy do Chóru: Serafiny
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 10 stycznia (Koziorożec: 19720°), 22 marca (Baran: 172°), 4 czerwca (Bliźnięta: 13714°), 19 sierpnia (Lew: 25726°), 31 października (Skorpion: 778°)
Związek z planetami:
Planety: Neptun / Saturn

Kwintesencja: Przebudzać się cierpliwie i powoli

Charakterystyka ogólna Anioła: Miłość-Mądrość, Bóg ratujący, Namaszczony przez Pana

Yeliel jest obdarzony przydomkiem "Bóg pomocny". Yeliel był w kontakcie z Wielkimi Wtajemniczonymi z Atlantydy i oznajmił im zniszczenie ich kontynentu. Współpracuje z Wielkimi Devami Oceanów, by mogły zharmonizować się z Devami Ziemi i kontynentów. Prowadzi w kierunku zrównoważenia w sobie pierwiastki ziemi i wody tak, jak on to czyni na innym poziomie. Harmonijne zaślubiny, do których doprowadza między tymi dwoma pierwiastkami, przynoszą płodność ludziom, a także zwierzętom i roślinom. Poprzez moc swojego promieniowania daje spokój wewnętrzny w chwilach żalu i pomaga nam ponownie naładować się energiami życia. Jako Anioł Opiekun wymaga, byśmy akceptowali innych i przyjęli odpowiedzialność, jaka jest nam dana, by służyć Planowi Boskiemu. Pomaga w zrealizowaniu pracy nad sobą, szczególnie w zakresie panowania nad emocjami poprzez umiejętność widzenia rzeczywistej natury wydarzeń, które wpływają na nas poprzez zaistnienie na planie fizycznym. Daje możliwość osądzania rzeczy według ich wartości, urzeczywistniania poprzez miłość. Ułatwia budowanie drogi do najwyższego wymiaru w naszym codziennym życiu, który osiągamy czasem poprzez modlitwy bądź medytacje, jak też w każdym z momentów, w których czujemy się Jednością z Boskim Źródłem. Przyczynia się do przezwyciężenia tych, którzy niesprawiedliwie atakują. Swoich podopiecznych uczy trudnej umiejętności kierowania innymi, zarządzania, bycia szlachetnym i sprawiedliwym, kontrolowania niższych instynktów, wydawania obiektywnych opinii, udzielania bezstronnych porad. Zażegnując konflikty wprowadzają porządek w miejsce istniejącego bałaganu. Urodzeni pod wpływem Yeliela są odpowiedzialni, lojalni; stosunkowo łatwo urzeczywistniają własne marzenia. Mogą odnosić sukcesy w dziedzinie prawa (adwokat, radca prawny, sędzia), jak i w przedsięwzięciach wymagających twórczego i konstruktywnego podejścia. Dzięki swojemu patronowi władza nad ludźmi nie przesłania im takich wartości jak etyka, moralność czy odpowiedzialność. Wpływa on bowiem na przemianę w duchu mądrości, ułatwia zrozumienie duchowych praw, obdarza łatwością porozumiewania się. Wspiera w problemach emocjonalnych, ułatwia wyciszenie się i osiągniecie wewnętrznego spokoju.
W negatywnym aspekcie zarządza wszystkim, co jest szkodliwe bądź krzywdzące, rozdziela małżonków poprzez umniejszanie ich praw i obowiązków. Jest źródłem źle pojmowanego celibatu, złych nawyków moralnych.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Yeliel. Miłość-Mądrość. przypomina, iż istnieje źródło miłości, sprawiające. Ze są podejmowane bezinteresowne działania. Jesteś przeznaczeniem kogoś, kto cię potrzebuje i da ci wszystko, nie żądając nic w zamian. Altruistyczna, bezinteresowna miłość. Okres spokoju, wyciszenia wewnętrznego, sprawiający, iż zniknie brak satysfakcji. Niesprawiedliwe ataki, wygrana w procesie, wycofanie oskarżenia. Wierność partnera, triumf przyjaźni, separacja bądź rozwód me dojdzie do skutku Możliwość zajścia w ciążę Posłuszeństwo i podporządkowanie podwładnych. Harmonijne i płodne życie, także roślin i zwierząt. Różnice przestają istnieć.
W cieniach Yeliel wskazuje na separację, rozwód, brak partnera. Antykoncepcja, okresowa niepłodność, niemoc płciowa, impotencja. Należy wykorzenić złe przyzwyczajenia, jeśli sprawy mają się polepszyć. Partner nie chce małżeństwa, nie akceptuje dzieci.
Proces. Niewierność małżeńska. Nieopłacalne przedsiębiorstwo, żadnego zysku.

Anioł Godzinowy: brak

Anioł Wcieleniowy: Yeyalel
Należy do Chóru: Archanioły
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 6.01 -10.01 (Koziorożec: 15°-19°59')
Związek z planetami:
Planety : Merkury / Saturn

Kwintesencja: Myśleć, mówić z cierpliwością i powściągliwością

Charakterystyka ogólna Anioła: Anioł Lekarz. Bóg, spełniający prośby pokoleń. Kowal Boży, Siła mentalna

Yeyalel nosi przydomek "Bóg Słuchający Pokoleń". Jako Anioł Opiekun wymaga, by nasza refleksja była głęboka, byśmy dali sobie czas, by można było poruszyć wszystkie aspekty zagadnień, które studiujemy. Przynosi swoją pomoc we wszystkich doświadczeniach życia, by ułatwić nam zrozumienie rzeczywistej natury lekcji, które się w nich zawierają. Uczy, że mądrość pochodzi z tego, co umieliśmy zrozumieć z doświadczeń, będących naszym udziałem a nie z książek, w których nic nie znajdziemy, poza tym, co zrozumieli inni z własnych doświadczeń. Ułatwia rozumienie obciążeń karmicznych, dotykających nas w obecnym wcieleniu, i daje możliwość ich rozpuszczenia. Przynosi swoje wsparcie w obliczu trudności, jakie możemy napotkać na naszej drodze. Pomaga porozumiewać się z innymi w celu lepszego zrozumienia ich potrzeb (nawet nie sformułowanych) i przyniesienia im skutecznej pomocy. W obszarze przyswajania wiedzy sprzyja zrozumieniu, iż jedynie czas może pozwolić nam zintegrować w sobie różne nauki, które otrzymaliśmy, otrzymamy bądź aktualnie otrzymujemy. Rozwija w nas dar cierpliwości, tak trudny do przyswojenia dla młodych aspirantów na Drodze, którzy myślą, że mogą przeskakiwać etapy. Jako Anioł Żelaza opiekuje się rusznikarzami, kowalami, hutnikami, ślusarzami, każdym, kto para się żelazem w szerokim słowa tego znaczeniu. Walczy z podłymi i kłamliwymi ludźmi. Łagodzi smutek, pesymizm, pociesza w cierpieniu. Urodzonym w dniach swojego panowania przekazuje bystrą inteligencję, precyzyjny i perfekcyjny umysł. Analitycy z mózgiem naukowców pracują dociekliwie nad danym zagadnieniem, nie przyjmując z góry określonych założeń. Dociekliwi, obdarzeni intuicją i umiejętnością koncentracji, bardzo wpływowi w swoich dziedzinach. Są odważni, uczciwi, mają nietuzinkowe zainteresowania. Jako Anioł Lekarz specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu chorób oczu. Chore oczy są odbiciem naszego postrzegania otaczającego nas świata, istniejącej realnie rzeczywistości. Krótkowzroczni boją się przyszłości, dalekowzroczni nie widzą swojego teraz, a astygmatycy mają błędnie ustawiony środek ciężkości/wartości. Przynosi swoją pomoc, by uleczyć choroby mentalne i wszystkie te, które mają charakter spazmatyczny. Leczy także problemy oddechowe, bóle i złamania kości, oparzenia, także - choć w mniejszym stopniu - bezpłodność. W końcu, możemy przywołać go, by goić rany pooperacyjne (fizyczne lub eteryczne).
W negatywnych aspektach rządzi gniewem. Szczególną opieką otacza zabójców, zbrodniarzy. Pozbawia mądrości, przyczynia się do dekoncentracji, wzmacnia pesymizm.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Yeyalel, Intelektualna moc, zapowiada osobę solidną mentalnie. Człowiek prawy, uporządkowany, zdyscyplinowany, lojalny w każdej sytuacji. Nigdy nie zdradzi. Wierność danemu słowu. Zawsze będzie po stronie tego, co sprawiedliwe Będzie umiał panować umysłem nad swymi uczuciami i pragnieniami. Nie pozwoli, by powodowały nim emocje. Dobre zdrowie, wyzdrowienie w przypadku choroby. Może przywrócić utraconą harmonię w swych pozostałych ciałach; umiejętność uzdrawiania Sukces w produkcji broni z żelaza; miecze, noże oraz w produkcji zamków bezpieczeństwa i drzwi pancernych. Spowoduje zamieszanie wśród wrogów i osób o złych intencjach. Mozę przywrócić zdrowie i nadzieję ofiarom czarów. Zdrowe spojrzenie na życie.
W cieniach ostrzega przed złoszczącym się, popędliwym człowiekiem. Trzeba stawić czoła złym nawykom. Złe intencje. Zabójstwo. Płatny zabójca bądź spotkanie z taką osobą. Umysł chłodny i wykalkulowany; nic go nie poruszy. Użyje siły (a nawet gwałtu), by rozwiązać swe problemy. Zdolny do okazania wielkiego okrucieństwa. Umiejętnie ukrywa stany ducha, by być poza podejrzeniami. Znajdzie sposób, żeby obejść prawo. Zdolny do posłużenia się czarną magią, by móc zapanować nad kimś, kogo chce zdominować. Posiada broń i pewnego dnia się nią posłuży. Będzie wymagał od innych dyscypliny. Brak zdolności do realnej oceny sytuacji.

Pan:
Anioł Słoneczny: Mebahiah
Należy do Chóru: Księstwa
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 3 marca (Ryby: 12/13°). 16 maja (Byk: 24/26°). 30 lipca (Lew 6/7°). 12 października (Waga: 18/19°). 23 grudnia (Koziorożec: 0/1°)
Związek z planetami:
Planety : Wenus / Merkury

Kwintesencja Kochać z rozróżnieniem

Charakterystyka ogólna Anioła: Jasność, świadomość intelektualna, Bóg wieczny, Dziecko Boga

Mebahiah nosi przydomek "Wieczny/Wiekuisty Bóg". Reprezentuje wieczność, pozostaje w energetycznym kontakcie z Wenus i jest przekazicielem energii Wszechmiłości. Z uwagi na dominującą naturę Merkurego przekazuje energie Miłości Boskiej poprzez wyższy mental, sterując w stronę świadomego zrozumienia energii subtelnych planów. Jest posłańcem Miłości, ale nie w sensie Kupidyna. To Anioł Kochającego Słowa -inspiruje wszystkich, którzy na swojej Drodze spotykają się z koniecznością przekazania innym lepszego zrozumienia Planu Boskiego i roli, jaką każdy ma w nim zagrać. Prosi byśmy umieli dokonywać rozróżnienia w naszym życiu uczuciowym i nie dali się ponieść energiom ciała astralnego na zasadzie powiedzenia: Serce ma swoje racje, których rozum nie zna. Zajmuje się łagodnością, moralnością, religią, duchowością. Przynosi zwycięstwo w pokonywaniu trudnych sytuacji i pozyskaniu autorytetu w społeczeństwie. Popiera poznawanie innych religii, bowiem nie oznacza to odejścia od wiary, w duchu której jest się wychowanym. Wręcz przeciwnie - przyczynia się do wzbogacenia natury człowieka, skłania do pogłębiania wiedzy, zmusza do dociekań i porównań. Uczy wyrażania szacunku dla innych religii, gdyż wszystkie one patrzą w jednym kierunku, którym jest Bóg pod różnymi nazwami. Jako Anioł Opiekun wymaga, jeśli nie chcemy później cierpieć, by nasz rozum zachował zawsze prawo wglądu w ruchy proponowane przez serce. Zatem kiedy czujemy, że nasze serce unosi się, porywa, dobrze jest przywołać Mebahiaha, aby pomógł nam uzyskać niezbędny dystans do oceny sytuacji w jej całości, z naszego poziomu mentalnego a nie tylko, jak to często bywa, z poziomu ciała astralnego. Możemy także zawsze zwracać się do niego, kiedy chcemy by nasze słowa były wypełnione zrozumieniem i miłością do bliskich, zwłaszcza, gdy chcemy wyrazić trudne sprawy, zachowując jednocześnie wewnętrzną harmonię i nie krzywdząc słuchaczy. Pomaga żyjącym zgodnie z zasadami moralności i broniącym prawdy. Jest symbolem i orędownikiem płodności, wspomaga w każdym poczęciu, podobnie jak i w posiadaniu potomstwa. Podopieczni Mebahiaha są budowniczymi, swój talent wykorzystują konstruktywnie i wydajnie. Obdarzeni niezwykłą siłą psychiczną, czasami także fizyczną. Cechują się ostrożnymi i wyważonymi sądami oraz opiniami. Metodyczni i wytrwali, również w sytuacjach ryzykownych. Mogą mieć wizje. Ich postacie mogą przejść do legendy. Zwalczają hipokryzję i kłamstwo.
W negatywnym aspekcie jest wrogiem cnót i zalet. Opiekuje się ludźmi niszczącymi religie i ich protektorami. Jest przeciwnikiem wielkiego dzieła regeneracji - odnowy rasy ludzkiej. Popiera wojny religijne.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Mebahiah, Intelektualna jasność, wskazuje na świadomą osobę o jasnych, czystych ideach, wysokiej moralności. Wzorowe postępowanie. Pokrzepienie w trudnych momentach. Chęć posiadania dzieci. Rozpowszechnianie pozytywnych idei, prawd transcendentalnych. Osoba łagodna i miła. Wywiąże się ze swych zobowiązań i dotrzyma danego słowa. Natura religijna. Wielkie zasady. Wypełnienie podjętych zobowiązań, obietnic. Osoba spokojna i uporządkowana. Intelektualna płodność; autor seriali telewizyjnych lub radiowych. Wielkie, świetliste idee. Szybkie rozwiązanie wszelkich problemów dzięki mocy mentalnej. Będzie dobrodziejem dla ludzkości.
W cieniach przynosi kłamstwa. Ktoś jest oszustem. Przeciwnik wszelkiej moralności, zasad. Zabawa, z premedytacją, czyimiś uczuciami. Zainteresowania wyłącznie materialne. Zwalczanie pozytywnych idei. Niemoralność. Cokolwiek przedsięweźmie, skończy się klęską. Trzeba się wystrzegać tej osoby. Wróg religii. Przeciwstawia się każdemu pomysłowi regeneracji. Jego mentalność przyczynia się do destrukcji przedsiębiorstw, w których pracuje. Intrygi. Talent do pisania powieści o skomplikowanej intrydze, szpiegowskich z bohaterami ze środowisk mętów społecznych. Będzie działać otoczony zepsutymi kobietami i mężczyznami.

Anioł Godzinowy: brak

Anioł Wcieleniowy: Haaiah
Należy do Chóru: Dominacje
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 28.07 - 1.08 (Lew: 5°- 9°59')
Związek z planetami:
Planety: Jowisz / Saturn

Kwintesencja: Gospodarować, dawać z powściągliwością oraz cierpliwością

Charakterystyka ogólna Anioła: Nauki polityczne, Bóg ukryty, Miłość do praw

Haaiah nosi przydomek "Bóg Ukryty". Przynosi niezbędną siłę do sprostania doświadczeniom, przez które przechodzimy, zachowując niezachwianą wiarę i radość. Jest Mistrzem Mądrości, który może spowodować, że odkryjemy naszego Wewnętrznego Mistrza. Jako Anioł Godzinowy prosi, byśmy uwolnili się od wszystkich myśli i wszystkich czynów, które hamują naszą ewolucję duchową. Pomaga rozwinąć pewną siłę wewnętrzną, która pozwoli nam z kolei pomóc innym wybrnąć z ich własnych trudności. W tym celu prosi nas, byśmy zwracali się ku otaczającym nas istotom, by dać im trochę tej wewnętrznej siły, którą on przekazuje. Wszystkim, którzy go przywołają, przynosi swoją psychiczną i fizyczną ochronę. Pomaga zwalczyć melancholię i pesymizm, pozwala ujrzeć prawdziwą twarz otaczających nas osób. Jako Anioł Opiekun ujawnia ukryte strony ludzi i sytuacji. Opiekuje się dyplomatami, politykami. Panuje nad układami pokojowymi, kontaktami handlowymi i wszelkimi umowami. Ochrania ambasadorów, tajnych agentów, kurierów podczas ich wypraw. Sprzyja zachowaniu przyzwoitości i życiu zgodnie z zasadami, w rozwiązywaniu spraw finansowych i prawnych Uczciwość i prawdomówność to gwarancja stałej opieki Haaiaha. Urodzeni w dniach jego władania są wizjonerami, mają szczególny zmysł spostrzegania. Dynamiczni i stanowczy osiągają zamierzone cele w życiu Ich domeną jest polityka, ekonomia, dyplomacja. jurysdykcja. arbitraż. Utalentowani mówcy, wypowiadają się w każdej formie. Charakteryzują się dyskrecją, stanowczością, spostrzegawczością, intuicyjną mądrością.
W negatywnym aspekcie preferuje zdrajców, konspiratorów, podwójnych agentów. Popiera niedyskrecję, fałsz i oszustwo w procesach. Ceni melancholię i pesymizm.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Haaiah, Nauki Polityczne, zapowiada panowanie nad sobą, uporządkowanie własnego podwórka. Szaleństwa i pasje nie mają racji bytu. Zdolności do polityki, dyplomacji, możliwość zostania wysokim urzędnikiem państwowym. Dyskrecja, dotrzymywanie tajemnicy. Przychylny sędzia. Człowiek sprawiedliwy, godny zaufania. Opieka wysokich sfer. Kontemplacja kosmicznej organizacji, przeniesienie na Ziemię niebiańskiego porządku. Należy poszukiwać wysokich stanowisk w dyplomacji lub polityce. Rozjemca, arbiter. Przestrzeganie prawa i przepisów z własnej woli.
W cieniach ostrzega przed ambitnymi ludźmi, dążącymi do zaspokojenia własnych celów za wszelką cenę. Tendencje do zdrady. Powstanie tajnej organizacji, członek organizacji tajnej. Brak dokładności i precyzji, zawalenie konstrukcji. Opozycjonista, bez możliwości rządzenia i decydowania. Zły znak dotyczący używania władzy. Nieprzychylni bądź przekupni sędziowie. Fałszywy obraz procesu sądowego.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2014, o 10:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2013, o 08:23
Posty: 69
Podziękowań: 11
Ja również poproszę 20.03.1977 godz.11.45
Dziękuję.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 maja 2014, o 13:07 

Dołączył(a): 14 mar 2014, o 22:06
Posty: 38
Podziękowań: 0
Irisko
ślicznie dziękuję . A on do jakich aniołów się może zwracać 04.09.1988.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2014, o 19:52 

Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 15:35
Posty: 33
Podziękowań: 3
Pani Iriso,
bardzo proszę o sprawdzenie 26 lipca 1992 11.40
z góry dziękuję :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2014, o 16:09 

Dołączył(a): 23 cze 2014, o 15:23
Posty: 4
Podziękowań: 1
Witam,
Chciałabym prosić o sprawdzenie moich Aniołów 17.10.1980 19:40

Dziękuję i pozdrawiam,
Karolina


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2014, o 13:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
kalia napisał(a):
Ja również poproszę 20.03.1977 godz.11.45
Dziękuję.

Proszę bardzo :)
Anioł Słoneczny: Mumiah
Należy do Chóru: Anioły
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 8 stycznia (Koziorożec: 17/18°), 20 marca (Ryby: 29/30°), 2 czerwca (Bliźnięta: 11/12°), 16 sierpnia w godz. 12:01-24.00 (Lew: 23/24°), 17 sierpnia (Lew: 23/24°), 29 października (Skorpion 5/6°)
Związek z planetami:
Planety : Księżyc / Księżyc

Kwintesencja: Odczuwać z łagodnością

Charakterystyka ogólna Anioła: Anioł Lekarz, Ukończenie wszelkiej rzeczy, Omega, Odrodzenie

Mumiah jest obdarzony przydomkiem "Omega - Koniec Wszelkiej Rzeczy". Jako Regent Sefiry Yesod przebudza nas na jakości księżycowe powodując odczuwanie otaczającego świata w bardziej świadomy sposób. Daje możliwość odrodzenia się na nowym poziomie świadomości. Jest położnikiem Duszy - tym, który po każdej śmierci inicjacyjnej pomaga nam narodzić się do nowego sposobu bycia. Połączony z naturą, źródłami, rzekami, jeziorami, morzami i wszystkimi Devami Wody. Jako Anioł Opiekun ma moc spełniania, realizowania każdego przedsięwzięcia. Działa bez umiaru. Udziela daru uzdrawiania poprzez wykorzystanie nadprzyrodzonych sil i sprawczej mocy Boga. Zwraca jednak uwagę na zasadę Hipokratesa, mówiącą by pomagać, a nie szkodzić. Pomaga w rozwinięciu jasnowidzenia i jasno słyszenia, dzięki czemu zyskuje się między innymi możliwość wglądu w chore organy i dostrzeżenia przyczyny choroby. Jako Anioł Godzinowy prosi o przebudzenie naszych zmysłów duchowych, byśmy mogli widzieć niewidzialne i słyszeć niesłyszalne. Wymaga pracy nad intuicją, wrażliwością i jasnością naszego widzenia wewnętrznego. Może pomóc, byśmy nie brali miraży niskiego astralu za rzeczywiste i, w sposób bardziej ogólny, pomaga pracować nad naszymi wodami wewnętrznymi tak, by oczyszczać lustro naszej świadomości. Ułatwia kontakt z duchami przyrody a zwłaszcza z Ondynami. Urodzeni w dniach panowania Mumiaha mają wielkie zalety, które wyrażają poprzez siłę i energię swojego Anioła. Ekspresywni, nie potrafią zachować dyskrecji, aktywni i entuzjastyczni. Są przykładem równowagi pomiędzy wyobraźnią a przyziemnością. Skutecznie realizują podjęte plany, wytrwali w zamiarach. Wydajni, witalni, łagodni. Sława oczekuje ich w medycynie, ale i na innych polach także odkryją szczęście. Jako Anioł Lekarz, charakteryzujący się podwójną księżycową energią, pomaga we wszystkich chorobach dotyczących płynów w ciele, czy to będzie krew czy też limfa.

W negatywnym aspekcie rządzi zrozpaczonymi i samobójcami. Opieką otaczanych, którzy nienawidzą swojego życia i dnia. w którym się urodzili.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Mumiah, Odrodzenie, Drugie narodziny, zwraca uwagę na ogromne doświadczenie życiowe osoby konsultowanej. Koniec starego, początek nowego we wszystkim, co z sobą przynosi: zmiana miłości, pracy, ideologii, miasta, otoczenia, wszystkiego!!! Odnowa. Odrodzenie. Pojawienie się tych osób zapowiada koniec cyklu. Specjalista od zmian, w fizyce, w chemii. Sława medyczna. Wielki przyjaciel chorych i potrzebujących. Wszystko, co dana osoba zacznie, doprowadzi do końca. Długie życie, potrzebne i pełne realizacji. Powinieneś przygotować przyszłość zupełnie inną od teraźniejszości. Osoba konsultowana powinna się oczyścić, przejść na dietę. Głodówka. Nowe energie wytrysną w tobie i musisz mieć ciało czyste, tak, by mogły w nim krążyć, bezpiecznie dla ciebie.
W cieniach ostrzega przed samobójstwem, desperacją. Droga zatracenia, ścieżka bez wyjścia. Śmierć w przypadku choroby. Strata pracy, partnera, przyjaciół, klęska interesu. Wszystko, czego się dotknie, zawali się. Zwiastun nieszczęścia, jego wpływ prowadzi do ruiny. Śmierć Zniknięcie. Różnorodna dezintegracja Wszystko wykrusza się: firmy, narody. Konieczność przystosowania się do nowych warunków. Rozpad przedsiębiorstw, spółek, miłości, przyjaźni, idei i uczuć.

Anioł Godzinowy:Menadel
Należy do Chóru: Moce
Czas (Anioł Godzinowy): 11:41 -12:00
Związek z planetami:
Planety : Mars / Mars

Kwintesencja: Działać żywo, bez wahania

Charakterystyka ogólna Anioła: Praca, Bóg ukochany, Wspomnienie Boga

Menadel nosi przydomek "Bóg Godny Podziwu". Jest Regentem Sefiry Geburah, najwyższym Wojownikiem Światła, który przybywa, by obudzić w nas Rycerza Niebiańskiego, który drzemie... Przynosi siłę, dynamiczność i żywotność. Jest obrońcą właściwych celów. Przynosi nam niezbędną moc, byśmy mogli zwyciężyć naszych wewnętrznych wrogów, jeśli będziemy umieli zawsze zachować nadzieję w naszych sercach. Jako Anioł Opiekun prosi, byśmy panowali nad wewnętrznym ogniem zazdrości i lepiej gospodarzyli naszymi energiami. Przypomina kosmiczne prawo najmniejszego wysiłku, które mówi, że powinniśmy używać możliwie jak najmniej energii dla osiągnięcia wielkich rezultatów. Kwintesencję tej zasady można najłatwiej poznać i nauczyć się zarazem obserwując Naturę - mistrzynię szeroko rozumianej ergonomii i energetycznej gospodarki. To prawo nie upoważnia nas jednak do lenistwa - wręcz odwrotnie! Praca na planach subtelnych pochłania dużo energii. Dlatego właśnie nie powinniśmy jej tracić niepotrzebnie w naszych codziennych irytacjach. Menadel prosi, byśmy umieli panować nad naszymi energiami. Uwalnia więźniów i chroni ich przed pomówieniami. Pomaga zachować godność, znaleźć schronienie. Zachęca do analizy duszy i odzyskania w ten sposób wolności. Przy czym ta wolność jest rozumiana nie tylko w sensie duchowym, ale także w sensie konieczności włożenia większego wysiłku w pracę zawodową. Wspomaga w zachowaniu miejsca pracy lub środków finansowych. Podopieczni Menadela są poszukiwaczami wewnętrznego bogactwa duchowego. Charakteryzują się wielkodusznością, cieszą się życiem i jego przyjemnościami. Bardzo energiczni, tryskają fontanną entuzjazmu, ale i konsekwencji. Mają dobry gust, czuli na kwestie estetyczne. Są spostrzegawczy, twórczy. Prawdziwi pracusie, nawet pracoholicy. Urodzonym w dniach swojego panowania wspiera opatrznościowo w sprawach materialnych i duchowych. Obdarza szczerością, odwagą, troskliwością, kreatywnością, aktywnością. Obca im jest impulsywność, złe przyzwyczajenia, pomówienia.

W negatywnych aspektach opiekuje się uciekającymi za granicę przed wymiarem sprawiedliwości. Szerzy materialny niedostatek, brak współczucia. Preferuje nałogi, impulsywne i bezmyślne działania. Stawia na piedestale pieniądze jako najwyższą wartość.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Menadel, Praca, przynosi otrzymanie pracy. Zachowanie środków do życia. Nie grozi utrata pracy. Oczerniający zostaną zawstydzeni. Zwolnienie z więzienia. Możliwość ponownego zajęcia tego samego stanowiska. Koniec izolacji, wygnania. Wiadomość z daleka. Odzyskanie utraconych dóbr. Jeśli konsultowany jest bez pracy - szybko ją znajdzie. Uwolnienie od prześladowców. Możliwość uwolnienia się od wad i przywar. Nowe idee, nowe możliwości i uczucia. Powierzenie misji. Okres intensywnej aktywności. Przypływ energii, nowe rozwiązania. Sukces poprzez pracę.
W cieniach ostrzega przed nie wywiązywaniem się z przyjętych obowiązków. Ucieczka. Sprawiedliwość nie zostanie dokonana. Osoba niegodna zaufania, nie można na niej polegać. Możliwa kradzież dóbr. Osoba bardzo leniwa, nie ma celu w życiu. Mało pomysłów, rzadkie uczucia. Rozprasza się chcąc wszystko objąć. Zubożenie. Utrata pracy. Utrata środków do życia. Wygnanie. Tendencje prześladowcze. Próżniactwo. Przejściowy okres niepewności. Mentalna, uczuciowa i materialna dewaluacja. Strata pieniędzy, biżuterii, dóbr. Wieloletnia spłata długów bądź należności. Niemożność związania końca z końcem.

Anioł Wcieleniowy: Mumiah
Należy do Chóru: Anioły
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 16.03 - 20.03 (Ryby: 25°- 29°59')
Związek z planetami:
Planety : Księżyc / Księżyc

Kwintesencja: Odczuwać z łagodnością

Charakterystyka ogólna Anioła: Anioł Lekarz, Ukończenie wszelkiej rzeczy, Omega, Odrodzenie

Mumiah jest obdarzony przydomkiem "Omega - Koniec Wszelkiej Rzeczy". Jako Regent Sefiry Yesod przebudza nas na jakości księżycowe powodując odczuwanie otaczającego świata w bardziej świadomy sposób. Daje możliwość odrodzenia się na nowym poziomie świadomości. Jest położnikiem Duszy - tym, który po każdej śmierci inicjacyjnej pomaga nam narodzić się do nowego sposobu bycia. Połączony z naturą, źródłami, rzekami, jeziorami, morzami i wszystkimi Devami Wody. Jako Anioł Opiekun ma moc spełniania, realizowania każdego przedsięwzięcia. Działa bez umiaru. Udziela daru uzdrawiania poprzez wykorzystanie nadprzyrodzonych sil i sprawczej mocy Boga. Zwraca jednak uwagę na zasadę Hipokratesa, mówiącą by pomagać, a nie szkodzić. Pomaga w rozwinięciu jasnowidzenia i jasno słyszenia, dzięki czemu zyskuje się między innymi możliwość wglądu w chore organy i dostrzeżenia przyczyny choroby. Jako Anioł Godzinowy prosi o przebudzenie naszych zmysłów duchowych, byśmy mogli widzieć niewidzialne i słyszeć niesłyszalne. Wymaga pracy nad intuicją, wrażliwością i jasnością naszego widzenia wewnętrznego. Może pomóc, byśmy nie brali miraży niskiego astralu za rzeczywiste i, w sposób bardziej ogólny, pomaga pracować nad naszymi wodami wewnętrznymi tak, by oczyszczać lustro naszej świadomości. Ułatwia kontakt z duchami przyrody a zwłaszcza z Ondynami. Urodzeni w dniach panowania Mumiaha mają wielkie zalety, które wyrażają poprzez siłę i energię swojego Anioła. Ekspresywni, nie potrafią zachować dyskrecji, aktywni i entuzjastyczni. Są przykładem równowagi pomiędzy wyobraźnią a przyziemnością. Skutecznie realizują podjęte plany, wytrwali w zamiarach. Wydajni, witalni, łagodni. Sława oczekuje ich w medycynie, ale i na innych polach także odkryją szczęście. Jako Anioł Lekarz, charakteryzujący się podwójną księżycową energią, pomaga we wszystkich chorobach dotyczących płynów w ciele, czy to będzie krew czy też limfa.

W negatywnym aspekcie rządzi zrozpaczonymi i samobójcami. Opieką otaczanych, którzy nienawidzą swojego życia i dnia. w którym się urodzili.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Mumiah, Odrodzenie, Drugie narodziny, zwraca uwagę na ogromne doświadczenie życiowe osoby konsultowanej. Koniec starego, początek nowego we wszystkim, co z sobą przynosi: zmiana miłości, pracy, ideologii, miasta, otoczenia, wszystkiego!!! Odnowa. Odrodzenie. Pojawienie się tych osób zapowiada koniec cyklu. Specjalista od zmian, w fizyce, w chemii. Sława medyczna. Wielki przyjaciel chorych i potrzebujących. Wszystko, co dana osoba zacznie, doprowadzi do końca. Długie życie, potrzebne i pełne realizacji. Powinieneś przygotować przyszłość zupełnie inną od teraźniejszości. Osoba konsultowana powinna się oczyścić, przejść na dietę. Głodówka. Nowe energie wytrysną w tobie i musisz mieć ciało czyste, tak, by mogły w nim krążyć, bezpiecznie dla ciebie.
W cieniach ostrzega przed samobójstwem, desperacją. Droga zatracenia, ścieżka bez wyjścia. Śmierć w przypadku choroby. Strata pracy, partnera, przyjaciół, klęska interesu. Wszystko, czego się dotknie, zawali się. Zwiastun nieszczęścia, jego wpływ prowadzi do ruiny. Śmierć Zniknięcie. Różnorodna dezintegracja Wszystko wykrusza się: firmy, narody. Konieczność przystosowania się do nowych warunków. Rozpad przedsiębiorstw, spółek, miłości, przyjaźni, idei i uczuć.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 9 lip 2014, o 13:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
halcia 17 napisał(a):
Irisko
ślicznie dziękuję . A on do jakich aniołów się może zwracać 04.09.1988.

Tak jak wspomniałam na stronie 13 tego tematu, ja nie szukam Aniołów Stróżów, czy Opiekunów, to są Anioły Kabały.
Anioł Słoneczny: Caliel
Należy do Chóru: Trony
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 26 stycznia (Wodnik: 5/6°), 7 kwietnia (Baran: 17/18°), 21 czerwca (Bliźnięta: 29/30°). 4 września (Panna: 11/12°), 16 listopada (Skorpion: 23/24°)
Związek z planetami:
Planety: Saturn / Saturn

Kwintesencja: Wywiązywać się ze zobowiązań z cierpliwością i dystansem

Charakterystyka ogólna Anioła: Sprawiedliwość, Bóg gotów spełnić prośby, Sąd Boży

Caliel jest obdarzony przydomkiem "Bóg Skory Do Nagród". Caliel, jako Regent Sefiry Binah, odgrywa specyficzną rolę pomiędzy Mistrzami Karmy. Jest tym, który może pomóc zrozumieć i przyswoić lekcje doświadczeń karmicznych, które są naszym udziałem w życiu. Wymaga dyscypliny i determinacji na wybranej drodze, pomaga posiąść cierpliwość i wytrwałość niezbędną do tego, by dojść do celu naszego wcielenia. To uprzywilejowany Instruktor każdego, angażującego się w poszukiwanie celu swojej inkarnacji. Każdy aspirant, który zwróci się do Caliela, otrzyma nauki i objawienia formy, którą powinien zrealizować w tym życiu. Modlitwa bądź medytacja do Caliela winna wyrażać akt wybaczenia za doznane krzywdy, a nie chęć zemsty i odwetu. Jako Anioł Opiekun ochrania w życiowych walkach i sprawia, że triumfuje prawda. Jest odkrywającym prawdę. Pomaga w wywiązywaniu się z przyjętych zobowiązań. Prosi, byśmy nie obmawiali, nie krytykowali, lecz umieli zaakceptować innych ponad ich oczywistymi słabościami, które są też naszym udziałem. Zapewnia wygraną w sądzie, o ile nie działa się wbrew podstawowym zasadom sprawiedliwości. Stwarza warunki i okoliczności sprzyjające wygraniu procesu bądź wkłada w usta poszkodowanych słowa, które przekonywająco oddziałują na sędziego. Patron w trudnych sprawach. Wspiera w walce z pesymizmem, niewiarą, wrogością, melancholią. Obdarza umiłowaniem prawdy, uczciwością, odwagą, determinacją, wrażliwością, charyzmą. Wpływa na umiejętność wyrażania swoich uczuć za pomocą słów, stosowania właściwych argumentów na przekonanie innych do swojego punktu widzenia. Podopieczni Caliela są sprawiedliwi, uczciwi, szukają prawdy, wydają obiektywne sądy. Posługują się przekonywującą argumentacją, umiejętnością syntezy i analizy, darem słowa. Jako Anioł Lekarz pomaga w schorzeniach kręgosłupa oraz kości.

W negatywnym aspekcie jego podopieczni lubują się w skandalicznych procesach. Są nieuczciwi, gwałtowni, wzbogacają się kosztem swoich klientów. Używają słowa by kłamać i oszukiwać. Manipulują faktami, stosują półprawdy.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Caliel, Sprawiedliwość, zapowiada prawidłowe i właściwe myślenie. Sprawiedliwość (wobec pytającego lub osoby konsultowanej). Rychłe nadejście pomocy. Uznanie niewinności (osoba konsultowana jest niewinna). Prawda zwycięży w procesie. Zdemaskowanie fałszywych świadków i winnych. Partner w interesach jest sprawiedliwy. Miłość Prawdy pozwoli na odkrycie Praw Świata. Możliwa kariera w sądownictwie. Osoba konsultowana może studiować prawo i zostać znamienitym prawnikiem. Moc ustawodawcza.
W cieniach ostrzega przed skandalicznym procesem. Skandal na horyzoncie (pytający lub osoba konsultowana). Wewnętrzna podłość, możliwość spotkania podłego człowieka, straty. Pochlebca. Możliwe głupie problemy, konflikty. Adwokat wzbogaca się kosztem klienta. Nagłe skomplikowanie spraw lub orzeczeń Oskubanie do suchej nitki. Ciemna sfera zakłóceń. Ofiara niesprawiedliwych praw.

Anioł Godzinowy: nie podano godziny

Anioł Wcieleniowy:Yehuiah
Należy do Chóru: Moce
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 3.09 - 7.09 (Panna: 10*-14*59')
Związek z planetami:
Planety : Mars / Uran

Kwintesencja: Działać z żywością

Charakterystyka ogólna Anioła: Minister Boski. Podporządkowanie. Bóg. który zna wszystkie rzeczy

Yehuiah jest nazywany " 8óg Wszechwiedzący". Udziela ochrony przed negatywnymi siłami i pozwala rozpoznać w porę przygotowane pułapki. Posiada elektryzującą moc wibracyjną, która pomaga zwalczać siły cienia wewnątrz nas i obudzić naszego wewnętrznego Wojownika Światła. To właśnie on otwiera drzwi naszych wewnętrznych więzień i zrywa łańcuchy, w które zakuło nas życie materialne. Jako Anioł Opiekun wymaga akceptacji i zrozumienia Karmy, pomaga w utrzymaniu regularności w praktyce duchowej. Pomaga w odkryciu naszej prawdziwej tożsamości. Prosi byśmy zharmonizowali nasze czyny z wolą naszego Boskiego
życiu kierunek zgodny z wolą naszej duszy. Opiekuje się tym, co wyższe i bardziej szlachetne. Urodzonym w dniach swojego panowania ułatwia odkrywanie własnych słabości, wskazuje drogę do ich pozbycia się Ułatwia przejście do czynu, kiedy jest to niezbędne. Także upewnia, że czyn, który chcemy wprowadzić w życie, jest adekwatny do woli Ja Jestem. Nie pozwala by poddawać się czyimś wpływom. Ułatwia panowanie nad naszym duchem. Obdarza odwagą, uwalnia od strachu i lęku. Opiekuje się ministrami, władcami, ludźmi wzbudzającymi respekt, autorytet. Podopiecznych Yehuiaha cechuje konstruktywność, wyobraźnia, mnogość talentów, wola, wytrwałość, metodyczność. Mogą tworzyć w dowolnej dziedzinie. Są metodyczni i wytrwali, osiągają konkretne wyniki w pracy duchowej, materialnej.

W negatywnych aspektach rządzi niesubordynacją. Prowokuje do buntów i rebelii, rewolt. Sieje strach, zniewolenie, uniżenie.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Yehuiah, Subordynacja, wskazuje na człowieka podporządkowanego swoim przełożonym, który nie ma ambicji zajęcia stanowisk nieprzeznaczonych dla niego. Zadowolenie ze stanowiska, które wskazano. Lojalność wobec szefa, wierność wobec Praw, wobec rządu. Można mieć do niego zaufanie. Pozna potencjalnych zdrajców. Możliwość zburzenia projektów zdrajców, wyprzedzenia ich działań. Wypełnia obowiązki, dotrzymuje zobowiązań związanych z kontraktem, umową, obietnicą Ochrona przed działaniami wynikającymi ze złej woli. Sukcesywne uwalnianie się od wszystkiego, co światowe i odkrycie wartości duchowych. Osoba godna zaufania.
W cieniach zwraca uwagę na niesubordynację, możliwy bunt. Konflikt z przełożonym, bez względu na miejsce pracy. Zaspokojenie pragnień wbrew wszystkim i wszystkiemu. Wywrotowiec, możliwość uwięzienia. Okazja czyni zbrodniarzem. Nie uznaje żadnych praw moralnych, porządku, hierarchii, autorytetu.
Te oceny są ważne tylko w momencie konsultacji. Siły Otchłani są autodestrukcyjne i, w konsekwencji, osoba konsultowana może się zmienić, stając się zaprzeczeniem tego, co widać podczas układu kart, jeśli karta jest odwrócona.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2014, o 13:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
Inka92 napisał(a):
Pani Iriso,
bardzo proszę o sprawdzenie 26 lipca 1992 11.40
z góry dziękuję :)

Proszę bardzo :)
Anioł Słoneczny:Hahasiah
Należy do Chóru: Księstwa
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 27 lutego (Ryby: 8/9°), 11 maja (Byk: 20/21°), 26 lipca (Lew: 2/3°), 8 października (Waga: 14/15°), 19 grudnia (Strzelec: 26/27°)
Związek z planetami:
Planety : Wenus / Jowisz

Kwintesencja: Kochać z radością i zaufaniem

Charakterystyka ogólna Anioła: Anioł Lekarz, Bóg ukryty. Błogosławione widzenie. Medycyna Uniwersalna, Kamień Filozoficzny

Hahasiah jest obdarzony przydomkiem "Bóg Ukryty". Jako Anioł Opiekun ma mocną, lecz łagodną wibrację, silną i czułą jednocześnie. To Mistrz, który uczy zarówno poprzez Miłość, którą daje swym uczniom, jak i przez wiedzę, którą im przekazuje. Podążającym jego Ścieżką daje możliwość ukończenia z sukcesem misji odkupieńczych. Lecz zanim będziemy marzyć o ratowaniu innych musimy sami zacząć być w doskonalej harmonii z samym sobą. Jako Anioł Godzinowy wymaga duchowego wzniesienia duszy. Pracuje na Drodze, która wiedzie od Miłości do Wiary i Nauczania Duchowego. Jest to Anioł Lekarz, który aktywnie uczestniczy w uzdrowieniach duchowych, o które proszą cierpiący. Przywraca fizyczne i duchowe zdrowie, przynosi misję odkupienia, sprzyja adaptacji. Pragnie by jego podopieczni wznosili na wyżyny swoje dusze, odkrywali mądrość. Przez Hahasiaha przemawia moc życzliwości i szczerości, które są immanentnymi cechami urodzonych w dniach jego panowania. Dążą do zrozumienia otoczenia, poznania tajemnic zwierząt, roślin, minerałów, świata Natury. Energiczni, zdolni, odważni i śmiali. Zachowują własne zdanie i bez wahania podążają w kierunku obranego przez siebie celu. Cechuje ich wielka wyobraźnia, mnogość pomysłów. Charakteryzują się wyobraźnią, umiłowaniem wiedzy. Mogą zostać biologami, botanikami, parapsychologami, lekarzami, chemikami, fizykami, znawcami medycyny naturalnej. Jako Anioł Lekarz działa szczególnie na choroby spowodowane menopauzą a także zaburzeniami hormonalnymi. Działa też na system trawienny (wątroba, trzustka, pęcherzyk żółciowy, jelita) i górne drogi oddechowe.
W negatywnym aspekcie opiekuje się szarlatanami i wszystkimi, którzy zawodzą zaufanie innych, obiecując im niezwykłe rzeczy. Obce im są odkrycia, głód wiedzy. Nieżyczliwi, pozbawieni poczucia współczucia.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Hahasiah, Kamień Filozoficzny, sygnalizuje moc uzdrawiania. Ekspert wiedzy ezoterycznej; prawdziwy Mag. Chory znajdzie osobę, która go uzdrowi. Posiada umiejętność odkrycia prawdy. Dusza bardzo wzniosła Posiada prawdziwą Mądrość. Ekspert w chemii, fizyce. Powinien studiować te dziedziny albo nauki przyrodnicze, gdyż posiada wrodzoną wiedzę na ten temat. Może dokonać wielkich odkryć. Zna przyczyny, które powodują pewne skutki; pozwoli mu to zmienić zachowania ludzkie a także zachowania dotyczące interesów. Lekarz z powołania. Będzie kontemplował dynamikę boską, by móc zastosować ją dla rozwoju społeczeństwa. Pozna znaki, symbole, i może stać się mądrym producentem talizmanów, amuletów i pentakli. Niezwykła i jasna umiejętności rozróżniania.
W cieniach ostrzega przed szarlatanem. Górnolotne mówienie o sprawach, na których się zna. Nadużycie zaufania, czyjegoś lub osoby konsultowanej. Niemożliwość dotrzymania obietnic Oszukańczy uwodziciel. Można stać się ofiarą oszustwa Pseudomag, pseudoguru lub pseudo jasnowidz może przywłaszczyć sobie twoją fortunę. Nie słuchać żadnych rad, od nikogo; ufać jedynie swojej przytomności i umiejętności rozróżniania. Tendencja do czarnej magii. Poszukujesz mądrości złymi drogami. Złe podstawy doprowadzą do zawalenia się przedsięwzięcia, o które pytasz.

Anioł Godzinowy:Khavaqulah
Należy do Chóru: Moce
Czas (Anioł Godzinowy): 11:21 -11:40
Związek z planetami:
Planety : Mars / Jowisz

Kwintesencja: Działać z radością i zaufaniem

Charakterystyka ogólna Anioła: Bóg, który daje Radość, Boski Mediator, Pogodzenie

Khavaquiah jest obdarzony przydomkiem "Bóg Dający Radość". Wymaga pracy nad szacunkiem wobec Nauczycieli i Istot, które nas prowadzą po Drodze. Prosi o zachowanie wiary w naszych Przewodników, tak widzialnych, jak i niewidzialnych. Pozbawieni tej wiary będziemy nieustannie wątpić i nie posuniemy się do przodu na Ścieżce Duchowej. Prosi o zharmonizowanie i pozostawanie w stanie doskonałości. Spełnienie tej prośby pozwala mieć świadomość i przekonanie, iż pewnego dnia przyjdzie nasza kolej na prowadzenie innych po i ku Drodze. Jako Anioł Opiekun obdarza nas niezbędną siłą, która pozwoli nam wprowadzić w życie przyjęte zasady nauczania. Pozwala czuć się w harmonii z naszą duchową rodziną. Khavaquiah był jednym z Aniołów Usługujących, który intensywnie pracował z Ameridienami w Tradycji ludu Ongwehonwe. Jest wiecznym Wojownikiem Mądrości, który przychodzi nauczać nas siły, odwagi i brawury a przede wszystkim Honoru. Opiekuje się działalnością grupową, rodzinną, sprawami spadkowymi. Daje możliwość naprawienia błędów, pomyłek, złych wyborów. Obdarza darowiznami, prezentami losu, zyskami ze sprzedaży rodzinnych dóbr. Urodzeni w dniach jego panowania są oddani ideom, zawsze potrzebują określonego celu bądź wyzwania. Cieszą się pokojem, harmonią i radością. Są wszakże uparci, bowiem nie ustąpią dopóki nie zrealizują przyjętego zamierzenia. Charakteryzują się wielkim sercem, odwagą, poczuciem sprawiedliwości. Pozostają w zgodzie z samymi sobą, rodziną, oponentami.

W negatywnym aspekcie powoduje niezgodę w rodzinie, sprowadza rujnujące procesy, preferuje niesprawiedliwość. Sieje zamęt w grupach, skłóca z otoczeniem. Destabilizuje.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Khavaquiah, Pogodzenie, przynosi pojednanie. Obrażający proszą o przebaczenie. Pieniądze ze spadku, daru lub podziału zysków ze sprzedaży dóbr rodzinnych. Harmonijne relacje rodzinne, osiągnięcie consensusu. Radosny koniec negocjacji. Zgoda ze wszystkimi może kosztować. Konkurent, rywal da pieniądze, by mieć święty spokój. Wierność wynagrodzona. Docenienie zasług. Dobre relacje z towarzystwem z przeszłości. Człowiek pokoju. Starsze generacje popierają projekty. Podtrzymuj dobre relacje ze starszymi bądź starymi przyjaciółmi.
W cieniach ostrzeżenie przed rozdźwiękiem. Niesprawiedliwy proces. Ruina. Rodzina jest kontra. Trudności wszelkiego rodzaju. Wszystko idzie coraz gorzej. Przedsięwzięcie grozi zawaleniem się bądź już zaczęło się rozsypywać. Nagle piętrzące się przeszkody pomimo wcześniej sporządzonego planu i dokładnego rozeznania sytuacji. Wiele komplikacji. Trudności z pogodzeniem się. Trudności w otrzymaniu pieniędzy ze spadku. Niemożność podziału majątku. Niewierność. Odrzucenie ze strony starszych generacji. Usługi nie zostaną zaakceptowane. Niepotrzebne poświęcenie. Bezsensowne wysiłki, brak akceptacji społecznej. Nieporozumienia między rodzicami i dziećmi.

Anioł Wcieleniowy: Nith-Haiah
Należy do Chóru: Dominacje
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 23.07 - 27.07 (Lew: 0° - 4°59')
Związek z planetami:
Planety : Jowisz / Uran

Kwintesencja: Gospodarować, dawać z żywością, dynamicznie

Charakterystyka ogólna Anioła: Bóg, który daje mądrość, Mistrz wewnętrzny

Nith-Haiah jest obdarzony przydomkiem "Bóg Dający Mądrość". Jako Anioł Opiekun wymaga od swoich podopiecznych mądrości wewnętrznej, by w codziennym życiu zostali uznani za tych, co niosą Światło Boże. Przegania negatywne intencje i projekcje chorobliwych myśli pochodzących od antywtajemniczonych. Wspomaga pracę nad ciałem snu i pozwala rozwijać mediumiczny dar. Przekazuje stosowną inspirację wszystkim nauczającym: tym, którzy są odpowiedzialni za grupy a także dyrektorom przedsiębiorstw. W zabiegach o rozwój duchowy jest on sprzyjającym Przewodnikiem, przynoszącym nauki Ery Wodnika: nowatorskie nauczanie, dyskutujące/polemizujące z wszystkimi naszymi zdobyczami, z całą naszą dotychczasową wiedzą. Nith-Haiah opiekuje się ezoteryzmem, mądrością. Obdarza intuicją, siłą woli, umiłowaniem prawdy, kreatywnością, perfekcją,, zdolnościami mediumicznymi, mądrością. Reprezentuje władzę nad duchowymi mocami, ułatwia pojmowanie głębokich sekretów życia. Pomaga postrzec prawdziwy cel życia i otacza duchową siłą. Rozwija altruizm, dobroczynność, bezinteresowność, pewność siebie. Ułatwia medytacje, relaksację, pracę nad własnym rozwojem na duchowej ścieżce, nad snem. Życiem podopiecznych kieruje tak, aby stali się w przyszłości duchowymi nauczycielami. Potęga siły ich woli pozwoli im zapanować nad każdą sytuacją, uwolnić się od zła, destrukcji i magii, wybrać wartości życiowe. Urodzeni w dniach panowania Nith-Haiaha są mądrzy i szczerzy. Mogą zajść wysoko w naukach teoretycznych, jeśli będą twórczymi. Bliski ich sercu jest pokój, ale i samotność. Wybierając istotne wartości życiowe zamiast własnego prestiżu będą wieść życie w pełni niezachwianego szczęścia.

W negatywnym aspekcie zachęca do uprawiania czarnej magii, ulegania podszeptom złego. Ludziom, zwierzętom, płodom ziemskim przekazuje negatywne cechy. Pielęgnuje myślenie o sobie, destrukcję, chorobliwe projekcje, daleko posuniętą interesowność.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Nith-Haiah, Mądrość mówi, iż osoba konsultowana posiada ogromną Mądrość. Odkrycie prawdy dotyczącej tematu konsultacji. Precyzyjne rewelacje, objawienia w snach. Ukochanie Pokoju. Poszukiwanie spokojnego miejsca, by żyć w samotności. Prawdziwy Mag, dobroczyńca. Studia nauk ezoterycznych. Nosiciel Miłości. Ochrona. To, co jest poszukiwane, znajdzie się. Perfekcja w działaniach. Doskonalenie rzeczy niedoskonałych. Wolność od materialnych wartości. Osoba konsultowana jest bezinteresowna, świat biznesu jest jej obcy. Śpiący Mistrz przebudza się. Umiejętność kojarzenia pozornie odległych faktów.
W cieniach ostrzega przed czarnym magiem. Zło, brak nadziei, rozpacz przekazana przez kogoś. Diabeł mieszka we wnętrzu danej osoby. Ktoś źle czyniący, należy unikać tej osoby. Działania autodestrukcyjne lub emocjonalne/fizyczne pasożytnictwo. Nieuczciwe środki w celu osiągnięcia sukcesu. Los trudny, przeciwny. Prześladowania, nienawiść.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2014, o 13:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1255
lololobo1 napisał(a):
Witam,
Chciałabym prosić o sprawdzenie moich Aniołów 17.10.1980 19:40

Dziękuję i pozdrawiam,
Karolina

Proszę bardzo :)
Anioł Słoneczny: Mitzrael
Należy do Chóru: Archanioły
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 8 marca (Ryby: 17/18°), 21 maja
(Byk: 29/30°), 4 sierpnia (Lew: 11/12°), 17 października (Waga: 23/24°), 27 grudnia w godz. 12:01-24.00 (Koziorożec: 5/6°)
Związek z planetami:
Planety : Merkury / Mars

Kwintesencja: Myśleć, mówić z żywością, bez wahania

Charakterystyka ogólna Anioła: Anioł Lekarz. Bóg, który powoduje ulgę wśród uciskanych. Misja Boża, Naprawa

Mitzrael jest obdarzony przydomkiem "Bóg pocieszający Będących w Kłopotach/Opresji. Jako Anioł Opiekun wymaga synchronizacji naszych myśli, kierowania ich zawsze we właściwym kierunku, w stronę Ducha. W ten sposób nasze słowo, jeśli będzie zgodne z naszymi czynami, będzie słowem właściwym. Życzy sobie równowagi między czasem na refleksję, na myślenie, a czasem akcji. Prosi byśmy nie podejmowali żadnych działań bez uprzedniego zastanowienia się nad ewentualnymi skutkami, ale zarazem nie chce byśmy opóźniali bez końca podjecie działań. Zapewnia psychiczne zdrowie, uwalnia prześladowanych bądź represjonowanych. Obdarza talentem i dystynkcją. Jest Aniołem Właściwych Decyzji, uwalnia tych, którzy cierpią niesprawiedliwość w życiu codziennym. Prosi o bycie wiernym tym, dla których pracujemy, przy czym bez znaczenia jest czy chodzi o byty wcielone czy też niewcielone. Daje nam szybkość, błyskawiczność w akcji właściwej, która wynika z godziwych myśli. Możemy go przywołać by prosić o inspirację w trudnych wyborach życiowych. Pomoże w podjęciu odpowiedniej decyzji. Jest Aniołem dającym Słowo, poprzez związek między ciałem mentalnym i ciałem przyczynowym temu, który jest doskonale zrównoważony w różnych ciałach. Słowo jest połączeniem głosu serca i głosu rozróżnienia: jeden bez drugiego nigdy nie będzie stwórcą. Urodzeni w dniach panowania Mitzraela cechują się wielką duchową i fizyczną siłą, dożywają sędziwego wieku. Są znani i cenieni za swoje zdolności, tak fizyczne, jak intelektualne. Mają dużą wyobraźnię, wolę tworzenia, kreują nowe idee, realizują własne pomysły. Przekonujący, dysponują wiedzą na temat zwalczania konkurencji w każdej wybranej przez siebie dziedzinie. Jako Anioł Lekarz przynosi drogocenną pomoc w powrocie do zdrowia rannych po wypadkach, wskutek przemocy fizycznej, operowanych. Chroni sportowców i chirurgów. Leczy choroby na poziomie Duszy, pomaga wyzdrowieć z chorób psychicznych.

W negatywnym aspekcie czuwa nad wszystkimi niesubordynowanymi bytami. Wpływa na złe fizyczne i moralne cechy. Utrudnia bądź uniemożliwia wyjście z psychicznej choroby.

Blaski i cienie dywinacji.
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Mitzrael, Naprawa, sygnalizuje urodzonego uzdrawiacza, szczególnie w zakresie psychicznych chorób. Wielki psychiatra, psychoanalityk, psycholog. Osoba panująca nad swymi emocjami, pasjami. Jeśli jest chory umysłowo, narkotyzuje się, zregeneruje się. Prześladowcy przestaną go szarpać, nachodzić. Będzie wolny. Zwycięży wrogów. Może stać się wybitną osobistością. Wielki talent. Wierność przełożonym. Posłuszeństwo. Dobre zdrowie. Wysoka moralność. Długowieczność. Będzie musiał naprawić swe dawne błędy. Jeśli ma dzieci chore umysłowo, wyzdrowieją. Będzie bronił szlachetnych i wzniosłych idei. Może zreperować skomplikowane maszyny, które źle funkcjonują Użyje logiki, by obroni.: się przed .absurdalnymi argumentami Będzie musiał skonfrontować się z absurdem i zwyciężyć go. Jego przełożeni będą mieli podobne reakcje.
W cieniach zapowiada niesubordynowaną osobę. Będzie częścią wszelkiego rodzaju buntów: przeciwko rodzicom, ideologiom (uciekinier), prawom, zasadom, władzy (cywilnej lub wojskowej). Skłonności do zachorowań. Słaba moralność. Niewierność, nieposłuszeństwo. Krótkie życie. Krótkotrwałe przedsięwzięcia. Walka z autorytetem, z ustanowioną władzą. Wielki sukces w okresach bałaganu i rewolucji. Wszystko jest prowizoryczne. Brak równowagi psychicznej. Będzie zdominowany przez swe pasje. Niezwykły talent do obrony perwersji. Jego życie opierać się będzie na błędzie i jego sytuacja będzie niestabilna. Niebezpieczeństwo zawalenia tam, gdzie się znajdzie.

Anioł Godzinowy:Harahel
Należy do Chóru: Archanioły
Czas (Anioł Godzinowy): 19:21 -19:40
Związek z planetami:
Planety : Merkury / Jowisz

Kwintesencja: Myśleć, mówić z radością i zaufaniem

Charakterystyka ogólna Anioła: Bogactwo inteligencji, Boski Skarb. Bóg, który zna wszelkie rzeczy

Harahel nosi przydomek "Bóg Znający Wszelkie Rzeczy". Jako Anioł Opiekun zawiaduje drukiem, książkami, wszystkim, co wiąże się ze słowem pisanym i przekazywaniem wiedzy. Umożliwia wejście na wyższy poziom świadomości, percepcji. Sprzyja porozumieniu w rodzinie, duchowemu rozwojowi. Patron fizycznej i intelektualnej płodności. Urodzeni w dniach władania Harahela cechują się intelektualnym bogactwem, owocnymi przedsięwzięciami, siłą woli. Zdeterminowani w wyznaczaniu celów i ich osiąganiu. Podejmują konstruktywną działalność umysłową, studiują i poszerzają zakres wiedzy. Jako Anioł Godzinowy prosi, byśmy pracowali nad naszym niższym mentalem, abyśmy nie pozwolili sobie na zamykanie się w sterylnych myślach, w intelektualnym mentalu, który nie pozwala nam zaangażować się we właściwą akcję, akcję inspirowaną przez Przewodników. Wymaga także od nas szacunku i posłuszeństwa wobec Mistrzów, co jest podstawowym warunkiem, jeśli chcemy posuwać się do przodu na Drodze. Zatem, jeśli porzuciliśmy poziom niższego mentalu, jeśli umiemy słuchać naszego wewnętrznego Mistrza, łączącego nas z Przewodnikami w Niewidzialności, pozwoli odnaleźć ukrytą perłę w ofiarowywanym nauczaniu, pomoże zrozumieć oraz przyswoić sobie tę wiedzę. Oczekuje więc od nas, byśmy uznali to nauczanie za skarb, który daje nam Niebo poprzez Przewodników wcielonych i szanowali ich z tego powodu, będąc świadomymi, że otrzymana wiedza nie daje nam jakiejkolwiek władzy, lecz przede wszystkim nakłada na nas obowiązek pomocy braciom mniej zaawansowanym na Drodze. Podopieczni Harahela są uczciwi, sprawiedliwi, utalentowani, osiągają powodzenie w biznesie, przyczyniają się do poprawy warunków życia innych ludzi. Charakteryzują się idealizmem, odwagą. Mają zmysł analizy i syntezy.

W negatywnym aspekcie otacza opieką wrogów oświecenia. Powoduje ruinę i destrukcję, zniszczenie w wyniku pożaru, bankructwo skutek defraudacji i oszustw w transakcjach. Preferuje tchórzostwo, bierność, intelektualne otępienie.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Harahel, Intelektualne bogactwo zapowiada niezwykła, praktyczną inteligencję. Dobre interesy. Fortuna na finansowych spekulacjach. Wszystkie przedsięwzięcia zakończą się sukcesem. Zatriumfuje na rynku wydawniczym: wydawnictwo, księgarnia, drukarnia; lub jako pisarz lub dziennikarz. Wszystkiego będzie się uczył z zadziwiającą łatwością. Posłuszny i pełen szacunku syn. Płodna kobieta. Zgromadzi ogromną fortunę. Osoba konsultowana powinna zwrócić się w stronę intelektualnej działalności. Powinieneś (powinnaś) mieć dziecko. Może stać się bardzo bogaty, jeśli gra na giełdzie. Przedsięwzięcie, zamknięte do tej pory, powinno stać się opłacalnym i przynosić zyski. Spotkanie opatrznościowej osoby. Powinien utrzymywać stosunki z wielkimi tego społeczeństwa.
W cieniach ostrzega przed umysłowym zamgleniem, otępieniem. Przedsięwzięcia zawalą się. Podpalacz; tam, gdzie będzie pojawi się ogień. Oszustwa spowodują upadek firmy. Roztrwonienie fortuny. Możliwość zostania ofiarą pożaru. Ruina przez spotkane osoby. Nieprzyjaciel światła; nie może znieść światła. Nie uzewnętrznia swych energii w sposób normalny. Skłonność do podpalenia własnych dóbr by uciec od bankructwa. Zostanie pisarzem, który będzie wykorzystywał skandale społeczne lub wykupione na własność deklaracje gwiazd. Bezpłodność. Związki z osobami destruktywnymi.

Anioł Wcieleniowy:Hahahel
Należy do Chóru: Cnoty
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 14.10-18.10 (Waga: 20°-24°59')
Związek z planetami:
Planety : Słońce / Uran

Kwintesencja: Być, promieniować z żywością

Charakterystyka ogólna Anioła: Religijność, zaangażowanie. Bóg w Trzech postaciach. Mądrość, Piękno, Siła

Hahahel jest obdarzony przydomkiem "Bóg w Trzech Osobach". Jako Anioł Opiekun oczekuje od nas Transformacji wewnętrznej, transmutacji oraz zaakceptowania naszej inkarnacji i zrealizowania w nas naszej prawdziwej istoty, byśmy mogli urzeczywistnić naszą misję. W tym celu powinniśmy zaprezentować się nadzy przed okiem Boga. Następnie przejść przez ogień ducha, który spali wszystkie nasze pozory, wszystko, co nie jest nami. I wtedy, jak Feniks, jeśli rzeczywiście zaakceptujemy się takimi, jakimi jesteśmy i naszą misję, będziemy mogli odrodzić się z naszych popiołów i ewoluować ku światlejszej świadomości, która pozwoli nam zrealizować nadejście Ery Wodnika. Wtedy właśnie da nam siłę i wiarę niezbędną do lego, byśmy mogli przekazać innym len nowy ogień znajdujący się w nas celem oświecenia jak największej ilości ludzi światłem Wszechmiłości. W kontakcie z Energią Chrystusową prosi, byśmy promieniowali wokół nas, w codziennym życiu, tym nowym ogniem, który Jezus przyszedł przynieść na Ziemię 2000 lal temu. Hahahel jest patronem religii i ludzi szerzących dobre słowo. Sprzyja zakorzenieniu wiary w naturze człowieka, chroni przed obmową, inspiruje do kazań, religijnych przemówień. Opiekuje się misjami religijnymi, naukami ezoterycznymi, niekonwencjonalną medycyną. Daje wgląd w wielowiekową Mądrość ludzkości, inspirując do nowych, niekonwencjonalnych zastosowań Starej Wiedzy. Swoich podopiecznych prowadzi ku miłości i mądrości, bowiem miłość jest siłą jednoczącą duszę z Bogiem. To właśnie Miłość napełnia duszę radością, oczyszcza ją z wszelkich mroków. Sprawia, że ich sumienia zmierzają w stronę wyższych ideałów i lego, co jest istotnie znaczące. Życie materialne wraz ze swoimi strukturami, zobowiązaniami, nie jest ich dziedziną.
Są krytyczni, chętnie usuwają się w cień. Ważnym dla nich jest osiągniecie harmonii. Są szczodrzy, bezinteresowni, promieniują życzliwością i dostatkiem. Bywają natchnieni duchowo bądź artystycznie. Charakteryzują się wysokim stopniem moralności, mądrością, pokorą oraz prostotą.
W negatywnych aspektach rządzi odstępstwami od wiary, renegatami oraz wszystkimi, którzy hańbią kapłański stan nieodpowiedzialnym i skandalicznym zachowaniem. Szerzy poczucie beznadziejności, goryczy miłosnych zawodów.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Hahahel, Kapłaństwo, wskazuje na osobę, przeznaczoną do boskiej służby. To, co raz się nie powiodło, uda się teraz. Dobry człowiek, nosiciel zaraźliwej wiary i nadziei. Triumf w walce przeciwko oszczercom. Wielka dusza zdolna do wielkich poświęceń. Posiada wielkie zapasy energii. Człowiek jutra, innowator, zdolny przejawić miłość Chrystusową. Funkcjonowanie według innych reguł, norm. Wyrastanie poza seryjny model. Niekonwencjonalne odejście do codziennych obowiązków. Praktyka prawdziwego kapłaństwa wobec społeczeństwa. Człowiek uniwersalny, bez specjalnych więzów wobec jakiegoś narodu, ojczyzny, ziemi... Poszukiwanie Boga przyniesie wszystko.
W cieniach zapowiada odszczepieńca, który zwalcza to, czego wcześniej bronił. Uciekinier: opuści przedsiębiorstwo, partię, by zapisać się do partii przeciwnej, lub by pracować z dotychczasową konkurencją. Renegat religijny, z tendencją do zaprzeczania wszystkim religiom czy ideologiom, które wyznaje. Skandaliczne zachowanie, które zmusi do opuszczenia partii, grupy, firmy. Może być księdzem lub znaną głową kościoła. Pozorność zalet.


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL