Utwórz nowy temat Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 161 ] 
Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 5 gru 2013, o 09:32 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 gru 2013, o 09:21
Posty: 2
Podziękowań: 0
Czesć .Jestem tu po raz pierwszy.Mam pytanie ,wiem ze moim opiekunem jest POYEL(28.12.) Powiedzcie mi prosze czy to anioł godzinowy ? I co to wogóle oznacza? Czy mam sie do Niego zwracac w okreslonej godzinie? Jak wogule wygladaja wasze rozmowy (spotkania) z Aniołami .Powiem wam ze w młodosci nie byłam wierząca ,byłam mocno antyyyyy czy to moze mi utrudnic kontakt z moim aniołem ? .Odpiszcie co robić .Dzieki


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 5 gru 2013, o 09:35 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 5 gru 2013, o 09:21
Posty: 2
Podziękowań: 0
Podaje rok 1977 godz 15ta


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 5 gru 2013, o 14:27 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2013, o 11:29
Posty: 10
Lokalizacja: Lublin/Polska
Podziękowań: 2
O jeżu! Widzę, że trafiłam na subcio temat :p Skoro wszyscy proszą to i ja bardzo bym chiała poznać swojego Anioła. Jak dotąd niestety mi się nie ujawnił ani razu więc może mnie nie lubi? :) Oto moje dane: 26 marca 1993, 22:00

Dziękuję bardzo! :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2013, o 12:40 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 24 wrz 2013, o 12:46
Posty: 6
Podziękowań: 0
27.09.1991, z góry dziękuję za odpowiedź ! :)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 9 gru 2013, o 01:16 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
trauma55 napisał(a):
Czesć .Jestem tu po raz pierwszy.Mam pytanie ,wiem ze moim opiekunem jest POYEL(28.12.) Powiedzcie mi prosze czy to anioł godzinowy ? I co to wogóle oznacza? Czy mam sie do Niego zwracac w okreslonej godzinie? Jak wogule wygladaja wasze rozmowy (spotkania) z Aniołami .Powiem wam ze w młodosci nie byłam wierząca ,byłam mocno antyyyyy czy to moze mi utrudnic kontakt z moim aniołem ? .Odpiszcie co robić .Dzieki

Eh już po raz kolejny w tym temacie pisze, że te Anioły, które tutaj opisuję dotyczą kart Anioły Kabały. Według tego "systemu" każdy człowiek ma swoje własne trzy anioły, Anioła Słonecznego - dotyczy dnia i miesiąca urodzenia, Anioła Godzinowego - dotyczy godziny urodzenia i Anioła Wcieleniowego - który opiekuje się określoną ilością dni, coś podobnego jak Anioł Słoneczny. Tych aniołów jest 71 i każdy ma przypisany dzień, godzinę, okres czasu, którymi się opiekuje. Na podstawie daty urodzenia, można ustalić te trzy anioły i dowiedzieć się, który akurat wtedy opiekował się Twoim daniem/godziną urodzenia.
Jeżeli chcesz się do niego modlić, to się módl. Myślę, że to czy jesteś wierząca, czy nie nie ma tutaj nic do znaczenia, każdy człowiek ma swojego opiekuna, czy jak, kto woli anioła stróża i raczej każdy może z nim nawiązać kontakt.

trauma55 napisał(a):
Podaje rok 1977 godz 15ta

Jeżeli mam sprawdzić, te trzy anioły, to poproszę o dokładną datę urodzenia. Godzina 15, ale równa?

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 9 gru 2013, o 01:21 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Panna M napisał(a):
O jeżu! Widzę, że trafiłam na subcio temat :p Skoro wszyscy proszą to i ja bardzo bym chiała poznać swojego Anioła. Jak dotąd niestety mi się nie ujawnił ani razu więc może mnie nie lubi? :) Oto moje dane: 26 marca 1993, 22:00

Dziękuję bardzo! :)

Proszę bardzo :)
Anioł Słoneczny: Lelahel
Należy do Chóru: Serafiny
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 14 stycznia (Koziorożec: 23/24°), 26 marca (Baran: 576°), 8 czerwca (Bliźnięta: 17/18°), 23 sierpnia (Lew: 29/30°), 4 listopada (Skorpion: 11/12°)
Związek z planetami:
Planety: Neptun / Wenus

Kwintesencja: Przebudzać się z miłością i współczuciem

Charakterystyka ogólna Anioła:
Anioł Lekarz, Bóg wychwalany, Dobroczynność Boska, Światło

Lelahel zwany również jako "Bóg Godzien Modlitwy". Jest Aniołem Iluminacji. Oświecenia Dzięki niemu i wykorzystaniu naszej intuicji możemy spostrzec w jednej chwili ogrom miłości Niewcielonego dla nas i dla całego jego Stworzenia. Jest Strażnikiem Świątyni Wewnętrznej, do której może wejść jedynie ten, który znalazł Mistycznego Graala. Kielich Serca... Daje inspiracje poetom, malarzom i artystom, pozwalając im odczuć głęboko piękno świata, w którym żyją i sprawuje władzę nad miłością, sztuki, nauką, fortuna i sławą. Urodzeni pod wpływem Lelahela są wynalazcami, filantropami, tworzą i finansują dzieła sztuki. Oświeceni mądrością i pokorą ducha, ogarniają istotę bytu. Droga postępowania zostaje wyjaśniona podczas snu bądź medytacji. Od swoich podopiecznych, jako Anioł Opiekun, wymaga rozbudzenia artystycznej wrażliwości poprzez częste kontakty z Pięknem pod każdą postacią obserwację cudów Natury i sycenie się nimi. Obdarza ich talentem, umożliwia osiągnięcie sukcesu w naukach ścisłych i sztuce. Cechuje ich dobrze rozumiana ambicja. Wiem, że nic nie wiem - to dewiza urodzonych pod znakiem Lelahela, ponieważ prawdziwa mądrość uczy pokory wobec własnej wiedzy, będącej przecież kroplą światła w oceanie. Bliskie są im fortuna czy sława, będąca efektem wytężonej pracy i czynów, podejmowanych w odpowiednim momencie. Lelahel ostrzega wszakże przed uciekaniem się do niedozwolonych środków bądź chorobliwą ambicją, która już niejednego zgubiła. Są silni wolą, uczciwi w postępowaniu, honorowi, energiczni w działaniu. Emanują osobistym magnetyzmem Stanowią podporę w kryzysowych sytuacjach. Jako Anioł Lekarz uzdrawia na duchowym i fizycznym poziomie oraz wpływa na szybkie wyzdrowienie, o ile choroba nie ma karmicznego podłoża. Leczy choroby, wobec których współczesna medycyna pozostaje bezradna. Rozwiązanie problemu najczęściej jest przekazywane podczas snu bądź medytacji.
W negatywnych aspektach rozwija nadmierną ambicję. Kusi, by wywyższać się ponad innych. Opiekuje się wszystkimi, którzy szukają szczęścia oraz sławy, wykorzystując w tym celu wszelkie nielegalne i niedozwolone środki.

Blaski i cienie dywinacji
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Lelahel, Światło przynosi szybkie wyzdrowienie. Pytający bądź osoba konsultowana osiągnie szczęście. Pieniądze, sława. Nowa miłość. Świadek namiętnego wydarzenia Dobrze prosperujący biznes. Właściwe wybory. Znamienity naukowiec. Istniejący problem zostanie rozwiązany i przyniesie pozytywne owoce. Sukces w reklamie - top model, reprezentowanie znanej marki. Przyjaźń możnych i wpływowych. Dusza towarzystwa. Zrozumienie ezoterycznych nauk. Sława wynikająca z czynów i talentu.
W cieniach Lelahel ostrzega przed wybujałą ambicją, która może pogrążyć innych, byleby zaspokoić własne pragnienia. Stosowanie niedozwolonych sposobów, brudne pieniądze. Deptanie ludzi. Atrakcyjność nielegalnego. Niestabilna sytuacja. Spektakularne zyski połączone z ryzykiem uwięzienia. Szantaż, ofiara szantażysty. Podporządkowanie, korupcja, łapówki. Handel wpływami.

Anioł Godzinowy: Manakel
Należy do Chóru: Anioły
Czas (Anioł Godzinowy):21:41 - 22:00
Związek z planetami:
Planety : Księżyc / Saturn

Kwintesencja: Odczuwać z radością i cierpliwością

Charakterystyka ogólna Anioła: Anioł Lekarz. Bóg, który asystuje i utrzymuje wszystkie rzeczy. Wierność Boga, Wiedza Dobra i Zła

Manakel nosi przydomek "Bóg Wspierający i Utrzymujący Wszystkie Rzeczy". Jest Aniołem Dobra i Zła. Wymaga panowania nad naszymi energiami Wody, emocjonalnym morzem, poprzez pracę nad zharmonizowaniem naszego Drzewa Życia. Pomaga zrównoważyć Wodę i Ziemię w strukturze energetycznej Jestestwa. Gdy mamy zbyt dużo wody, gdy emocjonalność zagraża zalaniem nas, gdyż nasza Ziemia wewnętrzna nie jest wystarczająco stabilna - należy przywołać Manakela. Jako Anioł Opiekun rozumie nasze słabości i pragnie, byśmy posiadali najlepsze cechy ciała i duszy. Wprowadza stabilność i trwałość w podejmowanych działaniach. Jego podopieczni są przyjemni w zachowaniu, uzyskują przyjaźń i poparcie wpływowych osób. Charakteryzują się wrażliwością, chociaż mogą jej nie przejawiać. Są pomocni, wiarygodni, żarliwi i stanowczy. Cechuje ich praktyczna inteligencja, która ułatwia zrealizowanie nowatorskich idei, znaleźć drogę do sukcesu. Urodzeni w dniach panowania Manakela są badaczami podświadomości, doradcami, psychologami, odkrywcami, także artystami. Potrafią wybaczać innym, również sobie. Sprzyja uwolnieniu, rozpuszczeniu, przepracowaniu karmy poprzez łaskę i zrozumienie. Ułatwia osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Jako Anioł Godzinowy wymaga od nas panowania nad stanami złości i pamiętliwością, by można było pracować w stanie boskiego spokoju, uwalniając nas od poczucia winy. Pomaga zrozumieć i załatwić nasze problemy materialne tak, byśmy w medytacji mogli zatrzymać wewnętrzny dialog i usłyszeć głos Niewidzialnego Przewodnika. Manakel jest Aniołem, który podpowiada, wprowadza w nasze wnętrze sentencje Boskich Reguł, Praw Kosmicznych. Zawiaduje naszym wewnętrznym zegarem w cyklu cykardyjskim, dobrze znanym Mistrzom Energii w tradycji Wschodu. Jako Anioł Lekarz zajmuje się szczególnie kręgosłupem i zębami. Pracuje także nad problemami bezsenności i koszmarami. Zapobiega depresjom, melancholii, skrajnemu zamykaniu się w sobie.

W negatywnym aspekcie rządzi złymi fizycznymi i moralnymi cechami. Patronuje depresji, zaburzeniom psychicznym, introwertyzmowi.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Manakel, Wiedza Dobra i Zła sygnalizuje osobę posiadającą zasady, normy, która wie, co jest dobre, a co złe. Wysoka moralność. Wyzdrowienie. Fatum, pech skończyły się. W snach otrzyma wskazówki, na które czekał, by dobrze wybrać swą drogę ku sukcesowi. Dzięki ambicji i łagodnemu charakterowi uzyska przyjaciół wśród dobrych ludzi. Charakter spokojny, miły. Sukces w przedsięwzięciach. Dobry, regenerujący sen. Spotka osoby, które dadzą mu dobre rady, które poprowadzą go ku Dobru. Zmieni miejsce zamieszkania, by zagnieździć się w idyllicznym pejzażu, otoczony kwiatami i drzewami owocowymi. Naprawi stare błędy i będzie żył w pokoju ze wszystkimi.
W cieniach wskazuje na osobę niemoralną, bez zasad. Niezdolność odróżniania dobrego od złego. Brak zasad moralnych Bezmyślne i okrutne krzywdy Zła kondycja fizyczna, skłonności do chorób. Niedotrzymywanie obietnic Niebezpieczne przyjaźnie Poszukiwanie materialnego zysku Jest do wszystkiego zdolny, byleby zarobić. Niemożliwe wyzdrowienie w przypadku choroby. Spotka osoby o tych wadach. Złe sąsiedztwo. Będzie żył w urwistym terenie. Pech jeszcze potrwa Złe sny, koszmary. Bezsenność Wszelakie klęski Pozna kogoś, kto będzie miał na niego zły wpływ. Ciężka karma, która rozwijając się zapoczątkuje nową karmę.

Anioł Wcieleniowy: Yeliel
Należy do Chóru: Serafiny
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 26.03 - 30.03 (Baran: 5°- 9°59')
Związek z planetami:
Planety: Neptun / Saturn

Kwintesencja: Przebudzać się cierpliwie i powoli

Charakterystyka ogólna Anioła: Miłość-Mądrość, Bóg ratujący, Namaszczony przez Pana

Yeliel jest obdarzony przydomkiem "Bóg pomocny". Yeliel był w kontakcie z Wielkimi Wtajemniczonymi z Atlantydy i oznajmił im zniszczenie ich kontynentu. Współpracuje z Wielkimi Devami Oceanów, by mogły zharmonizować się z Devami Ziemi i kontynentów. Prowadzi w kierunku zrównoważenia w sobie pierwiastki ziemi i wody tak, jak on to czyni na innym poziomie. Harmonijne zaślubiny, do których doprowadza między tymi dwoma pierwiastkami, przynoszą płodność ludziom, a także zwierzętom i roślinom. Poprzez moc swojego promieniowania daje spokój wewnętrzny w chwilach żalu i pomaga nam ponownie naładować się energiami życia. Jako Anioł Opiekun wymaga, byśmy akceptowali innych i przyjęli odpowiedzialność, jaka jest nam dana, by służyć Planowi Boskiemu. Pomaga w zrealizowaniu pracy nad sobą, szczególnie w zakresie panowania nad emocjami poprzez umiejętność widzenia rzeczywistej natury wydarzeń, które wpływają na nas poprzez zaistnienie na planie fizycznym. Daje możliwość osądzania rzeczy według ich wartości, urzeczywistniania poprzez miłość. Ułatwia budowanie drogi do najwyższego wymiaru w naszym codziennym życiu, który osiągamy czasem poprzez modlitwy bądź medytacje, jak też w każdym z momentów, w których czujemy się Jednością z Boskim Źródłem. Przyczynia się do przezwyciężenia tych, którzy niesprawiedliwie atakują. Swoich podopiecznych uczy trudnej umiejętności kierowania innymi, zarządzania, bycia szlachetnym i sprawiedliwym, kontrolowania niższych instynktów, wydawania obiektywnych opinii, udzielania bezstronnych porad. Zażegnując konflikty wprowadzają porządek w miejsce istniejącego bałaganu. Urodzeni pod wpływem Yeliela są odpowiedzialni, lojalni; stosunkowo łatwo urzeczywistniają własne marzenia. Mogą odnosić sukcesy w dziedzinie prawa (adwokat, radca prawny, sędzia), jak i w przedsięwzięciach wymagających twórczego i konstruktywnego podejścia. Dzięki swojemu patronowi władza nad ludźmi nie przesłania im takich wartości jak etyka, moralność czy odpowiedzialność. Wpływa on bowiem na przemianę w duchu mądrości, ułatwia zrozumienie duchowych praw, obdarza łatwością porozumiewania się. Wspiera w problemach emocjonalnych, ułatwia wyciszenie się i osiągniecie wewnętrznego spokoju.
W negatywnym aspekcie zarządza wszystkim, co jest szkodliwe bądź krzywdzące, rozdziela małżonków poprzez umniejszanie ich praw i obowiązków. Jest źródłem źle pojmowanego celibatu, złych nawyków moralnych.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Yeliel. Miłość-Mądrość. przypomina, iż istnieje źródło miłości, sprawiające. Ze są podejmowane bezinteresowne działania. Jesteś przeznaczeniem kogoś, kto cię potrzebuje i da ci wszystko, nie żądając nic w zamian. Altruistyczna, bezinteresowna miłość. Okres spokoju, wyciszenia wewnętrznego, sprawiający, iż zniknie brak satysfakcji. Niesprawiedliwe ataki, wygrana w procesie, wycofanie oskarżenia. Wierność partnera, triumf przyjaźni, separacja bądź rozwód me dojdzie do skutku Możliwość zajścia w ciążę Posłuszeństwo i podporządkowanie podwładnych. Harmonijne i płodne życie, także roślin i zwierząt. Różnice przestają istnieć.
W cieniach Yeliel wskazuje na separację, rozwód, brak partnera. Antykoncepcja, okresowa niepłodność, niemoc płciowa, impotencja. Należy wykorzenić złe przyzwyczajenia, jeśli sprawy mają się polepszyć. Partner nie chce małżeństwa, nie akceptuje dzieci.
Proces. Niewierność małżeńska. Nieopłacalne przedsiębiorstwo, żadnego zysku.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 9 gru 2013, o 01:24 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Eteryczna napisał(a):
27.09.1991, z góry dziękuję za odpowiedź ! :)

Będzie bez Anioła Godzinowego, bo nie podałaś godziny.
Proszę bardzo :)
Anioł Słoneczny: Yeiazel
Należy do Chóru: Moce
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 16 lutego (Wodnik: 27/28°). 30 kwietnia (Byk: 9/10°). 14 lipca (Rak: 21/22°). 27 września (Waga: 3/4°), 8 grudnia (Strzelec: 15/16°)
Związek z planetami:
Planety : Mars / Księżyc

Kwintesencja: Działać z łagodnością

Charakterystyka ogólna Anioła: Pocieszenie, wzmocnienie i radość. Pisarz Boga. Bóg, który cieszy

Yeiazel jest obdarzony przydomkiem "Bóg Sprawiający Radość". Jako Anioł Opiekun wymaga panowania nad emocjonalnością poprzez naszą własną wolę. Przestaniemy wówczas być więźniami naszych stanów emocjonalnych. Wspiera w walce przeciwko ciemnym siłom, na zewnątrz nas. Wcześniej jednak musimy pokonać je w naszym wnętrzu. Przynosi siłę konkretyzowania naszych działań, naszej woli w momencie, gdy angażujemy się na Drodze Wojownika Światła. Uczy pracować nad naszą energią życiową, nad naszym Chi, uruchamiając je poprzez właściwą i regularną działalność. Uczy również cnoty uruchamiania energii. Przynosi swe nauczanie wszystkim praktykującym wewnętrzne style orientalnych szkół, takich jak Tai Chi Chuan lub Chi Kung. Pomaga odnaleźć w nich element równowagi i pokierować energią z pożytkiem dla fizycznego i intelektualnego potencjału. Jest wyzwolicielem, daje wolność więźniom, uwalnia od tyranii, opresji, wszelkich wrogów. Opiekuje się drukiem i książkami. Jego podopieczni to pisarze, artyści. Są utalentowani, o wielkiej wyobraźni, zmyśle obserwacji i analizy. Ujmują wdziękiem osobistym, lubiani w każdym towarzystwie Mają naturalną łatwość komunikowania się, rysowania, pisania. Urodzonych w dniach swojego panowania Yeiazel obdarza jasnością myślenia, siłą woli. kreatywnością Sprzyja wyjściu z żałoby i żalu po stracie. Pozwala wyzwolić się z nałogów, takich jak narkomania, palenie, alkoholizm. Uwalnia od lęku. słabości, strachu przed walką dobra ze złem

W negatywnych aspektach odpowiada za wszystkie złe cechy ciała i duszy, wynikające z braku energii lub zaburzeń jej przepływu Rządzi mrocznymi bytami, szukającymi bezbronnego celu dla ich agresji i tymi, którzy unikają towarzystwa Rozwija tyranię, przemoc, nałogi

Blaski i cierne dywrnacji
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Yeiazel, Wspieranie. Radość, przynosi natychmiastowe polepszenie i pokrzepienie, gdyż twoja walka musi skończyć się zwycięstwem. Powód do radości. Wyzdrowienie. Odzyskanie pełnej formy. Nowy okres, w którym nie ma opozycji. Nie ma wrogów. Odrzucenie niektórych przekonań bądź uczuć, które wiążą z kimś lub z czymś. Modlitwy zostaną wysłuchane. Pisanie książek: beletrystyki lub pamiętników, historii własnych doświadczeń, wydawca znajdzie się łatwo. Wyrażanie wizji świata poprzez sztukę. Kształcenie umysłu za pomocą książki, sztuki. Odnowa, reperacja, nowa kreacja. Uwolnienie uwięzionego, przetrzymywanego. Bardzo ważne zmiany. List, który wyjaśnia wszystko, wyraża dotąd niewypowiedziane.
W cieniach wskazuje na chorobę i możliwość śmierci. Czarne, pesymistyczne myśli; należy je zmienić. Autodestrukcja. Samookaleczenie się. melancholia, depresja lub krzywda powodująca poczucie winy i autoagresję W skrajnych przypadkach choroba z autoagresji (autoimmunologiczna) Tendencja ucieczki od społeczeństwa Jakieś przedsiębiorstwo (przedsięwzięcie) chyli się ku ruinie; będzie mogło się utrzymać jedynie przez generalną reorganizację. Ciemna przyszłość może się zmienić, jeśli rozpocznie się naprawa. Czyjaś śmierć, także jakiegoś przedsiębiorstwa, projektu. Żal króluje. Zło poszerza swoje imperium. Opozycja trwa. Triumf wrogów. Tendencja do pisania tekstów inspirowanych przez siły Otchłani. Czarna powieść.

Anioł Godzinowy: brak, nie ma podanej godziny.

Anioł Wcieleniowy: Aniel
Należy do Chóru: Moce
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 24.09 - 28.09 (Waga: 0°- 4°59')
Związek z planetami:
Planety (Chóru / własna): Mars / Słońce

Kwintesencja: Działać promieniując

Charakterystyka ogólna Anioła: Przerwać krąg, Bóg cnót, Pastor Izraela

Aniel ma przydomek "Bóg Prawości/Bóg Pełen Cnót". Jest tym, który przerywa krąg.... Przynosi decydujący impuls do niezbędnej zmiany kierunku. Pomaga jasno ujrzeć nasz cel ewolucji. Stanowi mocną podporę w każdej walce lub poszukiwaniu wysokiego ideału. Możemy go wezwać w każdej sytuacji, wymagającej siły, lojalności, wiedzy. Jest Przewodnikiem grupowych poszukiwań. Jako Anioł Opiekun wymaga od nas bycia ześrodkowanymi i umiejętności zdominowania naszego negatywnego ego, nasłuchiwania naszej prawdziwej tożsamości. Jest połączony z Devami lasów i inspiruje wszystkich, którzy szukają wiedzy w ziołach. Reprezentuje boskie przymioty, zwalcza zło pod każdą postacią. Opiekuje się artystami, filozofami, naukowcami. Wspiera w zwalczaniu słabości, przełamywaniu rutyny, doskonaleniu siebie. Ułatwia wyzwolenie się spod negatywnych wpływów, nawyków, bezskutecznego kręcenia wokół tych samych spraw. Pomaga w trudnych sytuacjach finansowych. Bycie bogatym nie jest grzechem. Aniel przypomina jednak, iż brak współczucia wobec biednych jest już grzechem. Boska sprawiedliwość jest obiektywna i bezstronna. Sądzi nie według bogactwa, ale zgodnie z czynami, które popełniliśmy, ze sposobu rozporządzania naszymi dobrami. Urodzonych w dniach swojego panowania obdarza niezwykłą siłą woli, poczuciem piękna, dużą wrażliwością, uczciwością i cnotliwością. W pracy są oddani i wytrwali.

W negatywnym aspekcie rządzi perwersyjnymi bytami. Wspiera szarlatanów i ludzi wprowadzających w błąd. Utrudnia, czasami uniemożliwia wręcz, wyzwolenie się od negatywnych wpływów, złych nałogów. Sprowadza na manowce i powoduje poczucie kręcenia się w kółko.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Aniel, Przerwanie Koła, zapowiada zwycięstwo. Koniec napadów, napaści, sukces. Walka między starym a nowym, pomiędzy starą i nową miłością, starymi i nowymi ideami; triumfuje nowe. Pojawia się nowa miłość, stara odchodzi w zapomnienie. Triumf dzięki poznaniu jakiejś tajemnicy. Osoba mądra, wiedząca i inspirowana. Konsultowana osoba sławna dzięki swojej wiedzy, pracy i umiejętnościom. Jest utalentowana i ma zdolności artystyczne, naukowe i filozoficzne. Nowe idee, które wiodą ku nowej partii, nowej grupie, nowemu społeczeństwu. Innowacje w zakresie dotychczasowych, z pozoru prozaicznych, zajęć! Zmiana kierunku, otoczenia, przyjaciół. Uciekinier. Kryzys świadomości.
W cieniach ostrzega przed perwersją. Przywiązanie do materii. Zaciekły i fanatyczny tradycjonalista. Adorator starych pomników, starych kamieni, obrazów i wszelkiego rodzaju osobliwości. Wypowiadanie się na tematy, o których nie ma się żadnej wiedzy, tylko dlatego, iż inni to robią. Szarlatan. Oszustwo świadome lub nieświadome. Obrona starego świata wobec nowego. Przesadna miłość do dziadków, do kraju. Klęska wszelkich przedsięwzięć. Natręctwo, napastowanie przez nowe idee, zwyczaje, styl życia. Bojowa postawa na tyłach. Trwonienie talentu na obronę straconych celów. Niezdolność do wyjścia z trudnej sytuacji. Absurdalne błądzenie we mgle.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 gru 2013, o 01:28 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
Większość osób chyba źle zrozumiała - Ja w tym temacie NIE szukam, nie podaje i nie opisuję Waszych Aniołów Stróżów, czy Opiekunów. Dlatego proszę w ten sposób nie myśleć. To są anioły z Kart Anioły Kabały i tak jak już wspomniałam według tej charakterystyki, każdy człowiek w chwili urodzenia dostaje trzy anioły:
Anioła Słonecznego (panującego w danym dniu)
Anioła Godzinowego (opiekującego się danymi 20 minutami dnia)
Anioła Wcieleniowego (opiekującego się 5 dniami).

Nie trudno odkryć, że kazdą chwilą czasu opiekują się trzy anioły, ale proszę pamiętać, że to jest tylko i wyłącznie na podstawie Kart zrobione, ktoś sobie taki system ułożył i teraz on jest stosowany, dlatego proszę, to traktować z przymrużeniem oka, a jeżeli nie - to w ogóle nie pytać.

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 16 gru 2013, o 00:10 
Zakorzeniony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 20:37
Posty: 14
Podziękowań: 2
Jeżeli jest to jeszcze aktualne :-* to ja poproszę...Ania...5 .06.1985...godz 19:15... :-*


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Twój Opiekun
PostNapisane: 26 lut 2014, o 00:35 
Szaman
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2260
Podziękowań: 1200
ana1985 napisał(a):
Jeżeli jest to jeszcze aktualne :-* to ja poproszę...Ania...5 .06.1985...godz 19:15... :-*

Proszę bardzo :)
Anioł Słoneczny: Sitael
Należy do Chóru: Serafiny
Czas panowania:
Dzień (Anioł Słoneczny): 11 stycznia (Koziorożec: 20721°), 23 marca (Baran: 273°), 5 czerwca (Bliźnięta: 14715°), 20 sierpnia (Lew: 26727°), 1 listopada (Skorpion: 879°)
Związek z planetami:
Planety:Neptun / Jowisz

Kwintesencja: Przebudzać się z radością i zaufaniem

Charakterystyka ogólna Anioła: Pan, nadzieja wszelkiego stworzenia. Rycerz Boga, Konstrukcja

Sitael jest określany jako "Bóg, nadzieja wszelkiego stworzenia". Jest Aniołem pobierającym energie duchowe z najwyższych poziomów, by przekazać je planom o niższych wibracjach w postaci fal wzmagających odpowiedzialność i popychających ku rozwojowi. Jako Anioł Mądrości przekazuje nam najwyższe nauki -takie, które można ogarnąć jedynie za pośrednictwem naszego Wyższego Umysłu i poprzez Drogę Serca. Będąc Aniołem Opiekunem wymaga, abyśmy byli odpowiedzialni za nasze czyny i słowa, żyli w harmonii z otoczeniem i zgodnie z prawem, broniąc prawdy i dotrzymując danego słowa. Dba o filozofów, teozofów, architektów, prawników, wizjonerów, urzędników administracji państwowej. Podopieczni Sitaela są pragmatyczni, ciężko pracują na osiągnięcie sukcesu. Znakomici arbitrzy, dzięki darowi wydawania niezależnych opinii są w stanie godzić zwaśnione strony. Wierni, szlachetni, uczciwi. Anioł ten wspiera w prawno-finansowych przedsięwzięciach. Pozwala unikać przesady. Ochrania przed siłami, które oddalają nas od światła. Otwiera drzwi do postrzegania nieświadomego, wolnego od fałszu, zakłamania i obłudy. Ułatwia obiektywną ocenę zaistniałych zdarzeń. Sprzyja byciu wolnym od niepewności i zafałszowanych okoliczności. Uzdrawia fałszywe sytuacje. Pomaga także wtedy, gdy pragniemy spotkać wcielonego Przewodnika, który poprowadzi nas krok po kroku, po ścieżce Przebudzenia. Jako Anioł Lekarz przyczynia się do szybkiego gojenia głębokich ran, stanów ropnych, krwawień. Leczy także zranienia uczuciowe, skrywane głęboko na dnie duszy, zarówno te, które są wytworem obecnego życia, jak i te, mające swoje korzenie w przeszłości, w minionych wcieleniach.
W negatywnych aspektach przejawia się hipokryzja, niewdzięczność, krzywoprzysięstwo.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Sitael, Konstrukcja, zapowiada zapanowanie nad niesprzyjającą sytuacją i szybkie wyjście z niej. Przychylność sędziego, autorytetów, ważnych osobistości. Pytający bądź osoba, o którą pytamy, spotka się ze szlachetnym postępowaniem. Wybitny architekt, prawnik, sędzia. Świadomość własnych błędów pozwoli na uniknięcie problemów karnych. Obietnice zostaną dotrzymane. Awans w karierze zawodowej, przeniesienie do państwowej administracji. Służba dla innych będzie dla niego źródłem przyjemności. Budowanie życia na solidnych podstawach. Człowiek godny zaufania. Prawnicze studia; może zostać znamienitym sędzią. Ochrona przed wrogami.
W cieniach Sitael ostrzega przed spotkaniem lub staniem się hipokrytą. Obmyślanie planów, tragedii osiągnięcia swoich celów. Nieautentyczny, sztuczny sposób bycia, zachowania się. Niedotrzymywanie złożonych obietnic, nic nie warte słowo. Niewdzięczność. Brak uznania dla prezentowanych wartości ze strony innych osób. Nieprzychylny okres. Nieżyczliwi sędziowie. Możliwość zawalenia się budowli. Podłe towarzystwo.
Klątwa. Nieuczciwie osiągnięty sukces, zwycięstwo. Stan zagrożenia; sztuczki nie potrwają długo.

Anioł Godzinowy:Yeyalel
Należy do Chóru: Archanioły
Czas (Anioł Godzinowy): 19:01 -19:20
Związek z planetami:
Planety : Merkury / Saturn

Kwintesencja: Myśleć, mówić z cierpliwością i powściągliwością

Charakterystyka ogólna Anioła: Anioł Lekarz. Bóg, spełniający prośby pokoleń. Kowal Boży, Siła mentalna

Yeyalel nosi przydomek "Bóg Słuchający Pokoleń". Jako Anioł Opiekun wymaga, by nasza refleksja była głęboka, byśmy dali sobie czas, by można było poruszyć wszystkie aspekty zagadnień, które studiujemy. Przynosi swoją pomoc we wszystkich doświadczeniach życia, by ułatwić nam zrozumienie rzeczywistej natury lekcji, które się w nich zawierają. Uczy, że mądrość pochodzi z tego, co umieliśmy zrozumieć z doświadczeń, będących naszym udziałem a nie z książek, w których nic nie znajdziemy, poza tym, co zrozumieli inni z własnych doświadczeń. Ułatwia rozumienie obciążeń karmicznych, dotykających nas w obecnym wcieleniu, i daje możliwość ich rozpuszczenia. Przynosi swoje wsparcie w obliczu trudności, jakie możemy napotkać na naszej drodze. Pomaga porozumiewać się z innymi w celu lepszego zrozumienia ich potrzeb (nawet nie sformułowanych) i przyniesienia im skutecznej pomocy. W obszarze przyswajania wiedzy sprzyja zrozumieniu, iż jedynie czas może pozwolić nam zintegrować w sobie różne nauki, które otrzymaliśmy, otrzymamy bądź aktualnie otrzymujemy. Rozwija w nas dar cierpliwości, tak trudny do przyswojenia dla młodych aspirantów na Drodze, którzy myślą, że mogą przeskakiwać etapy. Jako Anioł Żelaza opiekuje się rusznikarzami, kowalami, hutnikami, ślusarzami, każdym, kto para się żelazem w szerokim słowa tego znaczeniu. Walczy z podłymi i kłamliwymi ludźmi. Łagodzi smutek, pesymizm, pociesza w cierpieniu. Urodzonym w dniach swojego panowania przekazuje bystrą inteligencję, precyzyjny i perfekcyjny umysł. Analitycy z mózgiem naukowców pracują dociekliwie nad danym zagadnieniem, nie przyjmując z góry określonych założeń. Dociekliwi, obdarzeni intuicją i umiejętnością koncentracji, bardzo wpływowi w swoich dziedzinach. Są odważni, uczciwi, mają nietuzinkowe zainteresowania. Jako Anioł Lekarz specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu chorób oczu. Chore oczy są odbiciem naszego postrzegania otaczającego nas świata, istniejącej realnie rzeczywistości. Krótkowzroczni boją się przyszłości, dalekowzroczni nie widzą swojego teraz, a astygmatycy mają błędnie ustawiony środek ciężkości/wartości. Przynosi swoją pomoc, by uleczyć choroby mentalne i wszystkie te, które mają charakter spazmatyczny. Leczy także problemy oddechowe, bóle i złamania kości, oparzenia, także - choć w mniejszym stopniu - bezpłodność. W końcu, możemy przywołać go, by goić rany pooperacyjne (fizyczne lub eteryczne).

W negatywnych aspektach rządzi gniewem. Szczególną opieką otacza zabójców, zbrodniarzy. Pozbawia mądrości, przyczynia się do dekoncentracji, wzmacnia pesymizm.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Yeyalel, Intelektualna moc, zapowiada osobę solidną mentalnie. Człowiek prawy, uporządkowany, zdyscyplinowany, lojalny w każdej sytuacji. Nigdy nie zdradzi. Wierność danemu słowu. Zawsze będzie po stronie tego, co sprawiedliwe Będzie umiał panować umysłem nad swymi uczuciami i pragnieniami. Nie pozwoli, by powodowały nim emocje. Dobre zdrowie, wyzdrowienie w przypadku choroby. Może przywrócić utraconą harmonię w swych pozostałych ciałach; umiejętność uzdrawiania Sukces w produkcji broni z żelaza; miecze, noże oraz w produkcji zamków bezpieczeństwa i drzwi pancernych. Spowoduje zamieszanie wśród wrogów i osób o złych intencjach. Mozę przywrócić zdrowie i nadzieję ofiarom czarów. Zdrowe spojrzenie na życie.
W cieniach ostrzega przed złoszczącym się, popędliwym człowiekiem. Trzeba stawić czoła nawykom. Złe intencje. Zabójstwo. Płatny zabójca bądź spotkanie z taką osobą. Umysł chłodny i wykalkulowany; nic go nie poruszy. Użyje siły (a nawet gwałtu), by rozwiązać swe problemy. Zdolny do okazania wielkiego okrucieństwa. Umiejętnie ukrywa stany ducha, by być poza podejrzeniami. Znajdzie sposób, żeby obejść prawo. Zdolny do posłużenia się czarną magią, by móc zapanować nad kimś, kogo chce zdominować. Posiada broń i pewnego dnia się nią posłuży. Będzie wymagał od innych dyscypliny. Brak zdolności do realnej oceny sytuacji.

Anioł Wcieleniowy: Hariel
Należy do Chóru: Cherubiny
5 dni (Anioł Wcieleniowy): 1.06-5.06 (Bliźnięta: 10°-14°59')
Związek z planetami:
Planety: Uran / Merkury

Kwintesencja: Słuchać, otwierać się rozróżniając

Charakterystyka ogólna Anioła: Oczyszczanie, Bóg Stwarzający, Ucho Boga

Hariel nosi przydomek "Bóg Stwórca/Kreator". Jako Anioł Opiekun wymaga od swoich podopiecznych oczyszczenia myśli i wewnętrznego niższego mentalu, aby w medytacji Żadna negatywna myśl lub krytyka nie zdołała obniżyć ich wibracji. Pomaga w utrzymaniu wiary w trudnych momentach doświadczeń pojawiających się na Drodze Życia. Może ją nawet przywrócić w przypadku utraty. Prosi, by wyzwolili się ze złych nawyków, generalnie z przyzwyczajeń, ponieważ nie ma dobrych czy złych przyzwyczajeń - wszystkie nawyki usztywniają, unieruchamiają, jak owad zatopiony w bursztynie. Sprawiają, iż każdego dnia punkty spojeń naszej konstrukcji się wzmacniają Wpływa na destabilizację, wypełnia nowym sposobem myślenia i rozumienia rzeczy, dzięki czemu urodzeni w dniach jego władania mogą ewoluować bez końca i posuwać się na Drodze. Pomaga pracować nad ciałem mentalnym, w celu osiągnięcia jego niezależności, i dotrzeć do pierwszych pod planów ciała przyczynowego. Prowadzi w kierunku duchowości, pomaga oczyścić duszę, żyć zgodnie z wartościami, zwalczając niskie instynkty. Podkreśla istnienie wiary jako najważniejszego i koniecznego środka do zjednoczenia ze Stwórcą Wiara wzmacnia i podtrzymuje na duchu w chwilach zwątpienia, godzinach klęsk. Jej brak uniemożliwia podopiecznym Hariela dostrzeżenie Drogi, na której końcu pali się jasne Światło. Jej siostrą jest Nadzieja. Niech działaniom towarzyszy wiara, nadzieja oraz miłość. Boska triada - to najkrótsze przesłanie Hariela. Podopieczni tego Anioła są wytrwali w dążeniu do obranego celu, otaczający ich świat oglądają oczyma pełnymi Miłości, pochodzącej od Boga. Bystrzy, dowcipni, inteligentni. Wiedzą jak rozwiązać każdy problem. Ich domeną są nauki ścisłe, szeroko pojęta duchowość Posiadają werbalne zdolności, mogą zostać wielkimi filozofami lub artystami, duchownymi, prawnikami, lingwistami, liderami partii. Obdarzeni wysoką moralnością, ekspansją, witalnością, kreatywnością i osobistym magnetyzmem. Altruiści. Łatwo się adaptują do życia. Stosunkowo bezboleśnie pozbywają się duchowego, jak i fizycznego paraliżu, blokującego ich działania. Są dobrymi mediatorami, cenią duchowe praktyki.

W negatywnym aspekcie rządzi podziałami i religijnymi wojnami. Sprzyja sektom. Pobudza niskie instynkty, rozwija złe cechy charakteru, nałogi. Bezbożność.

Blaski i cienie dywinacji:
(blaski dotyczą aspektów pozytywnych a cienie negatywnych)

Hariel, Oczyszczenie, przynosi oczyszczenie, uniewinnienie. Paraliż przestał istnieć, można działać. Działalność artystyczna, naukowa. Wewnętrzne oczyszczenie, zerwanie z nałogami. Pożyteczne odkrycie, wzbogacenie. Ktoś pomoże w osiągnięciu sukcesu. Altruizm u osoby konsultowanej. Wysokie ideały, możliwość liderowania w partii. Powrót wiary, zasad.
W cieniach ostrzega przed wstąpieniem w szeregi sekty. Zdominowanie przez inną osobę, narzucenie obcych idei i ideałów. Droga przeciwna naturze. Pogrążenie (być może osoby, która jest konsultowana). Klęska. Brud. Faszyzm, nazizm. Oczyszczenie przez ogień; pożary. Schizma. Wojny religijne. Wzrost destrukcyjnych sekt Dogmatyzm ekstremalny. Sekciarstwo w popularnych, powszechnych ideach.

Pozdrawiam :)

_________________
Wróżby walentynkowe, portrety, afirmacje, zapraszam na: http://drogadoszczescia.cba.pl


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.
Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona

cron

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL