Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 mar 2012, o 22:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2012, o 08:02
Posty: 128
Podziękowań: 43
Coraz więcej przepowiedni z rokiem 2012 mówi nam o trzech dniach ciemności. Podobno mają być to ciemności, jakich nie widział świat.
Być może związane jest to z jakimś kataklizmem, jednak wszystkie przepowiednie mówią jasno - w tych dniach zamykamy się w domu z całą rodziną, pod żadnym pozorem nie opuszczamy go. Po tych trzech dniach nastanie lepszy świat.

Nawet Ojciec Pio wspominał ten fakt:
Cytuj:
Godzina mego przyjścia jest bliska. Przy tym przyjściu będzie Miłosierdzie, a jednocześnie twarda i straszna kara. Moi Aniołowie powołani do tego zadania będą uzbrojeni w miecze. Uwaga ich będzie zwrócona przeciwko tym, którzy nie wierzą i bluźnią przeciwko objawieniu Bożemu. Z chmur powstaną orkany ognistych strumieni padających na całą ziemię. Niepogody, burze, pioruny, powodzie, trzęsienia ziemi będą jedne po drugich następować w różnych krajach. Nieustannie będzie padać deszcz ognisty. Rozpocznie się to w bardzo mroźną noc. Grzmoty i trzęsienia ziemi będą trwać trzy dni i trzy noce. Będzie to dowodem, że przede wszystkim jest Bóg(...)

Cytuj:
Podczas, gdy ziemia trząść się zacznie, nie wyglądajcie na zewnątrz, bo gniew Ojca mego jest godny szacunku. Kto rady tej nie usłucha, ten zginie w okamgnieniu, bo serce jego widoku tego nie wytrzyma.(...)

Cytuj:
W trzecią noc ustanie ogień i trzęsienie ziemi, a w dniu następnym świecić będzie słońce.
W postaciach ludzkich zstąpią na ziemię Aniołowie i przyniosą z sobą ducha pokoju.(...)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 mar 2012, o 11:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2012, o 00:06
Posty: 32
Podziękowań: 10
Faktycznie brzmi to dość ciekawie. Ostatnio osoby głoszące wiedzę duchową oraz przedstawiające zmiany w najbliższych latach wspominają, że mogą się pojawić trzy dni ciemności.
Być może będzie to spowodowane jakąś zarazą, która w postaci pyłu zakryje niebo, a ludzie nie będą mogli opuszczać domu ze względu na niebezpieczeństwo zatrucia się. Inna teoria mówi, że trzy dni ciemności spowodowane są przebiegunowaniem ziemi. W każdym razie z podawanych informacji wynika, że ma się to rozpocząć po 21 grudnia 2012 roku.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL