Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lis 2012, o 23:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Witam

Czy waszym zdaniem w niedługim czasie wybuchnie trzecia wojna światowa ? Coraz częściej możemy zauważyć, że media na różny sposób trąbią o konfliktach zbrojnych z różnych rejonów świata. Mimo, że słynny jasnowidz od wielu lat widzi dużą wojnę, to póki nasz kraj jest bezpieczny :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2012, o 23:45 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1730
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 606
Co ma być to będzie, pewnie w swoich wcieleniach przeszliśmy już niejedne akty okrucieństwa i żyjemy ;) ;) ;)

Jeśli nie wiemy co przyniesie jutro, to cieszy się tym, co jest dzisiaj. Zauważcie, że gdyby tak każdy myślał i robił, nie byłoby możliwości wojny. Media robią wszystko, aby nie dopuścić do tego, żeby narzekacze zmienili się w zadowolonych i akceptujących. Bo kiedy transformacja nastąpi i człowiek zaczyna czuć się szczęśliwy już nie ma opcji sprowadzić go w dół. Dlatego działa NWO, przekaz podprogowy itp.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lis 2012, o 23:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2012, o 12:34
Posty: 337
Podziękowań: 204
Ja myślę że to co pokazywane jest w mediach specjalnie jest nam wciskane, tzn. załóżmy że nasz kochany rząd wprowadza nowe "postulaty" a jak wiadomo media z rządem są związane, więc media robią wszystko aby tylko odwrócić uwagę potencjalnego mieszkańca naszego kraju.
Podam przykład z ACTA, na ulice np. w samym Krakowie wyszło 15 tys. ludzi, niemniej jednak media żeby ludzie o tym zapomnieli podały liczbę 3 razy mniejszą.
Teraz pytanie, jeśli media robią coś takiego przy takich manifestacjach, to dlaczego by nas nie okłamywać? I nie podawać fałszywych informacji albo tych które są mało ważne dla naszego kraju?
Dlaczego też media pokazują tylko i wyłącznie konflikty zbrojne? A nie pokazują jak np. ludzie pomagają innym? Dlaczego nigdy nie są w telewizji, w wiadomościach pokazane rzeczy które są miłe i przyjemne?
Zapewne po to żeby ludzie nadal narzekali jak to jest źle, ciągle te wojny, ciągle sprawa Smoleńska albo matki tej no "Madzi" czy jakoś tak.

Jak dla mnie bezsens. ( Jeśli napisałem chaotycznie to przepraszam :D )

_________________
http://wrozbitabartemaus.manifo.com
http://ezocud.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lis 2012, o 00:21 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1730
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 606
Dokładnie Bart właśnie o to mi chodziło :)

Dlatego APELUJĘ :D Nie dajmy się zwariować, myślmy swoimi głowami, nie dajmy sobie wciskać kitu, róbmy wg własnych odczuć i to co jest spójne z naszą intuicją.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL