Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 kwi 2012, o 21:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2012, o 00:06
Posty: 32
Podziękowań: 10
Witajcie

Przedstawiam kilka fajnych materiałów na temat reinkarnacji. Czy faktycznie reinkarnacja istnieje? Pod wpływem hipnozy, osoby mówią o swoich przeżyciach z przeszłości z takimi szczegółami, że ciężko, aby to sobie sami wymyślili. Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale w każdym razie jest to ciekawostka, dla której nie ma jednoznaczniej odpowiedzi, czy istnieje lub też nie istnieje.

Regresja (hipnoza) z cofaniem do poprzednich wcieleń

Część 2:


Reinkarnacja amerykańskiego pilota

Część 2:


Wykład na temat reinkarnacji


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2012, o 07:17 

Dołączył(a): 27 mar 2012, o 13:18
Posty: 73
Podziękowań: 10
ten pierwszy material z tv polonia, przepraszam ale jakos mnie nie przekonuje... :/

_________________
"Nie wierzcie w nic, bez wzgledu na to, gdzie to przeczytacie lub kto to powie, nawet gdybym ja to powiedzial, jesli to nie zgadza sie z waszym rozumem i zdrowym rozsadkiem"
Budda


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 wrz 2012, o 10:43 

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 19:56
Posty: 13
Podziękowań: 0
Wolę nie wierzyć w reinkarnację :-) bardziej pasuje mi myśl o tym, że jednak schodząc z tego świata czeka na mnie coś lepszego ;-).. I jakoś tak nawet jak ktoś odchodzi bliski, wolę myśleć, ze teraz jest mu gdzieś tam lepiej i na mnie czeka..


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 wrz 2012, o 21:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 wrz 2012, o 21:54
Posty: 64
Podziękowań: 13
Ja osobiście wierzę w reinkarnację, sam kilka razy doznawałem wizji z poprzednich wcieleń. Nie wierzę tylko, że umierając można być np. psem(chodzi mi,że dusza może pozostawać na tym samym stopniu lub awansować, lecz nigdy nie cofać się).


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2012, o 09:59 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
W reinkarnację można nie wierzyć jeśli ktoś nie chce i ma do tego pełne prawo, a i tak po śmierci się dowie jak jest ;)
madame - bo czeka na Ciebie coś lepszego, ale nauki i lekcje masz na to życie zaplanowane tak czy inaczej ;)

Uriel,
Dusza człowieka nie może zasiedlić ciała zwierzęcia, ani stać się rośliną czy minerałem. To inny rodzaj energii. Mimo tego, że zwierzęta również mają mózg, kierują się samymi instynktami. Nam te instynkty zostały po nich, ale jesteśmy dużo dalej w procesie ewolucji i nigdy nie staniemy się z powrotem zwierzęciem.

Tak jak człowiek świadomy nigdy już nie cofnie się do poziomu nieświadomości.

Dusza może awansować po zrozumieniu lekcji, które ma do przerobienia w danym wcieleniu. Niektórzy twierdzą, że po samobójstwie dusza cofa się - nie, ale marnuje szansę na naukę, co i tak sprowadza się do tego, że wciela się ponownie i ma te same lekcje do przepracowania.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 paź 2012, o 12:05 

Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 19:56
Posty: 13
Podziękowań: 0
Ewelinko, oj nauk to ja mam na to życie tyle.... że lepiej nie mówić. Czasem jak obseruję jakie ludzie popełniają śmieszne błędy albo jak myślą... To tak.. czasem wydaje mi się, że mam już bardzo starą duszę i pewnie tułam się na tym świecie od wieku wieków.... :-D


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 2 paź 2012, o 12:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
madame napisał(a):
Ewelinko, oj nauk to ja mam na to życie tyle.... że lepiej nie mówić. Czasem jak obseruję jakie ludzie popełniają śmieszne błędy albo jak myślą... To tak.. czasem wydaje mi się, że mam już bardzo starą duszę i pewnie tułam się na tym świecie od wieku wieków.... :-D

Ludzie popełniają błędy, bo po prostu nie są tego czasami świadomi, dopiero po czasie się orientują, że wcześniejsza decyzja była błędna itp. i niestety żałują, ale czasu nie da się cofnąć, więc pozostaje im jedynie na drugi raz być ostrożniejszym, mądrzejszym. Przysłowie mówi "Człowiek uczy się na błędach" i rzeczywiście tak jest, więc na jedno błędy uczą ludzi, dają im pewne nauki, dzięki którym w przyszłości być może nie będą chcieli drugi raz tak samo postąpić. Odnośnie określenia "stara dusza" według numerologii taką duszę można poznać po ilości Liczb Mistrzowskich w jej portrecie numerologicznym. Ludzie, którzy posiadają starą duszę są dojrzali, doświadczeni i ich misja tutaj na ziemi można powiedzieć sprowadza się do jednego - dbanie o słabszych, pokazanie im właściwej drogi, uczenie ich oraz dawanie dobrego przykładu, to tak ogólnie. Przeważnie dusze stare są "wykorzystywane" przez dusze młodsze, które postępują egoistycznie i szukają kogoś kogo będą mieć na wyłączność do swoich celów często przyziemnych i pozbawionych sensu, dlatego też osoby ze starą duszą muszą wyznaczyć jakieś granice, wprowadzić zasady, dzięki którym one będą realizować swoją misję, a inne dusze będą ich szanować.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 paź 2012, o 17:07 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
madame - widzę, że jednak zdajesz sobie sprawę z reinkarnacji :) I masz świadomość nauki :) To bardzo dobrze.

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2015, o 13:21 
Większość linkowań w podświadomość, to nie są informacje reinkarnacyjne.
Powrót do źródła (inkarnacji prawdziwej, a nie urojonej) następuje wtedy, gdy pod wpływem jej zapoznania/właściwego rozeznania radykalnie zmienia się w ciele energia (rodzaj głębokiego wstrząsu energetycznego), gdzie duch ludzki integruje się (ruchem spiralnym, wysokoobrotowym) z duchem Ziemi, poprzez ukorzenienie. Duch Ziemi potwierdza, że dana inkarnacja miała miejsce w strukturach ziemskich. Zawsze jest potwierdzenie. Nie ma domysłów, są tylko fakty. Jeśli tego nie ma (potwierdzenia), znaczy, że umysł linkuje tylko do bazy danych o innych żywotach ludzkich, które na tej Ziemi zapisały swój ślad, w formie informacji, w zbiorowej podświadomości.


  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lut 2015, o 23:37 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Aster, tego tak naprawdę nie wiemy :)
Jak to się odbywa technicznie kiedy duch Ziemi potwierdza (...)?

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL