Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 25 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 sie 2012, o 10:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
PLAN TRENINGU
Kilka słów na początek
Jeśli zaczynasz to trzymaj się artykułu. Jeżeli powtarzasz to nie musisz. Jednak jeśli umiesz to możesz sobie jedynie co nieco przypomnieć. Trenuj ile tylko możesz bo ćwiczenie przez kilka minut dziennie nic nie da. Życzę powodzenia.

Co tu znajdziesz?

Spis tego co powinieneś ćwiczyć by się rozwinąć oraz krótki opis zadań dla lepszego zrozumienia. Znajdziesz też Porady i Techniki dla Ciebie by łatwiej ci było zacząć.

Czego nie znajdziesz?
Nie ma tu cudownych technik oraz obietnic szybkiej nauki i postępów z nią związanych. Liczy się praca i wytrwałość.

Wprowadzenie
Rozumiesz chyba że najważniejsze co musisz ćwiczyć to Manipulacja Energiami. Bez tej umiejętności daleko nie zajdziesz i szybko się o tym przekonasz. Tak więc na tym się skupimy.
Polecam założyć Dziennik w którym będziesz zapisywać każde ćwiczenie i swoje obserwacje. To pomoże ci później gdy się pogubisz.
Na Energię będę też mówił Siła, Moc oraz Logos ( inna nazwa uniwersalnej energii), dlatego nie zdziw się widząc różne nazwy gdyż wciąż chodzi o to samo.
Zaznaczam iż by móc korzystać z Poradnika trzeba mieć przynajmniej szczątkową Wiedzę o Energii i Energetyce ciała człowieka.

* ##### *

I TYDZIEŃ


Pierwszy tydzień poświęcimy na Pobieranie i Oddawanie Energii. Jest to fundament całej Manipulacji więc się przyłóż. Ogólnie możemy podzielić tę umiejętność na 3 poziomy.

Poziom I – liczy się dbałość o czynność określonej Manipulacji.
Na tym stopniu skupiasz się na tym by energia podążyła zgodnie z twym życzeniem do ciała, bądź określone miejsce w ciele.
Poziom II – dodaj ilość pobieranej/oddawanej energii.
Czyli nie przejmuj się techniką, a jedynie ilością pozyskanej energii. To łatwy poziom- nie wymaga żadnej finezji.
Poziom III – przećwicz szybkość stosowania czynności.
Przetestuj w jakim czasie zdołasz pobrać/oddać określoną ilość energii z odpowiedniego miejsca.
***
Każdy z kolejnych poziomów dziedziczy umiejętności poprzedniego dzięki czemu na koniec potrafimy sprawniej stosować daną czynność. Jest to bardzo WAŻNE.

Dzień Pierwszy
Wybierz własną metodę Pobierania Energii- możesz też skorzystać z zamieszczonej poniżej techniki. Uważnie obserwuj gdzie energia podąża i jakie odczucia się z tym wiążą. Zapisz swoje obserwacje. Poświęć na to przynajmniej 5 minut. Potem wydłuż limit aż do 20 minut (nie przekraczaj dziennego limitu – około 40 minut).

Dzień Drugi
Raz po raz pobieraj i oddawaj energię jednak zwracaj uwagę na wrażenia płynące z tych czynności i staraj się je zapamiętać. Poświęć na to przynajmniej 30 minut z całego dnia.

Dzień Trzeci

Przećwicz te dwie czynności wykorzystując stopy (do pobierania) i dłonie (do oddawania). Zapisz swoje obserwacje. Otóż na stopach znajdują się porty energii które naturalnie pobierają Energię z gleby (Ziemi). Za to dłonie są naturalnymi “wskaźnikami” do kierowania przepływem energii i korzysta się z nich w uzdrawianiu i wielu innym magicznym czynnościom. Czas: 20 minut dziś i w każdym następnym po 5 minut.

Dzień Czwarty
Pobierz tyle energii ile tylko możesz (powoli!) aż poczujesz się napełniony. Następnie oddaj w takim samym tempie całą nagromadzoną Siłę. Zapisz wrażenia gdy byłeś napełniony i odczucia gdy oddałeś całą tą energię. Zapamiętaj je. Czas: 10 minut.

Dzień Piąty
Przeczytaj technikę “Pulsujące Dłonie” na końcu Poradnika. Użyj jej kilkakrotnie. Następnie użyj tej samej techniki, lecz ze stopami. To ćwiczenie zapewni ci większą wrażliwość na energię. Czas: 10 minut.

Dzień Szósty
Teraz czas na ostatni poziom. Wyciągnij przed siebie dłonie i postaraj się jak najszybciej pobrać energię z otoczenia (może być z obiektu naładowanego jeśli takowy posiadasz). Zrób teraz to samo tyle że odwrotnie. Możesz użyć gestów. Czas: 20 minut.

Dzień Siódmy
Ostatniego dnia tego tygodnia będzie tylko jedno ćwiczenie – Pobieranie i Oddawanie za pomocą całego ciała. Zalecam tu użycie choćby najprostszej z technik oddechowych wraz z wizualizacją. Czas: 30 minut.

* Podsumowanie *

155 minut. Tyle zajmą ci ćwiczenia opisane na ten tydzień. To równo 2h i 35 minut. Chyba warto je poświęcić by potem przejść do ciekawszych rzeczy. Oceńcie to sami. Oczywiste jest to czas umowny- podliczałem go ogólnie, dla średniaków tak więc każdy może poświęcić zadaniom czas który posiada i trenować dłużej. Jeśli przeszedłeś przez wszystkie dni powinieneś mieć już podwyższoną wrażliwość na energię i potrafić ją pobierać i oddawać czyli manipulować w sposób szczątkowy. A więc przejdźmy dalej.

* ##### *

II TYDZIEŃ


Drugi Tydzień to głównie zagęszczanie energii i odwrotność tej czynności. Oczywiście nadal będziemy rozwijać wrażliwość na energię. Nauczysz się jak tworzyć PSIballa i atmosferę z energii. Również i tu możemy podzielić umiejętność na trzy poziomy.

Poziom I – liczy się dbałość o czynność określonej Manipulacji.
Głównie o to by skoncentrowana energia nie uleciała sobie w przestrzeń gdyż energia w stanie naturalnym nie jest zagęszczona (nie licząc wyjątków).
Poziom II – dodaj ilość zagęszczanej energii i jej siłę skupienia.
Sprawdź ile jesteś w stanie zebrać energii w jedno miejsce.
Poziom III - przećwicz szybkość stosowania czynności.
Przetestuj w jakim czasie zdołasz zagęścić określoną ilość energii w odpowiednim miejscu.
***
Chyba nie muszę powtarzać że opisane tu umiejętności są ważne? To dobrze że mnie zrozumieliście.


Dzień Pierwszy
Używając Siły Woli (tudzież Koncentracji) skup energię w ciele w jeden punkt. Następnie przesuń go kilka razy po kręgosłupie i kościach rąk i nóg (główne meridiany). Opisz wrażenia z tego ćwiczenia. Poświęć na to przynajmniej 15 minut w ciągu tego dnia.

Dzień Drugi
Utwórz znajomy ci już punkt. Tylko teraz wysuń go poza ciało i poruszaj tak by dotykał skóry. Niech okręci się wokół palca wirując jak najszybciej tylko może. Potem wokół całej dłoni, nadgarstka, przedramienia, łokcia... Czas: 30 minut (punkt ma przejść po całym ciele wirując).

Dzień Trzeci
Teraz zrób podobnie tylko punkt ma wirować wokół całego ciała, od stóp do głów. Dzięki temu wzbudzić fale energetyczne co dodatkowo uwrażliwi Cię na Logos. Czas: 20 minut.

Dzień Czwarty
Dziś spróbujemy utworzyć atmosferę. Gromadzimy wokół siebie Moc, nie pochłaniamy jej jednak tylko dzięki Koncentracji utrzymujemy w powietrzu. Im więcej jej zbierzemy tym chłodniej nam się zrobi i przez nasze ciało będą przechodziły chłodne fale. Czas: 20 minut.

Dzień Piąty
Utwórz PSIballa (kulę energii) między dłońmi. Teraz nakładając kolejne warstwy energii zbij je ciaśniej by go zmniejszyć co spowoduje jego zagęszczenie. Celem ćwiczenia jest nie pozwolenie na to by energia się rozwiała. Zacznij od 20 sekund. Potem możesz dłużej aż do 5 minut.

Dzień Szósty
Najpierw zagęść energię w spory blok, następnie umieść ją przy ścianie. Teraz spróbuj ją rozwiać co powinno być łatwiejsze ( na 30 % przypadków jest trudniejsze co może świadczyć o sile woli która zbudowała tak mocny konstrakt). Twórz i rozbijaj kolejne konstrakty robiąc to coraz szybciej. Poświęć czas: 30 minut.

Dzień Siódmy
Ćwicz zagęszczanie i rozpadanie się energii w jak najszybszym tempie w pobliżu ciała. Ta umiejętność przyda ci się później do tworzenia osłon. Szybko twórz bańki energii, potem je zagęszczaj jak najmocniej potrafisz. Jednak potem je rozbij gdyż NIE TAK SIĘ TWORZY TARCZE! Czas: 25 minut.

* Podsumowanie *

145 minut. Mniej niż w pierwszym tygodniu ale się nie ciesz- to dlatego byś się przyzwyczaił do dobrego tempa nauczania. Im szybciej się przyzwyczaisz do takiego tempa tym lepiej. Choć jest to ledwo 2h i 25 minut tygodniowo (podczas gdy wielu uczy się nawet po 6 godzin w tym samym czasie) to postaraj się trenować dłużej. Pokaż że Ci zależy.* ##### *

III TYDZIEŃ


Trzeci Tydzień to głównie badanie i kontrolowanie Przepływu Energii. Zbadamy gdzie energia podąża w naszym ciele i gdzie jest przechowywana do czasu ponownego użycia. Poznamy również co to jest Uziemianie i jak je stosować. Część powinna pójść wam łatwiej gdyż poprzednie ćwiczenia trochę poruszyły ten temat. Tutaj także pojawią się poziomy:

Poziom I – to utworzenie przepływu i nakierowanie go na cel.
Ćwiczyliście to już trochę wcześniej (patrz: Pobieranie i Oddawanie Energii) więc będziecie mieli prościej. Tutaj liczy się dobre wykorzystanie Siły Woli do naszych celów.
Poziom II – to umiejętność użycia Uziemiania.
Musisz wiedzieć na czym ono polega i co konkretnie masz robić.
Poziom III – to wiedza o odmianach Uziemiania i dokładne pokierowanie energią w ciele.
Czyli ogólna droga przepływu energii wewnątrz ciała.


Dzień Pierwszy
Wyciągnij przed siebie dłonie i zetknij je samymi palcami. Następnie siłą woli zainicjuj ruch energii. Po chwili odczujesz że energia kręci się w kole przepływając przez palce (może je także ominąć i wylecieć ze środka dłoni), dłoń, ramię, bark aż do kolejnego ramienia. Jeśli są jakieś problemy w klatce piersiowej oznacza to zablokowaną część ciała. Nie przejmuj się tym i kontynuuj ćwiczenie wymuszając mocniejszy przepływ w tym miejscu by go odblokować. Czas: 10 minut.

Dzień Drugi
Pobierz energię poprzez stopy i przesuń ją ku górze, poprzez kręgosłup. Następnie pozwól by energia rozlała się w głowie i spłynęła w dół. Powstały w ten sposób obieg energii kontroluj przez 15 minut.

Dzień Trzeci
Teraz rozpoczniemy Uziemianie. Szczegółowy opis tej techniki znajdziecie poniżej.
Pobudź lekko stopy poprzez przepływ energii między palcami u nóg a kostką. Gdy już będą „rozgrzane” zacznij pobierać energię poprzez spodnie części stóp. Dbaj o utrzymywanie stałego ruchu energii i utrzymaniu jej siły. Gdy już to opanujesz przeprowadź ćwiczenie z większą siłą. Na razie nie przejmuj się gdzie energia podąża- skupiaj się na tym by powędrowała w głąb ciała, powyżej nóg. Czas: 20 minut.

Dzień Czwarty
Dziś ponownie zajmiemy się Uziemianiem. Tym razem jednak zastosujemy jego trudniejszą formę wymagającą więcej pracy.
„Rozgrzej” nogi (głównie stopy i palce) i skup się na kościach wewnątrz nóg. Powinieneś poczuć giętkie rurki które można wysunąć poza ciało! Są to „korzenie” przez które możesz zaczerpnąć energię z głębszych warstw gleby. Wysuń je i rozkaż im (poprzez Intencję) by zagłębiły się w ziemię (proponuję by nie mieć na stopach butów ani skarpetek gdyż wtedy będzie łatwiej). Następnie skoncentruj się na Dolnym Dan Tien (ośrodek znajduje się za czakrą sakralną) a wtedy zacznie płynąć energia. Delikatnie wzmacniaj siłę przepływu tak by korzenie nie wsunęły się z powrotem przez nieostrożność. Następnie pamiętaj o ich schowaniu po zakończeniu ćwiczenia. Czas: 30 minut.

Dzień Piąty
Tym razem powinieneś mieć w sobie dość energii na to ćwiczenie. A więc:
Zwróć Uwagę na Dolny Dan Tien i pobierz z niego nieco energii. Uzyskaną energię wlej do czakry Podstawy (po uprzednim lekkim aktywowaniu jej) i przepchnij ją w górę. Użyj tyle energii ile będziesz musiał. Twoim celem jest przepchnięcie energii przez wszystkie czakry co powinno je w miarę dobrze oczyścić i aktywować. Rób to dokładnie, nie spiesząc się a zauważysz efekty. Czas: 40 minut.

Dzień Szósty
Ćwiczenie podobne do poprzedniego. Ponownie pobierz Logos z Dan Tien i pokieruj ją przez czakry tym razem jednak skup się na każdej czakrze podczas przelewania energii by ta zaczęła szybciej wirować i promieniować jaskrawymi błyskami. To spowoduje podwyższenie aktywności pomniejszych czakr i ich oczyszczenie. Możesz to odczuć jako promieniujące ciepło a następnie jako chłodne i orzeźwiające strumienie energii. Ćwicz aż je poczujesz choćby minimalnie. Czas: 30 minut.

Dzień Siódmy
Tym razem użyjesz Uziemiania ale trochę innego. Otóż nie będziesz używać korzeni ale sam/sama będziesz stanowić punkt ”grawitacji” przyciągający energię. Mocno skup Uwagę na sobie- uświadom sobie że siedzisz (bądź leżysz) w tym miejscu w którym teraz przebywasz a twoje czakry wydzielają przezroczysty fluid (coś gęstego ale mimo to unoszącego się w powietrzu niczym zawiesina na wodzie) który przyciąga ku sobie energię. Na początku możesz nic nie poczuć, dopiero po dłuższej chwili poczujesz że płyną ku Tobie coraz silniejsze strumienie energii. Czas: 15 minut.

* Podsumowanie *

160 minut, czyli 2h 40 minut tego tygodnia. I jak się czujesz? Czy zauważyłeś różnicę „przed i po”? Mam nadzieję że tak. Powinieneś mieć już wystarczająco rozwiniętą wrażliwość na energię by zacząć kolejny Tydzień w którym będzie jeszcze więcej pracy niż w poprzednich. Ale nie przejmuj się – jeżeli będziesz podążać za planem uda Ci się.

* ##### *

IV TYDZIEŃ


W tym tygodniu zbadamy... czakry! Jak działają? Jak je oczyszczać i aktywować? Tego wszystkiego dowiesz się tutaj. Również to przećwiczysz.

Cdn...


CZĘŚĆ DRUGA – WYJAŚNIENIA, PORADY, INFORMACJE...* ##### *

INFORMACJE


• Energia uniwersalna jest różnie nazywana. Ja używam nazwy Logos.
• Energia jest różnobarwna więc polecam nauczyć się co oznacza dany kolor. Zamieszczam krótki opis:
-Kolor czerwony oznacza siłę życiową i działanie.
-Kolor pomarańczowy odpowiada za emocje (zwykle pozytywne).
-Kolor żółty oznacza siłę woli, koncentracji i myśli.
-Kolor zielony służy uzdrawianiu i otwartości na świat.
-Kolor niebieski za kreatywność i wyobraźnię oraz wiarę.
-Kolor indygo oznacza wiedzę i uzdolnienia psychiczne.
-Kolor fioletowy to uduchowienie i wysoki rozwój duchowy.
Zapamiętaj to gdyż na pewno ci się przyda ta wiedza.
• Koncentracja to utworzenie w myślach “obiektu” i skupianie się na nim.
• Stan Uwagi to obserwacja obiektu i jego odczuwanie jako jedności z Tobą.
• Energia z wewnątrz Ciebie jest ciepła, a z zewnątrz jest chłodna. Stąd uczucie zimna przy wielkich ilościach energii.
• Meridiany to kanały energetyczne w ciele eterycznym którymi przepływa energia.
• Czakry to wiry skoncentrowanej energii o określonych wibracjach.
• Konstrakt to “budowla” utworzona z energii. Jest nim np. PSIball czy osłona.

* ##### *

PORADY


• Dla ułatwienia przy każdym ćwiczeniu skupiaj się na oddychaniu i równocześnie z daną czynnością rób wdech i wydech. Ćwiczenia oddechowe bardzo Ci się przydadzą.
• Podaję trzy SŁOWA które ułatwią wam manipulować energią. Można je wymówić w myślach bądź na głos. Bez różnicy. Nie są to potężne zaklęcia a tylko SŁOWA o małej mocy lecz myślę że wystarczą. Jeśli twoja wrażliwość jest za słaba nie odczujesz ich działania.
- Yupesco (czytaj: Jupesko) – jego wibracje pomagają w pobieraniu energii. Oddziałuje w delikatny sposób na system energetyczny by ten przestawił się na pobór.
- Agen Arel – oznacza tyle co “oddaj”. Wymawiając je przestawiamy swój układ energetyczny na zwiększone “wydalanie” Logosu.
- Ney (czytaj Nej) – oznacza tyle co “energia”. Pobudza jej przepływ zarówno w ciele jak i na zewnątrz.
• Wymach ręką jakbyś coś zabierał bądź wyrzucał wiele oznacza. Pierwszy ułatwi ci pobieranie a drugi spowoduje wyrzut energii który może cię zmęczyć. Dlatego zalecam ostrożność.
• Dla ułatwienia wyobrażaj sobie że twoje ciało jest z przezroczystego szkła.* ##### *


TECHNIKI


Pobieranie Energii
• Zajmij wygodną pozycję. Jeśli ci wygodniej zamknij oczy.
• Uspokój oddech i lekko się rozluźnij by ułatwić przepływ energii.
• Teraz wyobraź sobie (albo jak wolisz poczuj) jak wypełnia Cię złote światło.
• Nie spiesząc się napełnij się aż poczujesz się orzeźwiony i wypełniony.
• Zakończ trans w który wpadłeś (na pewno w niego wszedłeś, nawet jeśli jest lekki).

***

Oddawanie Energii
• Rozluźnij się nieco. Dla wygody możesz przymknąć oczy.
• Teraz wyobraź sobie (albo poczuj) pokłady światła w Tobie.
• Intencją (mentalnym rządaniem) skieruj energię ku obiektowi. Jeśli nie masz żadnego wybranego po prostu wyrzuć w przestrzeń. W razie trudności użyj wyobraźni i wrażeń.

***

“Pulsujące Dłonie”*
• Wyciągnij dłonie przed siebie. Rozluźnij je lekko.
• Teraz zacznij gromadzić energię w dłoniach. Poczujesz rosnące ciepło promieniujące na zewnątrz.
• Następnie oddaj cały zebrany Logos z dłoni. Odczujesz to jako krótki impuls chłodu rozchodzącego się po ciele.
• Z powrotem kumuluj energię, potem ją oddaj.
*Możesz użyć tej techniki również ze stopami. Wystarczy użyć jedynie trochę kreatywności. Odczucia będą praktycznie te same- może nawet intensywniejsze.

***
Oddech w Jaskini
• Rozluźnij się nieco.
• Weź teraz 3 spokojne oddechy. Nie muszą być głębokie – ważne by były spokojne.
• Poczuj jak twoje płuca stanowią wielką komorę do której wpływają masy chłodnego powietrza. Oddychaj tak by klatka piersiowa wyraźnie się podnosiła i opadała a szczególnie jej górna część.
• Kontynuuj aż do stanu lekkiego wyciszenia i odczucia chłodu.

***

Oddech Smoka
• Weź głęboki wdech i wstrzymaj powietrze.
• Następnie wypuść je wydychając jak najwięcej i pozostań chwilę na bezdechu (około 3 s).
• Wykonaj oddychanie 30 razy. Następnie przestań (jeśli pojawią się zawroty głowy to odpocznij i dojdź do końca) i po trzech minutach rozpocznij ponownie.
• Wykonaj w sumie 10 serii.
Celem jest wzmocnić twoje płuca tak by pobierały więcej tlenu dla organizmu. Dodatkowo oddech stanie się przyjemny i głęboki, przynoszący ochłodzenie rozgrzanego ciała. Gdy już zrobisz powyższe ćwiczenie zacznijmy właściwą część.
• Weź wdech taki jak zazwyczaj oddychasz. Przekonasz się że nie wykorzystujesz nawet połowy możliwości płuc.
• Teraz weź głębszy poprzez usta. Nie skupiaj się na oddychaniu tylko pozwól działać płucom naturalnie. Pilnuj tylko by brać głębsze wdechy tak by unosiła się klatka piersiowa.
Jeśli wykonałeś cały Oddech Smoka to powinieneś zauważyć poprawę nastroju i mniejsze problemy z koncentracją. Stąd nazwa- w Chinach smok jest kojarzony z Magią i Rozwojem Duchowym.

***

Uziemianie
Zasada jest taka iż każde 5 metrów poniżej poziomu Zero (czyli powierzchni Ziemi) oznacza trzykrotnie więcej pokładów energii. Może też się zdarzyć że natkniesz się na linię Ley – ogromnej wielkości kanały energetyczne Ziemi. W takim przypadku musisz uważać na to co robisz!
• Stań w lekkim rozkroku a najlepiej gdybyś usiadł/usiadła w pozycji jogina.
• Wypuść gruby pęd z czakry Podstawy jak najgłębiej w ziemię. Im głębiej tym lepiej. A koniec korzenia rozłóż w szereg mniejszych.
• Następnie czakrę Korony rozłóż w rozłożystą koronę jakie mają drzewa. Tu się postaraj przy wizualizacji by była jak największa.
• Dalej to już chyba wiesz- koncentruj się na ciele a energia sama spłynie.

Zanim wstaniesz koniecznie pamiętaj o zebraniu korzeni do ciała!

Inne Metody
To była Metoda Drzewa, ale są też inne. Jedna z nich to Metoda Ameby:
• Nie ma różnicy w jakiej jesteś pozycji - to duży plus dla tej metody.
• Teraz na całym ciele utwórz drobne pnącza o długości najwyżej 10cm bo za długie będą przeszkadzać.
• Na czakrze korony daj ciut dłuższe by pobierały więcej energii ze słońca.
• Przy stopach daj z 6cm a wtedy nie będziesz miał problemów z chodzeniem- korzenie nie będą się rwać. To kolejny plus.
Teraz to tylko ciesz się łatwym pobieraniem energii niekrępującej ruchów ciała fizycznego.

Oraz ostatnia Metoda Pnączy:
• Stań w lekkim rozkroku.
• Następnie poczuj jak z stóp wychodzą pędy i wnikają w ziemię. To samo z dłoniami tyle że pędy są lekkie i unoszą się nieznacznie.
• Teraz skup się na czakrze Korony. Niech też wypuści pędy które niczym babie lato uniosą się nad głowę.
• Skup się na własnym ciele. Najlepiej na Ośrodku Podbrzusza choć nie musisz. Samoistnie energia zacznie do niego płynąć w zgodzie z Prawem - ENERGIA PODĄŻA ZA UWAGĄ.
• Poczujesz napływ sił. Teraz się rozluźnij zanim pojawi się odruch schowania pnączy.

Ośrodek Podbrzusza to inna nazwa Dolnego Dan Tien. Mieści się on tuż za czakrą sakralną, trochę poniżej. Jest on magazynem energii życiowej potrzebnej układowi energetycznemu człowieka.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 gru 2012, o 22:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
normalnie :) dzięĸuję Ci za to wprowadzenie. ja do tej pory działałam instynktownie, chaotycznie teraz mogę to robić bardziej swiadomie. czas poćwiczyć :))

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 gru 2012, o 12:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Nie wiedziałem że komuś się spodoba. Jak na razie pracuję nad kolejną, bardziej rozbudowaną wersją Treningu bo ten... nie zadowala mnie.
Często tak jest- ja też na początku nie wiedziałem za co się złapać, brałem wszystko w swoje łapki i szybko się nudziłem. Teraz jestem nieco mądrzejszy i chcę pomóc innym. Jak będziesz potrzebować pomocy to napisz ;)
Życzę powodzenia.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 gru 2012, o 21:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
i bądź pewny, że jeszcze nie raz Ciebie zamęczę pytaniami i wrażeniami :))
nie wiedziałeś co czynisz człecze oferując mi swą pomoc ;)))
żartuję :)
Chyba nie będzie tak źle :))

W końcu mam punkt zaczepienia :)
Grudzień mam zawalony ale od stycznia będe mogla zacząć :)

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 gru 2012, o 09:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
A więc czekam :P
Możesz pytać ile chcesz. Bo ty nie wiedziałaś, że uwielbiam pomagać :)
Radzę jednak znaleźć sobie nieco czasu- nawet pół godzinki- na ćwiczenia teraz. Jest bardzo sprzyjający czas, który trzeba należycie wykorzystać.
W razie potrzeby pisz, a ja postaram się odpowiedzieć przydatną radą ;)

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 gru 2012, o 22:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
Postanowiłam tak jak radziłeś najpierw zapoznać się z szczątkową wiedzą o Energii i Energetyce ciała człowieka.
Nie ma sensu zaczynać treningu dopóki nie poznam podstaw .
Wkleję tu parę linków i proszę Ciebie o podpowiedź czy mogę z tych stronek korzystac - nie chce popełniac błedów:
http://zenforest.wordpress.com/2008/05/ ... -widzenia/
http://www.skarby-natury.com/index.php?k_d=839&
http://www.ezoteryka-terapia-trojmiasto ... bytu3.html

Jeśli wstawieniem tych linków złamałam jakiś regulamin prosze powiedzieć wykasuje je

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2012, o 11:13 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Polecam skupić się na pierwszym linku. W prosty i przystępny sposób wyjaśnia o co chodzi. Za to drugi i trzeci... drugi jest do niczego a to z tego powodu, że opis czakr jest zbyt słaby. W końcu mamy już jako taką wiedzę w tym zakresie a tam poziom wiedzy jest śmiesznie niski.
Trzeci link jest dobry na zapoznanie się z ciałami które posiada każdy człowiek. Widać, że przeczytali i zrozumieli treść książek Powella.

Jeśli chcesz prześlę ci kilka tekstów mojego pióra jakbyś chciała poszerzyć wiedzę na temat energetyki ciał subtelnych. To mój konik ;)

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 gru 2012, o 11:51 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1713
Podziękowań: 605
Enoch, ja również prosiłabym o teksty :) potrzebujesz maila?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 gru 2012, o 12:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Byłbym wdzięczny :)
Teksty będę wysyłał w plikach pdf bo fajnie się komponuje w Wordzie :D
Mogę też na specjalne życzenie opisać pewien aspekt wiedzy np. czakrę Podstawy w szczegółach, dla tych co chcą wiedzieć więcej niż inni ;)

Edit. Kto zainteresowany to niech podeśle na PW swój email. Chętni niech piszą też o czym by chcieli kolejne arty.

_________________
Moje GG: 39549237

http://resner.pl


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2012, o 09:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
dziś jest ten "koniec świata". Usłyszałam, ze energie zaczęły inaczej przepływać, że ludzie poczują zmiany wewnątrz siebie. Wiadomo radio to komercja wiec nie wierzę im za grosz.
Nasunęło mi sie pytanie jak Ty i inni zajmujący się energiami odczuwają ten dzień ? Czy odczuwacie jakieś zmiany ?

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL