Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sty 2018, o 18:47 

Podziękowań: 0
Miałam ostatnio dziwny sen. Śniło mi się, że widzialam mojego byłego, który siedział na końcu autobusu, którym razem jechaliśmy. Był ubrany w czarne ubrania i patrzał na mnie smutny, z tęsknym wzrokiem. Miał na uszach słuchawki i obok niego siedział kolega, który mówił coś do B. ale ten go nie słuchał, bo wolał posłuchać muzyki. W autobusie było pełno ludzi, a obok mnie na przodzie siedziała kolezanka z pracy Karolina, która w świecie realnym pomogła nam i nas poniekąd zeswatala. :ymblushing: potem się coś w tym śnie przekręciło i wylądowałam na dworcu. Stałam obok kiosku na marmurowej podłodze, który był okrągły i wszystkie okna były zasłonięte żaluzjami, z wyjątkiem wejścia, w którym paliło się światło i pokazywało drogę, gdzie można wejść. Szukałam Karoliny, wolałam a jej nigdzie nie było. Obrocilam głowę w drugą stronę i widziałam B. idącego w grupie ludzi i rozmawiającego z tym kolegą, był ubrany w białą koszulkę i czarne spodnie, a na prawym ramieniu miał duża czarną torbę. Schody po których szli były stare, zniszczone, jakby miały za chwilę się rozpaść. Obok były identyczne schody, ale nikt po nich nie szedł. Czy ta torba była symbolem krzyża, jaki niósł Jezus w Wielki Piątek? Czy B. Cierpi po rozstaniu (to on zawinił) i teraz tego żałuję? Bardzo, bardzo proszę o pomoc!

PostNapisane: 14 sty 2018, o 16:34 

Podziękowań: 25
Kochana, to klasyczny sen wyzwalający, czyli taki, który uwalnia nas od nagromadzonych emocji, w tym wypadku związanych z rozstaniem. Nie ma nic wspólnego z tym co czuje twoj były. Ważne co ty czujesz. z tego snu nie warto rozkładac na czynniki pierwsze, bo nie niesie nic poza uwolnieniem. Niesie jeszcze jedne info. Nie czekaj na niego. Nie ma sensu. To co miał dla ciebie już ci dał, czas iśc dalej. Ściskam serdeczne, Michalina.

"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller

Odpowiedz w temacie

Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt