[ Posty: 31 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 lip 2013, o 09:43 

Dołączył(a): 11 lip 2013, o 09:42
Posty: 1
Podziękowań: 0
Twoja Czakra Podstawy
Moje wyniki- świetnie pasują do mojego charakteru :P
Twoja Czakra Sakralna
jest MOCNA
Twoja Czakra Splotu Słonecznego
jest MOCNA
Twoja Czakra Serca
jest SŁABA
Twoja Czakra Gardła
jest SŁABA
Twoja Czakra Trzeciego Oka
jest MOCNA
Twoja Czakra Korony
jest ZAMKNIĘTA


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2013, o 13:18 

Dołączył(a): 25 gru 2012, o 19:02
Posty: 27
Podziękowań: 6
Takimi testami można sobie zrobić niezły bajzel w czakrach może więc nie warto ich stosować.Ale to już wasze decyzje.To zabawa natomiast konsekwencje takiego testu mogą być koszmarne.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2013, o 20:28 

Dołączył(a): 6 lip 2013, o 13:44
Posty: 47
Podziękowań: 4
Rowniez przeprowadzilam ten test:-) Ku memu zaskoczeniu, wyszly mi wszystkie MOCNE:)!


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2013, o 18:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 20:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
najlepeij samemu na sobie sprawdzić :) albo poprosić dobrego "energetyka" by sprawdził i powiedział nad czym bardziej sie skupić

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2013, o 18:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 cze 2013, o 19:10
Posty: 84
Podziękowań: 6
Tez jestem po tescie i wyszly mi od 1 - 6 , wszystkie mocne, a siodma - korony - slaba.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 26 lis 2013, o 16:09 

Dołączył(a): 11 lis 2013, o 23:31
Posty: 20
Podziękowań: 1
mi w ogóle nie chcą przyjść odpowiedzi na maila. Długo musieliście czekać?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2014, o 10:56 

Dołączył(a): 28 mar 2014, o 10:45
Posty: 2
Podziękowań: 0
Do Nikotynki, mi przyszły chyba po kilku sekundach, może źle wpisałaś e-maila czy coś.....

A co do samego testu to u mnie wszystko fatalnie nie wiem czy jest sens pisać nazwami, wystarczy powiedzieć, ze wszystko od góry do dołu zamknięte, co mam z tym zrobić?

Wiem że to internetowe testy i mogą mieć w sobie mało prawdy, ale ja wiem, czuje to, że naprawdę jest coś nie tak.. inaczej bym w ogóle testów nie robiła, i czuję że z każdą chwilą jest coraz gorzej :( nie wiem jak otworzyć czakry i jak poczuć się wreszcie lepiej i od której w ogóle zacząć


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2015, o 15:15 
Nie potwierdzam. W systemie technicznym jednostka ludzka rozwija się do drugiego centra. Wejście w trzecie następuje poza technicznymi zależnościami lub w wyniku przeobrażenia: z wody i nowego ducha (chrzest wg Jana Chrzciciela) lub ognia i ducha świętego (chrzest wg. Jezusa). Centra można rozwijać, ale nie o rozwój generalnie chodzi, ale o odpalenie ich. Stary duch musi odejść.


  
 
PostNapisane: 16 sty 2015, o 15:38 
Ps: Nie otwiera się centr, gdyż naraża się je na liczne podłączenia, wręcz przeciwnie, odcina się podłączenia i zamyka, inaczej człowiek staje się ludzkim telewizorem. Zaprasza sam, dobrowolnie świat niegodziwych energii do lustrowanie jego wnętrza lub korzystania z niego do woli, aż do wyniszczenia.


  
 
PostNapisane: 25 paź 2015, o 20:29 

Dołączył(a): 3 paź 2015, o 20:00
Posty: 8
Podziękowań: 0
U mnie prezentuje się to następująco:

Podstawy - Zamknięta
Sakralna - Słaba
Splotu słonecznego - Słaba
Serca - Słaba
Gardła - zamknięta
Trzeciego oka - Słaba
Korony - zamknięta


 Zobacz profil  
 


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL