Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 mar 2015, o 20:41 

Dołączył(a): 22 gru 2014, o 23:03
Posty: 22
Podziękowań: 1
wpadłam na taką myśl ostatnio, że to w jakim ciele się rodzimy, jakie mamy cechy fizyczne, ma na celu pomoc w rozpoznaniu się wzajemnie osób, które mają się spotkać. może dlatego na przykład zakochujemy się ciągle w tym samym typie urody? może to jest jakoś wdrukowane w naszą duszę, kogo szukać. czy ktoś ma podobne przemyślenia?


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2015, o 22:14 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1634
Podziękowań: 599
Ja się zakochiwałam w obecnym życiu w bardzo różnych typach urody :P więc chyba nic z tego w tej teorii ;)

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 kwi 2015, o 15:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
Słyszałam teorię, że ludzie naprawdę dla siebie stworzeni (cokolwiek to właściwie znaczy) są do siebie podobni, niczym rodzeństwo. Cóż. Musze przyznać, że dopasowane pary, które znam (a kilka znam) wpisują się w tę teorię.
Ale teoria ma to do siebie, że jest tylko teorią. :)

Ja się zakochiwałam w różnych typach urody, ale w zasadzie podobał mi się jeden. Dzisiaj jestem w fantastycznym związku z osobą, która jest moim "typem" i podobno wyglądamy jak brat i siostra ;) (chociaż ja tego nie widzę)

Może w każdej bajce jest ziarnko prawdy?

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 kwi 2015, o 01:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
Również zakochiwałam się w różnych typach urody, jednak mimo to, mam jeden, który szczególnie mi się podoba.
A może po prostu szukamy osoby podobnej do tej, z którą byliśmy związani w poprzednim wcieleniu?
Zapewne ktoś, kto poddał się hipnozie lub stosował autohipnozę mógłby coś więcej napisać na ten temat ;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 kwi 2015, o 19:41 

Dołączył(a): 22 gru 2014, o 23:03
Posty: 22
Podziękowań: 1
zżera mnie ciekawość w tej kwestii, mam nadzieję, że kiedyś uda się zbliżyć do prawdy :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 kwi 2015, o 11:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
A ja miałam partnerów o różnych typach urody, a mimo to ze wszystkimi w jakiś sposób pasuję.
Wydaje mi się że to przyciąganie bardziej z wewnątrz pochodzi...

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2015, o 09:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2013, o 07:29
Posty: 117
Podziękowań: 24
To ciekawe zagadnienie, jak ludzie łączą się w pary. Myślę, ze duże znaczenie ma też nasz program, plan, czy karma (jak zwał tak zwał) stąd tyle nieudanych relacji i strzałów kulą w płot. Czasem wiążemy się z osobą, która jest naszą nieprzerobioną lekcją, a my jej/jego. Relacje nie mogą być trwałe i udane, jeśli sami nie jesteśmy gotowi na miłość. Na dawanie i przyjmowanie miłości.
Wszyscy wiemy jaką lekcją pokory i dawką wiedzy o sobie jest relacja partnerska.
Mój mężczyzna twierdzi, że zna mnie tysiące lat, ale patrząc z boku na drobne konflikty, które generujemy, musieliśmy sobie niegdyś nieźle dopiec :P :D

_________________
Emkafe


"Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie rośnie w ciemności."
F. Schiller


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2015, o 11:51 

Dołączył(a): 3 maja 2015, o 14:30
Posty: 11
Podziękowań: 0
Będąc na szkoleniu usłyszałem o tym, ze zakochujemy się w obrazie danej osoby, a nie w tym kim jest w rzeczywistości, np. jeśli dana osoba jest uczciwa to według mnie ma takie i takie cechy do tego, a okazuje się inaczej i jest rozczarowanie, dlatego wazne jest by od razu pokazać prawdziwego siebie i oszczędzić sobie czasu i nie mam tu na myśli tylko relacji damsko - męskich.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2015, o 14:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1254
krystianwojtowicz napisał(a):
Będąc na szkoleniu usłyszałem o tym, ze zakochujemy się w obrazie danej osoby, a nie w tym kim jest w rzeczywistości, np. jeśli dana osoba jest uczciwa to według mnie ma takie i takie cechy do tego, a okazuje się inaczej i jest rozczarowanie, dlatego wazne jest by od razu pokazać prawdziwego siebie i oszczędzić sobie czasu i nie mam tu na myśli tylko relacji damsko - męskich.

Dajesz się po prostu nabrać na tak zwany "efekt aureoli", widzisz u kogoś jedną dobrą cechę i przypisujesz do niej pozostałe dobre, z przekonaniem, że tak właśnie jest. To samo dzieje się z negatywnymi cechami, mając jedną, dopisuje się kolejne.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2017, o 00:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2016, o 12:08
Posty: 241
Podziękowań: 15
[url]strefatajemnic.onet.pl/ezoteryka/dzieci-ze-znamionami-reinkarnacji-zobacz-niezwykle-zdjecia/k4j3d4[/url]
Znamiona, blizny, wygląd twarzy. To wszystko ma dużo wspólnego z poprzednim wcieleniem. Bo jesteśmy kontynuacją tamtego a nie nowym projektem.
Twarz jest obrazem duszy, niewiele sie zmieni w kolejnym wcieleniu. Twarz ma najmocniej odwzorowany obraz duszy ok 30 - 40 roku życia. Mniej wjięcej tyle czasu potrzeba na dochodzenie do siebie wewnątrz.
Ale są też tacy którzy nie dochodzą do siebie, lub w małym stopniu. Wtedy mając 70 lat nadal widać ich jako dzieci.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL