Dział zablokowany Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 28 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 kwi 2014, o 20:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2012, o 23:31
Posty: 2339
Podziękowań: 1252
Witaj :)
Ja również korzystając z okazji chciałabym dowiedzieć się czegoś o swoim poprzednim wcieleniu :)

Podam dane na pw


 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: 5 kwi 2014, o 12:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:56
Posty: 48
Lokalizacja: Racibórz
Podziękowań: 32
Irisa napisał(a):
Witaj :)
Ja również korzystając z okazji chciałabym dowiedzieć się czegoś o swoim poprzednim wcieleniu :)

Podam dane na pw


Starsze wcielenia niż to ostatnie wpływają przede wszystkim na sferę przyjaźni i kontaktów międzyludzkich.
Tym co cechuje większość Twoich wcieleń jest wielka duchowa siła i umiejętność przewidywania ścieżek losu, oraz wpływania na ten los modlitwami, rytuałami itd.
W ostatnim wcieleniu byłaś kobietą w społeczności plemiennej. Wychodzi na to, że byłaś szamanką albo żoną wodza, ponieważ ludzie przychodzili do Ciebie po radę. Pełniłaś też funkcję sędziego w konfliktach. I wszystko zawsze udało Ci się tak załagodzić, że obie strony konfliktu były zadowolone. Dlatego była bardzo szanowaną i kochaną przez swoją społeczność kobietą.
Poprzednie wcielenie wpływa na Ciebie w bardzo pozytywny sposób, dając Ci umiejętność harmonijnego życia z innymi, dlatego nie musisz się martwić karmą do odrobienia.
W tym życiu powinnaś skupić się na przekazywaniu innym nadziei, powinnaś być dla ludzi takim światełkiem w ciemnościach ich życia, pomagać im w problemach.
Co do następnego prawdopodobnego wcielenia... To chyba się nie wcielisz, a zostanie Ci przydzielone już zadanie zostania czyimś opiekunem duchowym i pomaganie tej osobie w duchowym wzroście (oczywiście, jeśli Ci coś nie odbije w tym życiu i nie zaczniesz robić sobie złej karmy).

_________________
Domagający się cnoty sami bywają zepsuci.
Kto najgłośniej żąda sprawiedliwości, najcięższe zbrodnie ma na sumieniu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2014, o 13:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:56
Posty: 48
Lokalizacja: Racibórz
Podziękowań: 32
Kochani, uważam że naprawdę dobrze mi się czyta te rozkłady karmiczne. Sądziłem, że będzie o wiele trudniej, ale rzeczywistość okazała się inna i to na plus. Bardzo przyjemnie pracuje mi się z tego typu rozkładami.

Dlatego chcę wam serdecznie podziękować za udział w moim wątku i jednocześnie zaznaczyć, że z dniem dzisiejszym nie będę już odpowiadał na posty tutaj. Zdobyłem przekonanie na którym mi zależało.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wam samej dobrej karmy :)

_________________
Domagający się cnoty sami bywają zepsuci.
Kto najgłośniej żąda sprawiedliwości, najcięższe zbrodnie ma na sumieniu.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 kwi 2014, o 13:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2013, o 12:20
Posty: 138
Podziękowań: 41
O nie .... szkoda że dopiero teraz zauważyłam ten temat :( Bardzo interesują mnie moje poprzednie wcielenia... no cóż trudno ;)

_________________
www.goldentowns.com?i=102394
ZAPRASZAM DO GRY !


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 kwi 2014, o 18:52 

Dołączył(a): 10 lis 2013, o 01:24
Posty: 29
Podziękowań: 3
ja również dopiero zobaczyłam wątek, a bardzo mnie ciekawi. Tabrisie, proszę sprawdź jeszcze dla kilku osób karmę :) Mi również sprawdziła Irisa, że z pewnym chłopakiem jestem w związku karmicznym, silna więź emocjonalna zapoczątkowana w jednym z wcześniejszych wcieleń, mamy coś do przepracowania - staram się od kilku miesięcy odkryć co, to jest. Prosiłam Ciebie o wróżbę walentynkową - dotyczyła ona tej osoby i sprawdziła się :) Dlatego ufam, że jesteś w stanie mi, nam pomóc. Daj znać, czy zmieniłeś decyzję, czy mogę przesłać dane osobowe. Serdecznie pozdrawiam ;;)


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 12:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2014, o 13:56
Posty: 48
Lokalizacja: Racibórz
Podziękowań: 32
Niestety nie odejdę od swojego postanowienia. Chciałem się tylko zmierzyć z tymi rozkładami i osiągnąłem swój cel. Sądzę, że wasze nie zauważenie tematu nie jest przypadkowe, może nie czas na poznanie karmy?

Być może kiedyś na forum będzie okazja do sprawdzenia karmy tarotem z okazji np. jakiś hinduskich świąt - wtedy na pewno wezmę w tym udział. Dlatego wyczekujcie.

_________________
Domagający się cnoty sami bywają zepsuci.
Kto najgłośniej żąda sprawiedliwości, najcięższe zbrodnie ma na sumieniu.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 13:22 

Dołączył(a): 10 lis 2013, o 01:24
Posty: 29
Podziękowań: 3
ok. dzięki za odpowiedź. pozdrowienia :)


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 kwi 2014, o 15:39 

Dołączył(a): 12 paź 2012, o 19:13
Posty: 58
Podziękowań: 15
nie doczytałam, że temat zakończony


 Zobacz profil  
 
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL