Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 cze 2012, o 09:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 300
Podziękowań: 125
Tajemnicza witamina B17 posiada podobno właściwości anty-rakotwórcze. Obecnie medycyna nie jest w stanie oficjalnie potwierdzić, że taka witamina na prawdę istnieje, oraz czy faktycznie potrafi wyleczyć nowotwór. Istnieją natomiast osoby, które twierdzą, że jedząc pestki brzoskwiń, moreli, czy nawet jabłek, wyleczyli się z raka. Czy faktycznie witamina b17 to nie mit?



Linki do pozostałych części:
2/6


3/6


4/6


5/6


6/6


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2013, o 11:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2013, o 20:37
Posty: 44
Podziękowań: 11
Moja mama zażywała m.in. wit. B17 i jadła pestki moreli, dokładnie 10 szt. dziennie (taka była zalecana dawka). Wit. B 17 w Polsce jest nie dostępna w sprzedaży. Pestki moreli, tu chodzi o konkretną odmianę (niestety nie pamiętam nazw), są takie gorzkie w smaku. Uprawą tych moreli gł. zajmują się amerykańscy amisze i od nich kupowaliśmy te produkty.
Nie wiem czy w ten sposób można uleczyć raka, ale na pewno pomogły. Mojej mamie chemia nic nie dała. Choroba cały czas postępowała. Ale dzięki odpowiedniej diecie (wg amerykańskich lekarzy), i m.in. B17 i pestką mama żyła 13 m-cy. Miała chory ukł. pokarmowy i wielu pacjentów z takim schorzeniem karmionych jest dożylnie. Moja mama normalnie jadła, piła. Dopiero dzień przed śmiercią nie była w stanie przyjąć niczego.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2013, o 12:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lis 2012, o 20:34
Posty: 155
Podziękowań: 85
Też słyszałam o wyżej wymienionym działaniu tej witaminy. Ponoć jest wysoce skuteczna, zwłaszcza we wczesnych stadiach nowotworów. Ale jest zaledwie dodatkiem do odpowiednich kuracji. Być może w lipcu wrzucę jakieś info, ponieważ moi przyjaciele bardzo się tym interesują i z tego co wiem, dużo o tym czytali, a nawet praktykowali- zapobiegawczo. Informacja ta wpadła im w ręce, gdy ich bliska przyjaciółka zachorowała na nowotwór. Tak więc uważam temat za otwarty.
I zgadza się- w Polsce ta witamina jako odrębny suplement nie jest dostępna.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2013, o 16:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Bezcenna i wiesz coś więcej na ten temat ?


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 11:42 

Dołączył(a): 12 lut 2014, o 09:18
Posty: 3
Lokalizacja: Warszawa
Podziękowań: 3
Również w zwalczaniu raka dobra jest kapsaicyna ludzie w aptekach płacą krocie a można prosto przyrządzić ją samemu tylko trzeba to robić w rękawiczkach bo najlepsza jest z papryki HABANERO najostrzejszej papryki na świecie

Zalewasz pokrojoną paprykę w drobną kosteczkę olejem lnianym i na dwa tygodnie do lodówki co dzień wyjmujesz słoiczek i potrząsasz Kuracja standardowa to dwie łyżki stołowe na dzień rano jedną i wieczorem drugą.

Kapsaicyna pomaga również przy dolegliwościach reumatologicznych dobry też jest kwiat kasztanowca. Pozdrawiam myślę, że te informacje pomogą wielu borykającym się z problemem raka.

_________________
Mariusz Siejak


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lut 2014, o 12:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2012, o 16:16
Posty: 1131
Podziękowań: 365
Tak podobno te nalewki z papryk coś tam maja ze zwalczają tego raka, ale mocno coś innego uszkadzają - nie pamietam szegolow niestety


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL