Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 kwi 2017, o 11:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2017, o 18:03
Posty: 2
Lokalizacja: Będzin
Podziękowań: 0
Tachionowe Dzieci to dzieci Indygo, Kryształowe i dzieci nowych czasów. To istoty, które przyszły na ten świat żeby pomóc ludzkości we wzniesieniu i wspieraniu rozwoju świadomości. Ich nazwy pochodzą od przeważającego koloru ich aury, błękitnej bądź jasnej, mieniącej się pastelowymi barwami.

Dzieci Nowej Ery to przyszłość ludzkości. Celem Dzieci Indygo, które pojawiały się na Ziemi od lat 70-tych, jest zburzenie starych struktur opartych na fałszu i niesprawiedliwości. Pierwsze dzieci Kryształy pojawiały się już w latach 80-tych, a falą zaczęły przychodzić po 1995 roku. Ich zadanie polega na wskazaniu końcowego efektu, do którego powinna zmierzać ludzkość w swej ewolucji.

Według Indian Hopi właśnie nadszedł czas dzieci Tęczowych. Co to oznacza? "Tęczowy" to nie określenie aury człowieka, ale efektu wspólnego działania. Jeżeli ustawimy wszystkie nacje obok siebie, wszystkie kolory skóry, utworzy się "tęcza".

Ma ona szansę zaistnieć tylko wtedy, gdy wszyscy ludzie będą działać razem – w świadomości skoncentrowanej na sercu.
Tęczowi ludzie przychodzą teraz na Ziemię wielką falą. Ich rodzice, obecnie 30-40 latkowie, to bardzo często dzieci Indygo i Kryształowe. I choć w jednej rodzinie mogą zebrać się tak wspaniałe istoty, nie oznacza to z automatu, że bez problemów odnajdą się w dzisiejszym społeczeństwie.

Dla nich wszystkich jest ten warsztat. Dla ludzi, którzy są dorosłymi dziećmi Indygo i Kryształowymi oraz mają w rodzinie dzieci nowych czasów.

To dzieci, jakie wymykają się wszelkim definicjom i starym schematom. Nie można ich oszukać, prześwietlają ludzkie intencje i manipulacje. Są bardzo wrażliwe, widzą i czują dużo więcej, charakteryzują się wysoką inteligencją emocjonalną i duchową. Nie reagują agresja, chyba, że zostaną zmuszone się bronić. Za to ogarnia ich ogromny smutek na widok złego postępowania ludzi. Biorą na siebie "ciężary" rodziców i bliskich.

Jedne i drugie dysponują olbrzymim zasobem środków potrzebnych do osiągnięcia ich ważnych celów. Są niezwykle twórcze i uzdolnione, zarówno pod względem artystycznym jak i technologicznym. Chcą się dzielić swymi niezwykłymi darami, a ci, którzy zechcą z nich skorzystać, zyskają szansę przyłączenia się do ich misji, bo zjawisko ludzi Indygo/Kryształowych, będąc kolejnym krokiem w ewolucji ludzkości, daje jednocześnie nadzieję, że wszyscy w jakimś stopniu stajemy się bardziej Indygo i Kryształowi.

Nadszedł czas zmiany paradygmatów.

Dzieci nowej ery nie są zagubione.
One wiedzą, że to jest ich czas.

Dlatego ten warsztat jest dla Was.
Dla rodziców i dzieci, by zrozumieć nauki, z jakimi te dzieci do nas przychodzą.

Aby nauczyć się je rozumieć i komunikować się z nimi tak, jak one tego potrzebują, by czuły się kochane, szanowane i bezpieczne.

Aby nauczyć się porozumiewać z dziećmi nowych czasów trzeba przekroczyć własne ego i stanąć przed nimi autentycznym, by móc komunikować się na poziomie miłości, harmonii i koherencji serca.

To także warsztat dla dorosłych Indygo i Kryształowych dzieci, by nauczyły się wyrażać swoją autentyczność i podążać za swoim sercem bez obaw, że zostaną odrzucone.

Warsztaty miały swoją premierę w zeszłym roku.

Teraz zapraszamy na rozszerzony i bardziej urozmaicony program!

Adriana i Małgorzata

Cele warsztatu:

Komunikacja z dziećmi nowych czasów.
Pomoc w odnalezieniu się w społeczeństwie i życiu w świadomości skoncentrowanej na sercu.

W programie:

Gry i zabawy łączące w sercu i rozwijające świadomość, szacunek, komunikację i bliskość.
Wspólne ćwiczenia z metody dwupunktowej i technik koherencji serca.

Data: 31 lipca – 6 sierpnia 2017

Warsztaty dla rodziców i dzieci: codziennie około 4-5 godzin. Później czas wolny.

Koszt warsztatu (nie uwzględnia noclegu i wyżywienia):
dorośli 650 zł; dzieci w wieku 4-15 lat: 250 zł.

Miejsce: 7 ogrodów w Łowiczu Wałeckim.
Strona: http://7ogrodow.pl/7-ogrodow-o-nas/.

Zakwaterowanie:
W 4 domach: Kucharz, Kupiec, Młynarz, Myśliwy,
dostępne około 20 miejsc.
Możliwa opcja wyżywienia w cenie rezerwacji miejsca pobytu. Posiłki tradycyjne i wegetariańskie.

Aby wybrać i zarezerwować miejsce w domku, należy kontaktować się bezpośrednio z ośrodkiem:
Pani Grażyna Kugiel preferowany kontakt elektroniczny: 7ogrodow@gmail.com,
telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 16.00 pod nr telefonu 501 698 387.
Ceny szacunkowo zaczynają się od 50 zł/os./doba.

Zgłoszenia i informacje dotyczące warsztatów:
Adriana Laube: ada.laube@wp.pl, tel.: 501 652 331.

Aby zarezerwować swoje uczestnictwo w warsztatach, prosimy o wpłacenie zaliczki 200 zł na konto:

86 1090 2835 0000 0001 1942 3336

Infinity Instytut Rozwoju Świadomości
Małgorzata Kwietniewska
Panieńszczyzna 92, 21-002 Jastków
Tytułem: Warsztaty Łowicz.

Autorka i pomysłodawczyni warsztatu - Adriana Laube.

Z zawodu elektrokardiolog i artysta plastyk.
Wieloletni trener - mentor rozwoju duchowego i osobistego. Swoje warsztaty prowadzi w oparciu o naukowe metody fizyki kantowej, techniki medytacji Zen czy techniki dwupunktowej oraz psychologiczne umiejętności obserwacji otaczających Nas zjawisk i zmian z nimi związanych wynikających z wykorzystania energii tachionu.

Cała wiedza teoretyczna i praktyczna jaką przekazuje podczas prowadzanych przez siebie warsztatów sprowadza się do obudzenia i wykorzystania podstawowego rdzenia jakim jest nasza świadomość.

Uczestnicy jej szkoleń i zajęć uzyskują szereg narzędzi aby uzyskać stan obudzonej świadomości czyli wyjście z roli osoby kierowanej przez coś, co nazywam losem, do roli świadomego obserwatora i kreatora mającego wpływ na otaczający go świat i przede wszystkim - jego życie. Kilkadziesiąt przeprowadzanych warsztatów i setki uczestników, którzy nauczyli się wykorzystywać nabyte umiejętności kierowania swoją świadomość zarówno w sferze zawodowej jak i życiu osobistym

W oparciu o swoje 30 letnie doświadczenie stworzyła program, który zajmuje się powiązaniami miedzy mechaniką kwantową a rozwojem duchowym i jego aspektami w każdej dziedzinie naszego życia. To program który z powodzeniem łączy wiedzę starożytną ze współczesną nauką.

Strony:
https://www.facebook.com/AdaLaube/, https://www.facebook.com/Adrianamalarstwo/

Współpraca i współprowadzenie - Małgorzata Kwietniewska.

Coach technik koherencji serca według Instytutu HeartMath i mentorka transformacji osobistej. Certyfikowany Konsultant Technik Kwantowych i Rozwoju Duchowego.

Z wykształcenia ekonomista, specjalista zarządzania rozwojem regionalnym i marketingu. Doświadczony trener, naukowiec w dziedzinie nauk społecznych i pedagog.

Wspiera innych w rozwoju świadomości skoncentrowanej na sercu i promuje praktyczną inteligencję duchową, dzięki której ludzie stają się w pełni zintegrowani ze swoją Autentyczną Mocą, by wieść twórcze, harmonijne i szczęśliwe życie. Wiedzę, którą się dzieli, buduje na osobistych doświadczeniach procesu życiowej zmiany oraz inspiracji nowym paradygmatem naukowym, jaki łączy duchowe prawa z fizyką kwantową.

Jej podejście do procesu transformacji życia bazuje na świadomości emocjonalnej i rozwijaniu inteligencji serca, która pozwala stać się świadomym siebie człowiekiem, otworzyć się na cuda i płynąć bez oporu przez życie, kierując się intuicyjnym prowadzeniem.

Jej pasją jest pisanie i tworzenie. Prowadzi bloga, jest autorką wielu tekstów o tematyce rozwojowej i kwantowych bajek. Jednocześnie jest także autorką artykułów naukowych z zakresu ekonomii i zarządzania oraz absolwentką staży zagranicznych. Bez pamięci zakochana w Hiszpanii, jej kulturze, gastronomii i języku.

Wierzy, że każdy jest w stanie zmienić swoje życie na lepsze, zaczynając zmianę od samego siebie. Dlatego wyznaje zasadę: „rzeczy niemożliwe wykonuję od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać”.

Strony:
www.malgorzatakwietniewska.com, https://www.facebook.com/inteligencjaduchowa/


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL