Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 mar 2014, o 16:19 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 10 mar 2014, o 16:15
Posty: 1
Podziękowań: 0
Witam. Może od razu przejdę do sedna; Od kilku dni męczą mnie sny, w których biegnę po schodach w górę w ciemnym domu. Gdy dobiegam do miejsca w którym schody się kończą to schody po których wbiegałem zanikają a obok mnie przelatuje cienista postać, kobieta, szepcze coś lecąc i znika. Następnie widzę krzyż z takim ogonkiem/haczykiem na dole a na końcu pokoju z tego krzyża zaczyna lecieć ta postać, centralnie na mnie i przelatuje przeze mnie. Przeszywa mnie a ja budzę się roztrzęsiony. Każdej nocy postać ta jest tak jakby coraz niżej. Każdej nocy jest tak jakby piętro niżej. Coraz szybciej do niej dobiegam. Dodam, że gdy zaczynam sen, bieg, to z miejsca z którego zaczynam, (tak jakby z parteru) to tam jest mała iskierka światła. Potem jest wyżej juz tylko ciemno... Boje się. Co to może znaczyć?
PS. Szeptów nie mogę zrozumieć zbyt dobrze, szpecze jakby... jakby Bis... Bies? Nie wiem.. Jeszcze raz proszę o pomoc.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2014, o 12:08 
Zakorzeniony

Dołączył(a): 28 mar 2014, o 21:41
Posty: 2
Podziękowań: 0
Bieg po schodach może symbolizować twoją drogę do spełnienia marzeń. Moment, w którym schody znikają oznaczają kryzys. Krzyż znaczy, że podejmiesz dobrą decyzję, ale nim to nastąpi czeka cię cierpienie. Zjawa, to twoja intuicja, która może Ci mówić, abyś biegł dalej. Przypomnij sobie, czy to słowo to nie "biec". Postać kobiety, której postać przybiera, to najczęściej symbol marzeń. To, że postać jest za każdym razem niżej, może znaczyć, że do tego kryzysu pozostało coraz Ci coraz mniej czasu.
Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL