Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lis 2013, o 18:42 

Dołączył(a): 17 lis 2013, o 17:27
Posty: 10
Podziękowań: 0
Ja osobiście uważam, że Cienie i Świetliści istnieją, ale każdy nazywa je jak chce. Ja w to wierzę i takie sprawy traktuje poważnie. To one wpływają na nasze życie i ze względu na to jak je prowadzimy to możemy przypuszczać czy więcej jest tzw. Cieni czy Świetlistych w naszym życiu.


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2014, o 20:31 

Dołączył(a): 6 lut 2014, o 23:27
Posty: 5
Podziękowań: 1
Ja wierzę w "cienistych" ponieważ dwa lata temu byłam świadkiem takiego zjawiska. Nic po spotkaniu specjalnego w moim życiu się nie stało, ale widziałam go ....stałam w tamtym momencie na przystanku autobusowym. Było już dość ciemno. Czegoś szukałam w torebce aż nagle poczułam, że ktoś bacznie mi się przygląda. Kątem oka dostrzegłam czarną postać wpatrującą się w moją stronę. Podniosłam głowę aby przyjrzeć się tej osobie- jednak jej już nie było. W pierwszym momencie pomyślałam, że to ze zmęczenia po pracy, jednak czarna postać powróciła kilka minut po tym jak ja widziałam. Spoglądała na mnie zza drzewa które rosło nieopodal przystanka. Nigdy więcej jej już nie widziałam. Mogę powiedzieć, że w 100% był to mężczyzna średniego wzrostu i normalnej budowy ciała.


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL