Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 sie 2012, o 17:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lut 2012, o 09:02
Posty: 304
Podziękowań: 125
Zamieszczam ciekawy channeling związany z transformacją w roku 2012:

Pozdrowienia. Tu Sananda. Zwiększamy nasze transmisje dla was, aby was poinformować, że wasza energia jest obecnie wymagana. Po prostu bądźcie Miłością. Połączcie się dzisiaj poprzez wasze serca przy użyciu Fioletowego Płomienia z innymi pracownikami Światła z zamiarem doprowadzenia do Przemiany.
.
Chciałbym zwrócić waszą uwagę na niektóre ze zmian, których możecie oczekiwać po Przemianie. Istnieją pewne obszary na Ziemi, które są obecnie prawie niezamieszkane. To zmieni się od razu na Alasce, w Kanadzie i Rosji w pobliżu koła podbiegunowego, w Patagonii, na Saharze, Równinie Serengeti, w Dżungli Amazońskiej i na wielu innych miejscach. Galaktyczni umieszczą swoje statki z kontrolowaną klimatyzacją w tych obszarach. Będziecie zapraszani, aby odwiedzać i doświadczać cudów natury w tych miejscach bez niebezpieczeństwa przebywania na powierzchni ziemi.
.
Niektóre stworzenia, które obecnie zamieszkują Ziemię przeniosą swoją fizyczność w miejsca bardziej odpowiednie dla ich obecnego cyklu ewolucyjnego. Śmiertelnie jadowite węże, skorpiony, jadowite owady, gryzonie, szczury i różnorodne nieznośne formy, które dobrze żyją w środowisku dwoistości, nie będą dłużej w stanie tu prosperować.
.
Natychmiastowo ujrzycie w waszej świadomości z powrotem stworzenia z Królestwa Magii takie jak: Jednorożce, Smoki, Pegazy, Feniksy, Gobliny, Elfy Chochliki, Wróżki, Gnomy i wiele innych. Zaproszą was oni to swojego królestwa na pogawędkę i będą dzielić się z wami swoją magią.
.
Przyłączą się również do was przodkowie Indian i rdzennej ludności, którzy poprosili o powrót do swoich fizycznych form, aby zamieszkiwać tereny, które zawsze były czczone, oraz aby podtrzymywać Matkę Ziemię wraz z jej naturalnymi, magicznymi królestwami. Otrzymają na to zgodę na każdym kontynencie. Będziecie zapraszani do podróżowania w różne miejsca na Ziemi, do świętych miejsc, jak i na wakacje. Będziecie zaproszeni w te miejsca na wypoczynek, regenerację, jak również pielęgnację i uzdrowienie.
.
Zasiane zostanie pozaziemskie ziarno, które posiada dziewiczą siłę witalną w tym drzewa, krzewy, kwiaty, owoce i warzywa w miejscach, gdzie wcześniej nie mogłoby utrzymać swojego wzrostu. To ziarno utworzy nowe ogrody w miejscach, w których poprzednio kilometrami ciągnął się piach. To są super ziarna, które wzrastają bardzo szybko przy bardzo małej opiece. Źródła wodne, strumienie, jeziora i rzeki wytrysną tam, gdzie wcześniej teren był wyschnięty. Tereny trawiaste oraz całe życie istniejące na nich powróci również do swojego ekosystemu. Morza będą domem dla stworzeń, które dawno temu były uważane za wymarłe.
.
Embargo nałożone na Ziemię przez Ziemię Wewnętrzną będzie cofnięte i będziecie mogli swobodnie podróżować do Cywilizacji zamieszkujących wewnątrz Ziemi. Dostępne będą bezpłatne statki, które będą zabierały was zupełnie tak, jak komercyjne loty do innych Cywilizacji w innych Układach Gwiezdnych takich jak: Alfa Centauri, Syriusz, Plejady, Niburu, Neptun, Jowisz, Saturn, Księżyc i Pluton, na dzień lub na tydzień.
.
Pozaziemska technologia będzie rozdawana bezpłatnie każdemu. Również replikatory będą rozpowszechniane i nastąpi obfitość pożywienia związana z ich używaniem. Podręczne urządzenia uzdrawiające służące do leczenia drobnych zranień lub niewielkich dolegliwości znajdą się w każdym domu. Ośrodki uzdrawiające staną się ogólnie dostępne na przewlekłe choroby, które wymagają więcej uwagi wyszkolonych uzdrowicieli. Ludzie będą w zupełności uzdrawiani. Ci ludzie, którzy nie mają kończyn lub innych organów będą uzdrawiani z użyciem technologii, które nigdy wcześniej nie były znane na Ziemi. Istnieją technologie pomagające leczyć zęby, wzrok i skórę. Będzie uzdrowiony każdy problem, z jakim się obecnie borykacie. Każdy z was otrzyma pojazd do poruszania się. Będziecie swobodnie podróżować bez granic, bez dokumentów, bez opłat.
.
Wyburzymy stare konstrukcje i zbudujemy nowe domy. Bałagan gett w dużych miastach będzie natychmiastowo usunięty, a bezdomni otrzymają domy wybudowane niemalże z dnia na dzień. Będą oni posiadali własną ziemię, gdziekolwiek zechcą, z dala od dużych miast, w pobliżu pastwisk i wody pitnej. Stare chałupy pokryte aluminiową blachą znikną. Zdemontujemy i usuniemy wszystkie szczątki.
.
Skonstruujemy urządzenia produkujące darmową energię dla każdego domu i budynku. Mamy już przygotowaną darmową sieć energetyczną. Będzie ona dostępna dla każdej osoby na Ziemi. Technologie Światła są przeogromne i nie będzie więcej oświetlenia fluorescencyjnego lub wyniszczających technologii. Nowe komputery i urządzenia podobne do obecnych telefonów staną się dostępne dla każdego i będą one wolne od wszelkich toksycznych emisji. Są to urządzenia i komputery odczuwające, oparte na nanotechnologii, których obsługa jest bardzo łatwa do nauczenia.
.
Ponownie zjednoczycie się ze swoją rodziną i przyjaciółmi. Wielu z was nie może sobie pozwolić na to, aby odwiedzać rodzinę i ten problem odejdzie w przeszłość. Pieniądze i praca związana z przetrwaniem nigdy więcej nie będą już zmartwieniem. Będziecie zachęcani, aby odkrywać swoją kreatywność i spełniać pragnienia waszej duszy.
.
Nie będziecie już dłużej wykonywać prac, które nie służą waszemu najwyższemu celowi. Wraz z wprowadzeniem nowych technologii będą stworzone nowe zawody i specjalności. Szkolenie będzie udostępnione na naszych statkach dla tych wszystkich, którzy o to poproszą. Tajne miejsca na Ziemi takie jak: portale, Gwiezdne Wrota i podziemne bazy Przybyszów Pozaziemskich staną się dostępne dla wszystkich. W momencie gdy ZPM (Zero Point Module – Energia Pola Zerowego, przyp. tłum.) uaktywniona zostanie w stu procentach, nowe Piramidy, Obeliski i inne ukryte źródła energii zmaterializują się na całej Ziemi tuż przed waszymi oczyma. Czekały one na tę chwilę tuż za zasłoną iluzji.
.
Jest to jedynie namiastka zmian, które nastąpią. To, co widzieliście w filmach i w telewizyjnych programach o naszych technologiach stanie się dostępne od razu, gdy Ziemia znajdzie się w Punkcie Zerowym. Dzieliliśmy się tą technologią z producentami filmów tak, aby wasza wyobraźnia mogła stworzyć to wszystko w świecie fizycznym za pomocą pragnienia waszej woli. Ponadto, to pozwoliło wam pamiętać o waszym domu. Stoimy właśnie na progu Przemiany. Pozostawajcie zestrojeni!
.
Tutaj Lord Sananda
Strona źródłowa: http://CosmicAscension.org
Przekaz przez Beth Trutwin, 12/08/2012
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal
Źródło: krystal28.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL