Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 mar 2017, o 20:19 

Dołączył(a): 26 mar 2017, o 20:01
Posty: 1
Podziękowań: 0
Niedawno śniło mi się, że jadę autobusem do domu ze szkoły. Oczywiście jak to w snach zamiast wysiąść w swojej miejscowości wysiadłam w miejscowości swojej najlepszej koleżanki(tak ona jeździ ze mną tym autobusem) po czym zaczęłam iść w stronę jej domu. Po drodze napotkałam mężczyznę, a tak naprawdę odniosłam z początku tylko takie wrażenie, że to mężczyzna. Był ubrany w czarną pelerynę z kapturem nasuniętym na głowę i siedział na wysokim czarnym koniu typu z piekła rodem. Nie wiem czemu ale wsiadłam na tego konia i wtedy znowu ruszyliśmy galopem w stronę domu mojej koleżanki. W tym momencie zorientowałam się, że to wcale nie jest mężczyzna tylko demon i poczułam lęk połączony z chęcią utarcia mu nosa. Wtedy zapytał mnie czy wiem kim on jest i czy się nie boję. Odparłam mu, że wiem i bardzo chciałam od nie go uciec. Wtem od zapytał się mnie skąd wiem. To odpowiedziałam mu, że zło w białej pelerynie nie jeździ(ja miałam białą pelerynę). Wściekł się, a zarazem był rozbawiony i próbował ze mnie zedrzeć ta pelerynę. i to było chyba na tyle.


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 mar 2017, o 11:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 389
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 95
No i co ?? Nie rozumiem .....rozmowa z bytem, określasz go jako demon, ale czego oczekujesz jeśli tłumaczyć tu nie ma co.Czego oczekujesz ?

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL