Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Drukuj
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 cze 2015, o 18:58 

Dołączył(a): 8 lip 2013, o 22:17
Posty: 1
Podziękowań: 0
Ten post założyłam nie w celu reklamowania usług Mistrza Reiki Piotra Sikorskiego, ale po to by osoby chętne na inicjację Reiki mogły ją otrzymać za darmo i to od człowieka, który jest jak najbardziej godny zaufania. Nie zostało mu już wiele czasu tu na Ziemi, więc da I lub II stopień Reiki każdej osobie, która go o to poprosi - zupełnie za darmo. Chciałby pomóc jak największej liczbie osób, zanim stąd odejdzie. Nie wiem czy mogę tu podać do niego namiary, więc po prostu możecie do mnie pisać wsp. kontaktu lub wyszukać w google Sensei Piotr Sikorski z miejscowości Jaworze. Z mojej strony jest to człowiek jak najbardziej godny polecenia, pomógł już naprawdę wielu osobom.

PS: Nie wiem czy dałam ogłoszenie we właściwym miejscu a jeśli nie to proszę administrację o przeniesienie do właściwego działu. Z góry dziękuję :ympray:


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2015, o 22:43 
Administrator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2012, o 18:30
Posty: 1735
Lokalizacja: Góry :)
Podziękowań: 607
Nie nazywaj tego czlowieka mistrzem, bardzo Cie prosze. Teraz Kiedy pewnie jest na cos chory, to juz daje reiki za darmo? Juz doskonale wiem dlaczego nie bierze za to pieniedzy i on sam ma w tym cel. Zdecydowanie ODRADZAM tego czlowieka! I przestrzegam kogokolwiek przed inicnacja u niego, a takze zabiegami, ktore on proponuje.
Znam go osobiscie, jesli chcesz podpiac sie do syfu i doswiadczyc wielu nieprzyjemnych rzeczy, to jak najbardziej to jest odpowiedni czlowiek.
Ale tak jak pisze osoba, ktora zalozyla ten watek najlepiej sobie wpisac jego dane a wyswietli sie zdjecie. Idz za swoimi pierwszymi odczuciami...
A to, ze mu byc moze nie zostalo zbyt wiele czasu tutaj jest pewnie karą i nie mam obaw przed uzyciem tego slowa tutaj, choc i tak mi sie wydaje, ze sciemnia, zeby zbalamucic jak najwiecej osob, a zwlaszcza kobiet!!!
Radze sie milion razy zastanowic, zanim ktokolwiek sie do niego uda!

_________________
http://www.nemeste.wordpress.com
http://www.duchowoscosobista.wordpress.com


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2015, o 22:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:37
Posty: 389
Lokalizacja: Las pod Warszawą
Podziękowań: 95
Tworzenie siatek energetycznych podpinanie się pod energię... i dojenie !
Mam człowieka , blisko mnie była żona mistrz reiki .... trlala lala i co powiesiła się, nie wówiąc o jej życiu.
Zrywajcie więzy ,sznury i uwalniajcie się z sieci energetycznych.Podpinają się pod czakry.
I Tysiąc razy zastanówcie się komu się dajecie dotknąć, ci co wiedzą to wiedzą jak macie często sny erotyczne, uważajcie energia sexulana jest najpotężniejszą energią jaką może wytworzyć ludzkie ciało. W snach potrafią dobrać się do podświadomości i się przebrać , w daną osobę. Podpinano mi się więc wiem jak to wygląda.
Wampirki energetyczne istnieją , są te nieświadome ale są te bardzo świadome które łażą po necie i szukają zwłaszcza osób które zaczynają rozwój duchowy, mówią że ich energia jest najlepsza. Oni przeciekają nie są w stanie zatrzymać energii, dlatego chodzą i ją uzupełniają. Niektórzy w realu Ci świadomi stosują pewien chwyt, osoba widząc pierwszy raz popada w zachwyt , jest to sztuczne.
Trzymajcie się z dala od złodziei dusz.

_________________
„Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter, staje się twoim przeznaczeniem.” – Lao Tze


 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lip 2015, o 18:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2012, o 21:19
Posty: 818
Podziękowań: 262
weszłam na zdjęcie i zobaczyłam - broń się kto moze toż to wampir energetyczny i to taki złosliwy. patrząc na niego widać dużą siatkę połączeń. kiedyś nie byłam na to wrażliwa teraz już tak. Nie polecam. Patrząc czuję przestrogę .
To sa moje odczucia

_________________
"Tajemnicą udanych relacji jest harmonia. Bierz tyle, ile sam jesteś w stanie ofiarować. Składaj wyłącznie takie obietnice, które jesteś w stanie spełnić."


 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 5 wrz 2015, o 22:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2012, o 08:33
Posty: 164
Podziękowań: 80
Zrywałem połączenie, które zrobił uczennicy. Bydlę trzymało się mocno i nie chciało puścić. Podłączanie pod egregora, to ostatnio dość popularne zajęcie wśród mistrzów reiki tworzących masowo uczniów.

_________________
Moje FB: https://www.facebook.com/amon.resner

https://ommani.pl/


 Zobacz profil  
 
Odpowiedz w temacie


Przyjaciele: dobrysennik.pl
Centrum pobierania

Witaj na Naszym forum o tematyce - rozwój osobisty i duchowy. Porozmawiasz tutaj z użytkownikami na tematy niezwykłe. Warto również sprawdzić aktualny horoskop na cały rok 2013 razem z przesłaniem anielskim dla każdego znaku zodiaku! Oprócz tego nasi użytkownicy pomogą zinterpretować twój sen oraz zagłębią Cię w tematykę rozwoju osobistego, spraw związanych z duchowością, jak i również ezoteryką. Sprawdzisz także znaczenie snu w naszym własnym senniku online, w którym podyskutujesz z użytkownikami.
Regulamin, polityka prywatności i kontakt
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | phpBB SEO | Spolszczenie: phpbb3.pl
Copyright © 2012 by WrotaRozwoju.PL